Μαγιόρκα - Μπέτις

20/8/2022 20:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 373
1 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 621 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μαγιόρκα - Μπέτις στις 27/1/2024

• Θεατές: 15579
90+11'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Μπέτις μετά από μία καλή εμφάνιση

90+11'

90+11'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 47%, Μπέτις: 53%.

90+10'

Ο Jaume Costa από την ομάδα Μαγιόρκα δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

90+10'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Jaume Costa για την ομάδα Μαγιόρκα. Ο Roberto Gonzalez σταματάει την φάση.

90+10'

Ο Junior Lago κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Aitor Ruibal.

90+10'

Η ομάδα Μαγιόρκα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+9'

Η ομάδα Μαγιόρκα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+9'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπέτις

90+9'

Ο Antonio Sanchez κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+8'

Η ομάδα Μπέτις κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+8'

Ο Vedat Muriqi κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Rui Silva μπλοκάρει εύκολα

90+8'

Ο Vedat Muriqi κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Edgar Gonzalez.

90+7'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μαγιόρκα στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90+7'

Ο Guido Rodriguez απομακρύνει τη μπάλα

90+6'

90+6'

90+5'

Ο Paul Akouokou κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+5'

Ο Loren Moron τιμωρείται για σπρώξιμο στον Antonio Raillo

90+5'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 46%, Μπέτις: 54%.

90+5'

Ο Iddrisu Baba κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Loren Moron.

90+5'

90+4'

90+3'

Ο German Pezzella από την ομάδα Μπέτις απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+3'

Ο Kang-In Lee από την ομάδα Μαγιόρκα εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+3'

90+3'

Ο Jaume Costa από την ομάδα Μαγιόρκα εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+3'

Ο Edgar Gonzalez σταματά επιτυχώς το σουτ

90+3'

Το σουτ του Pablo Maffeo μπλοκάρεται

90+2'

Η ομάδα Μαγιόρκα εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Ανόητη κίτρινη για τον Loren Moron καθώς χτύπησε τη μπάλα από εκνευρισμό

90+1'

Ο Junior Lago από την ομάδα Μαγιόρκα κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Roberto Gonzalez

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 9'

90'

90'

Η ομάδα Μπέτις κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

Ο Alex Moreno επιστρέφει στο γήπεδο.

90'

90'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 45%, Μπέτις: 55%.

89'

Η ομάδα Μαγιόρκα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

89'

89'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Alex Moreno να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

88'

Ο Alex Moreno είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

88'

88'

Ο William Carvalho δίνει τη θέση του στον Loren Moron

87'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Vedat Muriqi για την ομάδα Μαγιόρκα. Ο Alex Moreno σταματάει την φάση.

87'

Ο Jose Copete δίνει τη θέση του στον Junior Lago

86'

Ο Rui Silva της ομάδας Μπέτις βλέπει κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση

86'

Ο Martin Valjent τιμωρείται για σπρώξιμο στον Edgar Gonzalez

86'

Καλή ενέργεια από τον Jaume Costa ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

86'

Τι σουτ! Απευθείας φάουλ από τον Kang-In Lee τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι

85'

85'

84'

Ο Rui Silva είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

84'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Pablo Maffeo δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

84'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Guido Rodriguez δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

83'

Το παιχνίδι σταμάτησε. Οι παίκτες σπρώχνουν και φωνάζουν ο ένας στον άλλο, ο διαιτητής πρέπει να αναλάβει δράση.

83'

Ο Nabil Fekir υποπίπτει σε χέρι

83'

Ο Rui Silva από την ομάδα Μπέτις απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

82'

Ο Roberto Gonzalez κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

82'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Roberto Gonzalez υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Jaume Costa

81'

Καλή ενέργεια από τον William Carvalho ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

81'

Ο Nabil Fekir τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

81'

Η ομάδα Μπέτις εκδηλώνει επίθεση

80'

80'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 44%, Μπέτις: 56%.

80'

Ο Rodrigo Andres Battaglia δίνει τη θέση του στον Iddrisu Baba

79'

Ο Daniel Rodriguez δίνει τη θέση του στον Abdon Prats

79'

Ο Borja Iglesias δίνει τη θέση του στον Paul Akouokou

79'

Διακοπή για νερό. Υπάρχει αρκετή ζέστη σήμερα και το παιχνίδι σταμάτησε ώστε οι παίκτες να δροσιστούν

78'

Ο Juanmi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Antonio Raillo

77'

Ο Rui Silva κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

77'

Καλή ενέργεια από τον Antonio Sanchez ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

77'

Ο Antonio Sanchez τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

77'

76'

76'

Ελεύθερο για την ομάδα Μαγιόρκα

76'

Ο Juanmi από την ομάδα Μπέτις είχε προσπάθεια εκτός στόχου

76'

75'

Ο Vedat Muriqi υποπίπτει σε χέρι

75'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 42%, Μπέτις: 58%.

75'

Ο Aitor Ruibal τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jaume Costa

75'

74'

Καλή ενέργεια από τον Vedat Muriqi ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

74'

Ο Kang-In Lee τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

74'

Η ομάδα Μαγιόρκα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

73'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Borja Iglesias της ομάδας Μπέτις στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από το σημείο του πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Predrag Rajkovic λίγο έλειψε να αποκρούσει.

73'

Ο Rodrigo Andres Battaglia βλέπει κίτρινη κάρτα για σπρώξιμο αντιπάλου

72'

70'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο German Pezzella δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

70'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Antonio Raillo, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

70'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 43%, Μπέτις: 57%.

70'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Martin Valjent, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

70'

69'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Rodrigo Andres Battaglia από την ομάδα Μαγιόρκα υποπίπτει σε πέναλτι για σπρώξιμο στον Nabil Fekir.

69'

69'

68'

68'

Ο Martin Valjent σταματά επιτυχώς το σουτ

68'

Το σουτ του Juanmi μπλοκάρεται

68'

Ο Predrag Rajkovic από την ομάδα Μαγιόρκα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

68'

Ο Jose Copete από την ομάδα Μαγιόρκα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Roberto Gonzalez

67'

Ο Vedat Muriqi κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον German Pezzella.

67'

Ο Antonio Raillo από την ομάδα Μαγιόρκα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'

Ο Martin Valjent από την ομάδα Μαγιόρκα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

66'

66'

Κίτρινη κάρτα για τον Daniel Rodriguez

65'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Nabil Fekir για αντιαθλητικό χτύπημα

65'

65'

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Rodriguez από την ομάδα Μαγιόρκα ανατρέπει τον Nabil Fekir

64'

64'

Ο Rodri δίνει τη θέση του στον Roberto Gonzalez

64'

Ο Clement Grenier δίνει τη θέση του στον Antonio Sanchez

63'

Ο Guido Rodriguez κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Daniel Rodriguez.

63'

Ο Clement Grenier κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

63'

Ο Jaume Costa κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

63'

Ο German Pezzella κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

62'

62'

Ο Borja Iglesias κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

61'

Ο Alex Moreno κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

61'

61'

61'

60'

60'

59'

Ο Kang-In Lee από την ομάδα Μαγιόρκα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον German Pezzella

59'

59'

58'

Η ομάδα Μπέτις κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

58'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Μαγιόρκα ισοφάρισε. Υπάρχει παιχνίδι!

57'

Ο Jaume Costa έδωσε την ασίστ για το γκολ!

56'

Ο Kang-In Lee έδωσε την ασίστ για το γκολ.

56'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Vedat Muriqi της ομάδας Μαγιόρκα σκοράρει με κεφαλιά

56'

Η σέντρα από τον Kang-In Lee από την ομάδα Μαγιόρκα βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

56'

Ο Rodri τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jaume Costa

56'

Ο Borja Iglesias από την ομάδα Μπέτις το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Antonio Raillo

55'

55'

55'

54'

Ο Rodrigo Andres Battaglia τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nabil Fekir

54'

Ο Vedat Muriqi από την ομάδα Μαγιόρκα είναι σε θέση οφσάιντ

54'

Ο Aitor Ruibal από την ομάδα Μπέτις απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

54'

Ο Vedat Muriqi κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Alex Moreno.

53'

53'

52'

Η ομάδα Μπέτις κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

52'

51'

51'

Ο Kang-In Lee αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

50'

50'

49'

15579 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

49'

49'

48'

Ο Nabil Fekir τιμωρείται για σπρώξιμο στον Martin Valjent

47'

Η ομάδα Μπέτις έχει την κατοχή της μπάλας

46'

46'

45+6'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Μπέτις της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+6'

45+5'

45+5'

Ο Vedat Muriqi από την ομάδα Μαγιόρκα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Martin Valjent από την ομάδα Μαγιόρκα ανατρέπει τον Juanmi

45+4'

45+3'

Κίτρινη κάρτα για τον Clement Grenier

45+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Clement Grenier από την ομάδα Μαγιόρκα ανατρέπει τον William Carvalho

45+3'

Ο Vedat Muriqi κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Guido Rodriguez.

45+3'

45+2'

Ο Nabil Fekir από την ομάδα Μπέτις είχε προσπάθεια εκτός στόχου

45+2'

Ο William Carvalho τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

45+2'

45+2'

Ο Kang-In Lee τιμωρείται για σπρώξιμο στον Guido Rodriguez

45+1'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

45'

45'

45'

44'

43'

43'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον William Carvalho από την ομάδα Μπέτις αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

42'

Ο William Carvalho κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Daniel Rodriguez.

42'

Ο Nabil Fekir από την ομάδα Μπέτις εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

42'

Ο Jose Copete από την ομάδα Μαγιόρκα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

42'

41'

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Guido Rodriguez από την ομάδα Μπέτις ανατρέπει τον Clement Grenier

40'

40'

40'

Ο Aitor Ruibal σταματά επιτυχώς το σουτ

40'

Το σουτ του Daniel Rodriguez μπλοκάρεται

40'

Ο Pablo Maffeo τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

39'

39'

Ο Borja Iglesias από την ομάδα Μπέτις το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Martin Valjent

38'

38'

Ο Pablo Maffeo από την ομάδα Μαγιόρκα πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

38'

Η σέντρα από τον Clement Grenier από την ομάδα Μαγιόρκα βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Guido Rodriguez από την ομάδα Μπέτις ανατρέπει τον Pablo Maffeo

37'

36'

Ο Juanmi κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

36'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Juanmi υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Pablo Maffeo

36'

35'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 37%, Μπέτις: 63%.

