Αποτελέσματα Πάμε Στοίχημα ΟΠΑΠ

 ΔIO ΩΡΑ ΚΩΔ ΟΜΑΔΕΣ 1 Χ 2 ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ ΛΕΠ ΤΕΛ
13:00 1350 Σλασκ Βρότσλαβ - Βάρτα Πόζναν 0 - 01 - 01
14:35 1352 Αλ Ραέντ - Αλ Ιτιχάντ Τζέντα 0 - 11 - 22
14:50 1418 Άμπχα - Αλ Μπάτεν 0 - 01 - 01
15:00 100 Σενεγάλη - Γουινέα 0 - 00 - 0X
15:00 101 Σέκτζια Νες Ζιόνα - Χάποελ Άκο 0 - 00 - 0X
15:00 103 Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 0 - 22 - 32
15:00 104 Χάποελ Ραανάνα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1 - 01 - 1X
16:00 1420 Γκόα - Νορθίστ Γιουνάϊτεντ 1 - 11 - 1X
16:00 1421 Άρμπα - Ολιμπίκ Μεντέα 2 - 14 - 21
16:00 1423 Τρεντσίν - Σίγκμα Όλομουτς 1 - 01 - 01
16:00 1425 Ασμ Όραν - Τεμουχέντ 0 - 00 - 22
16:00 1426 CA Μπάτνα - IRB Ουάργκλα 1 - 01 - 01
16:00 1427 Χάμρα Ανάμπα - Αΐν Μ' Λίλα 0 - 00 - 0X
16:00 1428 Μπορντζ Μενάιλ - USM Ανάμπα 0 - 00 - 0X
16:00 1429 Ελ Μπαγιάντ - Μπεν Ακνούν 0 - 03 - 11
16:00 1430 Ελ Εούλμα - Λακχντάρια 1 - 01 - 01
16:00 1431 Ουέντ Σλι - MC Σάιντα 0 - 01 - 1X
16:00 1432 ΜΟ Μπετζάια - Κεντσέλα 1 - 23 - 3X
16:00 1433 ΜΟ Κονσταντίν - JSM Σκίκντα 1 - 01 - 01
16:00 1434 Τελάγκχεμα - Μπορντζ Μπου Αρερίντζ 2 - 03 - 01
16:00 1435 Αίν Ντέφλα - Αΐν Ουεσάρα 1 - 01 - 01
16:00 1436 RC Κουμπά - JSM Τιαρέτ 2 - 13 - 3X
16:00 1437 US Τσαούια - JSM Μπετζάια 2 - 04 - 01
16:00 1438 USM Μπελ Αμπές - GC Μάσκαρα 0 - 01 - 22
16:00 1439 Χατζούτ - Ελ Κέμις 0 - 02 - 32
16:00 1440 ΒΑ Μπουφαρίκ - Ελ Χάρας 0 - 03 - 21
16:50 1419 Αλ Ετιφάκ - Αλ Σαμπάμπ Ριάντ 2 - 02 - 2X
17:00 105 Άρης Λεμεσού - Δόξα Κατωκοπιάς 1 - 01 - 01
18:00 106 Μαλάουι - Ζιμπάμπουε 1 - 12 - 11
18:00 107 Μαρόκο - Κομόρες 1 - 02 - 01
18:00 1422 MC Οράν - ΡΣ Ρελιζάνε 1 - 11 - 1X
19:00 108 ΠΑΕΕ Κερύνειας - ΑΕΚ Λάρνακας 0 - 02 - 2X
19:00 109 Μαλάτιασπορ - Γκεζτεπέ 1 - 11 - 22
19:00 110 Μπεσίκτας - Γκαζιαντέπ 0 - 01 - 01
19:00 111 Μενέμενσπορ - Μπαντίρμασπορ 0 - 01 - 1X
19:30 112 Ντιναμό Δρέσδης - Αμβούργο 0 - 11 - 1X
19:30 113 Χάνσα Ροστόκ - Αννόβερο 0 - 00 - 12
20:00 115 Κρετέιγ - Λε Μαν 0 - 12 - 32
20:00 116 Μπουλόν - Ρεντ Σταρ 93
20:00 117 Σαμπλί - Σταντ Μπριοσίν 0 - 11 - 1X
20:00 118 Σατορού - Αβράνς 1 - 03 - 01
20:00 119 Σεντάν - Βιλεφράνς 1 - 12 - 11
20:00 120 Σέτε - Σολέ
20:00 121 Χαβέλσε - MSV Ντούισμπουργκ 0 - 00 - 12
21:00 122 Γκαμπόν - Γκάνα 0 - 11 - 1X
21:00 123 Τσβόλε - Βίλεμ 1 - 02 - 01
21:00 124 Άλμερε Σίτι - Ρόντα 0 - 30 - 42
21:00 125 Έμεν - Χέλμοντ Σπορ
21:00 126 Εξέλσιορ - Ντε Γκράαφτσαπ 0 - 00 - 0X
21:00 127 Μπρέντα - Φόλενταμ 0 - 00 - 0X
21:00 129 Τελστάρ - Μάαστριχτ 2 - 02 - 11
21:00 130 Φένλο - Αϊντχόφεν B' 1 - 11 - 42
21:00 131 ΦΚ Αϊντχόφεν - Ουτρέχτη Β' 0 - 04 - 01
21:30 132 Ντόρτμουντ - Φράιμπουργκ 3 - 05 - 11
21:30 133 Τερνάνα - Άσκολι 0 - 32 - 42
21:45 134 Γάνδη - Κόρτραϊκ 1 - 12 - 2X
21:45 135 Πάρτικ Θιστλ - Κιλμάρνοκ 0 - 01 - 1X
21:45 144 Μπάλα Τάουν - Κέρναρφον Τάουν
21:45 157 Νιουτάουν - Κάρντιφ Μετροπόλιταν
21:45 158 Πένιμποντ - Μπάρι Τάουν
21:45 159 Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ - Κόναχ Κουέι Νόμαντς
21:45 1424 Νιούρι Σίτι - Χάρλαντ & Γολφ Γουέλντερς 0 - 11 - 22
22:00 136 Μπράιτον - Κρίσταλ Πάλας 0 - 01 - 1X
22:00 137 Νις - Ναντ 1 - 12 - 11
22:00 156 Αμπερίστγουιθ Τάουν - Χαβερφόρντγουεστ
02:00 1351 Κόλο Κόλο - Ουν. Ντε Τσίλε 1 - 02 - 11
03:00 138 Κερέταρο - Πούμας 1 - 21 - 32
05:00 139 Νεκάξα - Μοντερέι 0 - 30 - 42

Stoixima - ειδησεις


Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα

Δευτέρα, 19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ζενίτ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Δευτέρα, 19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μίλαν - Σπέτσια

Δευτέρα, 20:00 COSMOTE SPORT 4 HD NBA 360 2021 - 22

Περισσότερα