Χρόνινγκεν - Τβέντε

1/10/2021 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 132
1 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 945 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Χρόνινγκεν - Τβέντε στις 5/2/2023

57 ψήφοι:

90+7'

16250 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+7'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+7'

90+6'

Κατοχή: Χρόνινγκεν: 40%, Τβέντε: 60%.

90+6'

Κίτρινη κάρτα για τον Jayden Oosterwolde

90+6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jayden Oosterwolde από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Damil Dankerlui

90+5'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+5'

90+5'
Απόκρουση

Ο Mees Hilgers απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'
Σέντρα

Ο Mohamed El Hankouri κάνει τη σέντρα

90+4'

Η ομάδα Χρόνινγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+4'

Ο Michael de Leeuw δίνει τη θέση του στον Alex Mortensen

90+4'
Απόκρουση

Ο Ricky van Wolfswinkel απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Σέντρα

Ο Yahya Kalley κάνει τη σέντρα

90+3'

Ο Damil Dankerlui από την ομάδα Χρόνινγκεν κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Michael de Leeuw

90+2'
Απόκρουση

Ο Bart van Hintum απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Michal Sadilek κάνει τη σέντρα

90+1'

Ο Wessel Dammers από την ομάδα Χρόνινγκεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Virgil Misidjan

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Ο Lars Unnerstall κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90'
Σέντρα

90'

Ο Robin Propper από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90'

Ένας παίκτης από την ομάδα Τβέντε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90'

90'
Απόκρουση

Ο Dario Dumic απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Γέμισμα

Ο Peter Leeuwenburgh εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

89'

Κίτρινη κάρτα για τον Manfred Ugalde

89'

Ο Manfred Ugalde τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tomas Suslov

88'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Denilho Cleonise χτυπάει στο δοκάρι

88'
Σέντρα

Ο Virgil Misidjan κάνει τη σέντρα

88'

Το σουτ του Virgil Misidjan αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

88'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε παίζει το 1-2 με τον Manfred Ugalde.

87'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Χρόνινγκεν

86'

Ο Ramiz Zerrouki δίνει τη θέση του στον Jayden Oosterwolde

86'

Ο Luca Everink δίνει τη θέση του στον Dario Dumic

86'

Ο Virgil Misidjan αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

86'
Απόκρουση

Ο Yahya Kalley αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

86'
Σέντρα

85'

85'

84'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χρόνινγκεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

84'
Σέντρα

Ο Bart van Hintum από την ομάδα Χρόνινγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

84'
Απόκρουση

84'

84'

Ελεύθερο για την ομάδα Τβέντε

83'

Ο Tomas Suslov επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

82'

Ο Mees Hilgers τιμωρείται για σπρώξιμο στον Michael de Leeuw

82'

81'

Η ομάδα Τβέντε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

81'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Wessel Dammers από την ομάδα Χρόνινγκεν αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

81'
Γέμισμα

Ο Tomas Suslov εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

80'

Κατοχή: Χρόνινγκεν: 39%, Τβέντε: 61%.

80'

Ο Ricky van Wolfswinkel υποπίπτει σε χέρι

80'
Απόκρουση

Ο Denilho Cleonise απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'
Γέμισμα

79'

Κίτρινη κάρτα για τον Luca Everink

79'

Ο Luca Everink τιμωρείται για σπρώξιμο στον Romano Postema

79'

Η ομάδα Χρόνινγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

79'

Ο Cyril Ngonge δίνει τη θέση του στον Daniel van Kaam

79'

Ο Joergen Strand Larsen δίνει τη θέση του στον Romano Postema

79'

78'

78'

Ο Ramiz Zerrouki είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

78'

78'

Ο Manfred Ugalde από την ομάδα Τβέντε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

77'

Ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

77'

76'

76'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

75'

75'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

74'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Manfred Ugalde αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

74'

Το αμυντικό λάθος του Wessel Dammers μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

74'

Η ομάδα Τβέντε εκδηλώνει επίθεση

74'

Ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

74'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

74'
Απόκρουση

Ο Wessel Dammers απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

73'
Σέντρα

73'
Απόκρουση

Ο Damil Dankerlui απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'

73'
Σέντρα

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

73'

Ο Robin Propper της ομάδας Τβέντε παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

73'

Ο Michal Sadilek από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

72'
Σέντρα

Ο Denilho Cleonise από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

72'

72'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Cyril Ngonge, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

72'
Απόκρουση

Ο Wessel Dammers απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'
Σέντρα

Ο Denilho Cleonise κάνει τη σέντρα

71'

Ο Michael de Leeuw τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mees Hilgers

71'

71'
Σέντρα

Ο Bart van Hintum κάνει τη σέντρα

71'
Απόκρουση

Ο Wout Brama απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

71'

70'

70'
Απόκρουση

70'

Ο Damil Dankerlui από την ομάδα Χρόνινγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

70'
Σέντρα

Ο Yahya Kalley από την ομάδα Χρόνινγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

69'

69'

Ο Michel Vlap δίνει τη θέση του στον Denilho Cleonise

69'

Ο Dimitrios Limnios δίνει τη θέση του στον Manfred Ugalde

68'

Κίτρινη κάρτα για τον Ramiz Zerrouki

67'

67'

67'

Φράγμα από τον Ramiz Zerrouki, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Tomas Suslov. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

67'
Απόκρουση

67'
Σέντρα

67'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

67'
Απόκρουση

66'
Σέντρα

66'
Απόκρουση

66'

Ο Ramiz Zerrouki από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

66'

Ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

65'

65'
Σέντρα

Ο Michal Sadilek από την ομάδα Τβέντε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

64'

Η ομάδα Χρόνινγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

64'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

64'
Απόκρουση

64'

64'

Η κεφαλιά από τον Robin Propper κατέληξε σε κόρνερ από επέμβαση του γκολκίπερ

63'
Σέντρα

Ο Ramiz Zerrouki κάνει τη σέντρα

63'

Ο Yahya Kalley από την ομάδα Χρόνινγκεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Virgil Misidjan

62'

62'

61'

61'
Απόκρουση

61'

60'

Κατοχή: Χρόνινγκεν: 41%, Τβέντε: 59%.

60'

Ο Paulos Abraham δίνει τη θέση του στον Yahya Kalley

60'

Ο Joergen Strand Larsen από την ομάδα Χρόνινγκεν είναι σε θέση οφσάιντ

59'

Κίτρινη κάρτα για τον Mohamed El Hankouri

59'

Ο Mohamed El Hankouri τιμωρείται για σπρώξιμο στον Michal Sadilek

59'

58'

58'

58'

Ο Michel Vlap αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

57'

57'
Σέντρα

57'

Η ομάδα Τβέντε έχει την κατοχή της μπάλας

56'

56'

Ο Paulos Abraham από την ομάδα Χρόνινγκεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

56'

Ο Joergen Strand Larsen από την ομάδα Χρόνινγκεν βρίσκει τον συμπαίκτη του με τακουνάκι.

55'

Κατοχή: Χρόνινγκεν: 43%, Τβέντε: 57%.

55'

Ο Daan Rots δίνει τη θέση του στον Virgil Misidjan

54'

Ο Cyril Ngonge υποπίπτει σε χέρι

54'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Χρόνινγκεν δεν μετράει επειδή έχει προηγηθεί φάουλ.

54'

53'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Χρόνινγκεν σκοράρει! Ο Michael de Leeuw βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

53'
Σέντρα

Ο Cyril Ngonge από την ομάδα Χρόνινγκεν κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

52'

Ο Ramiz Zerrouki από την ομάδα Τβέντε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Joergen Strand Larsen

52'

51'

50'

50'

50'
Γέμισμα

Ο Michal Sadilek από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

49'

Ο Luca Everink είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

49'

Κίτρινη κάρτα για τον Bart van Hintum

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bart van Hintum από την ομάδα Χρόνινγκεν ανατρέπει τον Luca Everink

48'

48'

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Mohamed El Hankouri

47'
Σέντρα

Ο Michal Sadilek από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

47'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

46'

46'

Ο Michal Sadilek επιστρέφει στο γήπεδο.

46'

45+4'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Χρόνινγκεν της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+4'

45+3'

Κατοχή: Χρόνινγκεν: 44%, Τβέντε: 56%.

45+2'

Ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε είναι σε θέση οφσάιντ

45+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bart van Hintum από την ομάδα Χρόνινγκεν ανατρέπει τον Daan Rots

45+2'

Ο Joergen Strand Larsen από την ομάδα Χρόνινγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

45+2'
Σέντρα

45+1'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45+1'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Michal Sadilek να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

45+1'

Ο Michal Sadilek είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45'

45'

Κατοχή: Χρόνινγκεν: 42%, Τβέντε: 58%.

44'

Η ομάδα Χρόνινγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

43'
Απόκρουση

Ο Paulos Abraham απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'

Ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

43'

Ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

43'

42'

42'

42'

Το σουτ του Ramiz Zerrouki μπλοκάρεται

41'
Απόκρουση

41'
Σέντρα

Ο Michel Vlap κάνει τη σέντρα

41'

Το σουτ του Joergen Strand Larsen μπλοκάρεται

40'

Ο Joergen Strand Larsen από την ομάδα Χρόνινγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

40'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Cyril Ngonge από την ομάδα Χρόνινγκεν «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

40'

40'

39'

38'

Καλή ενέργεια από τον Michael de Leeuw ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

38'

Ο Michael de Leeuw από την ομάδα Χρόνινγκεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

38'
Σέντρα

Ο Paulos Abraham κάνει τη σέντρα

37'

Ο Peter Leeuwenburgh κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

37'

O Robin Propper στέλνει τη μπάλα μακριά.

36'

35'
Σέντρα

Ο Paulos Abraham από την ομάδα Χρόνινγκεν κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

35'

34'

34'
Σέντρα

34'
Απόκρουση

Ο Robin Propper απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

34'
Σέντρα

33'

32'

31'

Ο Michal Sadilek από την ομάδα Τβέντε είναι σε θέση οφσάιντ

30'

29'
Απόκρουση

29'
Σέντρα

29'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Michael de Leeuw από την ομάδα Χρόνινγκεν ανατρέπει τον Mees Hilgers

28'
Γκολ

27'

26'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Χρόνινγκεν σκοράρει!

26'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Neraysho Kasanwirjo από την ομάδα Χρόνινγκεν «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

26'

25'

24'

24'

Ο Robin Propper αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

23'

23'

23'

Ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

22'

22'

Ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

21'

Ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

21'
Απόκρουση

Ο Peter Leeuwenburgh αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

21'

Ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

20'

Ο Ramiz Zerrouki από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

20'

20'

Κατοχή: Χρόνινγκεν: 48%, Τβέντε: 52%.

19'

18'

17'

Η ομάδα Χρόνινγκεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

17'

Ο Robin Propper από την ομάδα Τβέντε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

17'

Ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

17'

16'

Ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε είναι σε θέση οφσάιντ

16'
Απόκρουση

16'
Σέντρα

15'

Κατοχή: Χρόνινγκεν: 52%, Τβέντε: 48%.

15'

15'
Απόκρουση

15'
Σέντρα

Ο Cyril Ngonge κάνει τη σέντρα

14'

14'

14'

13'

Ο Ricky van Wolfswinkel τιμωρείται για σπρώξιμο στον Wessel Dammers

13'

12'

Ο Neraysho Kasanwirjo επιστρέφει στο γήπεδο.

12'

12'

12'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Neraysho Kasanwirjo να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

11'

Ο Neraysho Kasanwirjo είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

11'

10'

Κατοχή: Χρόνινγκεν: 49%, Τβέντε: 51%.

9'

8'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Cyril Ngonge στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

8'
Απόκρουση

Ο Wout Brama αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

8'
Σέντρα

Ο Tomas Suslov κάνει τη σέντρα

8'
Απόκρουση

Ο Lars Unnerstall απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

8'

Ο Tomas Suslov από την ομάδα Χρόνινγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

7'
Απόκρουση

Ο Michal Sadilek απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

7'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χρόνινγκεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

7'
Απόκρουση

Ο Michel Vlap απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

7'
Σέντρα

7'
Σέντρα

Ο Mohamed El Hankouri από την ομάδα Χρόνινγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

7'

Ο Tomas Suslov από την ομάδα Χρόνινγκεν εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

7'
Σέντρα

Ο Tomas Suslov από την ομάδα Χρόνινγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

6'
Απόκρουση

Ο Luca Everink απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

6'

Ο Paulos Abraham από την ομάδα Χρόνινγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

6'

Το σουτ από μακρινή απόσταση που επιχείρησε ο Cyril Ngonge κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

6'

5'

4'

Ο Michael de Leeuw τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ramiz Zerrouki

4'

3'

Η ομάδα Χρόνινγκεν έχει την κατοχή της μπάλας

3'

Ο Michael de Leeuw στέλνει τη μπάλα με κεφαλιά προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

2'
Σέντρα

2'

1'

1'

1'

1'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

1'

Η ομάδα Τβέντε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Euroborg, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Χρόνινγκεν δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.42 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χρόνινγκεν έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 3.00 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Τβέντε νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.32 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Τβέντε νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Η ομάδα Χρόνινγκεν έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε