• Γήπεδο: Stadio Luigi Ferraris
  • Χωρητικότητα: 36536
  • Θεατές: 30000
90+6'

Η ισοπαλία ήταν μάλλον το δίκαιο αποτέλεσμα σήμερα μετά από ένα ανιαρό παιχνίδι.

90+6'

90+6'

Κατοχή: Τζένοα: 44%, Τορίνο: 56%.

90+6'

Ο Josep Martinez από την ομάδα Τζένοα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+6'

Η σέντρα από τον Mergim Vojvoda από την ομάδα Τορίνο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+5'

Ο Adrien Tameze από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+5'

Ο Samuele Ricci από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+5'

Ο Ricardo Rodriguez απομακρύνει τη μπάλα

90+4'

Η ομάδα Τζένοα εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

90+4'

Ο Ruslan Malinovsky κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+3'

Η ομάδα Τορίνο έχει την κατοχή της μπάλας

90+3'

Ο Vanja Milinkovic-Savic από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

90+2'

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Ο Adrien Tameze κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90'

Κατοχή: Τζένοα: 42%, Τορίνο: 58%.

90'

Η ομάδα Τορίνο εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

90'

Ελεύθερο για την ομάδα Τζένοα

90'

Ο Samuele Ricci αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

90'

89'

Ο Mergim Vojvoda από την ομάδα Τορίνο εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

89'

Ο Koni De Winter από την ομάδα Τζένοα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

88'

Ο Milan Badelj δίνει τη θέση του στον Kevin Strootman

87'

Ο Stefano Sabelli δίνει τη θέση του στον Alessandro Vogliacco

87'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Milan Badelj υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Raoul Bellanova

87'

Ο Ruslan Malinovsky εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Vanja Milinkovic-Savic ελέγχει την φάση

86'

Ο Saba Sazonov τιμωρείται για σπρώξιμο στον Albert Gudmundsson

85'

85'

84'

84'

Ο Valentino Lazaro δίνει τη θέση του στον Mergim Vojvoda

84'

Ο Koffi Djidji είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Saba Sazonov

83'

Ο Koffi Djidji είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

82'

Ο Aaron Caricol δίνει τη θέση του στον Ridgeciano Haps

81'

Κίτρινη κάρτα για τον Alessandro Buongiorno

81'

Ο Alessandro Buongiorno υποπίπτει σε χέρι

81'

Ο Pietro Pellegri της ομάδας Τορίνο παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

81'

Η σέντρα από τον Samuele Ricci από την ομάδα Τορίνο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

80'

Κίτρινη κάρτα για τον Aaron Caricol

80'

Ο Aaron Caricol από την ομάδα Τζένοα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Raoul Bellanova

80'

80'

Ο Vanja Milinkovic-Savic απομακρύνει τη μπάλα

79'

79'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Pietro Pellegri από την ομάδα Τορίνο αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

79'

78'

Ο Raoul Bellanova είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

77'

Κίτρινη κάρτα για τον Ruslan Malinovsky

77'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Ruslan Malinovsky υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Raoul Bellanova

76'

76'

Καλή ενέργεια από τον Albert Gudmundsson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

76'

Η ομάδα Τζένοα ξεκινάει αντεπίθεση

75'

Ελεύθερο για την ομάδα Τορίνο

75'

75'

Ο Ricardo Rodriguez από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

75'

Ο Alessandro Buongiorno από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

75'

Ο Aaron Caricol από την ομάδα Τζένοα εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

73'

Ο Pietro Pellegri τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mattia Bani

72'

Η ομάδα Τζένοα εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

72'

Ο Milan Badelj από την ομάδα Τζένοα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

71'

Η ομάδα Τορίνο εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

71'

71'

Ο Junior Messias δίνει τη θέση του στον Morten Frendrup

71'

Ο Johan Vasquez κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Antonio Sanabria.

70'

70'

69'

69'

Ο Mattia Bani από την ομάδα Τζένοα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

69'

69'

68'

Ο Johan Vasquez από την ομάδα Τζένοα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'

67'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Antonio Sanabria από την ομάδα Τορίνο αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

67'

Ο Alessandro Buongiorno τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

67'

Η σέντρα από τον Alessandro Buongiorno από την ομάδα Τορίνο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

67'

66'

Ο Duvan Zapata δίνει τη θέση του στον Pietro Pellegri

66'

Ο Mattia Bani από την ομάδα Τζένοα κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Duvan Zapata

65'

Κατοχή: Τζένοα: 45%, Τορίνο: 55%.

65'

Ο Johan Vasquez κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Vanja Milinkovic-Savic μπλοκάρει εύκολα

65'

Ο Albert Gudmundsson από την ομάδα Τζένοα εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

64'

Ο Alessandro Buongiorno απομακρύνει τη μπάλα

64'

64'

63'

Ο Koni De Winter κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Vanja Milinkovic-Savic μπλοκάρει εύκολα

63'

Ο Aaron Caricol από την ομάδα Τζένοα εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

62'

62'

62'

Ο Adrien Tameze κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Ruslan Malinovsky.

61'

61'

61'

Ο Nikola Vlasic δίνει τη θέση του στον Adrien Tameze

60'

60'

Ο Aaron Caricol από την ομάδα Τζένοα εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

60'

Ο Valentino Lazaro απομακρύνει τη μπάλα

59'

Η ομάδα Τζένοα εκδηλώνει επίθεση

58'

58'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Ivan Juric για αντιαθλητικό χτύπημα

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Koffi Djidji από την ομάδα Τορίνο ανατρέπει τον Mateo Retegui

57'

Η σέντρα από τον Nikola Vlasic από την ομάδα Τορίνο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

57'

57'

56'

55'

55'

Κατοχή: Τζένοα: 39%, Τορίνο: 61%.

55'

54'

53'

53'

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junior Messias από την ομάδα Τζένοα ανατρέπει τον Ricardo Rodriguez

51'

51'

Κατοχή: Τζένοα: 40%, Τορίνο: 60%.

50'

50'

Ο Junior Messias αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

50'

50'

49'

48'

Ο Koffi Djidji απομακρύνει τη μπάλα

48'

Ο Milan Badelj κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

48'

47'

46'

46'

45+3'

45+3'

Κατοχή: Τζένοα: 43%, Τορίνο: 57%.

45+3'

45+3'

45+3'

45+2'

45+1'

Ο Junior Messias είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Mateo Retegui κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

45'

Ο Mateo Retegui από την ομάδα Τζένοα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45'

Ο Valentino Lazaro από την ομάδα Τορίνο εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45'

Ο Mateo Retegui σταματά επιτυχώς το σουτ

45'

Ο Duvan Zapata της ομάδας Τορίνο παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

45'

Η σέντρα από τον Ivan Ilic από την ομάδα Τορίνο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

44'

Κίτρινη κάρτα για τον Koni De Winter

44'

Ο Koni De Winter από την ομάδα Τζένοα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Duvan Zapata

44'

Ο Duvan Zapata κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

44'

Το αμυντικό λάθος του Koni De Winter μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

43'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mateo Retegui για την ομάδα Τζένοα. Ο Alessandro Buongiorno σταματάει την φάση.

43'

42'

42'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Mateo Retegui από την ομάδα Τζένοα αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

42'

Η σέντρα από τον Albert Gudmundsson από την ομάδα Τζένοα βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

41'

Ο Ricardo Rodriguez από την ομάδα Τορίνο το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mateo Retegui

40'

Ο Raoul Bellanova από την ομάδα Τορίνο είναι σε θέση οφσάιντ

40'

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mateo Retegui από την ομάδα Τζένοα ανατρέπει τον Ivan Ilic

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Koffi Djidji από την ομάδα Τορίνο ανατρέπει τον Albert Gudmundsson

38'

Η ομάδα Τζένοα έχει την κατοχή της μπάλας

38'

37'

36'

Ο Alessandro Buongiorno τιμωρείται για σπρώξιμο στον Aaron Caricol

36'

Ο Ivan Ilic από την ομάδα Τορίνο εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

35'

35'

Ο Junior Messias από την ομάδα Τζένοα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

35'

35'

Ο Mattia Bani απομακρύνει τη μπάλα

35'

Ο Johan Vasquez κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Samuele Ricci.

34'

33'

32'

31'

31'

30'

Κατοχή: Τζένοα: 48%, Τορίνο: 52%.

30'

Ο Samuele Ricci κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

30'

29'

29'

29'

29'

28'

28'

Ο Antonio Sanabria από την ομάδα Τορίνο κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Johan Vasquez

27'

27'

27'

26'

26'

25'

Κατοχή: Τζένοα: 49%, Τορίνο: 51%.

25'

25'

24'

24'

22'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Albert Gudmundsson υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Raoul Bellanova

22'

22'

Ο Albert Gudmundsson από την ομάδα Τζένοα εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

22'

Ο Ruslan Malinovsky σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Vanja Milinkovic-Savic ελέγχει την φάση

21'

21'

20'

Κατοχή: Τζένοα: 46%, Τορίνο: 54%.

20'

20'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Alessandro Buongiorno από την ομάδα Τορίνο αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

20'

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mateo Retegui από την ομάδα Τζένοα ανατρέπει τον Samuele Ricci

18'

Ο Duvan Zapata από την ομάδα Τορίνο είναι σε θέση οφσάιντ

18'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ruslan Malinovsky από την ομάδα Τζένοα ανατρέπει τον Samuele Ricci

17'

Ο Antonio Sanabria κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Koni De Winter.

17'

16'

16'

Κίτρινη κάρτα για τον Nikola Vlasic

16'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Nikola Vlasic ανέτρεψε τον Junior Messias από πίσω και δόθηκε φάουλ

16'

15'

15'

13'

12'

Ο Ricardo Rodriguez κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

12'

12'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

12'

Ο Nikola Vlasic από την ομάδα Τορίνο βγαίνει εκτός γηπέδου επειδή η μύτη του έχει ματώσει.

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ivan Ilic από την ομάδα Τορίνο ανατρέπει τον Mattia Bani

10'

Ο Mateo Retegui κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Alessandro Buongiorno.

9'

9'

8'

8'

7'

6'

6'

6'

Ο Ruslan Malinovsky από την ομάδα Τζένοα εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

6'

Κατοχή: Τζένοα: 32%, Τορίνο: 68%.

5'

5'

5'

Ο Koffi Djidji κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

4'

Ο Antonio Sanabria κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Milan Badelj.

4'

4'

Ο Mateo Retegui από την ομάδα Τζένοα είχε προσπάθεια εκτός στόχου

4'

Η σέντρα από τον Aaron Caricol από την ομάδα Τζένοα βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

3'

Ο Nikola Vlasic από την ομάδα Τορίνο το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Johan Vasquez

3'

3'

2'

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Τζένοα είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadio Luigi Ferraris, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Δυνατή στην έδρα της η Τζένοα, από μεγάλη νίκη η Τορινο

Η Τζένοα υποδέχεται την Τορίνο για την 20η αγωνιστική της Σέριε Α. Από ισοπαλία προέρχονται οι γηπεδούχοι, από μεγάλη νίκη οι φιλοξενούμενοι.

Λίγο έλειψε να φύγει με ένα σημαντικό «διπλό» από την έδρα της Μπολόνια την προηγούμενη αγωνιστική, ισοφαρίστηκε όμως στο τέλος και έτσι περιορίστηκε στο βαθμό της ισοπαλίας (1-1). Σε μία από τις ελάχιστες φάσεις της στο παιχνίδι, ευτύχησε να προηγηθεί με μία απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκούντμουντσον στο 20’ άλλα έπειτα κλείστηκε στην άμυνα της. Άφησε την μπάλα στην αντίπαλο της, δεν απείλησε έκτοτε αλλά είχε σε καλή μέρα τον τερματοφύλακα της, Μαρτίνεζ. Στο 90+5’ βέβαια δέχθηκε την ισοφάριση, όμως λίγο έλειψε να «πάρει» το ματς όταν ο Γκούντμουντσον αμέσως μετά είχε δοκάρι σε εκτέλεση φάουλ.

Έμεινε έτσι αήττητη για τέταρτη σερί αγωνιστική (1-3-0) έχοντας μάλιστα μπροστά της ένα πολύ δύσκολο πρόγραμμα. Μπορεί και αισθάνεται ικανοποιημένη με τις εμφανίσεις της, έχει φτάσει άλλωστε τους 21 βαθμούς και είναι στο +7 από την επικίνδυνη ζώνη. Στην έδρα της εμφανίζεται ακόμα πιο δυνατή, ο κόσμος γεμίζει το γήπεδο σχεδόν σε κάθε παιχνίδι και ο Τζιλαρντίνο δικαιώνει τις προσδοκίες που υπήρχαν από αυτόν και στην πρώτη κατηγορία. Στο μεταξύ ο Ντραγκουσίν επέλεξε την Τότεναμ για να συνεχίσει την καριέρα του και η Τζένοα καλείται να αναπληρώσει το κενό του.

«Σίγουρα μας περιμένει ένα δύσκολο παιχνίδι αν κρίνουμε από τα χαρακτηριστικά του αντιπάλου μας. Πρέπει να είμαστε δυνατοί και να έχουμε την επιθυμία να ανταγωνιστούμε την Τορίνο. Είναι μία συμπαγής ομάδα με επιλογές. Έχουν κάνει σημαντική βελτίωση τις 2-3 τελευταίες εβδομάδες», επισήμανε ο κόουτς Τζιλαρντίνο.

Αγωνιστικά Νέα: Δεν είναι διαθέσιμοι ο μέσος Θόρσμπι (12/1) και οι επιθετικοί Πούσκας (8/0) και Εκουμπάμ (14/1).

Πραγματοποίησε μία μεστή εμφάνιση στην εντός έδρας αναμέτρηση με τη Νάπολι την προηγούμενη αγωνιστική και πήρε μία δίκαιη νίκη με 3-0. Μπορεί να απειλήθηκε στο ξεκίνημα της αναμέτρησης όμως το πρώτο μέρος ήταν μοιρασμένο και η ίδια προηγήθηκε στο 43’ με τον Σανάμπρια μέσα από την περιοχή. Στο 50’ μάλιστα απέκτησε αριθμητικό πλεονέκτημα και το εκμεταλλεύτηκε με τον καλύτερο τρόπο καθώς δύο λεπτά έπειτα πέτυχε και δεύτερο τέρμα με σουτ του Βλάσιτς. Είχε την ψυχολογία και τον έλεγχο του παιχνιδιού, στο 66’ ο Μπουοντζιόρνο με κεφαλιά έκανε το 3-0 και στην ουσία «κλείδωσε» τη νίκη της.

Επέστρεψε έτσι με τον καλύτερο τρόπο στα θετικά αποτελέσματα, παραμένει στη 10η θέση της βαθμολογίας και μόλις πλέον στο -3 από την πρώτη εξάδα. Δεν θεωρώ βέβαια πως φέτος θα κάνει την υπέρβαση, είναι ομάδα για να βρίσκεται στο πρώτο μισό αλλά έως εκεί. Αν βέβαια καταφέρει και γίνει πιο αποτελεσματική στην τελική της προσπάθεια, όπως ήταν με τη Νάπολι, ίσως διεκδικήσει το κάτι παραπάνω έως το τέλος. Περιμένω σήμερα να αναλάβει κάποια στιγμή την πρωτοβουλία, δεν είναι ομάδα που απλά θα περιμένει την Τζένοα.

«Πρέπει να παίξουμε ένα σπουδαίο ματς από κάθε άποψη. Συχνά σκοράρουν όταν έχουν το μομέντουμ αλλά διαθέτουν ποιότητα και αρκετές επιλογές. Αν κάνεις κάποιο λάθος δεν θα πάρεις αποτέλεσμα απέναντι τους. Πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί», σχολίασε ο κόουτς Γιούριτς.

Αγωνιστικά Νέα: Παραμένει εκτός ο στόπερ Σουρς (9/1). Αμφίβολη η συμμετοχή του μέσου Λινέτι (13/1) και του εξτρέμ Καραμό (10/0).

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Τζένοα έχει δείξει καλό πρόσωπο στις τελευταίες αγωνιστικές και έχει πάρει σημαντικά αποτελέσματα. Θέλει να βασιστεί στην έδρα της απέναντι σε έναν αντίπαλο που ξέρει ότι έχει υψηλότερους στόχους. Η Τορίνο πήρε ψυχολογία μετά τη νίκη της επί της Νάπολι και το θέμα είναι αν μπορεί να δώσει συνέχεια. Η λογική λέει πως θα δούμε ένα κλειστό παιχνίδι, ωστόσο εγώ πιστεύω πως αμφότερες θα βρουν το δρόμο προς τα δίχτυα. Θα πάω με το αμφίσκορο.

• Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της ομάδας Τζένοα, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.42 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Τορίνο ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σέριε A.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 1.87 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Τζένοα έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X με απόδοση 2.87 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Τορίνο, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σέριε A).

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A