21+

Ναϊμέγκεν - Χρόνινγκεν

31/10/2021 15:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 408
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 915 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Χρόνινγκεν - Ναϊμέγκεν στις 25/4/2023

28 ψήφοι:

90+4'

90+4'

0 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+4'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 53%, Χρόνινγκεν: 47%.

90+2'

Ο Calvin Verdonk έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+2'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jonathan Okita σκοράρει με το δεξί πόδι!

90+2'
Σέντρα

Ο Calvin Verdonk κάνει τη σέντρα

90+2'

90+2'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Cyril Ngonge για την ομάδα Χρόνινγκεν. Ο Bart van Rooij σταματάει την φάση.

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jonathan Okita από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Wessel Dammers

90+1'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Ναϊμέγκεν

89'

Ο Wessel Dammers από την ομάδα Χρόνινγκεν πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

89'

Ο Tomas Suslov από την ομάδα Χρόνινγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

89'
Σέντρα

Ο Tomas Suslov από την ομάδα Χρόνινγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

89'
Απόκρουση

Ο Ivan Marquez απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Γέμισμα

Ο Tomas Suslov εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Edgar Barreto από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Tomas Suslov

88'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 54%, Χρόνινγκεν: 46%.

88'

Η ομάδα Χρόνινγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

88'

87'

87'

Η ομάδα Χρόνινγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

86'

Ο Wessel Dammers της ομάδας Χρόνινγκεν παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

86'

86'

Σουτ του Tomas Suslov βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

85'

85'

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Cyril Ngonge

83'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Ο Elayis Tavsan δίνει τη θέση του στον Calvin Verdonk

82'

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

82'

Το σουτ του Cas Odenthal μπλοκάρεται

81'

Ο Wessel Dammers έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

81'

Ο Wessel Dammers από την ομάδα Χρόνινγκεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Magnus Mattsson

81'

81'
Απόκρουση

Ο Lasse Schoene απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'

Ο Tomas Suslov από την ομάδα Χρόνινγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

80'
Απόκρουση

Ο Souffian Elkarouani απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

80'
Σέντρα

Ο Cyril Ngonge κάνει τη σέντρα

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Tomas Suslov

79'

Η ομάδα Χρόνινγκεν έχει την κατοχή της μπάλας

79'
Σέντρα

Ο Cyril Ngonge από την ομάδα Χρόνινγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

79'

Ο Cyril Ngonge από την ομάδα Χρόνινγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

78'

Ο Peter Leeuwenburgh κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

78'
Σέντρα

Ο Lasse Schoene κάνει τη σέντρα

78'

Ο Magnus Mattsson από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

78'
Απόκρουση

Ο Marin Sverko απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'

77'

Ο Jordy Bruijn δίνει τη θέση του στον Javier Vet

77'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν έχει την κατοχή της μπάλας

76'

75'

Το σουτ του Elayis Tavsan μπλοκάρεται

75'

Ο Edgar Barreto από την ομάδα Ναϊμέγκεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

75'

Ο Bart van Rooij από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

75'

75'

74'

73'

Ο Michael de Leeuw δίνει τη θέση του στον Romano Postema

73'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

73'

Ο Mohamed El Hankouri δίνει τη θέση του στον Joergen Strand Larsen

73'

Ο Paulos Abraham δίνει τη θέση του στον Patrick Joosten

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Daleho Irandust

72'

71'

Ο Jonathan Okita από την ομάδα Ναϊμέγκεν είναι σε θέση οφσάιντ

71'

70'

Κίτρινη κάρτα για τον Cyril Ngonge

70'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Cyril Ngonge για την ομάδα Χρόνινγκεν. Ο Ivan Marquez σταματάει την φάση.

69'

Η ομάδα Χρόνινγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

68'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

68'
Γέμισμα

Ο Tomas Suslov από την ομάδα Χρόνινγκεν εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bart van Rooij από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Mohamed El Hankouri

67'

Η ομάδα Χρόνινγκεν εκδηλώνει επίθεση

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Souffian Elkarouani από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Daleho Irandust

66'

66'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 56%, Χρόνινγκεν: 44%.

66'

Ο Ali Akman δίνει τη θέση του στον Magnus Mattsson

65'

Ο Marin Sverko από την ομάδα Χρόνινγκεν προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

65'

65'
Σέντρα

Ο Mohamed El Hankouri από την ομάδα Χρόνινγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

65'

64'

Ο Mattijs Branderhorst κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

63'

63'
Απόκρουση

63'
Σέντρα

Ο Mohamed El Hankouri κάνει τη σέντρα

63'

63'
Σέντρα

Ο Daleho Irandust κάνει τη σέντρα

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Tomas Suslov

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Laros Duarte

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Paulos Abraham από την ομάδα Χρόνινγκεν ανατρέπει τον Souffian Elkarouani

60'

Η ομάδα Χρόνινγκεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

59'
Γέμισμα

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Wessel Dammers από την ομάδα Χρόνινγκεν ανατρέπει τον Elayis Tavsan

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marin Sverko από την ομάδα Χρόνινγκεν ανατρέπει τον Elayis Tavsan

58'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν εκδηλώνει επίθεση

58'

57'

56'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 60%, Χρόνινγκεν: 40%.

55'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Elayis Tavsan της ομάδας Ναϊμέγκεν ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το δεξί πόδι!

55'

Ο Peter Leeuwenburgh έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Jonathan Okita βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Peter Leeuwenburgh του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

55'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Jonathan Okita βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

55'

54'

Ο Laros Duarte από την ομάδα Χρόνινγκεν προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

54'

Ο Paulos Abraham από την ομάδα Χρόνινγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

53'

53'

52'

51'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 62%, Χρόνινγκεν: 38%.

51'

51'

Πως το έχασε αυτό; Ο Mohamed El Hankouri έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

51'
Σέντρα

Ο Tomas Suslov κάνει τη σέντρα

51'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

50'

Η ομάδα Χρόνινγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

48'

Ο Tomas Suslov σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mattijs Branderhorst ελέγχει την φάση

48'

Η ομάδα Χρόνινγκεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

48'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

48'

Ο Paulos Abraham από την ομάδα Χρόνινγκεν κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

47'

Ο Jordy Bruijn πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

47'

47'

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Damil Dankerlui από την ομάδα Χρόνινγκεν ανατρέπει τον Jonathan Okita

46'

46'

Ο Neraysho Kasanwirjo δίνει τη θέση του στον Daleho Irandust

46'

45+2'

45+2'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 64%, Χρόνινγκεν: 36%.

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Ali Akman της ομάδας Ναϊμέγκεν ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το δεξί πόδι!

45+1'
Απόκρουση

Ο Mohamed El Hankouri αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

45+1'

Το αμυντικό λάθος του Marin Sverko μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

45'

44'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Cyril Ngonge για την ομάδα Χρόνινγκεν. Ο Souffian Elkarouani σταματάει την φάση.

44'

43'

43'

Ο Marin Sverko από την ομάδα Χρόνινγκεν πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

43'
Γέμισμα

Ο Laros Duarte εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bart van Rooij από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Marin Sverko

42'

41'

Ο Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν είναι σε θέση οφσάιντ

41'

40'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

40'

39'

Ο Bart van Hintum είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Marin Sverko

39'

39'
Σέντρα

Ο Souffian Elkarouani κάνει τη σέντρα

38'

38'

37'

36'

Ο Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

36'

Ο Jonathan Okita από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

36'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 61%, Χρόνινγκεν: 39%.

36'

36'

Ο Michael de Leeuw από την ομάδα Χρόνινγκεν πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

36'
Γέμισμα

Ο Bart van Hintum εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Edgar Barreto από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Paulos Abraham

35'

35'

34'

34'

34'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Tomas Suslov για την ομάδα Χρόνινγκεν. Ο Jordy Bruijn σταματάει την φάση.

34'

Ο Cas Odenthal από την ομάδα Ναϊμέγκεν πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

33'

33'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Jordy Bruijn και ο Peter Leeuwenburgh αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

33'
Απόκρουση

Ο Wessel Dammers απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

33'

33'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Elayis Tavsan έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Peter Leeuwenburgh

32'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Elayis Tavsan , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

32'

32'

Ελεύθερο για την ομάδα Χρόνινγκεν

31'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

31'

31'

31'

30'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Souffian Elkarouani και ο Peter Leeuwenburgh αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

30'

Ο Souffian Elkarouani από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

30'

30'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

30'

29'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

29'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

29'

Το σουτ του Laros Duarte μπλοκάρεται

29'

28'

27'

27'

27'

Ο Cyril Ngonge από την ομάδα Χρόνινγκεν πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

27'

26'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 63%, Χρόνινγκεν: 37%.

26'

Ο Tomas Suslov από την ομάδα Χρόνινγκεν είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

26'

Ο Tomas Suslov από την ομάδα Χρόνινγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

26'

Ο Mohamed El Hankouri από την ομάδα Χρόνινγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

25'

24'
Σέντρα

24'

Ο Damil Dankerlui τιμωρείται για σπρώξιμο στον Souffian Elkarouani

24'

23'

Ο Jordy Bruijn σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Peter Leeuwenburgh ελέγχει την φάση

23'

23'

22'

21'

20'

20'

20'

Ο Paulos Abraham από την ομάδα Χρόνινγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Mattijs Branderhorst βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

20'

20'

Ο Tomas Suslov από την ομάδα Χρόνινγκεν κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

20'

19'
Γέμισμα

Ο Jordy Bruijn εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Laros Duarte από την ομάδα Χρόνινγκεν ανατρέπει τον Ivan Marquez

18'

18'

18'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

18'

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Cyril Ngonge από την ομάδα Χρόνινγκεν ανατρέπει τον Souffian Elkarouani

17'

16'

16'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 65%, Χρόνινγκεν: 35%.

16'

15'
Σέντρα

Ο Laros Duarte από την ομάδα Χρόνινγκεν κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

15'

14'

Ο Bart van Rooij από την ομάδα Ναϊμέγκεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mohamed El Hankouri

14'

Το αμυντικό λάθος του Bart van Rooij μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

13'

13'

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Damil Dankerlui από την ομάδα Χρόνινγκεν ανατρέπει τον Souffian Elkarouani

11'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 71%, Χρόνινγκεν: 29%.

11'

10'

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

10'

10'

9'

9'

9'

Ο Edgar Barreto αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

9'

Ο Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

8'

Ο Michael de Leeuw τιμωρείται για σπρώξιμο στον Lasse Schoene

8'

Ο Tomas Suslov τιμωρείται για σπρώξιμο στον Elayis Tavsan

7'

Ο Jordy Bruijn υποπίπτει σε χέρι

7'

6'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 70%, Χρόνινγκεν: 30%.

6'

Ο Jonathan Okita σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Peter Leeuwenburgh ελέγχει την φάση

6'

Ο Jonathan Okita από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

5'

5'

Ο Jordy Bruijn δοκίμασε ένα δύσκολο ανάποδο ψαλίδι με την μπάλα να φεύγει άουτ

4'

Αυτή μοιάζει με καλή ευκαιρία. Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά στο τέλος δεν γίνεται τίποτα.

4'

3'
Απόκρουση

Ο Neraysho Kasanwirjo απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

3'

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

3'

2'

2'

2'

Η γηπεδούχος ομάδα είναι τιμωρημένη έτσι το σημερινό παιχνίδι είναι κεκλεισμένων των θυρών.

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Χρόνινγκεν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadion De Goffert, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Χρόνινγκεν δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.41 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της ομάδας Ναϊμέγκεν, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.92 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Χρόνινγκεν, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.67 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε