Μίντιλαντ - Ράντερς

26/9/2021 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 564
1 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 955 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ράντερς - Μίντιλαντ στις 11/3/2024

• Θεατές: 8503
90+6'

90+5'

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+5'

Το σουτ του Vito Hammershoej-Mistrati μπλοκάρεται

90+5'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90+5'
Απόκρουση

Ο Victor Lind απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90+4'

Ο Marrony από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+4'

Ο Marrony από την ομάδα Μίντιλαντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Victor Lind από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Oliver Bundgaard Kristensen

90+4'

90+3'

90+2'

Ο Elias Olafsson κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'
Σέντρα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati κάνει τη σέντρα

90+2'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 42%, Ράντερς: 58%.

90+2'
Απόκρουση

Ο Raphael Onyedika απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+1'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Simon Piesinger κάνει τη σέντρα

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Ο Bjoern Kopplin έκανε ένα σουτ προς την εστία

89'
Απόκρουση

Ο Daniel Hoeegh απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

Ο Jakob Ankersen κάνει τη σέντρα

88'

Ο Jakob Ankersen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του αποκρούστηκε από τον τερματοφύλακα!

88'
Σέντρα

Ο Bjoern Kopplin κάνει τη σέντρα

87'

Ο Awer Mabil από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

87'
Απόκρουση

87'
Σέντρα

Ο Oliver Bundgaard Kristensen κάνει τη σέντρα

86'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

86'
Απόκρουση

Ο Paulinho απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'

84'

Ο Bjoern Kopplin σημάδεψε την εστία με σουτ εκτός περιοχής

83'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

83'

83'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

83'
Σέντρα

Ο Tobias Klysner από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

82'

Ο Simon Graves δίνει τη θέση του στον Simon Piesinger

82'

Ο Raphael Onyedika βλέπει κίτρινη κάρτα για σπρώξιμο αντιπάλου

82'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Vito Hammershoej-Mistrati

82'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

82'

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

81'
Σέντρα

Ο Joel Andersson κάνει τη σέντρα

81'

Ο Junior Brumado δίνει τη θέση του στον Marrony

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Daniel Hoeegh

78'
Απόκρουση

Ο Simon Graves απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

78'
Γέμισμα

Ο Paulinho εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Junior Brumado

76'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

76'

Ο Raphael Onyedika αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

75'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

75'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 43%, Ράντερς: 57%.

74'

Ο Tosin Kehinde δίνει τη θέση του στον Tobias Klysner

74'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

74'

Ο Awer Mabil από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

74'
Απόκρουση

Ο Alhaji Kamara απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

73'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

72'

Ο Charles δίνει τη θέση του στον Oliver Soerensen

72'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

71'

70'
Σέντρα

Ο Lasse Berg Johnsen κάνει τη σέντρα

70'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 44%, Ράντερς: 56%.

70'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

70'
Απόκρουση

69'
Γέμισμα

Ο Erik Marxen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Charles από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Lasse Berg Johnsen

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Raphael Onyedika

67'

67'

8503 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Bjoern Kopplin

66'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Junior Brumado, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Jakob Ankersen

65'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 45%, Ράντερς: 55%.

65'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

64'

62'

61'

61'

Ο Simon Tibbling δίνει τη θέση του στον Jakob Ankersen

61'

Ο Simon Tibbling από την ομάδα Ράντερς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

61'

Ο Frederik Lauenborg δίνει τη θέση του στον Stephen Odey

61'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Alhaji Kamara χτυπάει στο δοκάρι

60'

Ο Gustav Isaksen δίνει τη θέση του στον Awer Mabil

60'

Ο Pione Sisto δίνει τη θέση του στον Victor Lind

60'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

60'

60'

59'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

59'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

59'

Η ομάδα Μίντιλαντ ξεκινάει αντεπίθεση

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Charles

58'

57'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

56'

56'

Τι ευκαιρία! Ο Alhaji Kamara έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

56'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς βρίσκει με κεφαλιά έναν συμπαίκτη του.

