KD19
Μέλος από 30/9/2015- Points
- 58.54
- Yield*
- -10%
- 30 ημερών
- -33%
- Κατάταξη
- 485ος
- Προβλέψεις
- 19894
- Μέση απόδοση
- 2.57
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 39% (7758 από 19894)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3757 | 46.3% | -354.55 | -9.4% | 2.04 |
| X | 7694 | 29.5% | -738.59 | -9.6% | 3.09 |
| 2 | 3540 | 38.7% | -518.62 | -14.7% | 2.49 |
| 1X | 318 | 65.4% | -21.39 | -6.7% | 1.46 |
| 12 | 11 | 63.6% | -2.52 | -22.9% | 1.23 |
| X2 | 643 | 60.5% | -34.27 | -5.3% | 1.61 |
| Over | 1021 | 50.8% | -100.30 | -9.8% | 1.79 |
| Under | 470 | 54.7% | +17.22 | +3.7% | 1.90 |
| Ημ.1 | 390 | 31.8% | -67.64 | -17.3% | 2.84 |
| Ημ.X | 506 | 45.7% | -54.42 | -10.8% | 1.97 |
| Ημ.2 | 411 | 28.5% | -31.56 | -7.7% | 3.62 |
| Goal | 536 | 52.6% | -49.16 | -9.2% | 1.76 |
| No Goal | 126 | 49.2% | -6.26 | -5.0% | 1.93 |
| 0-1 Goal | 31 | 38.7% | -0.18 | -0.6% | 2.78 |
| 2-3 Goals | 265 | 45.3% | -32.23 | -12.2% | 1.94 |
| 4-6 Goals | 136 | 33.8% | -26.25 | -19.3% | 2.44 |
| 7+ Goals | 39 | 2.6% | -30.25 | -77.6% | 23.06 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 693 | 36.5% | -99.33 | -14.3% | 2.53 | |
| 657 | 37.1% | -44.48 | -6.8% | 2.67 | |
| 635 | 38.3% | -44.57 | -7.0% | 2.68 | |
| 529 | 37.1% | -42.30 | -8.0% | 2.63 | |
| 529 | 47.3% | -0.33 | -0.1% | 2.39 | |
| 507 | 42.0% | -13.69 | -2.7% | 2.53 | |
| 499 | 39.9% | -29.80 | -6.0% | 2.51 | |
| 435 | 38.4% | -40.42 | -9.3% | 2.57 | |
| 427 | 36.1% | -65.99 | -15.5% | 2.60 | |
| 409 | 35.7% | -81.36 | -19.9% | 2.64 | |
| 407 | 41.3% | -12.38 | -3.0% | 2.54 | |
| 375 | 40.5% | -19.09 | -5.1% | 2.56 | |
| 374 | 43.3% | -0.17 | 0.0% | 2.54 | |
| 328 | 40.9% | -14.72 | -4.5% | 2.60 | |
| 323 | 38.1% | -59.15 | -18.3% | 2.45 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1062 | 67.2% | -94.60 | -8.9% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 6190 | 50.8% | -457.95 | -7.4% | 1.83 |
| 2.00 - 2.99 | 6966 | 34.9% | -765.30 | -11.0% | 2.59 |
| 3.00 - 5.00 | 5466 | 26.5% | -661.22 | -12.1% | 3.35 |
| 5.01+ | 210 | 10.5% | -71.90 | -34.2% | 9.26 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 851 | 38.5% | -90.17 | -10.6% | 2.81 |
| 1 - 3 | 2562 | 37.5% | -279.56 | -10.9% | 2.74 |
| 3 - 6 | 5497 | 38.0% | -569.65 | -10.4% | 2.61 |
| 6 - 12 | 7728 | 39.5% | -827.15 | -10.7% | 2.51 |
| 12 - 24 | 2818 | 40.7% | -258.40 | -9.2% | 2.44 |
| 24 - 48 | 393 | 41.2% | -17.12 | -4.4% | 2.40 |
| 48+ | 45 | 33.3% | -8.92 | -19.8% | 2.51 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
19992 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 5/11/26 22:00 | 218 |
Άλκμααρ
1
Γιουβέντους
2
|
X | 3.60 | -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | 219 |
Θέλτα
1
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
2
|
1 | 2.22 | -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | 220 |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
0
Μαρσέιγ
1
|
1 | 1.35 | -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | 221 |
Μπενφίκα
3
Λεχ Πόζναν
1
|
1 | 1.12 | +0.12 |
| 5/11/26 22:00 | 222 |
Σάντερλαντ
0
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
2
|
1 | 1.42 | -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | 223 |
Σέλτικ
3
Μπεσίκτας
2
|
1 | 3.05 | +2.05 |
| 5/11/26 22:00 | 224 |
Στουρμ Γκρατς
2
Τσέλιε
3
|
X | 4.25 | -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | 225 |
Τορένσε
3
Αραράτ Αρμενία
2
|
1 | 1.70 | +0.70 |
| 5/11/26 22:00 | 226 |
Χάποελ Μπερ Σεβά
0
ΟΦΗ
2
|
1 | 2.02 | -1.00 |
| 5/11/26 19:45 | 200 |
Άντερλεχτ
2
Σάλτσμπουργκ
0
|
1 | 1.90 | +0.90 |
| 5/11/26 19:45 | 201 |
Κρίσταλ Πάλας
1
Χοφενχάιμ
1
|
1 | 1.85 | -1.00 |
| 5/11/26 19:45 | 202 |
Λέφσκι Σόφιας
1
Γιαγκελόνια
0
|
1 | 1.94 | +0.94 |
| 5/11/26 19:45 | 203 |
Λίλεστρομ
0
Βικτόρια Πλζεν
1
|
2 | 2.05 | +1.05 |
| 5/11/26 19:45 | 204 |
Μίλαν
0
Φερεντσβάρος
2
|
1 | 1.34 | -1.00 |
| 5/11/26 19:45 | 205 |
Ναϊμέγκεν
3
Ομόνοια
1
|
X | 4.00 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.