31/10/2021 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 429
3 - 0
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 921 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κοπεγχάγη - Βέιλε στις 21/10/2023

• Θεατές: 18941
90+4'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Κοπεγχάγη μετά από μία καλή εμφάνιση

90+4'

90+4'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 53%, Βέιλε: 47%.

90+3'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

90+3'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

90+3'

Ο Andri Fannar Baldursson από την ομάδα Κοπεγχάγη προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+2'
Απόκρουση

Ο Victor Kristiansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Kevin Custovic κάνει τη σέντρα

90+1'
Απόκρουση

Ο Andri Fannar Baldursson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Viljormur Davidsen κάνει τη σέντρα

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο Andri Fannar Baldursson από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Allan Sousa

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andri Fannar Baldursson από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Allan Sousa

89'
Σέντρα

Ο Rasmus Hoejlund από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

89'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

88'
Απόκρουση

Ο Ruben Gabrielsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

88'
Απόκρουση

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

88'

87'

Ο Pep Biel κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Manjrekar James

86'
Απόκρουση

Ο Viljormur Davidsen της ομάδας Βέιλε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

86'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Pep Biel , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

85'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'
Απόκρουση

85'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard κάνει τη σέντρα

84'

84'
Απόκρουση

84'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

84'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Andri Fannar Baldursson ανέτρεψε τον Andres Ponce από πίσω και δόθηκε φάουλ

84'

83'

Ο Kevin Diks σουτάρει τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ το βγάζει

82'
Σέντρα

Ο Victor Kristiansen κάνει τη σέντρα

82'

81'

Ο William Boeving δίνει τη θέση του στον Valdemar Lund

81'

Ο Rasmus Hoejlund από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

81'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 54%, Βέιλε: 46%.

81'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

80'
Απόκρουση

Ο Manjrekar James απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

80'

Ο Hans Hoellsberg από την ομάδα Βέιλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Andri Fannar Baldursson

79'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

79'

Ο Rasmus Hoejlund από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

78'

18941 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

78'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

77'

Η ομάδα Βέιλε έχει την κατοχή της μπάλας

76'

76'

75'

Καλή ενέργεια από τον Hallur Hansson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

74'

74'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

73'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Tobias Moelgaard ανέτρεψε τον William Boeving από πίσω και δόθηκε φάουλ

73'

72'

Ο Hakon Arnar Haraldsson δίνει τη θέση του στον Rasmus Hoejlund

72'

Ο Peter Ankersen δίνει τη θέση του στον Elias Jelert

72'

Ο Jens Stage δίνει τη θέση του στον Andri Fannar Baldursson

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Allan Sousa

71'
Απόκρουση

Ο Lundrim Hetemi της ομάδας Βέιλε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

71'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Kevin Diks , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

70'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

69'

Ο Lukas Engel δίνει τη θέση του στον Kevin Custovic

69'

Ο Jacob Schoop δίνει τη θέση του στον Hans Hoellsberg

69'

Η ομάδα Βέιλε εκδηλώνει επίθεση

68'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 56%, Βέιλε: 44%.

68'

Καλή ενέργεια από τον Andres Ponce ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

67'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει την κατοχή της μπάλας

66'
Απόκρουση

Ο Kevin Diks απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

66'

66'
Σέντρα

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

66'

Ο Jacob Schoop από την ομάδα Βέιλε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

65'
Απόκρουση

Ο Nicolai Boilesen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

65'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

63'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jonas Wind της ομάδας Κοπεγχάγη ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Sten Michael Grytebust επέλεξε τη λάθος γωνία.

62'

Ο Lukas Engel κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

62'

ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο Lukas Engel ανατρέπει τον Kevin Diks από πίσω μέσα στην περιοχή και ο διαιτητής έδειξε άσπρη βούλα!

62'
Απόκρουση

Ο Jonas Wind απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

62'

Ο Denis Kolinger από την ομάδα Βέιλε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

62'

Ο Peter Ankersen κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

61'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Peter Ankersen για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Hallur Hansson σταματάει την φάση.

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Jacob Schoop

60'

Ο Sten Michael Grytebust κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

60'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

60'

O Kamil Grabara στέλνει τη μπάλα μακριά.

60'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 55%, Βέιλε: 45%.

60'

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lundrim Hetemi από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Jonas Wind

59'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

59'

58'

Ο Davit Khocholava είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Ruben Gabrielsen

58'

57'

Ο Luka Djordjevic δίνει τη θέση του στον Andres Ponce

56'

Ελεύθερο για την ομάδα Βέιλε

56'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

56'

Το σουτ του William Boeving μπλοκάρεται

56'

55'

55'
Απόκρουση

Ο Denis Kolinger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

55'
Σέντρα

54'

54'

54'

Ο Jonas Wind αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

54'

Ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

53'

53'

53'

53'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

52'
Απόκρουση

52'

51'

Ο Jacob Schoop από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

51'

51'
Απόκρουση

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'
Σέντρα

Ο Lukas Engel κάνει τη σέντρα

50'

49'

Αυτή μοιάζει με καλή ευκαιρία. Ο Hallur Hansson από την ομάδα Βέιλε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά στο τέλος δεν γίνεται τίποτα.

49'

48'

Ο Manjrekar James από την ομάδα Βέιλε είναι σε θέση οφσάιντ

48'
Σέντρα

47'

47'

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Lundrim Hetemi

46'

46'

45+1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+1'

45+1'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 58%, Βέιλε: 42%.

45'

Το σουτ του Kevin Diks μπλοκάρεται

44'

Ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

44'

43'

43'

Ο William Boeving κάνει το σουτ, ο Sten Michael Grytebust αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

42'

42'
Απόκρουση

42'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βέιλε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

41'

41'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 60%, Βέιλε: 40%.

40'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Viljormur Davidsen ανέτρεψε τον Jonas Wind από πίσω και δόθηκε φάουλ

40'

39'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

39'
Σέντρα

Ο Hallur Hansson από την ομάδα Βέιλε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

38'

Το σουτ του Jacob Schoop μπλοκάρεται

38'

38'
Σέντρα

37'

Ο Hallur Hansson κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

37'

Ο Hallur Hansson από την ομάδα Βέιλε κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Davit Khocholava

36'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 62%, Βέιλε: 38%.

36'

36'
Απόκρουση

Ο Viljormur Davidsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

36'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

35'

34'

33'

33'

33'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

33'

Η κεφαλιά από τον Jonas Wind κατέληξε σε κόρνερ από επέμβαση του γκολκίπερ

32'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

32'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 59%, Βέιλε: 41%.

31'

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Hallur Hansson

29'

Ο Victor Kristiansen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

29'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Hakon Arnar Haraldsson της ομάδας Κοπεγχάγη σκοράρει με κεφαλιά

29'
Σέντρα

29'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

28'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

27'

Ο Denis Kolinger κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

27'

Ο Denis Kolinger τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jonas Wind

26'

26'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 57%, Βέιλε: 43%.

25'

25'

25'
Απόκρουση

24'
Σέντρα

Ο Kevin Diks κάνει τη σέντρα

24'

Ο Tobias Moelgaard τιμωρείται για σπρώξιμο στον William Boeving

23'

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

23'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

23'
Γέμισμα

Ο Allan Sousa εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

23'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Allan Sousa

22'

22'
Απόκρουση

22'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen κάνει τη σέντρα

21'

21'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 61%, Βέιλε: 39%.

21'

Το σουτ του Jonas Wind μπλοκάρεται

21'
Απόκρουση

21'
Σέντρα

20'
Απόκρουση

20'

Ο Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

19'

19'

Το σουτ του Kevin Diks κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

19'

18'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Denis Kolinger ανέτρεψε τον Jonas Wind από πίσω και δόθηκε φάουλ

17'

16'

Ο William Boeving έδωσε την ασίστ για το γκολ.

16'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jens Stage σκοράρει με το αριστερό πόδι!

16'

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

15'

15'
Σέντρα

15'

14'

14'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

13'
Απόκρουση

13'
Ντρίμπλα

12'

Ο Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

12'

12'

11'

10'

10'

10'

10'
Σέντρα

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

9'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

9'
Απόκρουση

Ο Peter Ankersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

9'
Σέντρα

Ο Jacob Schoop κάνει τη σέντρα

9'

Η ομάδα Βέιλε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

8'

8'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

7'

Ο Allan Sousa υποπίπτει σε χέρι

6'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 51%, Βέιλε: 49%.

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Lundrim Hetemi

6'
Απόκρουση

6'
Σέντρα

Ο Jens Stage κάνει τη σέντρα

5'
Απόκρουση

5'
Σέντρα

5'

4'

3'

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

3'

2'

2'

1'

1'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

1'

Τι κακό γήπεδο. Το χορτάρι λείπει σε πολλά μέρη.

1'

Είναι μία κρύα μέρα για να παίξεις ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Βέιλε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Parken, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βέιλε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.05 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βέιλε έχασε στους τελευταίους 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.25 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα