21+

Βίμποργκ - Νόρτζελαντ

29/4/2022 20:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 135
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 741 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βίμποργκ - Νόρτζελαντ στις 1/11/2023

• Θεατές: 4298
90+6'

90+6'

Ο Christian Soerensen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Andreas Hansen ελέγχει την φάση

90+5'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+5'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίμποργκ

90+4'

Η ομάδα Νόρτζελαντ εκδηλώνει επίθεση

90+3'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'
Απόκρουση

Ο Jay-Roy Grot απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'

Ο Benjamin Nygren από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+3'

Σουτ του Simon Adingra βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

90+2'

Κατοχή: Βίμποργκ: 39%, Νόρτζελαντ: 61%.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+1'

Η ομάδα Νόρτζελαντ έχει την κατοχή της μπάλας

90+1'
Σέντρα

Ο Simon Adingra κάνει τη σέντρα

90'

Η ομάδα Νόρτζελαντ ξεκινάει αντεπίθεση

90'

Ο Ibrahim Said σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Andreas Hansen ελέγχει την φάση

90'

90'

89'

Ο Daniel Anyembe είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Frans Dhia Putros

89'

Ο Tobias Bech δίνει τη θέση του στον Lars Kramer

88'

87'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

87'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

86'
Σέντρα

Ο Ernest Nuamah κάνει τη σέντρα

86'

85'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

84'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ έστειλε με κεφαλιά τη μπάλα στα δίχτυα!

84'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

84'
Σέντρα

83'

Κίτρινη κάρτα για τον Clint Leemans

83'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Oliver Villadsen

83'

Κατοχή: Βίμποργκ: 38%, Νόρτζελαντ: 62%.

83'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

82'
Γέμισμα

Ο Benjamin Nygren εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

82'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Christian Soerensen για την ομάδα Βίμποργκ. Ο Oliver Villadsen σταματάει την φάση.

81'

81'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

80'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'
Σέντρα

80'

79'

78'

Ο Mads Bidstrup δίνει τη θέση του στον Ernest Nuamah

78'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Clint Leemans της ομάδας Βίμποργκ μετουσιώνει σε γκολ το πέναλτι με το αριστερό πόδι! Ο Andreas Hansen επέλεξε τη λάθος γωνία.

77'

ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο Jacob Steen Christensen ανατρέπει τον Ibrahim Said από πίσω μέσα στην περιοχή και ο διαιτητής έδειξε άσπρη βούλα!

77'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

77'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Βίμποργκ!

75'

74'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

71'

Ο Jakob Bonde δίνει τη θέση του στον Clint Leemans

71'

Ο Justin Lonwijk δίνει τη θέση του στον Mads Soendergaard

71'

Ο Magnus Kofod Andersen δίνει τη θέση του στον Mohammed Diomande

71'

Ο Mads Kristian Hansen δίνει τη θέση του στον Benjamin Nygren

71'

Ο Younes Bakiz δίνει τη θέση του στον Ibrahim Said

70'

Ο Simon Adingra έπιασε το βολέ, αλλά ο Lucas Lund Pedersen του αρνήθηκε το γκολ! Μεγάλη ευκαιρία χάθηκε!

70'
Σέντρα

Ο Oliver Villadsen κάνει τη σέντρα

70'

Ο Daniel Svensson υποπίπτει σε χέρι

70'
Σέντρα

70'

69'

68'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

68'
Απόκρουση

Ο Daniel Anyembe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

68'
Σέντρα

68'

67'

Ο Andreas Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

67'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen κάνει τη σέντρα

67'

67'

66'

66'

66'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

66'

Ο Magnus Kofod Andersen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

65'

Η ομάδα Βίμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

65'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

64'

Ο Magnus Kofod Andersen από την ομάδα Νόρτζελαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

64'
Σέντρα

Ο Kian Hansen κάνει τη σέντρα

64'

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Simon Adingra

63'

62'

62'

61'

60'

Κίτρινη κάρτα για τον Nicolas Buergy

60'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Nicolas Buergy υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Mads Bidstrup

60'

Η ομάδα Νόρτζελαντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

60'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

60'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

59'

58'

58'

57'

57'

56'

56'

Ο Magnus Kofod Andersen από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

56'

55'

Το σουτ του Mads Bidstrup μπλοκάρεται

55'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

55'

55'
Απόκρουση

55'
Σέντρα

Ο Magnus Kofod Andersen κάνει τη σέντρα

55'

Η ομάδα Νόρτζελαντ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

54'

54'
Σέντρα

53'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

53'

53'

Ο Mads Kristian Hansen επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

53'

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mads Kristian Hansen

52'

51'
Απόκρουση

51'
Σέντρα

51'

Ο Magnus Kofod Andersen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

51'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

51'
Σέντρα

Ο Oliver Antman κάνει τη σέντρα

51'

51'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

50'
Απόκρουση

Ο Adamo Nagalo απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

50'

49'
Απόκρουση

Ο Magnus Kofod Andersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

49'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

49'

48'

Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

47'

47'
Απόκρουση

47'
Σέντρα

46'

46'

45+2'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Oliver Villadsen

45+1'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

45'
Σέντρα

45'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

44'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

44'
Απόκρουση

Ο Jeppe Groenning απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

44'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

44'

Κατοχή: Βίμποργκ: 36%, Νόρτζελαντ: 64%.

43'

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Oliver Antman

43'

43'
Απόκρουση

Ο Kian Hansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

42'
Σέντρα

42'
Σέντρα

Ο Jakob Bonde κάνει τη σέντρα

42'
Σέντρα

42'

41'

41'

40'

40'

39'

39'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

38'

38'

Ο Jeppe Groenning επιστρέφει στο γήπεδο.

37'

37'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Jeppe Groenning να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

36'

36'

Ο Jeppe Groenning είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

36'

35'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

35'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

34'

34'

33'

32'

32'

31'

Κατοχή: Βίμποργκ: 28%, Νόρτζελαντ: 72%.

31'

31'

Ο Younes Bakiz αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

30'

30'
Σέντρα

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

30'
Απόκρουση

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

30'
Σέντρα

Ο Mads Bidstrup κάνει τη σέντρα

29'
Σέντρα

Ο Younes Bakiz κάνει τη σέντρα

29'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Magnus Kofod Andersen

28'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

28'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

27'

27'

27'
Σέντρα

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

26'

26'
Σέντρα

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

26'

25'

25'

24'

24'

23'

Ο Adamo Nagalo από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

23'
Σέντρα

Ο Daniel Svensson κάνει τη σέντρα

23'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

22'
Σέντρα

22'

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mads Bidstrup

21'

20'

20'
Σέντρα

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

20'

19'

18'

18'

Ελεύθερο για την ομάδα Νόρτζελαντ

18'

Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

18'
Σέντρα

17'

17'

Ο Simon Adingra δοκιμάζει τον Lucas Lund Pedersen με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

17'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

16'

16'

16'

16'
Σέντρα

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

16'
Απόκρουση

15'
Σέντρα

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Oliver Antman

14'

14'
Απόκρουση

14'
Σέντρα

14'

14'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Oliver Antman έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Lucas Lund Pedersen

13'
Σέντρα

13'

12'
Απόκρουση

12'
Σέντρα

12'

11'

Ο Mads Kristian Hansen κάνει το σουτ, ο Lucas Lund Pedersen αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

11'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

11'

11'

10'
Απόκρουση

10'
Σέντρα

10'
Απόκρουση

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

9'
Σέντρα

9'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει μία εξαιρετική πάσα και ανοίγει χώρο...

8'

8'

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Oliver Villadsen

7'

7'

Κατοχή: Βίμποργκ: 32%, Νόρτζελαντ: 68%.

6'

6'
Σέντρα

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

6'

5'
Απόκρουση

5'

4'
Απόκρουση

4'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Daniel Anyembe

3'

2'

2'

1'

1'

1'

Η ομάδα Νόρτζελαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Energi Viborg Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βίμποργκ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.25 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βίμποργκ νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 2.42 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα