ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Marko Arnautovic με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

90'

Ο Benjamin Pavard από την ομάδα Ίντερ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan de Vrij από την ομάδα Ίντερ ανατρέπει τον Mateusz Legowski

90'

89'

Η ομάδα Σαλερνιτάνα εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

89'

Η ομάδα Ίντερ έχει την κατοχή της μπάλας

88'

Η ομάδα Ίντερ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

88'

Ο Junior Sambia από την ομάδα Σαλερνιτάνα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Simy υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Kristjan Asllani

87'

87'

Ο Carlos Augusto κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Simy.

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tajon Buchanan από την ομάδα Ίντερ ανατρέπει τον Junior Sambia

86'

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simy από την ομάδα Σαλερνιτάνα ανατρέπει τον Kristjan Asllani

86'

85'

Ο Davy Klaassen από την ομάδα Ίντερ είναι σε θέση οφσάιντ

85'

Ο Mateusz Legowski από την ομάδα Σαλερνιτάνα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο Alexis Sanchez από την ομάδα Ίντερ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

85'

84'

Ελεύθερο για την ομάδα Σαλερνιτάνα

84'

83'

Ο Loum Tchaouna δίνει τη θέση του στον Simy

83'

Ο Alessandro Zanoli δίνει τη θέση του στον Grigoris Kastanos

82'

Ο Nicolo Barella κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

82'

Ο Giulio Maggiore από την ομάδα Σαλερνιτάνα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

82'

Η ομάδα Ίντερ εκδηλώνει επίθεση

81'

Ο Junior Sambia κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

81'

Ο Davy Klaassen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

80'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

80'

80'

VAR - ΓΚΟΛ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό γκολ για την ομάδα Ίντερ

79'

Ο Marko Arnautovic από την ομάδα Ίντερ είναι σε θέση οφσάιντ

79'

78'

Η ομάδα Σαλερνιτάνα εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

78'

Ο Carlos Augusto κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

78'

77'

77'

Ο Alessandro Bastoni δίνει τη θέση του στον Tajon Buchanan

77'

Ο Triantafyllos Pasalidis κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

76'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Triantafyllos Pasalidis υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Alessandro Bastoni

76'

Κατοχή: Ίντερ: 74%, Σαλερνιτάνα: 26%.

75'

75'

75'

74'

74'

Ο Alexis Sanchez επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mateusz Legowski από την ομάδα Σαλερνιτάνα ανατρέπει τον Marko Arnautovic

72'

72'

71'

Κατοχή: Ίντερ: 75%, Σαλερνιτάνα: 25%.

71'

Κίτρινη κάρτα για τον Loum Tchaouna

71'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Loum Tchaouna για την ομάδα Σαλερνιτάνα. Ο Kristjan Asllani σταματάει την φάση.

71'

70'

Η ομάδα Σαλερνιτάνα έχει την κατοχή της μπάλας

69'

68'

Ελεύθερο για την ομάδα Ίντερ

68'

Η ομάδα Σαλερνιτάνα εκδηλώνει επίθεση

67'

Ο Marco Pellegrino από την ομάδα Σαλερνιτάνα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'

Ο Kristjan Asllani από την ομάδα Ίντερ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

66'

Ο Hakan Calhanoglu δίνει τη θέση του στον Kristjan Asllani

66'

Ο Triantafyllos Pasalidis σταματά επιτυχώς το σουτ

66'

Το σουτ του Alexis Sanchez μπλοκάρεται

66'

Η σέντρα από τον Denzel Dumfries από την ομάδα Ίντερ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

66'

66'

65'

65'

Ο Lassana Coulibaly δίνει τη θέση του στον Mateusz Legowski

64'

Ο Boulaye Dia δίνει τη θέση του στον Shon Weissman

64'

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Davy Klaassen από την ομάδα Ίντερ ανατρέπει τον Boulaye Dia

63'

63'

Ο Hakan Calhanoglu από την ομάδα Ίντερ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

63'

Ο Stefan de Vrij κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Guillermo Ochoa μπλοκάρει εύκολα

63'

Ο Hakan Calhanoglu από την ομάδα Ίντερ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

62'

62'

Ο Loum Tchaouna σταματά επιτυχώς το σουτ

62'

Το σουτ του Nicolo Barella μπλοκάρεται

62'

62'

Ο Hakan Calhanoglu από την ομάδα Ίντερ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

62'

Ο Marco Pellegrino απομακρύνει τη μπάλα

61'

60'

Ο Marcus Thuram δίνει τη θέση του στον Alexis Sanchez

60'

Ο Lautaro Martinez δίνει τη θέση του στον Marko Arnautovic

60'

Ο Henrikh Mkhitaryan δίνει τη θέση του στον Davy Klaassen

60'

60'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Benjamin Pavard από την ομάδα Ίντερ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

60'

59'

Ο Antonio Candreva απομακρύνει τη μπάλα

59'

59'

59'

58'

58'

Ο Antonio Candreva αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolo Barella από την ομάδα Ίντερ ανατρέπει τον Boulaye Dia

57'

56'

Ο Toma Basic από την ομάδα Σαλερνιτάνα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

55'

Κατοχή: Ίντερ: 76%, Σαλερνιτάνα: 24%.

55'

Ο Boulaye Dia από την ομάδα Σαλερνιτάνα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

55'

54'

54'

54'

Η ομάδα Ίντερ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

54'

Ο Benjamin Pavard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

53'

53'

Ο Nicolo Barella κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Alessandro Zanoli.

53'

52'

52'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Lautaro Martinez από την ομάδα Ίντερ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

52'

Ο Hakan Calhanoglu από την ομάδα Ίντερ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

52'

Ο Hakan Calhanoglu σουτάρει προς την εστία αλλά ο Guillermo Ochoa μπλοκάρει

52'

51'

51'

50'

50'

Κατοχή: Ίντερ: 77%, Σαλερνιτάνα: 23%.

50'

Ο Lautaro Martinez υποπίπτει σε χέρι

49'

48'

48'

Ο Nicolo Barella πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

48'

48'

47'

47'

Ο Lautaro Martinez από την ομάδα Ίντερ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Giulio Maggiore

46'

46'

45+2'

45+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hakan Calhanoglu από την ομάδα Ίντερ ανατρέπει τον Boulaye Dia

45+1'

45+1'

45'

Κατοχή: Ίντερ: 78%, Σαλερνιτάνα: 22%.

45'

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lautaro Martinez από την ομάδα Ίντερ ανατρέπει τον Giulio Maggiore

44'

Ο Alessandro Zanoli από την ομάδα Σαλερνιτάνα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

44'

Ο Toma Basic σταματά επιτυχώς το σουτ

44'

Ο Alessandro Bastoni της ομάδας Ίντερ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

44'

43'

Ο Triantafyllos Pasalidis από την ομάδα Σαλερνιτάνα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

42'

41'

40'

40'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Denzel Dumfries αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το αριστερό!

40'

40'

39'

38'

38'

Ο Marcus Thuram από την ομάδα Ίντερ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

38'

Η σέντρα από τον Carlos Augusto από την ομάδα Ίντερ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

38'

Η σέντρα από τον Hakan Calhanoglu από την ομάδα Ίντερ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

38'

Ο Marcus Thuram κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Loum Tchaouna από την ομάδα Σαλερνιτάνα ανατρέπει τον Henrikh Mkhitaryan

36'

36'

36'

Ο Toma Basic απομακρύνει τη μπάλα

35'

35'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Giulio Maggiore υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Lautaro Martinez

35'

34'

32'

32'

31'

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lautaro Martinez από την ομάδα Ίντερ ανατρέπει τον Junior Sambia

31'

Κατοχή: Ίντερ: 79%, Σαλερνιτάνα: 21%.

30'

Ο Marcus Thuram κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Guillermo Ochoa μπλοκάρει εύκολα

30'

Ο Benjamin Pavard κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Marco Pellegrino.

30'

30'

30'

29'

Ο Hakan Calhanoglu από την ομάδα Ίντερ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

29'

Ο Guillermo Ochoa από την ομάδα Σαλερνιτάνα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

28'

28'

28'

Ο Henrikh Mkhitaryan από την ομάδα Ίντερ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

28'

27'

Παίκτης της ομάδας Ίντερ επιχειρεί μακρινό γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή

27'

Ο Alessandro Zanoli απομακρύνει τη μπάλα

27'

27'

27'

27'

27'

26'

Ο Loum Tchaouna απομακρύνει τη μπάλα

26'

25'

25'

25'

24'

Ο Jerome Boateng είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Giulio Maggiore

24'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Jerome Boateng να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

23'

Ο Jerome Boateng είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

23'

23'

Ο Lautaro Martinez από την ομάδα Ίντερ είναι σε θέση οφσάιντ

23'

22'

Ο Henrikh Mkhitaryan κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

22'

21'

20'

20'

19'

Ο Carlos Augusto έδωσε την ασίστ για το γκολ.

19'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Lautaro Martinez σκοράρει με το δεξί πόδι!

19'

19'

18'

17'

17'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Marcus Thuram σκοράρει με το δεξί πόδι!

17'

17'

17'

17'

17'

Ο Stefan de Vrij κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Loum Tchaouna.

16'

Η ομάδα Ίντερ αυξάνει την πίεση της και μοιάζει πως θα σκοράρει κάποια στιγμή

16'

16'

Ο Henrikh Mkhitaryan αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

16'

Ο Lautaro Martinez τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

16'

16'

Ο Lautaro Martinez χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

16'

Ο Lautaro Martinez πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

15'

15'

15'

14'

14'

13'

12'

12'

11'

Ο Marco Pellegrino σταματά επιτυχώς το σουτ

11'

Το σουτ του Lautaro Martinez μπλοκάρεται

11'

11'

11'

Κατοχή: Ίντερ: 84%, Σαλερνιτάνα: 16%.

10'

10'

10'

10'

Ο Jerome Boateng από την ομάδα Σαλερνιτάνα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

10'

9'

8'

8'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Jerome Boateng υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Marcus Thuram

7'

7'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Alessandro Bastoni από την ομάδα Ίντερ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

7'

7'

Ο Nicolo Barella χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

7'

Ο Guillermo Ochoa κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

7'

Καλή ενέργεια από τον Nicolo Barella ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

7'

Η ομάδα Ίντερ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Toma Basic από την ομάδα Σαλερνιτάνα ανατρέπει τον Hakan Calhanoglu

6'

Κατοχή: Ίντερ: 83%, Σαλερνιτάνα: 17%.

5'

5'

5'

5'

4'

4'

3'

Ο Guillermo Ochoa κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

3'

Ο Marcus Thuram χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

3'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Marcus Thuram αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

3'

Ο Alessandro Bastoni κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Guillermo Ochoa μπλοκάρει εύκολα

3'

2'

2'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Ίντερ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

1'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το Giuseppe Meazza, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Ασταμάτητη η Ίντερ, με νέο προπονητή η Σαλερνιτάνα

Η Ίντερ υποδέχεται τη Σαλερνιτάνα για την 25η αγωνιστική της Σέριε Α. Τελείως αντίθετες οι πορείες των δύο ομάδων, με νέο προπονητή οι φιλοξενούμενοι.

Έκανε επίδειξη δύναμης στο εκτός έδρας ντέρμπι με τη Ρόμα την προηγούμενη αγωνιστική καθώς πήρε τη νίκη με 4-2 και μάλιστα με ανατροπή. Προηγήθηκε μεν με κεφαλιά του Ατσέρμπι στο 17’, όμως εννιά λεπτά μετά δέχθηκε την ισοφάριση και λίγο πριν λήξει το ημίχρονο είδε τον Ελ Σαράου σε μία αντεπίθεση να κάνει το 2-1. Παρόλα αυτά δεν πτοήθηκε, μπήκε δυνατά και στην επανάληψη και αφού έφερε το παιχνίδι στα ίσα με προβολή του Τουράμ, πήρε «κεφάλι» στο σκορ με αυτογκόλ του Ανχελίνο. Είχε δοκάρι στο 58’ με τον Παβάρ, ο Ζόμερ την κράτησε όρθια με τις αποκρούσεις του στο συνέχεια και στις καθυστερήσεις ο Μπαστόνι διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Εκμεταλλεύτηκε έτσι με τον καλύτερο τρόπο και την ήττα της Γιουβέντους, αύξησε τη διαφορά από τη 2η θέση στους επτά βαθμούς και έχει μάλιστα κι ένα παιχνίδι λιγότερο. Το φετινό πρωτάθλημα μοιάζει πολύ δύσκολο να χαθεί, παίζει με διαφορά το καλύτερο ποδόσφαιρο στην κατηγορία και δίκαια βρίσκεται στην κορυφή. Τρέχει ένα αήττητο σερί 18 αγώνων στο πρωτάθλημα, μόνο η Σασσουόλο την έχει κερδίσει στη Σέριε Α φέτος στα τέλη Σεπτεμβρίου. Την Τρίτη μάλιστα αντιμετωπίζει την Ατλέτικο Μαδρίτης στο Μιλάνο για τους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ κι ίσως το μυαλό της να βρίσκεται εκεί.

Αγωνιστικά Νέα: Επιστρέφει ο μέσος Φρατέζι (19/2), σταθερά εκτός ο μπακ Κουαδράδο (7/0). Νέα απώλεια ο στόπερ Ατσέρμπι (20/2).

Παρουσιάστηκε κατώτερη των περιστάσεων και στην εντός έδρας αναμέτρηση με την Έμπολι όπου και γνώρισε την ήττα με 3-1 την προηγούμενη αγωνιστική. Ήταν φλύαρη στο πρώτο μέρος, βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 23’ σε μία φάση που στάθηκε βέβαια λίγο άτυχη και μέχρι το τέλος του ημιχρόνου είχε δύο σημαντικές ευκαιρίες για να φέρει το παιχνίδι στα ίσα. Τελικά τα κατάφερε στο 70’ με μία κεφαλιά του Βάισμαν αλλά δεν έδωσε συνέχεια. Στο 88’ μάλιστα δέχτηκε και δεύτερο τέρμα αυτή τη φορά από το σημείο του πέναλτι και σε μία αντεπίθεση στις καθυστερήσεις είδε την αντίπαλο της να πετυχαίνει και τρίτο τέρμα.

Η έκτη ήττα της στα τελευταία επτά παιχνίδια της και μάλιστα απέναντι σε μία ομάδα με κοινούς στόχους ήταν και η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι για τον Φιλίπο Ιντσάγκι ο οποίος και αποτελεί παρελθόν. Ο Ιταλός δεν μπόρεσε σε κανένα σημείο να εμπνεύσει τους παίκτες του και να πιστέψουν στη σωτηρία. Μέτρησε 2 νίκες, 4 ισοπαλίες και 10 ήττες σε 16 παιχνίδια που έκατσε στον πάγκο της στο πρωτάθλημα και αφήνει τη Σαλερνιτάνα στην τελευταία θέση και στο -7 από την παραμονή της.

Νέος προπονητής της ομάδας ανέλαβε ο Φάμπιο Λιβεράνι, ο οποίος δεν είχε ομάδα από τον Δεκέμβριο του 2022 όταν και απολύθηκε από την Κάλιαρι. Ήταν ο άνθρωπος που οδήγησε τη Λέτε από την 3η κατηγορία στη Σέριε Α, μετά την αποχώρηση του όμως από εκεί δεν έδειξε κάτι σε Πάρμα και Κάλιαρι. Έχει ούτως ή άλλως δύσκολο έργο και πιστεύω πως θα είναι τεράστια έκπληξη αν η ομάδα παραμείνει στην κατηγορία.

«Παραδόξως το μεγαλύτερο πρόβλημα αυτή την εβδομάδα ήταν πως δεν είχαμε πολλές μέρες για να προπονηθούμε. Η Ίντερ έχει ένα ρόστερ που έχει «χτιστεί για να κερδίσει τα πάντα αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν μπορούμε να τους κοντράρουμε σε ένα παιχνίδι. Οι δυσκολίες που υπάρχουν δεν αλλάζουν τον τρόπο που πρέπει να είμαστε εμείς, να πάμε βήμα-βήμα ξεκινώντας από τώρα», τόνισε ο κόουτς Λιβεράνι.

Αγωνιστικά Νέα: Τιμωρημένος ο μπακ Μπράνταριτς(24/0) Παραμένουν εκτός οι στόπερ Πιρόλα (16/1), Γκιομπέρ (19/0) Φάτσιο (11/1). Επιστρέφει ο στόπερ Πασαλίδης (1/0).

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Ίντερ είναι το απόλυτο φαβορί της αναμέτρησης, η ψυχολογία της είναι στα ύψη και αντιμετωπίζει τη χειρότερη ομάδα της κατηγορίας. Η Σαλερνιτάνα μπορεί να άλλαξε προπονητή αλλά δεν μοιάζει πιθανό να προλάβει να ανατρέψει την κατάσταση, εκτός αν κάνει πορεία Ευρώπης. Οι γηπεδούχοι θα έχουν τον έλεγχο και από τους ίδιους εξαρτάται το αποτέλεσμα. Θα πάω με το No Goal.

• Η ομάδα Σαλερνιτάνα δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 11 από 12 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.04 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ίντερ νίκησε στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες στη διοργάνωση Σέριε A.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.12 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σαλερνιτάνα έχασε στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της ομάδας Σαλερνιτάνα, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.40 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ίντερ νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σέριε A.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 1.37 στον ΟΠΑΠ

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A