kitsi1
Μέλος από 19/1/2023- Points
- 91.16
- Yield*
- -1%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- 176ος
- Προβλέψεις
- 743
- Μέση απόδοση
- 2.18
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (381 από 743)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 271 | 52.8% | +4.45 | +1.6% | 2.08 |
| X | 69 | 29.0% | -7.40 | -10.7% | 3.19 |
| 2 | 228 | 43.0% | -14.32 | -6.3% | 2.46 |
| 1X | 56 | 73.2% | -0.14 | -0.3% | 1.37 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 59 | 69.5% | +4.97 | +8.4% | 1.62 |
| Over | 8 | 62.5% | +1.20 | +15.0% | 1.91 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.02 |
| Ημ.X | 1 | 100.0% | +1.25 | +125.0% | 2.25 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 45 | 66.7% | +3.69 | +8.2% | 1.65 |
| No Goal | 2 | 100.0% | +1.46 | +73.0% | 1.73 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 2.06 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 34 | 47.1% | +6.54 | +19.2% | 2.70 | |
| 27 | 55.6% | -1.86 | -6.9% | 1.73 | |
| 16 | 50.0% | -2.29 | -14.3% | 2.11 | |
| 15 | 33.3% | -2.95 | -19.7% | 2.59 | |
| 15 | 66.7% | +6.38 | +42.5% | 2.24 | |
| 15 | 60.0% | +2.61 | +17.4% | 2.29 | |
| 15 | 60.0% | +4.36 | +29.1% | 2.31 | |
| 14 | 42.9% | -4.06 | -29.0% | 2.08 | |
| 14 | 50.0% | +0.54 | +3.9% | 2.13 | |
| 11 | 54.5% | +1.04 | +9.5% | 2.03 | |
| 10 | 80.0% | +6.82 | +68.2% | 1.95 | |
| 10 | 60.0% | +2.68 | +26.8% | 2.36 | |
| 10 | 60.0% | -0.95 | -9.5% | 1.83 | |
| 10 | 60.0% | +3.16 | +31.6% | 2.39 | |
| 9 | 44.4% | -0.71 | -7.9% | 2.11 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 154 | 74.0% | -5.86 | -3.8% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 182 | 61.0% | +6.88 | +3.8% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 306 | 43.1% | +9.94 | +3.2% | 2.43 |
| 3.00 - 5.00 | 98 | 24.5% | -16.80 | -17.1% | 3.52 |
| 5.01+ | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 6.07 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 205 | 47.8% | +1.78 | +0.9% | 2.37 |
| 1 - 3 | 181 | 45.9% | -5.76 | -3.2% | 2.33 |
| 3 - 6 | 145 | 54.5% | +0.02 | 0.0% | 2.17 |
| 6 - 12 | 164 | 55.5% | -8.55 | -5.2% | 1.92 |
| 12 - 24 | 45 | 60.0% | +2.13 | +4.7% | 1.76 |
| 24 - 48 | 3 | 100.0% | +1.54 | +51.3% | 1.51 |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
744 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 10/5/26 10:00 | - |
Κασίβα Ρέισολ
1
Καβασάκι
0
|
Goal | 1.62
| -1.00 |
| 10/5/26 08:00 | - |
Ρόκντειλ Ίλιντεν
3
Σίδνεϊ Γιουθ
0
|
Goal | 1.42
| -1.00 |
| 10/5/26 07:30 | - |
Ρομπίνα Σίτι
3
Νορθ Σταρ
1
|
Goal | 1.47
| +0.47 |
| 10/5/26 06:00 | - |
Νιούκαστλ Ολίμπικ
0
Λάμπτον Τζάφας
2
|
Goal | 1.39
| -1.00 |
| 9/5/26 15:00 | - |
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
0
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
1
|
Goal | 1.47
| -1.00 |
| 9/5/26 12:30 | - |
Αντέλαϊντ Σίτι
2
Καμπελτάουν Σίτι
1
|
Goal | 1.33
| +0.33 |
| 9/5/26 12:30 | - |
Λάιονς ΦΚ
2
Μόρετον Σίτι Εξελσιόρ
0
|
Goal | 1.37
| -1.00 |
| 9/5/26 07:30 | - |
Λάνσεστον Σίτι
1
Σάουθ Χόμπαρτ
8
|
Goal | 1.34
| +0.34 |
| 9/5/26 07:30 | - |
Ρίβερσαϊντ Ολίμπικ
5
Σάουθ Ιστ Γιουνάιτεντ
0
|
Goal | 1.40
| -1.00 |
| 8/5/26 13:30 | - |
Ρέντλαντς Γιουν.
1
Μπρισμπέιν Στράικερς
1
|
Goal | 1.38
| +0.38 |
| 8/5/26 12:30 | - |
Σεντ Άλμπαν Σέιντς
1
Γκριν Γκούλι
0
|
Goal | 1.57
| -1.00 |
| 8/5/26 12:15 | - |
Μπρισμπέιν Σίτι
1
Πενίνσουλα Πάουερ
4
|
Goal | 1.36
| +0.36 |
| 7/5/26 21:00 | - |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
2
Αλ Νασρ Ριάντ
4
|
Goal | 1.60
| +0.60 |
| 7/5/26 20:30 | - |
ΙΚ Σλέιπνερ
2
Συριάνσκα
1
|
Goal | 1.42
| +0.42 |
| 7/5/26 18:00 | - |
Μοσταγκάνεμ
0
Σαούρα
4
|
No Goal | 1.26
| +0.26 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.