56'

Καλή στιγμή καθώς ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

56'
Απόκρουση

55'

55'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 47%, Ράντερς: 53%.

55'
Σέντρα

Ο Simon Tibbling από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

54'
Σέντρα

52'

52'

52'

51'

51'

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

51'

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

51'

50'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 48%, Ράντερς: 52%.

50'

49'

48'

48'

47'

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Charles

46'

Ο Erik Sviatchenko είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Daniel Hoeegh

46'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

46'

Ο Mikkel Kallesoee είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Bjoern Kopplin

46'

45+2'

45+1'
Σέντρα

Ο Gustav Isaksen κάνει τη σέντρα

45+1'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 49%, Ράντερς: 51%.

45'

Ο Simon Tibbling τραβάει αντίπαλο παίκτη από τη φανέλα και βλέπει κίτρινη

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Tibbling από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Charles

44'
Απόκρουση

Ο Erik Sviatchenko απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

44'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee κάνει τη σέντρα

44'

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Mikkel Kallesoee

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Pione Sisto

42'

41'
Σέντρα

Ο Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

41'

40'

40'

40'

Ο Tosin Kehinde αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

39'
Απόκρουση

39'
Σέντρα

Ο Tosin Kehinde κάνει τη σέντρα

37'

Ο Charles από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

37'

37'
Απόκρουση

Ο Erik Sviatchenko αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

36'

36'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 51%, Ράντερς: 49%.

36'

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Mikkel Kallesoee

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Pione Sisto

35'

34'

Ο Junior Brumado υποπίπτει σε χέρι

34'

33'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Alhaji Kamara

33'

33'
Σέντρα

Ο Paulinho κάνει τη σέντρα

32'

32'
Σέντρα

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

31'

Ο Frederik Lauenborg κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

31'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

31'

VAR - ΠΙΘΑΝΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανή κόκκινη κάρτα.

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Raphael Onyedika

30'

30'

30'

30'
Κακό κοντρόλ

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

28'
Απόκρουση

Ο Alhaji Kamara απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

28'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

27'

27'

26'

Ο Tosin Kehinde κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Paulinho

26'

25'

24'

24'

Καλή ενέργεια από τον Pione Sisto ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

24'

23'

23'

22'

22'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

22'
Γέμισμα

Ο Pione Sisto εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Junior Brumado

21'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

20'

20'

19'

19'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

18'

17'

Ο Pione Sisto έδωσε την ασίστ για το γκολ.

17'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Erik Sviatchenko της ομάδας Μίντιλαντ σκοράρει με κεφαλιά

17'

16'

Το σουτ του Junior Brumado μπλοκάρεται

16'

15'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 50%, Ράντερς: 50%.

15'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

14'
Απόκρουση

13'
Σέντρα

13'

13'

Ο Frederik Lauenborg αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

12'

12'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Ράντερς βρίσκει με κεφαλιά έναν συμπαίκτη του.

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Raphael Onyedika

11'

11'

10'
Απόκρουση

Ο Erik Marxen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

10'
Σέντρα

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Charles

9'

9'

Ο Tosin Kehinde σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Elias Olafsson ελέγχει την φάση

9'

8'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

8'

8'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

7'
Σέντρα

7'
Απόκρουση

Ο Elias Olafsson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

7'

6'
Σέντρα

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Tosin Kehinde

5'

5'
Απόκρουση

5'
Σέντρα

Ο Juninho κάνει τη σέντρα

5'
Απόκρουση

5'
Σέντρα

5'

5'

Ο Erik Marxen εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Tosin Kehinde

4'

Η ομάδα Ράντερς ξεκινάει αντεπίθεση

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Gustav Isaksen

2'

2'
Σέντρα

2'

1'

O Simon Graves στέλνει τη μπάλα μακριά.

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το MCH Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Μίντιλαντ νίκησε στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.51 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Ράντερς, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.70 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ράντερς νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 4.75 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Μίντιλαντ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.88 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα