Ναϊμέγκεν - Καμπούρ

26/11/2021 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 127
2 - 3
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 888 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Καμπούρ - Ναϊμέγκεν στις 27/2/2024

• Χωρητικότητα: 12500
90+7'

90+7'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 51%, Καμπούρ: 49%.

90+6'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+6'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+6'

Καλή ενέργεια από τον Calvin Verdonk ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Elayis Tavsan

90+5'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+5'

Το σουτ του Mitchell Paulissen μπλοκάρεται

90+4'

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Tom Boere

90+4'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Καμπούρ

90+3'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+3'

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+2'
Σέντρα

Ο Ilias Bronkhorst από την ομάδα Ναϊμέγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90+2'

90+2'

90+2'

90+1'

Ο Mees Hoedemakers είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 6'

90'

90'

90'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Το σουτ του Javier Vet μπλοκάρεται

89'
Απόκρουση

Ο Maxim Gullit απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'

88'

Ο Ilias Bronkhorst από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η απομάκρυνε

88'

87'

Ο Ivan Marquez δίνει τη θέση του στον Ilias Bronkhorst

87'

Ο Sonny Stevens είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

87'

87'

Ο Javier Vet τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sonny Stevens

86'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 50%, Καμπούρ: 50%.

86'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

86'

85'

Ο Magnus Mattsson δίνει τη θέση του στον Ole Romeny

85'

Ο Edgar Barreto δίνει τη θέση του στον Dirk Proper

84'
Απόκρουση

Ο Doke Schmidt απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

83'
Σέντρα

Ο Elayis Tavsan κάνει τη σέντρα

83'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν έχει την κατοχή της μπάλας

82'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν εκδηλώνει επίθεση

82'

Ο Jamie Jacobs δίνει τη θέση του στον Jasper ter Heide

82'

Ο Robin Maulun δίνει τη θέση του στον Mitchell Paulissen

81'

Ο Robin Maulun από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

80'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

80'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 49%, Καμπούρ: 51%.

80'

Η ομάδα Καμπούρ ξεκινάει αντεπίθεση

80'

79'

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Alex Bangura

78'

Ο Michael Breij από την ομάδα Καμπούρ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

78'

Η ομάδα Καμπούρ εκδηλώνει επίθεση

76'

Η ομάδα Καμπούρ έχει την κατοχή της μπάλας

76'

Ο Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν είναι σε θέση οφσάιντ

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Javier Vet από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Michael Breij

75'

74'

Ο Souffian Elkarouani δίνει τη θέση του στον Calvin Verdonk

74'

Ο Jordy Bruijn δίνει τη θέση του στον Javier Vet

74'

Ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

74'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Alex Bangura ανέτρεψε τον Elayis Tavsan από πίσω και δόθηκε φάουλ

73'

Ο Elayis Tavsan σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Sonny Stevens ελέγχει την φάση

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tom Boere από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Cas Odenthal

72'

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maxim Gullit από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Ali Akman

70'

Ο Erik Schouten δίνει τη θέση του στον Maxim Gullit

70'

70'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 48%, Καμπούρ: 52%.

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mees Hoedemakers από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Jordy Bruijn

68'

66'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Alex Bangura στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

66'

Ο Michael Breij κάνει το σουτ, ο Mattijs Branderhorst αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

66'

65'

65'

64'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

64'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

63'

62'

62'
Απόκρουση

62'
Γέμισμα

Ο Souffian Elkarouani εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

61'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Erik Schouten για την ομάδα Καμπούρ. Ο Jordy Bruijn σταματάει την φάση.

61'

60'

59'

Η ομάδα Καμπούρ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

59'

Ο Bart van Rooij από την ομάδα Ναϊμέγκεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

59'

Το σουτ του Elayis Tavsan μπλοκάρεται

58'

Ο Nick Doodeman δίνει τη θέση του στον Michael Breij

58'

Ο Roberts Uldrikis δίνει τη θέση του στον Tom Boere

57'
Σέντρα

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

57'

57'

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Calvin Mac-Intosch

56'

55'

Ο Ivan Marquez από την ομάδα Ναϊμέγκεν δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

55'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Ivan Marquez για την ομάδα Ναϊμέγκεν. Ο Mees Hoedemakers σταματάει την φάση.

54'

52'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Roberts Uldrikis στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

52'

Ο Ivan Marquez από την ομάδα Ναϊμέγκεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Roberts Uldrikis

51'

51'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

50'

50'

50'

49'

Ελεύθερο για την ομάδα Ναϊμέγκεν

49'

49'

49'

48'
Απόκρουση

Ο Alex Bangura απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

48'
Σέντρα

Ο Jordy Bruijn κάνει τη σέντρα

47'
Απόκρουση

Ο Erik Schouten απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'

46'

46'

46'

45+3'

45+3'

45+3'

Ο Elayis Tavsan βλέπει κάρτα για θέατρο

45+3'

Ο Elayis Tavsan βουτάει στο χορτάρι προσπαθώντας να κερδίσει σφύριγμα, αλλά ο διαιτητής δεν το χάβει

45+3'

Ο Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

45+2'

45+2'
Απόκρουση

45+1'

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 47%, Καμπούρ: 53%.

45'

45'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jamie Jacobs από την ομάδα Καμπούρ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

44'

Ο Nick Doodeman από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

44'

Το σουτ του Robin Maulun μπλοκάρεται

43'

43'
Απόκρουση

Ο Mees Hoedemakers απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'

42'

Ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η απομάκρυνε

42'

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jamie Jacobs από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Magnus Mattsson

41'

40'

39'

36'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ali Akman στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

36'

Το αμυντικό λάθος του Erik Schouten μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

36'

35'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 52%, Καμπούρ: 48%.

35'

35'

Ο Calvin Mac-Intosch από την ομάδα Καμπούρ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

34'

Ο Roberts Uldrikis από την ομάδα Καμπούρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

34'

33'

31'

Ο Lasse Schoene έδωσε την ασίστ για το γκολ.

31'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Edgar Barreto της ομάδας Ναϊμέγκεν σκοράρει με κεφαλιά

31'

31'

Το σουτ του Cas Odenthal μπλοκάρεται

30'
Σέντρα

Ο Souffian Elkarouani κάνει τη σέντρα

30'

30'
Απόκρουση

29'

29'

29'
Απόκρουση

28'

28'

Ο Bart van Rooij από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

28'

27'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

26'

25'

25'

25'

25'

Ο Jordy Bruijn υποπίπτει σε χέρι

25'
Γέμισμα

Ο Lasse Schoene εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

24'

Ο Robin Maulun από την ομάδα Καμπούρ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Elayis Tavsan

24'

23'

22'
Απόκρουση

Ο Cas Odenthal απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

22'

Ο Doke Schmidt από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

21'

Το αμυντικό λάθος του Mattijs Branderhorst μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

20'

20'

Ο Mees Hoedemakers πήγε για τη δόξα με σουτ από μακρινή απόσταση, αλλά ο γκολκίπερ το σώζει!

20'

19'

18'

Καλή ενέργεια από τον Jordy Bruijn ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

18'

Το σουτ του Magnus Mattsson μπλοκάρεται

18'

17'

Ο Nick Doodeman έδωσε την ασίστ για το γκολ.

17'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jamie Jacobs σκοράρει με το δεξί πόδι!

17'

Ο Nick Doodeman από την ομάδα Καμπούρ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

16'

15'

15'
Απόκρουση

Ο Ivan Marquez απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

15'
Σέντρα

Ο Issa Kallon κάνει τη σέντρα

15'

14'

13'

13'

13'

12'

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nick Doodeman από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Magnus Mattsson

11'

11'
Απόκρουση

Ο Calvin Mac-Intosch απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

10'

Το σουτ του Magnus Mattsson αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

10'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

10'

10'

10'

9'

9'
Απόκρουση

Ο Issa Kallon απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

9'
Σέντρα

8'

8'

Καλή ενέργεια από τον Magnus Mattsson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

8'

7'
Σέντρα

Ο Souffian Elkarouani από την ομάδα Ναϊμέγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

7'
Σέντρα

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

7'

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Calvin Mac-Intosch από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Ali Akman

6'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 33%, Καμπούρ: 67%.

5'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

5'

5'

5'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

4'

Το σουτ του Bart van Rooij μπλοκάρεται

4'

4'

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Elayis Tavsan

3'

Ο Jamie Jacobs από την ομάδα Καμπούρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

2'

2'

1'

1'

Η ομάδα Καμπούρ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

0'

Καλησπέρα σας από το Stadion De Goffert, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Καμπούρ νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.72 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Καμπούρ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.71 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε