21+

Μπρέινταμπλικ - Κοπεγχάγη

25/7/2023 22:15
Κωδ ΟΠΑΠ: 636
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 281 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κοπεγχάγη - Μπρέινταμπλικ στις 2/8/2023

• Θεατές: 1486
90+4'

90+4'

Κατοχή: Μπρέινταμπλικ: 50%, Κοπεγχάγη: 50%.

90+4'

1486 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+4'

Ο Elias Achouri σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Anton Ari Einarsson ελέγχει την φάση

90+3'

Ο Isak Bergmann Johannesson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+3'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

90+3'

Καλή ενέργεια από τον Klaemint Olsen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+3'

Ο Hoeskuldur Gunnlaugsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+3'

Το σουτ του Jason Dadi Svanthorsson μπλοκάρεται

90+2'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'

Ο Jason Dadi Svanthorsson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+2'

Κίτρινη κάρτα για τον Isak Bergmann Johannesson

90+1'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Isak Bergmann Johannesson υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Gisli Eyjolfsson

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Κίτρινη κάρτα για τον David Ingvarsson

90'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο David Ingvarsson υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Isak Bergmann Johannesson

90'

Ο Isak Bergmann Johannesson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

89'

Κατοχή: Μπρέινταμπλικ: 49%, Κοπεγχάγη: 51%.

89'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρέινταμπλικ

89'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Orri Oskarsson από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

89'

Η σέντρα από τον Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

89'

Ο Viktor Margeirsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anton Ludviksson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ ανατρέπει τον Rasmus Falk

87'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

87'

Ο David Ingvarsson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

85'

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Valdemar Lund από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Agust Hlynsson

85'

85'

Ο Lukas Lerager απομακρύνει τη μπάλα

84'

Η σέντρα από τον Jason Dadi Svanthorsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

83'

Ο Oliver Sigurjonsson δίνει τη θέση του στον Anton Ludviksson

82'

Ο Anton Ari Einarsson κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

82'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gisli Eyjolfsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ ανατρέπει τον Elias Achouri

80'

Ο Elias Achouri από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'

Κατοχή: Μπρέινταμπλικ: 52%, Κοπεγχάγη: 48%.

80'

Ο Kristinn Steindorsson δίνει τη θέση του στον Klaemint Olsen

80'

Ο Andri Rafn Yeoman δίνει τη θέση του στον David Ingvarsson

79'

Ο Hoeskuldur Gunnlaugsson σταματά επιτυχώς το σουτ

79'

Το σουτ του Elias Achouri μπλοκάρεται

79'

Ο Rasmus Falk τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

78'

78'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

78'

Ο Elias Achouri από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

77'

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Viktor Einarsson

76'

Η ομάδα Μπρέινταμπλικ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

75'

Ο William Clem από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

75'

Ο Viktor Margeirsson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

75'

Κατοχή: Μπρέινταμπλικ: 51%, Κοπεγχάγη: 49%.

74'

Ο Alexander Helgi Sigurdarson δίνει τη θέση του στον Agust Hlynsson

74'

73'

73'

Η ομάδα Μπρέινταμπλικ εκδηλώνει επίθεση

71'

Ο Jordan Larsson είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Elias Achouri

71'

Ο Diogo Goncalves δίνει τη θέση του στον Orri Oskarsson

70'

70'

Ο Jordan Larsson από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

70'

69'

Η ομάδα Μπρέινταμπλικ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

68'

Ο Elias Jelert κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

68'

Ο Oliver Sigurjonsson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

68'

68'

67'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

67'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Gisli Eyjolfsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

67'

Ο Jason Dadi Svanthorsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

67'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

66'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

66'

65'

65'

Ο Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

65'

Ο Andri Rafn Yeoman απομακρύνει τη μπάλα

65'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

64'

Ο Rasmus Falk κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

63'

Ο Damir Muminovic κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

63'

Καλή ενέργεια από τον Andri Rafn Yeoman ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

63'

Η ομάδα Μπρέινταμπλικ έχει την κατοχή της μπάλας

62'

Ο William Clem κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

62'

61'

Ο Viktor Einarsson κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Elias Jelert.

61'

61'

60'

60'

Κατοχή: Μπρέινταμπλικ: 54%, Κοπεγχάγη: 46%.

60'

Ο Elias Jelert τιμωρείται για σπρώξιμο στον Gisli Eyjolfsson

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Viktor Margeirsson

59'

59'

58'

58'

Ο Roony Bardghji δίνει τη θέση του στον Isak Bergmann Johannesson

57'

57'

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τη μπάλα

57'

Το αμυντικό λάθος του Kevin Diks μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

57'

56'

55'

55'

Ο Anton Ari Einarsson απομακρύνει τη μπάλα

55'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

54'

Καλή ενέργεια από τον Roony Bardghji ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

54'

Ο Lukas Lerager τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

54'

Ο Denis Vavro σταματά επιτυχώς το σουτ

54'

Το σουτ του Andri Rafn Yeoman μπλοκάρεται

54'

Ο Gisli Eyjolfsson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

52'

Ο Alexander Helgi Sigurdarson απομακρύνει τη μπάλα

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alexander Helgi Sigurdarson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ ανατρέπει τον Diogo Goncalves

51'

51'

Ο Hoeskuldur Gunnlaugsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

51'

Ο Hoeskuldur Gunnlaugsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

51'

50'

50'

49'

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Valdemar Lund από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Gisli Eyjolfsson

48'

48'

47'

46'

46'

46'

45+3'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+3'

45+3'

45+2'

45+1'

45+1'

Ο Oliver Sigurjonsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

45+1'

Ο Viktor Einarsson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

45'

Ο Denis Vavro κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Viktor Einarsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ ανατρέπει τον Denis Vavro

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gisli Eyjolfsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ ανατρέπει τον Lukas Lerager

42'

42'

Ο Denis Vavro αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

42'

Ο Oliver Sigurjonsson υποπίπτει σε χέρι

40'

40'

40'

39'

Ο Jason Dadi Svanthorsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ είναι σε θέση οφσάιντ

38'

38'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

37'

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Viktor Margeirsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ ανατρέπει τον Kevin Diks

35'

35'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

34'

Ο Damir Muminovic κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jordan Larsson.

32'

Ο Jordan Larsson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

32'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Rasmus Falk σκοράρει με το δεξί πόδι!

32'

Ο Jordan Larsson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

32'

31'

30'

30'

29'

Ο Valdemar Lund σταματά επιτυχώς το σουτ

29'

Το σουτ του Hoeskuldur Gunnlaugsson μπλοκάρεται

28'

28'

Ο Oliver Sigurjonsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

28'

Ο Diogo Goncalves τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jason Dadi Svanthorsson

27'

Ο Kevin Diks κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

26'

26'

Ο Elias Jelert απομακρύνει τη μπάλα

25'

Ο Hoeskuldur Gunnlaugsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

25'

Κατοχή: Μπρέινταμπλικ: 42%, Κοπεγχάγη: 58%.

24'

24'

23'

22'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

22'

VAR - ΚΑΡΤΑ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανή κάρτα για τον παίκτη της ομάδας Κοπεγχάγη.

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Viktor Margeirsson

20'

Κατοχή: Μπρέινταμπλικ: 35%, Κοπεγχάγη: 65%.

20'

Ο Kevin Diks απομακρύνει τη μπάλα

20'

Ο Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

19'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει την κατοχή της μπάλας

18'

Ο Rasmus Falk τιμωρείται για σπρώξιμο στον Gisli Eyjolfsson

18'

17'

17'

Ο Damir Muminovic απομακρύνει τη μπάλα

17'

16'

16'

Η σέντρα από τον Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jason Dadi Svanthorsson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ ανατρέπει τον Kevin Diks

15'

Κατοχή: Μπρέινταμπλικ: 37%, Κοπεγχάγη: 63%.

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alexander Helgi Sigurdarson από την ομάδα Μπρέινταμπλικ ανατρέπει τον Rasmus Falk

14'

14'

13'

13'

Ο Hoeskuldur Gunnlaugsson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Andri Rafn Yeoman

12'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

12'

11'

10'

10'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

10'

Κατοχή: Μπρέινταμπλικ: 32%, Κοπεγχάγη: 68%.

9'

9'

Ο Kristinn Steindorsson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

9'

Ο Diogo Goncalves κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

8'

7'

6'

6'

Ο Kamil Grabara κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

5'

Κατοχή: Μπρέινταμπλικ: 38%, Κοπεγχάγη: 62%.

5'

Καλή ενέργεια από τον Gisli Eyjolfsson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

5'

Ο Kristinn Steindorsson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

5'

4'

4'

Ο William Clem σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Anton Ari Einarsson ελέγχει την φάση

4'

3'

Ο Oliver Sigurjonsson απομακρύνει τη μπάλα

2'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

2'

Ο Anton Ari Einarsson έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

1'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Jordan Larsson της ομάδας Κοπεγχάγη ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το δεξί πόδι!

1'

1'

Είναι μία όμορφη ζεστή μέρα για ποδόσφαιρο.

1'

1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Kopavogsvoellur, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Άλλο επίπεδο η Κοπεγχάγη

Η Μπρένταμπλικ υποδέχεται την Κοπεγχάγη στο πρώτο ματς για τον 2ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ.

Τι ισχύει: Πρώτο παιχνίδι για τον 2ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ. Ακολουθεί ρεβάνς στην έδρα της Κοπεγχάγης στις 2 Αυγούστου. Δεν ισχύει ο κανόνας του εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση συνολικής ισοπαλίας θα ακολουθήσει παράταση κι αν χρειαστεί οι δύο ομάδες θα λύσουν τις διαφορές τους στη διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα που θα προκριθεί θα αντιμετωπίσει στον 3ο γύρο τη Σπάρτα Πράγας. Ο ηττημένος θα συνεχίσει στο Γιουρόπα Λιγκ και θα αντιμετωπίσει την ηττημένη του ζευγαριού Ζρίνσκι Μόσταρ-Σλόβαν Μπρατισλάβας.

«Ντούμπλαρε» τις νίκες της επί της Σάμροκ Ρόβερς, επικρατώντας 2-1 εντός έδρας και «σφραγίζοντας» την πρόκριση. Στο 16' άνοιξε το σκορ με τον Σβάνπορσον και στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου (57') ο Γκουνλάουγκσον της έδωσε προβάδισμα δύο τερμάτων. Στο 65' δέχθηκε τη μείωση από πέναλτι, αλλά τελικά κράτησε τη νίκη έως το φινάλε χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα και σε συνδυασμό με το υπέρ της 1-0 κι από το πρώτο ματς προκρίθηκε στον επόμενο γύρο.

Εντυπωσιακή η φετινή ευρωπαϊκή της πορεία, καθώς ξεκίνησε από τον προ-προκριματικό γύρο, που φιλοξενήθηκε μάλιστα στην Ισλανδία. Εκεί Τρε Πένε και Μπουντούτσνοστ πετυχαίνοντας 12 γκολκ σε δύο παιχνίδια! Συνολικά λοιπόν μετρά τέσσερις σερί νίκες στα προκριματικά μέχρι τώρα, έχοντας αποδόσει καλό ποδόσφαιρο και έχοντας πολύ καλή ψυχολογία.

Έχει αποδειχθεί φυσικά βοηθητικό πως το πρωτάθλημα Ισλανδίας είναι σε εξέλιξη, αφού η Μπρέινταμπλικ είναι σε φουλ ρυθμό, αν και έχει μείνει πίσω στη «μάχη» της κορυφής. Προσφάτως νίκησε τη Βεστμαναέιαρ με 3-1 και παρέμεινε στην 3η θέση και το -8 από την πρωτοπόρο Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ.

Αγωνιστικά νέα: Τραυματίας μόνο ο μέσος Γιοχάνεσεν.Ξεκινά τη φετινή ευρωπαϊκή της πορεία με όνειρο ακόμα μία συμμετοχή στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ, όπως εξάλλου πέτυχε και πέρυσι. Βρέθηκε ξανά στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση ως πρωταθλήτρια Δανίας, μετά την τρομερή «μάχη» που έδωσε με τη Νόρτζελαντ πέρυσι, ανατρέποντας διαφορά 8 βαθμών μετά τη χειμερινή διακοπή.

Μεγάλες οι αλλαγές στο ρόστερ της πάντως, με αρκετά βασικά στελέχη να αποτελούν παρελθόν. Χαρακτηριστικά παράδειγμα οι Χάραλντσον, Κάουφμαν, Ντάραμι που συνεχίζουν σε Λιλ, Ουνιόν Βερολίνου και Άγιαξ αντίστοιχα, αλλά και ο Κάρλος Ζέκα που επέστρεψε στον Παναθηναϊκό. Σεζόν αναδόμησης θα μπορούσαμε να πούμε η φετινή, αλλά με ίδια όνειρα και στόχους όπως κάθε άλλη.

Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος πάντως το Σάββατο (22/7) αντιμετώπισε προβλήματα αλλά τελικά επικράτησε 2-1 της Λίνγκμπι, ξεκινώντας με το.. δεξί τις υποχρεώσεις της.

Αγωνιστικά νέα: Νοκ άουτ ο βασικός αμυντικός Κοτσολάβα. Αμφίβολοι ο μεσοεπιθετικός Κλάεσον και ο αμυντικός Μπόιλεσεν.

Γιώργος Χρονόπουλος Αθλητικογράφος

Οι γηπεδούχοι είναι σε φουλ αγωνιστικό ρυθμό και μέχρι στιγμής κάνουν... περίπατο στα προκριματικά, αλλά το εμπόδιο της Κοπεγχάγης είναι αρκετά... ψηλό. Οι Δανοί είναι σαφώς το φαβορί ποιοτικά και σε επίπεδο εμπειρίας και το διπλό αξίζει τη στήριξη στις τιμές που το βρίσκουμε.

• Η ομάδα Μπρέινταμπλικ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 14 από 15 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.97 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη δεν έχει χάσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.16 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μπρέινταμπλικ νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μπρέινταμπλικ νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Τσάμπιονς Λιγκ.
    Σημείο: 1 με απόδοση 4.25 στον ΟΠΑΠ