Καμπούρ - Φέγενορντ

24/10/2021 15:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 1102
2 - 3
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 921 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Καμπούρ - Φέγενορντ στις 16/4/2023

• Θεατές: 10000
90+5'

Η ομάδα Φέγενορντ είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

Κατοχή: Καμπούρ: 41%, Φέγενορντ: 59%.

90+5'
Απόκρουση

Ο Marcus Holmgren Pedersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'
Γέμισμα

Ο Doke Schmidt εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+5'

Ο Guus Til υποπίπτει σε χέρι

90+5'

Η ομάδα Καμπούρ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

90+5'

Πως το έχασε αυτό; Ο Bryan Linssen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

90+5'

Η ομάδα Φέγενορντ ξεκινάει αντεπίθεση

90+4'
Απόκρουση

Ο Lutsharel Geertruida απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'

Ο Mitchell Paulissen από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+4'
Απόκρουση

Ο Fredrik Aursnes απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90+4'
Σέντρα

Ο David Sambissa κάνει τη σέντρα

90+4'

Η ομάδα Καμπούρ εκδηλώνει επίθεση

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Φέγενορντ

90+3'

Ο Luis Sinisterra δίνει τη θέση του στον Reiss Nelson

90+3'
Γέμισμα

Ο Mitchell Paulissen από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

90+3'

Ο Guus Til τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alex Bangura

90+2'

Η ομάδα Καμπούρ έχει την κατοχή της μπάλας

90+2'

Η ομάδα Φέγενορντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Καλή ενέργεια από τον Alex Bangura ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+1'

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Κατοχή: Καμπούρ: 40%, Φέγενορντ: 60%.

90'

Ο Luis Sinisterra από την ομάδα Φέγενορντ είναι σε θέση οφσάιντ

90'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

90'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90'

Η ομάδα Φέγενορντ έχει την κατοχή της μπάλας

89'

Το σουτ του Guus Til μπλοκάρεται

89'

Ο Luis Sinisterra από την ομάδα Φέγενορντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

89'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

89'

Η ομάδα Φέγενορντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

88'

88'

Ο Roberts Uldrikis από την ομάδα Καμπούρ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Καμπούρ

87'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

87'

Σουτ του Jens Toornstra βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

87'

87'

Ο Tyrell Malacia από την ομάδα Φέγενορντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

86'

86'
Απόκρουση

Ο Tyrell Malacia απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

86'
Σέντρα

Ο Mees Hoedemakers κάνει τη σέντρα

86'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

86'

85'

85'
Απόκρουση

Ο Gernot Trauner απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'
Σέντρα

Ο Doke Schmidt κάνει τη σέντρα

85'

85'

84'

84'

Ο Orkun Kokcu δίνει τη θέση του στον Lutsharel Geertruida

83'

Πως το έχασε αυτό; Ο Luis Sinisterra έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

83'

Ο Tyrell Malacia από την ομάδα Φέγενορντ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

83'

83'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

82'

82'

Ο Sam Hendriks πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

82'

Το σουτ του Roberts Uldrikis μπλοκάρεται

82'

Ο David Sambissa από την ομάδα Καμπούρ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

82'

Ο David Sambissa από την ομάδα Καμπούρ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

82'

81'

81'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

Η ομάδα Φέγενορντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

80'

80'

10000 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

80'

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο David Sambissa από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Tyrell Malacia

79'

79'
Κακό κοντρόλ

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

79'
Σέντρα

Ο Orkun Kokcu κάνει τη σέντρα

79'

79'

Η ομάδα Φέγενορντ εκδηλώνει επίθεση

78'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

77'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ είναι σε θέση οφσάιντ

77'

Ο Bryan Linssen χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

77'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

77'

Η ομάδα Φέγενορντ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

77'

Η ομάδα Φέγενορντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

76'

Ο Jamie Jacobs δίνει τη θέση του στον Mitchell Paulissen

76'

Ο Calvin Mac-Intosch δίνει τη θέση του στον Sam Hendriks

76'

75'

Κατοχή: Καμπούρ: 39%, Φέγενορντ: 61%.

75'

75'
Απόκρουση

75'
Σέντρα

Ο Jamie Jacobs κάνει τη σέντρα

74'

74'

73'

73'

72'

72'

Ο Tom Boere δίνει τη θέση του στον Roberts Uldrikis

71'

Ο Robin Maulun δίνει τη θέση του στον Filip Krastev

70'

Κατοχή: Καμπούρ: 38%, Φέγενορντ: 62%.

70'

Ο Bryan Linssen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alex Bangura

70'

69'

69'

68'

Ο Orkun Kokcu έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Sonny Stevens βγαίνει δυνατά και σώζει!

68'

Ο Gernot Trauner από την ομάδα Φέγενορντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

68'
Γέμισμα

Ο Jens Toornstra εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

68'

Ο Alex Bangura έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Jens Toornstra

67'

Ο Tom Boere από την ομάδα Καμπούρ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

67'

66'

Ο Sonny Stevens κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

66'
Σέντρα

Ο Bryan Linssen κάνει τη σέντρα

66'

65'

65'

65'

Το σουτ του Luis Sinisterra μπλοκάρεται

65'

Ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

64'
Απόκρουση

Ο Marco Tol απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

64'
Σέντρα

Ο Jens Toornstra κάνει τη σέντρα

64'

64'

63'

63'
Απόκρουση

Ο Mees Hoedemakers απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

63'

Ένας παίκτης από την ομάδα Φέγενορντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

62'

61'

61'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

61'

Ο Erik Schouten δίνει τη θέση του στον Marco Tol

60'

60'

Ο Bryan Linssen από την ομάδα Φέγενορντ είναι σε θέση οφσάιντ

60'

Το σουτ του Jens Toornstra μπλοκάρεται

60'

Ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

60'

Σουτ του Fredrik Aursnes βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

60'

59'

59'

Ένα πολύ όμορφο γκολ από τον Tyrell Malacia

58'

Ο Orkun Kokcu έδωσε την ασίστ για το γκολ.

58'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Tyrell Malacia της ομάδας Φέγενορντ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

58'

Ο Tyrell Malacia από την ομάδα Φέγενορντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

58'

57'

Ο Justin Bijlow κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

57'
Σέντρα

Ο Alex Bangura κάνει τη σέντρα

57'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

57'
Απόκρουση

Ο Justin Bijlow απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

57'

Ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

57'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

57'

Η ομάδα Καμπούρ ξεκινάει αντεπίθεση

57'
Απόκρουση

Ο Sonny Stevens απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

57'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

57'

56'

Πως το έχασε αυτό; Ο Tom Boere έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

56'

Ο Jamie Jacobs από την ομάδα Καμπούρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

56'

Ο David Sambissa από την ομάδα Καμπούρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

56'

56'

Η ομάδα Φέγενορντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

55'

55'

Ο Jens Toornstra έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

55'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Alex Bangura

55'

Ο Bryan Linssen από την ομάδα Φέγενορντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Sonny Stevens βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

55'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ παίζει το 1-2 με τον Luis Sinisterra.

54'

54'

Ο Marcus Holmgren Pedersen από την ομάδα Φέγενορντ προσπαθεί να παίξει το 1-2 με τον Jens Toornstra αλλά ο δεύτερος δεν μπορεί να κερδίσει κάτι από την φάση.

54'

53'

53'

Ο Bryan Linssen πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

53'

53'

53'

52'

Ο Tyrell Malacia αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

52'

Ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

52'

Ο Fredrik Aursnes από την ομάδα Φέγενορντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

52'

Ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

52'
Απόκρουση

Ο Alex Bangura απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

52'

51'

50'

50'

Ο Jamie Jacobs έδωσε την ασίστ για το γκολ.

50'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο David Sambissa σκοράρει με το δεξί πόδι!

50'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο David Sambissa βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

50'

50'

50'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

49'

Ο Marcus Holmgren Pedersen από την ομάδα Φέγενορντ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

49'
Σέντρα

49'

48'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

48'

48'

Ο Luis Sinisterra από την ομάδα Φέγενορντ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

48'
Απόκρουση

Ο Calvin Mac-Intosch απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

48'
Σέντρα

Ο Marcus Holmgren Pedersen κάνει τη σέντρα

47'

47'

47'

46'

46'

45'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45'

45'

Κατοχή: Καμπούρ: 42%, Φέγενορντ: 58%.

45'

Ο Guus Til έδωσε την ασίστ για το γκολ.

45'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Fredrik Aursnes σκοράρει με το δεξί πόδι!

45'

Ο Guus Til από την ομάδα Φέγενορντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

45'

45'

45'

44'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

44'

44'
Σέντρα

Ο Tyrell Malacia κάνει τη σέντρα

44'
Σέντρα

44'

43'

Ο Tyrell Malacia τιμωρείται για σπρώξιμο στον Doke Schmidt

43'
Απόκρουση

43'
Σέντρα

43'

42'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ είναι σε θέση οφσάιντ

42'
Απόκρουση

Ο Erik Schouten απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

42'
Σέντρα

42'

41'

41'

40'

Κατοχή: Καμπούρ: 43%, Φέγενορντ: 57%.

40'

39'
Σέντρα

Ο Bryan Linssen από την ομάδα Φέγενορντ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

39'

39'
Απόκρουση

Ο Doke Schmidt απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'
Σέντρα

39'

39'
Απόκρουση

Ο Erik Schouten απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

39'
Σέντρα

Ο Fredrik Aursnes κάνει τη σέντρα

39'

38'

38'
Απόκρουση

38'

Ο Fredrik Aursnes από την ομάδα Φέγενορντ βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

37'

Ο Fredrik Aursnes από την ομάδα Φέγενορντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

37'

37'

37'

36'

36'
Σέντρα

36'
Απόκρουση

Ο Alex Bangura απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

36'

Ένας παίκτης από την ομάδα Φέγενορντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

35'

35'

Κατοχή: Καμπούρ: 44%, Φέγενορντ: 56%.

35'

34'

Ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

34'

34'

34'
Απόκρουση

Ο Marcos Senesi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

34'
Σέντρα

Ο Issa Kallon κάνει τη σέντρα

34'
Απόκρουση

Ο Bryan Linssen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

34'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

33'

Σουτ του Issa Kallon βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

33'

Ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

33'

32'

32'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Marcus Holmgren Pedersen της ομάδας Φέγενορντ. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

32'

31'

30'

30'

29'

29'

28'

Ο Marcos Senesi από την ομάδα Φέγενορντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

28'

28'
Απόκρουση

28'

Ο Gernot Trauner από την ομάδα Φέγενορντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

28'

27'

26'

25'

25'

Ο Marcus Holmgren Pedersen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

25'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Bryan Linssen της ομάδας Φέγενορντ σκοράρει με κεφαλιά

25'
Σέντρα

Ο Marcus Holmgren Pedersen από την Φέγενορντ κάνει ωραία σέντρα

25'

24'

24'

Ένα πολύ όμορφο γκολ από τον David Sambissa

23'

Ο Issa Kallon έδωσε την ασίστ για το γκολ.

23'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο David Sambissa της ομάδας Καμπούρ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

23'

23'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

23'

22'

22'
Σέντρα

22'

21'

21'

21'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

20'

Κατοχή: Καμπούρ: 45%, Φέγενορντ: 55%.

20'

20'

Το σουτ του Jens Toornstra αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

20'

19'

19'

18'

17'

17'

16'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

16'

16'

15'

15'

15'

15'

14'

14'
Απόκρουση

14'
Σέντρα

Ο Marcos Senesi κάνει τη σέντρα

13'

13'

12'

Ο Tyrell Malacia από την ομάδα Φέγενορντ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

12'

11'

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luis Sinisterra από την ομάδα Φέγενορντ ανατρέπει τον David Sambissa

10'

Κατοχή: Καμπούρ: 51%, Φέγενορντ: 49%.

10'
Απόκρουση

10'
Σέντρα

10'

10'

10'

9'

9'
Σέντρα

8'

Ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jens Toornstra

8'

8'

8'

7'

6'

5'

Κατοχή: Καμπούρ: 61%, Φέγενορντ: 39%.

5'

5'
Σέντρα

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Fredrik Aursnes

5'

5'

Ο Fredrik Aursnes πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

5'

Ο Luis Sinisterra από την ομάδα Φέγενορντ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

4'

Ο Erik Schouten υποπίπτει σε χέρι

4'

Ο Erik Schouten έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του απομακρύνθηκε από τον τερματοφύλακα!

4'

4'
Απόκρουση

Ο Gernot Trauner απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

4'

3'

3'

2'

2'

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Καμπούρ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Cambuur Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 7 αγώνες της ομάδας Φέγενορντ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.32 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Φέγενορντ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.09 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Καμπούρ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε