Ράντερς - Μίντιλαντ

31/10/2021 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 394
1 - 3
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 920 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ράντερς - Μίντιλαντ στις 11/3/2024

• Θεατές: 6182
90+5'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Μίντιλαντ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+5'

90+5'

Κατοχή: Ράντερς: 53%, Μίντιλαντ: 47%.

90+5'

Το σουτ του Lasse Berg Johnsen μπλοκάρεται

90+4'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Joel Andersson ανέτρεψε τον Tosin Kehinde από πίσω και δόθηκε φάουλ

90+4'
Απόκρουση

Ο Bjoern Kopplin απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Σέντρα

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

90+3'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

90+3'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Tobias Klysner , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

90+2'

90+2'
Απόκρουση

Ο Erik Sviatchenko απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Oliver Bundgaard Kristensen κάνει τη σέντρα

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'
Απόκρουση

Ο Joel Andersson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Γέμισμα

Ο Jesper Lauridsen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+1'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Bjoern Kopplin

90'
Απόκρουση

Ο Juninho απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90'

Ο Jesper Lauridsen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

89'

Σουτ του Simon Piesinger βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

89'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

Ο Tosin Kehinde κάνει τη σέντρα

88'

Ο Elias Olafsson κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

88'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Alhaji Kamara , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

88'
Σέντρα

Ο Lasse Berg Johnsen κάνει τη σέντρα

88'
Απόκρουση

Ο Elias Olafsson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'

87'

Σουτ του Alhaji Kamara βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

87'
Σέντρα

Ο Bjoern Kopplin κάνει τη σέντρα

87'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

87'
Σέντρα

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

86'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

Κατοχή: Ράντερς: 50%, Μίντιλαντ: 50%.

86'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

85'

Ο Oliver Soerensen από την ομάδα Μίντιλαντ έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

84'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Henrik Dalsgaard

83'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

83'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

83'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

83'

O Joel Andersson στέλνει τη μπάλα μακριά.

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Paulinho

82'

6182 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

81'

81'
Σέντρα

81'

Η ομάδα Ράντερς έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

81'

Κατοχή: Ράντερς: 51%, Μίντιλαντ: 49%.

81'

80'

79'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

79'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

79'

Ο Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

79'
Γέμισμα

Ο Evander Ferreira εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

79'

Ο Charles δίνει τη θέση του στον Oliver Soerensen

78'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati δίνει τη θέση του στον Frederik Lauenborg

78'

Ο Mikkel Kallesoee δίνει τη θέση του στον Bjoern Kopplin

77'

Ο Simon Piesinger έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Gustav Isaksen

77'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

77'

77'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

76'

Ο Alhaji Kamara έχει μια χρυσή ευκαιρία να σκοράρει με γυριστό, αλλά ο τερματοφύλακας σώζει!

76'

O Simon Piesinger στέλνει τη μπάλα μακριά.

76'

75'
Σέντρα

75'
Απόκρουση

75'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee κάνει τη σέντρα

75'

74'

74'
Απόκρουση

74'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

73'
Απόκρουση

Ο Jesper Lauridsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

73'
Απόκρουση

Ο Vito Hammershoej-Mistrati απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

72'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

72'

Το σουτ του Gustav Isaksen κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

71'

Ο Erik Marxen δίνει τη θέση του στον Jesper Lauridsen

71'

Ο Jakob Ankersen δίνει τη θέση του στον Tobias Klysner

71'

Ο Lasse Berg Johnsen έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

71'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Gustav Isaksen

70'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Erik Marxen

70'

O Erik Sviatchenko στέλνει τη μπάλα μακριά.

70'

68'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

68'

O Erik Marxen στέλνει τη μπάλα μακριά.

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Henrik Dalsgaard

67'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Μίντιλαντ μετράει κανονικά.

66'

Κατοχή: Ράντερς: 49%, Μίντιλαντ: 51%.

66'

Ο Nicolai Brock-Madsen δίνει τη θέση του στον Alhaji Kamara

66'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

65'

Ο Raphael Onyedika έδωσε την ασίστ για το γκολ.

65'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Evander Ferreira σκοράρει με το δεξί πόδι!

64'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

64'

64'
Γέμισμα

Ο Juninho εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Paulinho

63'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

63'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Pione Sisto της ομάδας Μίντιλαντ. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

62'

Η ομάδα Μίντιλαντ εκδηλώνει επίθεση

62'

62'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

61'
Γέμισμα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

61'

Ο Paulinho κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

61'

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Tosin Kehinde

61'
Απόκρουση

61'
Σέντρα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati κάνει τη σέντρα

60'

59'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Tosin Kehinde ανέτρεψε τον Gustav Isaksen από πίσω και δόθηκε φάουλ

59'
Απόκρουση

Ο Erik Marxen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

59'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

59'
Σέντρα

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

59'

58'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Raphael Onyedika ανέτρεψε τον Jakob Ankersen από πίσω και δόθηκε φάουλ

57'

57'

Ο Victor Lind δίνει τη θέση του στον Gustav Isaksen

57'

56'
Απόκρουση

Ο Lasse Berg Johnsen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

56'

56'

56'

Το σουτ του Pione Sisto κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

56'

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

55'

Η ομάδα Μίντιλαντ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

54'

54'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Stephen Odey , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

53'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

53'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Stephen Odey με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

53'
Σέντρα

52'

52'

52'

O Mikkel Kallesoee στέλνει τη μπάλα μακριά.

52'

Το σουτ του Simon Piesinger μπλοκάρεται

52'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

51'

Ο Henrik Dalsgaard κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Nicolai Brock-Madsen

51'

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά ο Patrik Carlgren βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

51'

50'

50'
Σέντρα

50'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mikkel Kallesoee ανέτρεψε τον Pione Sisto από πίσω και δόθηκε φάουλ

49'

49'
Σέντρα

Ο Simon Piesinger κάνει τη σέντρα

49'

48'

47'

47'

Η ομάδα Μίντιλαντ έχει την κατοχή της μπάλας

46'

46'

45+3'

Η ομάδα Μίντιλαντ παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+3'

45+3'

45+2'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

45+2'
Απόκρουση

45+2'
Γέμισμα

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Stephen Odey

45'

45'
Απόκρουση

Ο Evander Ferreira απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45'
Γέμισμα

Ο Erik Marxen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45'

Ο Victor Lind έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

44'

Ο Victor Lind από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mikkel Kallesoee

44'

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Vito Hammershoej-Mistrati

43'
Σέντρα

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

42'

Ο Nicolai Brock-Madsen από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Erik Sviatchenko

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Victor Lind

41'

Κατοχή: Ράντερς: 45%, Μίντιλαντ: 55%.

40'

39'

Ο Joel Andersson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

39'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Raphael Onyedika σκοράρει με το δεξί πόδι!

39'

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

38'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

38'

38'
Σέντρα

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

38'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

37'

Το σουτ του Paulinho μπλοκάρεται

37'
Απόκρουση

37'
Γέμισμα

37'

Ο Lasse Berg Johnsen υποπίπτει σε χέρι

36'

Η ομάδα Ράντερς εκδηλώνει επίθεση

35'

Κατοχή: Ράντερς: 48%, Μίντιλαντ: 52%.

34'

33'

33'
Σέντρα

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

32'

32'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

32'

Ο Paulinho επιστρέφει στο γήπεδο.

32'

32'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Paulinho να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

32'

Ο Paulinho είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

31'

31'

30'

Ο Evander Ferreira αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

30'

29'

28'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jakob Ankersen ανέτρεψε τον Raphael Onyedika από πίσω και δόθηκε φάουλ

28'

27'

27'

O Henrik Dalsgaard στέλνει τη μπάλα μακριά.

26'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Pione Sisto δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

26'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Stephen Odey δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Evander Ferreira

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Stephen Odey

25'

Κατοχή: Ράντερς: 46%, Μίντιλαντ: 54%.

25'

25'

Ο Raphael Onyedika αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

25'
Απόκρουση

Ο Patrik Carlgren απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

25'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

24'

Ο Charles από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

23'

23'

23'

23'
Σέντρα

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Brock-Madsen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Pione Sisto

21'

21'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

20'
Απόκρουση

20'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

20'

Η ομάδα Ράντερς ξεκινάει αντεπίθεση

20'
Απόκρουση

Ο Tosin Kehinde απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

20'
Σέντρα

Ο Joel Andersson κάνει τη σέντρα

19'

19'

19'

Κατοχή: Ράντερς: 47%, Μίντιλαντ: 53%.

18'

18'

18'

18'

17'

16'

16'

16'

14'

14'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Raphael Onyedika της ομάδας Μίντιλαντ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

14'

14'
Σέντρα

Ο Pione Sisto κάνει τη σέντρα

14'

14'

Ο Charles από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

13'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

13'

Ο Paulinho κάνει το σουτ, ο Patrik Carlgren αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

13'
Σέντρα

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

12'

12'
Σέντρα

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

11'

O Lasse Berg Johnsen στέλνει τη μπάλα μακριά.

10'

Κατοχή: Ράντερς: 54%, Μίντιλαντ: 46%.

10'

8'

Ο Erik Marxen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του αποκρούστηκε από τον τερματοφύλακα!

8'
Σέντρα

8'
Απόκρουση

8'
Σέντρα

Ο Jakob Ankersen κάνει τη σέντρα

7'

Ο Nicolai Brock-Madsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Erik Sviatchenko

7'

Καλή ενέργεια από τον Stephen Odey ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

6'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

6'
Σέντρα

6'

6'
Σέντρα

6'

5'

5'

4'

3'

Καλή ενέργεια από τον Tosin Kehinde ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

3'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Nicolai Brock-Madsen από την ομάδα Ράντερς «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

3'

2'

2'
Σέντρα

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

1'

1'

1'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

1'

1'

Είναι μία κρύα μέρα για να παίξεις ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Cepheus Park Randers, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Μίντιλαντ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 10 από 11 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.28 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ράντερς δεν έχει χάσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.58 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μίντιλαντ νίκησε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.02 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα