Κατοχή: Μίντιλαντ: 65%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 35%.

90+4'

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+4'

Ο Andres Mohedano από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+4'

90+4'

90+3'

Ο Adam Gabriel απομακρύνει τη μπάλα

90+3'

Η ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

90+3'

90+2'

90+2'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Adrian Gomes να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

90+1'

Ο Adrian Gomes είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

90+1'

90'

90'

Ο Aral Simsir κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

89'

Ελεύθερο για την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα

89'

Ο Franculino χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

89'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Franculino από την ομάδα Μίντιλαντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

89'

Ο Aral Simsir από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

88'

Ο Alex Martinez απομακρύνει τη μπάλα

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Denil Castillo από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Alex Martinez

87'

Η ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

87'

Ο Marcos Blasco κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

86'

Ο Marcos Blasco από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

86'

Ο Jorge Bolivar από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Aral Simsir

85'

Ο Andres Mohedano κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

85'

Η ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

85'

Ο Adrian Gomes κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

85'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 67%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 33%.

85'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Miguel Lopez υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Denil Castillo

84'

83'

83'

Ο Franculino αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adam Gabriel από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον David Virgili

81'

81'

Ο Aral Simsir από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

81'

81'

Η ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα έχει την κατοχή της μπάλας

80'

Ο Alex Ruiz από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

Ο Valdemar Byskov από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

80'

Ο Marcos Blasco απομακρύνει τη μπάλα

80'

Η σέντρα από τον Adam Gabriel από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

79'

Ο Miguel Lopez κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

79'

78'

Η ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

77'

76'

Ο Dario Osorio δίνει τη θέση του στον Valdemar Byskov

76'

Ο Juninho δίνει τη θέση του στον Joel Andersson

76'

Ο Joaquinete δίνει τη θέση του στον Alex Martinez

76'

76'

Ο Youssef El Ghazoui είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

75'

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Miguel Lopez από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα ανατρέπει τον Aral Simsir

74'

72'

Ο Franculino έδωσε την ασίστ για το γκολ.

72'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Dario Osorio της ομάδας Μίντιλαντ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

72'

Ο Victor Tellado από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα είναι σε θέση οφσάιντ

72'

Η σέντρα από τον Andres Mohedano από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

71'

Ο Denil Castillo από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Victor Tellado

71'

Ο Denil Castillo κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Victor Tellado.

71'

71'

Ο Adam Buksa πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

71'

70'

70'

Ο David Virgili από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Denil Castillo

70'

70'

Ο Miguel Lopez σταματά επιτυχώς το σουτ

69'

Ο Chete από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

69'

Παίκτης της ομάδας Μίντιλαντ επιχειρεί μακρινό γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή

68'

Καλή ενέργεια από τον Aral Simsir ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

68'

68'

Ο Joaquinete κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

68'

68'

67'

66'

Ο Joaquinete σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jonas Loessl ελέγχει την φάση

66'

Η ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα ξεκινάει αντεπίθεση

66'

Ο Youssef El Ghazoui από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

66'

Ο Aral Simsir από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

66'

Ο Chete σταματά επιτυχώς το σουτ

66'

Το σουτ του Adam Buksa μπλοκάρεται

66'

65'

65'

65'

Η ομάδα Μίντιλαντ εκδηλώνει επίθεση

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Chete από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα ανατρέπει τον Adam Buksa

63'

63'

Ο Dario Osorio τιμωρείται για σπρώξιμο στον Adrian Gomes

62'

62'

Ο Dario Osorio αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

62'

Ο Chete από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα είναι σε θέση οφσάιντ

61'

Ο Franco de Jesus δίνει τη θέση του στον Victor Tellado

61'

Ο Alex Gomez δίνει τη θέση του στον David Virgili

61'

Κίτρινη κάρτα για τον Adam Gabriel

61'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Adam Gabriel υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Adrian Gomes

60'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 66%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 34%.

60'

60'

Το σουτ του Andre Roemer μπλοκάρεται

59'

Ο Adrian Gomes σταματά επιτυχώς το σουτ

59'

Η σέντρα από τον Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

58'

Κίτρινη κάρτα για τον Youssef El Ghazoui

58'

Ο Youssef El Ghazoui από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Franculino

58'

58'

Ο Andre Roemer κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Youssef El Ghazoui.

58'

57'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

57'

Η σέντρα από τον Aral Simsir από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

57'

Κίτρινη κάρτα για τον Adrian Gomes

56'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Adrian Gomes υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Dario Osorio

56'

55'

Ο Kristoffer Askildsen δίνει τη θέση του στον Andre Roemer

55'

Ο Ola Brynhildsen δίνει τη θέση του στον Aral Simsir

55'

54'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

54'

Ο Joaquinete αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

53'

Ο Miguel Lopez από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ola Brynhildsen

53'

Ο Denil Castillo από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

52'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Kristoffer Askildsen υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Alex Gomez

52'

Ο Alex Gomez απομακρύνει τη μπάλα

52'

Ο Adrian Gomes απομακρύνει τη μπάλα

52'

51'

Ο Bilal El Bakkali Salah δίνει τη θέση του στον Marcos Blasco

51'

51'

Το παιχνίδι σταμάτησε. Οι παίκτες σπρώχνουν και φωνάζουν ο ένας στον άλλο, ο διαιτητής πρέπει να αναλάβει δράση.

50'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 64%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 36%.

50'

48'
Κόκκινη κάρτα

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! - Ο Pablo Lluch βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβάλλεται

47'

Ο Pablo Lluch από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ola Brynhildsen

47'

Ο Adam Gabriel σταματά επιτυχώς το σουτ

47'

Ο Bilal El Bakkali Salah κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mads Bech.

47'

47'

Ο Denil Castillo κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

46'

46'

Η ομάδα Μίντιλαντ έχει την κατοχή της μπάλας

46'

Ο Edward Chilufya δίνει τη θέση του στον Franculino

46'

45+2'

45+2'

45+2'

Ο Adam Buksa κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Alex Ruiz μπλοκάρει εύκολα

45+2'

Η σέντρα από τον Ola Brynhildsen από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

45+1'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Alex Gomez για την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα. Ο Adam Gabriel σταματάει την φάση.

45+1'

Ο Adam Buksa κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Chete.

45+1'

Ο Adrian Gomes από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Adam Gabriel

45'

45'

45'

45'

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adrian Gomes από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα ανατρέπει τον Denil Castillo

44'

44'

43'

Ο Franco de Jesus από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα είναι σε θέση οφσάιντ

43'

Ο Adam Gabriel από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

43'

Ο Juninho κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Franco de Jesus.

43'

Ο Edward Chilufya από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

42'

41'

Ο Adrian Gomes κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Dario Osorio.

41'

Ο Jonas Loessl από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

41'

Ο Miguel Lopez από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

41'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 51%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 49%.

40'

Καλή ενέργεια από τον Joaquinete ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

40'

Ο Miguel Lopez από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

39'

38'

38'

Ο Bilal El Bakkali Salah κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

37'

37'

36'

36'

36'

36'

Ο Alex Gomez σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jonas Loessl ελέγχει την φάση

35'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 49%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 51%.

35'

34'

Η σέντρα από τον Dario Osorio από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Youssef El Ghazoui από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα ανατρέπει τον Ola Brynhildsen

34'

33'

Ο Joaquinete από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Denil Castillo

32'

32'

Ο Dario Osorio από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kristoffer Askildsen από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Andres Mohedano

31'

30'

30'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 48%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 52%.

30'

30'

30'

Η σέντρα από τον Joaquinete από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

29'

Ο Mads Bech κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Bilal El Bakkali Salah.

29'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andres Mohedano από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα ανατρέπει τον Dario Osorio

28'

28'

28'

27'

27'

26'

Το σουτ του Ola Brynhildsen μπλοκάρεται

26'

26'

Ο Franco de Jesus κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Ola Brynhildsen.

25'

25'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 53%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 47%.

25'

Ο Mads Bech από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

24'

24'

Ο Edward Chilufya από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Adrian Gomes

23'

Ο Youssef El Ghazoui κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

23'

Ο Chete κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

22'

Κίτρινη κάρτα για τον Pablo Lluch

22'

Ο Pablo Lluch από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Adam Buksa

22'

Ο Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

22'

22'

Ο Pablo Lluch κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Adam Buksa.

21'

21'

21'

21'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 58%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 42%.

20'

19'

19'

Ο Dario Osorio από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

19'

Ο Andres Mohedano απομακρύνει τη μπάλα

19'

Η σέντρα από τον Edward Chilufya από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

18'

17'

Ο Ola Brynhildsen από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

17'

17'

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Edward Chilufya από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Youssef El Ghazoui

16'

Ο Youssef El Ghazoui αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

16'

16'

Ο Bilal El Bakkali Salah τιμωρείται για σπρώξιμο στον Han-Beom Lee

15'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 56%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 44%.

15'

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Miguel Lopez από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα ανατρέπει τον Ola Brynhildsen

13'

Κίτρινη κάρτα για τον Franco de Jesus

13'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Franco de Jesus για την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα. Ο Denil Castillo σταματάει την φάση.

13'

Ο Denil Castillo κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Franco de Jesus.

13'

12'

12'

11'

11'

11'

Ο Youssef El Ghazoui σταματά επιτυχώς το σουτ

11'

Το σουτ του Edward Chilufya μπλοκάρεται

11'

10'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 52%, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα: 48%.

10'

9'

Ο Chete απομακρύνει τη μπάλα

9'

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Han-Beom Lee από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Alex Gomez

8'

7'

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Miguel Lopez από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα ανατρέπει τον Kristoffer Askildsen

7'

7'

6'

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Denil Castillo από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Franco de Jesus

5'

5'

5'

5'

Ο Miguel Lopez απομακρύνει τη μπάλα

4'

4'

4'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Adam Buksa υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Adrian Gomes

3'

3'

Ο Youssef El Ghazoui από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα είχε προσπάθεια εκτός στόχου

3'

Ο Bilal El Bakkali Salah κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Juninho.

3'

3'

Ο Mads Bech απομακρύνει τη μπάλα

3'

Ο Adam Buksa κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Joaquinete.

2'

2'

2'

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Franco de Jesus από την ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα ανατρέπει τον Denil Castillo

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το MCH Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Τυπική υπόθεση

Κώστας Καραγιαννόπουλος Αθλητικογράφος

Η πρωταθλήτρια Δανίας Μίντιλαντ νίκησε με 3-0 το πρώτο ματς στην έδρα της πρωταθλήτριας Ανδόρας, Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα. Διαδικαστικός ο σημερινός επαναληπτικός και πολύ δύσκολα οι Δανοί δε θα ντουμπλάρουν τις νίκες τους στην έδρα της. Θέλουν άλλωστε ένα νικηφόρο αποτέλεσμα μετά το ξεκίνημα με δύο ισοπαλίες στο νέο πρωτάθλημα. Αντιστοιχηματικές οι αποδόσεις σε άσο και όβερ, αν έπρεπε να επέλεγα κάτι θα πήγαινα με το No Goal.

• Στους τελευταίους 11 από 12 αγώνες της ομάδας Μίντιλαντ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.18 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μίντιλαντ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 11 από 12 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.