|
|
07:30 |
-
|
Μέλμπουρν Σίτι (Γ) - Μπρίσμπεϊν Ρόαρ (Γ) | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
07:30 |
-
|
Μουτουάλ - Χόνγκ Κόνγκ ΦΚ | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
08:30 |
-
|
Γούφου Τάι Πο - Κινγκ Φουνγκ | | | | 1 - 2 | 3 - 2 | | 1 |
|
|
09:30 |
-
|
Βαντσάι - Ρεσούρσις Καπιτάλ | | | | 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
10:00 |
-
|
Κίνα (Γ) - Ταϊλάνδη (Γ) | | | | 1 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
10:00 |
1502
|
Μέλμπουρν Σίτι - Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ |
|
|
| 2 - 0 | 5 - 0 | | 1 |
|
|
10:30 |
-
|
Ιστ Μπενγκάλ - Μόχουν Μπαγκάν | | | | 0 - 2 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
10:30 |
-
|
Σριβιτζάγια - ΠΣΜ Μακασάρ | | | | 1 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
11:30 |
-
|
Λι Μαν Γουόριορς - BC Ρέιντζερς | | | | 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
12:00 |
-
|
Ίντερ Ζάπρεζιτς - Σλάβεν Μπελούπο | | | | 2 - 1 | 3 - 3 | | X |
|
|
12:00 |
-
|
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ - Φατίχ Καραγκιουμρούκ | | | | 1 - 1 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
12:00 |
-
|
Καχραμανμάρασπορ - Ναζιλιμπιλντσπόρ | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
12:00 |
-
|
Σαριγιέρ - Μποντρουμσπόρ | | | | 2 - 1 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
12:00 |
-
|
Σανλιουρφασπόρ - Νίγκντε Αναντολού | | | | 2 - 0 | 4 - 1 | | 1 |
|
|
12:00 |
-
|
Αμεντσπόρ - Μέρσιν Ιντ. Γιουρ. | | | | 2 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
12:00 |
-
|
Λεωνίδιο - Παλληξουριακός | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
12:00 |
2421
|
Ουμρανίγιεσπορ - Γκαζιαντεπσπόρ |
|
|
| 3 - 0 | 7 - 0 | | 1 |
|
|
12:00 |
2425
|
Ερζουρουμσπόρ - Ανκαραγκουτσού |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
12:00 |
2509
|
Μέλισταρ - Λόχα |
|
|
| 0 - 3 | 0 - 5 | | 2 |
|
|
12:30 |
-
|
Μπαντράν Τεχεράνης - Μάλαβαν Μπάνταρ | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
12:30 |
-
|
Μες Κέρμαν - Ραχ Αχάν | | | | 1 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
12:30 |
-
|
Νασάτζι Μαζανταράν - Αλουμινιούμ Αράκ | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
12:30 |
-
|
Καρσίγιακα - Σακάριασπορ | | | | 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
12:30 |
-
|
Ζον. Κομούρσπορ - Αλτάι | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
12:30 |
-
|
Ινέγκολσπορ - Τουζλασπόρτ | | | | 1 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
12:30 |
-
|
Κασταμόνισπορ - Χαταϊσπόρ | | | | 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
12:30 |
-
|
Κεσιορενγκουτσού - Μπούκασπορ | | | | 2 - 1 | 3 - 3 | | X |
|
|
12:30 |
-
|
Μασίν Σάζι Ταμπρίζ - Γκολ Γκοχάρ | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
12:30 |
-
|
Σάμπα Μπάτερι - Κόνεχ Μπι Κόνεχ | | | | 0 - 2 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
12:30 |
-
|
Χατσετέπε - Φετίγεσπορ | | | | 0 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
12:30 |
-
|
Αφτζέτ Άφιονσπορ - Τοκάτσπορ | | | | 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
12:30 |
-
|
Μες Ραφσαντζάν - Φαχρ Σεπάσι | | | | 1 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
12:30 |
-
|
Γκολ Ρέιχαν Άλμπορζ - Σαχρντάρι Ταμπρίζ | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
12:30 |
-
|
Μπαργκ Σιράζ - Σαχρντάρι Μαχσάχρ | | | | 2 - 1 | 3 - 4 | | 2 |
|
|
12:30 |
-
|
Μπαντίρμασπορ - Σιλίβρισπορ | | | | 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
12:30 |
1503
|
Κόνιασπορ - Τραμπζονσπόρ |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 2 | | X |
|
|
12:30 |
1504
|
Σίβασπορ - Ακισασπόρ |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
12:30 |
2347
|
Ατλέτικο Ονουμπένσε - Λουσένα |
|
|
| 1 - 1 | 2 - 3 | | 2 |
|
|
12:30 |
2400
|
Οσασούνα Β' - Μπούργος |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
12:30 |
2401
|
Πορτουγκαλέτε - Ζαμούντιο |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
12:30 |
2510
|
Αλμερία Β' - CD Ρινκόν |
|
|
| 3 - 1 | 4 - 1 | | 1 |
|
|
13:00 |
-
|
Πανθηραϊκός - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
1505
|
Αλαβές - Λεγκανές |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 2 | | X |
|
|
13:00 |
1506
|
Αλκορκόν - Κάντιθ |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
2348
|
Άρκος - Λος Μπάριος |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
13:00 |
2349
|
Καστιγιέχα - Σαν Ρόκε Ντε Λέπε |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
13:00 |
2350
|
Σεβίλλη ΙΙΙ - Γκουαντάλκασιν |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
2356
|
Κοβαντόνγκα - Βαλντεσότο |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
2357
|
Κλάμπ Σιέρο - Χιχόν Ιντάστριαλ |
|
|
| 0 - 1 | 2 - 2 | | X |
|
|
13:00 |
2388
|
Ατλέτικο Μαδρίτης Β' - Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β |
|
|
| 0 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
13:00 |
2391
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Φερόλ |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
13:00 |
2394
|
Ούνιον Αντάρβε - Θέλτα Βίγκο Β |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
2396
|
Λέαλταντ - Κάουνταλ Ντεπορτίβο |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
13:00 |
2405
|
Μαγιόρκα - Ατλέτικο Μπαλεάρες |
|
|
| 0 - 1 | 3 - 2 | | 1 |
|
|
13:00 |
2406
|
Πρατ - Τεράσα |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
2407
|
Σαντβόια - Παλαμός |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
13:00 |
2410
|
Τουντελάνο - Αμορεμπιέτα |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
13:00 |
2413
|
Φορμεντέρα - Ατλέτικο Σαγκουντίνο |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
13:00 |
2429
|
Ευρόπα - Γκάβα |
|
|
| 0 - 1 | 2 - 2 | | X |
|
|
13:00 |
2430
|
Λεβάντε Β' - Μπουνιόλ |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
2442
|
Έμπρο - Μπανταλόνα Φουτούρ |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
13:00 |
2443
|
Βιγιαρεάλ Β' - Οντινιέντ |
|
|
| 3 - 0 | 5 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
2444
|
Βαλένθια Β - Πένα Ντεπορτίβα |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
13:00 |
2447
|
Ρεάλ Λινένσε - Λόρκα Ντεπορτίβα |
|
|
| 2 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
2448
|
Ουκάμ Μούρθια - Χουμίγια |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
13:00 |
2452
|
Βιγιανοβένσε - Λας Πάλμας Β |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
13:00 |
2454
|
Μαρμπέγια - Εξτρεμαδούρα |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
13:00 |
2455
|
Μελίγια - Καρταχένα |
|
|
| 2 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
2508
|
Ράγιο Βαγιεκάνο Β - Τριβάλ Βαλδέρας Αλκ. |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
13:00 |
2511
|
Αταρφέ Ιντάστριαλ - Λινάρες |
|
|
| 1 - 1 | 4 - 3 | | 1 |
|
|
13:15 |
1455
|
Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε - Ουνιάο Μαδέιρα |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
13:30 |
-
|
Ζάκχο - Σαμάουα | | | | 2 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
13:30 |
1507
|
Αταλάντα - Νάπολι |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
13:30 |
1508
|
Σπάρτα Ρότερνταμ - Εξέλσιορ |
|
|
| 2 - 2 | 2 - 3 | | 2 |
|
|
14:00 |
-
|
Νότια Αφρική (Γ) - Σουηδία (Γ) | | | | 0 - 1 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
14:00 |
-
|
Γκουαρντάνε - Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς | | | | 1 - 2 | 2 - 2 | | X |
|
|
14:00 |
-
|
Σκούφας Κομποτίου - ΑΕ Λευκίμμης | | | | 0 - 0 | 0 - 4 | | 2 |
|
|
14:00 |
1509
|
Τζαμσχεντπούρ - Οντίσα |
|
|
| 1 - 2 | 3 - 2 | | 1 |
|
|
14:00 |
2352
|
Ατλ. Ουνιόν Γκουιμάρ - Μενσαχέρο |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
14:15 |
-
|
Μπράμπραντ - Κόλντινγκ ΙΦ | | | | 0 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
14:15 |
-
|
Τρίπολη ΣΚ - Αλ Νεϊμέντ | | | | 0 - 1 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
14:30 |
-
|
Εθνικός Άσσιας - Αγία Νάπα | | | | 0 - 2 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
14:30 |
-
|
Ονήσιλος Σωτήρας 2014 - ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς | | | | 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
14:30 |
-
|
Μένταν - Πέρσιμπ Μπαντούνγκ | | | | 2 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
14:30 |
2422
|
Μανίσασπορ - Ρίζεσπορ |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
14:30 |
2428
|
Γκιρέσουνσπορ - Μπολουσπόρ |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Άιντραχτ Τριέρ - Έλβερσμπεργκ | | | | 0 - 2 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή | | | | 0 - 0 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας | | | | 1 - 1 | 2 - 2 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Παναιγιάλειος - Χανιά | | | | 0 - 2 | 0 - 4 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Σπάρτη - Καλλιθέα | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Καβάλα - Απόλλων Παραλιμνίου | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Εδεσσαϊκός - Αγροτικός Αστέρας | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
ΑΠΕ Λαγκάδα - Αλμωπός Αριδαίας | | | | 0 - 0 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Κλαμπ Αφρικέν - Μοναστίρ | | | | 0 - 1 | 4 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Ετουάλ Μετλαούι - Καϊρουανέζ | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός | | | | 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Ελπίς Σκουτάρεως - Άρης Αβάτου | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Ορφέας Ξάνθης - Αετός Οφρυνίου | | | | 0 - 0 | 2 - 4 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Ηρακλής - Πιερικός | | | | 0 - 0 | 5 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Ερμής Αμυνταίου - Θεσπρωτός | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Ολυμπιακός Βόλου - Αστέρας Ιτέας | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
ΑΟ Σελλάνων - Βόλος ΝΠΣ | | | | 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Αστέρας Αμαλιάδας Πανοπ. - Παναρκαδικός | | | | 0 - 0 | 2 - 2 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Προοδευτική - Διαγόρας Ρόδου | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Αήττητος Σπάτων - Θύελλα Ραφήνας | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Αιολικός - ΑΟ Χαλκίς | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Άγιος Ιερόθεος - ΟΦ Ιεράπετρας | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Αιγάλεω - ΠΟ Ατσαλένιου | | | | 0 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Ηρόδοτος - Ηλυσιακός | | | | 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Λίβερπουλ U23 - Τσάρλτον U23 | | | | 2 - 1 | 4 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Γκαμπές - ΕΣ Σαχέλ | | | | 0 - 1 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Νέος Αμφιλοχίας - Τηλυκράτης | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Ρήγας Φεραίος - Αμβρυσσέας Διστόμου | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
ΑΟ Θήβα - Οπούντιος Μαρτίνου | | | | 0 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Καλαμάτα - Πανηλειακός | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Κερατσίνι - ΑΟ Λουτρακίου | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Κηφισιά - Φωστήρας | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
AE Διδυμοτείχου - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Δόξα Προσκυνητών - Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Νέστος Χρυσούπολης | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
ΑΕ Καρίτσας - Άρης Παλαιοχωρίου | | | | 0 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
ΑΟ Καρδιάς - Μακεδονικός Σιάτιστας | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Φίλιππος Αλεξάνδρειας - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων | | | | 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Αστέρας Παραποτάμου - Μακεδονικός Φούφας | | | | 0 - 0 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Εθνικός Φιλιππιάδας - Καστοριά | | | | 0 - 0 | 4 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Πανλευκάδιος - ΑΕΠ Κοζάνης | | | | 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Αχιλλέας Φαρσάλων - Νίκη Βόλου | | | | 0 - 0 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
ΓΣ Αλμυρός - Απόκ Βελούχι | | | | 0 - 0 | 5 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Αχαϊκή - Ζάκυνθος | | | | 0 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Αστέρας Βλαχιώτη - ΠΑΟ Βάρδας | | | | 0 - 0 | 4 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Τσικλητήρας Πύλου - Διαγόρας Βραχνέικων | | | | 0 - 0 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Ένωση Ασπροπύργου Δόξας - Ζευγολατιό | | | | 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Εθνικός Πειραιώς - Ιωνικός | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Ταμυναϊκός - Ερμής Κιβερίου | | | | 0 - 0 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
15:00 |
-
|
Τριγλία Ραφήνας - ΑΕ Ερμιονίδας | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:00 |
-
|
Παλαιοχώρα - ΑΕ Μυλοποτάμου | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
-
|
Κο Μεντέντιν - Γκαμπεσιέν | | | | 0 - 1 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
15:00 |
1510
|
Βέρντερ Βρέμης Β - Βιρτσμπούργκερ Κίκερς |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
15:00 |
1511
|
Μέπεν - Πρόισεν Μούνστερ |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
1512
|
ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
1513
|
Βέροια - Εργοτέλης |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
15:00 |
1514
|
ΟΦΗ - Απόλλων Πόντου |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
15:00 |
1515
|
Πανσερραϊκός - ΑΟ Τρίκαλα |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:00 |
1516
|
Νέα Σαλαμίνα - Πάφος |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
15:00 |
1517
|
Μπούρσασπορ - Μπασακσεχίρ |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
15:00 |
2370
|
Χάνσα Λούνεμπουργκ - VFB Όλντενμπουργκ |
|
|
| | | | |
|
|
15:10 |
2458
|
Αλ Αΐν - Χάττα |
|
|
| 3 - 2 | 6 - 2 | | 1 |
|
|
15:30 |
-
|
Αλ Κουβέιτ - Αλ Νασρ Κουβέιτ | | | | 0 - 0 | 1 - 0* | | X |
|
|
15:30 |
-
|
Ουμπουντού Κέιπ Τάουν - Χάιλαντς Παρκ | | | | 0 - 1 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
15:30 |
1518
|
Αντβέρπ - Κλαμπ Μπριζ |
|
|
| 2 - 0 | 2 - 2 | | X |
|
|
15:30 |
1519
|
Ακράγας - Μονόπολι |
|
|
| 1 - 1 | 2 - 3 | | 2 |
|
|
15:30 |
1520
|
Αλεσάντρια - Προ Πιατσένζα |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
1521
|
Τζιάνα Ερμίνιο - Ποντεντέρα |
|
|
| 3 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
15:30 |
1522
|
Λέτσε - Κατάνια |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:30 |
1523
|
Πίζα - Μόντσα |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
1524
|
Πιστοϊέζε - Αρέτσο |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
1525
|
Πράτο - Κούνεο |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
1526
|
Σικούλα Λεόνζιο - Τραπάνι |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
1527
|
Φόντι - Βίρτους Φρανκάβιλα |
|
|
| 2 - 1 | 2 - 2 | | X |
|
|
15:30 |
1528
|
Άγιαξ - Φέγενορντ |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
1529
|
Βίλεμ - Χρόνινγκεν |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:30 |
2371
|
Σαν Σέβερο - ACD Νάρντο |
|
|
| 0 - 1 | 2 - 3 | | 2 |
|
|
15:30 |
2372
|
Σαρνέσε - Ταράντο |
|
|
| 1 - 1 | 2 - 3 | | 2 |
|
|
15:30 |
2373
|
Ροκέλα - Ατσιρεάλε |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
2374
|
Λάτε Ντόλτσε - Ριέτι |
|
|
| | | | |
|
|
15:30 |
2375
|
Βίρτους Φλαμίνια - Μπουντόνι |
|
|
| | | | |
|
|
15:30 |
2376
|
Λατίνα - Κασίνο |
|
|
| | | | |
|
|
15:30 |
2419
|
Τσίπα Γιουνάιτεντ - Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:30 |
2420
|
Μπαρόκα - Κάιζερ Τσιφς |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
15:30 |
2513
|
Προ Σέστο - Βαρέζε |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:30 |
2514
|
Κόμο - Ντερτόνα |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
2515
|
AC Μπρα - Μποργκοσέσια |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
2516
|
Κασάλε - Μποργκάρο |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
15:30 |
2533
|
Ολγκινατέσε - Πάβια |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:30 |
2534
|
Φολγκόρε Καρατέσε - Καρονέσε |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:30 |
2535
|
Σκανζοροσκιάτε - Περγκολετέζε |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 3 | | 2 |
|
|
15:30 |
2536
|
Λουμεζάνε - Λεβίκο Τέρμε |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:30 |
2537
|
Πόντε Σαν Πιέτρο - Λέκο |
|
|
| 2 - 1 | 3 - 2 | | 1 |
|
|
15:30 |
2538
|
Τσισεράνο - Τρέντο |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:30 |
2539
|
Βίρτους Μπέργκαμο - Ντάρφο Μποάριο |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
2540
|
Μοντεμπελούνα - Μάντοβα |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
15:30 |
2541
|
Λεγκνάνο - Ντέλα Πόρτο Τόλε |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:30 |
2542
|
Αμπροσιάνα - Έστε |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
15:30 |
2543
|
Βίρτους Βερόνα - Ουνιόν Αρζινανοκιάμπο |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
15:30 |
2544
|
Ιμολέζε - Βίγκορ Καρπανέτο |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
15:30 |
2545
|
Ρομάνια Σέντρο Τσεζένα - Σαντζιοβανέζε |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
2546
|
Φιορενζουόλα - Τουτοκουόιο |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
15:30 |
2547
|
Μετσολάρα - Σαμαουρέσε |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
15:30 |
2548
|
Μοντεβλάρτσι - Φορλί |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
15:30 |
2549
|
Ρίμινι - Πιανέσε |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
15:30 |
2551
|
Μασσέζε - Σαβόνα |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
15:30 |
2552
|
Πεζάρο - Σαν Μαρίνο Κάλσιο |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
15:30 |
2553
|
Ολύμπια Αγκονιέσε - Καστελφιντάρντο |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
15:30 |
2554
|
Ιγκέα Βίρτους - Νοτσερίνα |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
15:30 |
2555
|
Βιμπονέσε - Γκέλα |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
16:00 |
-
|
Αχμάτ Γκρόζνι - Σλάβια Σόφιας | | | | 2 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
16:00 |
-
|
Μπερόε Στάρα Ζαγορά - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | | | | 1 - 2 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
16:00 |
-
|
Μπάνια Λούκα - Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
16:00 |
-
|
ΚΣ Σφαξιέν - Στάντ Τυνισιέν | | | | 3 - 0 | 4 - 1 | | 1 |
|
|
16:00 |
-
|
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Λέχια Γκντάνσκ | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
16:00 |
-
|
Σάφα - Ρασίνγκ Μπεϊρούτ | | | | 1 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
16:00 |
1530
|
Νις - Σεντ Ετιέν |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
16:00 |
1531
|
Βερόνα - Κροτόνε |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
16:00 |
1532
|
Λάτσιο - Κιέβο |
|
|
| 2 - 1 | 5 - 1 | | 1 |
|
|
16:00 |
1533
|
Μπολόνια - Μπενεβέντο |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
16:00 |
1534
|
Ουντινέζε - ΣΠΑΛ |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
16:00 |
1535
|
Σαμπντόρια - Φιορεντίνα |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
16:00 |
1536
|
Σασσουόλο - Τορίνο |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
16:00 |
1537
|
Μπρέσια - Αβελίνο |
|
|
| 2 - 1 | 2 - 3 | | 2 |
|
|
16:00 |
1538
|
ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ Λάρνακας |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
16:00 |
2550
|
Σανσεπόλκρο - Σάσο Μαρκόνι |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
16:05 |
1540
|
Χαρτς - Χιμπέρνιαν |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
16:30 |
-
|
JS Μπαζάνο - Μαζέμπε | | | | 0 - 1 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
16:30 |
-
|
Ρενεζόνς - AC Ρέιντζερς | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
16:30 |
-
|
Σάνγκα Μπαλέντε - KFA | | | | 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
16:30 |
-
|
US Τσχινκούνκου - ΣΤ Ελούα Λουπόπο | | | | 0 - 0 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
16:30 |
-
|
Μακίσο - Μανιέμα Ουνιόν | | | | 0 - 0 | 2 - 2 | | X |
|
|
16:30 |
1541
|
Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης |
|
|
| 1 - 1 | 4 - 2 | | 1 |
|
|
16:30 |
1542
|
Κεράλα Μπλαστέρς - Γκόα |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
17:00 |
-
|
Σεϊναγιοέν - Κέσκι Ουσίμα | | | | 1 - 0 | 4 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
Λέφσκι Σόφιας - Βολφσμπέργκερ | | | | 0 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
Βαλερένγκα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
17:00 |
-
|
Άμπια Γουόριορς - Πλατό Γιουνάιτεντ | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
Άκβα Γιουνάιτεντ - Γιόμπε Σταρς | | | | 2 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
Χάρτλαντ - Ενούγκου Ρέϊντζερς | | | | 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
17:00 |
-
|
Ιφεάνι Ούμπαχ - Κβάρα Γιουνάιτεντ | | | | 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
Λόμπι Στάρς - Γκο Ράουντ Ομόκου | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
Νασαράουα Γιουν. - Σανσάιν Σταρς | | | | 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
Πιέτα Χότσπερς - Βαλέτα | | | | 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
17:00 |
-
|
Ελ Κανέμι Γουόριορς - ΜΦΜ ΦΚ | | | | 0 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
Κατσίνα Γιουνάιτεντ - Ενγίμπα | | | | 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
Ρίβερς Γιουνάιτεντ - Κανό Πίλαρς | | | | 1 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
Βίκι Τούριστς - Νάιτζερ Τορνέιντος | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
-
|
ΑΣ Ρόδος - Ιάλυσος | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
1447
|
Βαρζίμ - Λεϊσόες |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
17:00 |
1450
|
Κοβίλια - Σάντα Κλάρα |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
17:00 |
1451
|
Μπράγκα Β - Ακαδέμικα |
|
|
| 0 - 2 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
17:00 |
1454
|
Πόρτο Β - Αρούκα |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
17:00 |
1543
|
Τούμπιζε - Λέουβεν |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
17:00 |
1544
|
Οσασούνα - Κούλτουραλ Λεονέσα |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
17:00 |
2355
|
Ρεάλ Μούρθια ΙΙ - Λα Ουνιόν Ατλέτικο |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
17:00 |
2360
|
Μοσκόνια - Ελ Σαν Μάρτιν |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
17:00 |
2424
|
Αλτινορντού - Ελαζίγκσπορ |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
17:00 |
2451
|
Κόρδοβα Β - Σαν Φερνάντο |
|
|
| 0 - 2 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
17:15 |
1545
|
Λαμία - Αστέρας Τρίπολης |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
17:15 |
1546
|
Παναιτωλικός - Πανιώνιος |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
17:15 |
1547
|
ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 2 | | X |
|
|
17:15 |
1548
|
Ρεάλ Μαδρίτης - Λα Κορούνια |
|
|
| 2 - 1 | 7 - 1 | | 1 |
|
|
17:15 |
2361
|
Τουίγια - Κολούνγκα |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
17:30 |
1549
|
Γιούβε Στάμπια - Κατανζάρο |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
17:30 |
1550
|
Ρέτζιο Καλάμπρια - Παγκανέζε |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
17:30 |
2351
|
Χερέθ - Πουέντε Τζενίλ |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
17:30 |
2390
|
Ναβαλκαρνέρο - Φουενλαμπράδα |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
17:30 |
2449
|
Όλοτ - Μπανταλόνα |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
17:30 |
2504
|
Νοβέλντα - Ρεκάμπιος Κολόν |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
17:30 |
2505
|
Ολιμπίκ Ντε Ξατίβα - Λα Νούνθια |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
17:45 |
-
|
Αλ Αχλί Τζέντα - Αλ Ορόμπαχ Αλ Τζαούφ | | | | 2 - 0 | 6 - 0 | | 1 |
|
|
17:45 |
1551
|
Χέρακλες - Αϊντχόφεν |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
17:45 |
2393
|
Κορούξο - Ράγιο Μαγιανταχόντα |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
17:45 |
2459
|
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι - Άτζμαν |
|
|
| 0 - 2 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
18:00 |
-
|
Μάριεχαμν - Χόνκα Ακατέμια | | | | 2 - 0 | 4 - 0 | | 1 |
|
|
18:00 |
1456
|
Φαμαλικάο - Πεναφιέλ |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
18:00 |
1552
|
Σαουθάμπτον - Τότεναμ |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
18:00 |
1553
|
Μονακό - Μετς |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
18:00 |
1554
|
Άρης Λεμεσού - Απόλλων Λεμεσού |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
18:00 |
1555
|
Άβες - Πάσος Φερέιρα |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
18:00 |
1556
|
Φεϊρένσε - Μορεϊρένσε |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
18:00 |
1557
|
Αντάλιασπορ - Μπεσίκτας |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
18:00 |
2385
|
Ταλαβέρα - Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες |
|
|
| 1 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
18:00 |
2386
|
Ποντεβέδρα - Σερσέντα |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
18:00 |
2389
|
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Ραπίντο Ντε Μπούζας |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
18:00 |
2392
|
Γκουιθέλο - Τολέντο Σαντ |
|
|
| 2 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
18:00 |
2397
|
Μιράντες - Σανταντέρ |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
18:00 |
2398
|
Λογρονιές - Μπαρακάλντο |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
18:00 |
2415
|
Γέιδα - Περαλάντα |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
18:00 |
2441
|
Έλτσε - Ντεπορτίβο Άραγκον |
|
|
| 2 - 0 | 5 - 1 | | 1 |
|
|
18:00 |
2445
|
Σαμπαντέλ - Χέρκουλες |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
18:00 |
2450
|
Ελ Εχίντο 2012 - Ρεάλ Μούρθια |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
18:00 |
2453
|
Εχίζα Μπαλόμπι - Μπέτις Β |
|
|
| 1 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
18:00 |
2456
|
Μέριδα - Γρανάδα Β' |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 2 | | 2 |
|
|
18:00 |
2457
|
Ρεκρεατίβο Ουέλβα - Μπάνταχοθ |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
18:00 |
2506
|
Σίγια - Οριχουέλα |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
18:00 |
2507
|
Καστεγιόν - Πατέρνα |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
18:30 |
-
|
Αλ Κάντσια - Αλ Αράμπι Κουβέιτ | | | | 1 - 0 | 1 - 1* | | X |
|
|
19:00 |
-
|
Πορτογαλία (Γ) - Ιρλανδία (Γ) | | | | 0 - 1 | 1 - 3 | | 2 |
|
|
19:00 |
1558
|
Αλ Αχλί Κάιρο - Μισρ Ελ Μακάσα |
|
|
| 0 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
19:00 |
1559
|
Γκενκ - Άντερλεχτ |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
19:00 |
1560
|
Σάλκε - Αννόβερο |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
19:00 |
1561
|
Νουμάνθια - Ράγιο Βαγιεκάνο |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
19:00 |
1562
|
Ταραγόνα - Ρέους Ντεπορτιού |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
19:00 |
1563
|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα - Μακάμπι Νετάνια |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
19:00 |
1564
|
Κάλιαρι - Μίλαν |
|
|
| 1 - 2 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
19:00 |
2321
|
Σουτσιτεπεκουέζ - Πετάπα |
|
|
| 2 - 1 | 2 - 3 | | 2 |
|
|
19:00 |
2322
|
Μουνισιπάλ - ΚΣΝ Κομουνικασιόνες |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
19:00 |
2387
|
Πονφεραντίνα - Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 2 | | 1 |
|
|
19:00 |
2446
|
Κορνεγιά - Αλκογιάνο |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
19:15 |
2512
|
Πάλο - Ρεάλ Χαέν |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
19:30 |
1565
|
Ολυμπιακός - Ξάνθη |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
19:30 |
1566
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Θέλτα |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
19:30 |
2346
|
Αντίγκουα ΓΦΚ - Σικουινάλα |
|
|
| 2 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
20:00 |
-
|
Πατροσινένσε - Τομπένσε | | | | 0 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
20:00 |
-
|
Βίλα Νόβα Ατλ. Κλούμπε - Μπόα Εσπόρτε | | | | 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
20:00 |
1567
|
Πούμας - Κλαμπ Αμέρικα |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
20:00 |
1568
|
Ρίο Άβε - Μποαβίστα |
|
|
| 1 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
20:15 |
-
|
ΙΡ Ρέικιαβικ - Φραμ Ρέικιαβικ | | | | 0 - 1 | 2 - 2 | | X |
|
|
20:30 |
-
|
Μπανγκού - Βόλτα Ρεντόντα | | | | 0 - 1 | 2 - 2 | | X |
|
|
20:30 |
1569
|
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χαποέλ Ασκελόν |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
21:00 |
-
|
Νόβο Χαμπούργκο - Ιντερνασιονάλ | | | | 0 - 1 | 0 - 3 | | 2 |
|
|
21:00 |
-
|
Σέντραλ SC - Ναούτικο | | | | 1 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
21:00 |
-
|
Μπαΐα Ντε Φέιρα - Μπαΐα | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
21:00 |
-
|
Τζιακομπίνα - Ζεκιέ | | | | 0 - 0 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
21:00 |
-
|
Μποταφόγκο SP - Παλμέιρας | | | | 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
21:00 |
-
|
Βάσκο Ντα Γκάμα - Νόβα Ιγκουάτσου | | | | 2 - 0 | 4 - 2 | | 1 |
|
|
21:00 |
-
|
Σιανόρτε - Ρίο Μπράνκο ΠΡ | | | | 1 - 2 | 3 - 3 | | X |
|
|
21:00 |
-
|
Φοζ Ντε Ιγκουάσου - Λοντρίνα | | | | 1 - 2 | 2 - 2 | | X |
|
|
21:00 |
-
|
Αμέρικα ΠΕ - Σάντα Κρουζ Ρεσίφε | | | | 0 - 0 | 2 - 0 | | 1 |
|
|
21:00 |
-
|
Βιτόρια Ακαντέμικα - Σαλγκέιρο | | | | 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
21:00 |
-
|
Μπέλο Ζαρντίμ - Φλαμένγκο Αρκοβέρντε | | | | 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
21:00 |
1570
|
Μαυριτανία - Γουινέα |
|
|
| 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
21:00 |
1571
|
Σουδάν - Μαρόκο |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
21:00 |
1572
|
Γάνδη - Λόκερεν |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
21:00 |
1573
|
Τενερίφη - Μπαρτσελόνα Β |
|
|
| 0 - 3 | 1 - 3 | | 2 |
|
|
21:30 |
1580
|
Κασερτάνα 1908 - Φιντελίς Άντρια |
|
|
| 1 - 1 | 1 - 2 | | 2 |
|
|
21:30 |
1581
|
Κοζέντσα - Ματέρα |
|
|
| 0 - 0 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
21:45 |
1582
|
Μπέτις - Μπαρτσελόνα |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 5 | | 2 |
|
|
21:45 |
1583
|
Ίντερ - Ρόμα |
|
|
| 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
22:00 |
-
|
Αβενίντα - Σάο Λουίζ | | | | 0 - 0 | 2 - 2 | | X |
|
|
22:00 |
1584
|
Λυών - Παρί Σεν Ζερμέν |
|
|
| 1 - 1 | 2 - 1 | | 1 |
|
|
22:15 |
-
|
Φιολνίρ - Φίλκιρ | | | | 2 - 0 | 2 - 2 | | X |
|
|
22:15 |
1585
|
Βιτόρια Γκιμαράες - Εστορίλ |
|
|
| 1 - 1 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
22:30 |
2345
|
Ντεπορτίβο Γουαστατούα - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο |
|
|
| 1 - 0 | 3 - 0 | | 1 |
|
|
23:00 |
-
|
Τολέντο Εσπόρτε Κλουμπ - ΦΚ Κασκαβέλ | | | | 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
23:00 |
-
|
Βερανόπολις - Σάο Ζοζέ | | | | 2 - 0 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
23:00 |
1574
|
Γκρέσια - Σάντος Ντε Γκουαπίλες |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
23:00 |
1575
|
Καρμελίτα - Περέζ Ζέλεντον |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 1 | | 2 |
|
|
23:00 |
1576
|
Μουνισιπάλ Λιμπέρια - Λιμόν |
|
|
| 2 - 1 | 3 - 1 | | 1 |
|
|
23:00 |
2315
|
Μουνισιπάλ Λιμένο - Λουίς Έιντζελ Φίρπο |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
23:00 |
2318
|
Αουντάζ - Τσαλατενάνγκο |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
23:00 |
2319
|
Αγκουίλα - Σάντα Τέκλα |
|
|
| 0 - 0 | 0 - 0 | | X |
|
|
23:00 |
2328
|
ΚΝ Πλατένσε - Μάραθον |
|
|
| | | | |
|
|
23:00 |
2329
|
Λόμπος UPNFM - Μοτάγκουα |
|
|
| | | | |
|
|
23:30 |
-
|
Βιτόρια Μπαΐα - Ζουαζεϊρένσε | | | | 1 - 1 | 2 - 2 | | X |
|
|
23:30 |
-
|
Σάο Καετάνο - Κορίνθιανς | | | | 0 - 1 | 0 - 4 | | 2 |
|
|
23:30 |
-
|
Ουνιάο Ρεκ. - Αμέρικα Μινέιρο | | | | 0 - 1 | 1 - 1 | | X |
|
|
23:30 |
-
|
Σάντο Άντρε - Ρεντ Μπουλ Μπραζίλ | | | | 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
00:00 |
1578
|
Καρταχίνες - Αλαχουελένσε |
|
|
| 1 - 0 | 1 - 1 | | X |
|
|
00:15 |
-
|
Φλαμένγκο - Καμποφριένσε | | | | 1 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
02:00 |
1586
|
Σάντος Λαγκούνα - Μονάρκας |
|
|
| 0 - 0 | 1 - 0 | | 1 |
|
|
02:30 |
-
|
ΗΠΑ (Γ) - Δανία (Γ) | | | | 2 - 1 | 5 - 1 | | 1 |
|
|
03:10 |
-
|
Μπόκα Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ | | | | 0 - 1 | 0 - 1 | | 2 |