35'

34'

Το παιχνίδι είναι πολύ μονόπλευρο τώρα. Η ομάδα Μπέτις κυριαρχεί στην κατοχή της μπάλας

33'

33'

Ο Edgar Gonzalez από την ομάδα Μπέτις απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

33'

Ο Guido Rodriguez από την ομάδα Μπέτις απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

32'

32'

31'

31'

Ο Edgar Gonzalez απομακρύνει τη μπάλα

30'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 34%, Μπέτις: 66%.

30'

30'

29'

29'

Ο Alex Moreno από την ομάδα Μπέτις το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Pablo Maffeo

29'

Ο Rodrigo Andres Battaglia απομακρύνει τη μπάλα

28'

Ο Guido Rodriguez τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

28'

Ο Pablo Maffeo από την ομάδα Μαγιόρκα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vedat Muriqi από την ομάδα Μαγιόρκα ανατρέπει τον Nabil Fekir

26'

26'

26'

Ο German Pezzella κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jose Copete.

26'

Ο Nabil Fekir από την ομάδα Μπέτις εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

26'

Ο Daniel Rodriguez από την ομάδα Μαγιόρκα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Clement Grenier από την ομάδα Μαγιόρκα ανατρέπει τον Nabil Fekir

25'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 38%, Μπέτις: 62%.

24'

23'

23'

23'

Ο Alex Moreno από την ομάδα Μπέτις απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

23'

22'

21'

Ο Jose Copete τιμωρείται για σπρώξιμο στον Guido Rodriguez

21'

Ο Clement Grenier από την ομάδα Μαγιόρκα εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

21'

21'

20'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 33%, Μπέτις: 67%.

20'

20'

Ο Kang-In Lee από την ομάδα Μαγιόρκα εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

19'

Ο Juanmi από την ομάδα Μπέτις απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

19'

19'

18'

Ο Guido Rodriguez κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

18'

17'

17'

17'

17'

16'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

16'

16'

Ο German Pezzella τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

16'

Ο William Carvalho κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

16'

15'

15'

Ο Vedat Muriqi από την ομάδα Μαγιόρκα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον German Pezzella

15'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 23%, Μπέτις: 77%.

14'

14'

13'

Ο Jose Copete από την ομάδα Μαγιόρκα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rodri

12'

Ο Vedat Muriqi τιμωρείται για σπρώξιμο στον William Carvalho

12'

Ο Jaume Costa κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Rui Silva μπλοκάρει εύκολα

12'

Η σέντρα από τον Pablo Maffeo από την ομάδα Μαγιόρκα βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

11'

Ο Kang-In Lee από την ομάδα Μαγιόρκα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Guido Rodriguez

10'

Κατοχή: Μαγιόρκα: 39%, Μπέτις: 61%.

10'

10'

Η ομάδα Μπέτις κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

9'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Borja Iglesias της ομάδας Μπέτις ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι, στέλνοντας την μπάλα στο κέντρο της εστίας. Ο Predrag Rajkovic έπεσε δεξιά.

8'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Rodrigo Andres Battaglia κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Rodrigo Andres Battaglia αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

8'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Μπέτις!

6'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

6'

Ο Juanmi κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

5'

5'

5'

4'

Ο Antonio Raillo από την ομάδα Μαγιόρκα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nabil Fekir

4'

4'

3'

2'

2'

Ο Alex Moreno σταματά επιτυχώς το σουτ

2'

Ο Kang-In Lee εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

1'

Κίτρινη κάρτα για τον William Carvalho

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Guido Rodriguez από την ομάδα Μπέτις ανατρέπει τον Kang-In Lee

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Μαγιόρκα είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Visit Mallorca Estadi, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Με απουσίες η Μπέτις

Γιώργος Χρονόπουλος Αθλητικογράφος

Η Μαγιόρκα στάθηκε όρθια κατά.. τύχη και χάρη στην μεγάλη εμφάνιση του γκολκίπερ της στην πρεμιέρα, φεύγοντας με τον βαθμό από το «Σαν Μαμές», την ώρα που η Μπέτις νίκησε εύκολα εντός έδρας την αδύναμη Έλτσε. Περίεργο ματς καθώς οι φιλοξενούμενοι έχουν πολλές απουσίες και κάπως έτσι το διπλό αν και ελκυστικό στην απόδοση, φαίνεται μεγάλο ρίσκο. Επιλέγω να πάω στα τέρματα και συγκεκριμένα στο να μη σημειωθούν πάνω από 2-3.

• Στους τελευταίους 6 αγώνες της ομάδας Μαγιόρκα, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.62 στον ΟΠΑΠ

ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα