4η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΣΟΥΗΔΙΑ: 4η Κατηγορία 2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Βέστρα Γκέταλαντ
  1 Εσκιλσμίνε 8 24 8 0 0 23:4
  2 Χουσκβάρνα 8 19 6 1 1 18:1
  3 Βάστρα Φρολούντα 8 18 6 0 2 17:8
  4 Άστριο 8 17 5 2 1 27:13
  5 Χιτάρπς 8 15 5 0 3 23:16
  6 Ονσάλα 8 14 4 2 2 12:6
  7 Σαβεντάλενς 8 10 3 1 4 13:17
  8 Λαντβέτερ 8 9 3 0 5 14:22
  9 Βάρμπεργκ Γκιφ 8 9 3 0 5 7:16
  10 Τελέ 7 8 2 2 3 9:15
  11 Τορσλάντα 8 7 1 4 3 10:12
  12 Ουλαρέντς ΙΚ 8 6 2 0 6 9:22
  13 Ασιρίσκα ΒΚ 8 3 1 0 7 6:19
  14 Χόγκανας 7 0 0 0 7 3:20
Γκέτλαντ
  1 Γκοτιόντ 8 17 5 2 1 15:7
  2 Σέφλε 8 17 5 2 1 11:3
  3 Άχλαφορς 8 16 5 1 2 19:10
  4 Γκρέμπεσταντ 8 15 5 0 3 14:11
  5 Ικσούλτς IK 8 15 5 0 3 12:12
  6 ΙΦΚ Κούμλα 8 12 3 3 2 7:7
  7 Νορντβάρμλαντ 8 12 3 3 2 8:9
  8 Λίντκοπινγκ ΦΚ 8 10 2 4 2 10:8
  9 Χέρεσταντς 8 10 3 1 4 13:16
  10 Κάρλσουντ 8 9 2 3 3 8:9
  11 Στένουνγκσουντς 8 9 3 0 5 5:12
  12 Μιάλμπι ΑΙ-ΦΦ 8 7 1 4 3 5:9
  13 Βάνερσομποργκς ΦΚ 8 5 1 2 5 8:12
  14 Άνγκερντ BK 8 1 0 1 7 8:18
Γκέτλαντ
  1 Κρίστιανσταντ 9 18 5 3 1 16:7
  2 Ρόζενγκαρντ 8 17 5 2 1 19:11
  3 ΙΦΚ Χάσλεχολμ 8 17 5 2 1 15:8
  4 Χάσλεχολμ ΙΦ 8 16 5 1 2 17:9
  5 Αριάνα 8 16 5 1 2 14:6
  6 Όστερλεν 8 13 4 1 3 13:7
  7 ΙΦΚ Μπέργκα 8 12 3 3 2 12:7
  8 Ράπε Γκόιφ 8 11 3 2 3 9:6
  9 Καρλσκρόνα 8 11 3 2 3 10:12
  10 Έσλοβς 8 10 3 1 4 9:11
  11 Χέγκσμπι 8 6 2 0 6 8:19
  12 Μπάλκαν 8 5 1 2 5 9:17
  13 Νοσάμπι 8 5 1 2 5 5:16
  14 Άσαρουμς 9 3 1 0 8 7:27
Νόρλαντ
  1 Μπόντενς 7 18 6 0 1 17:5
  2 Λουλέα 8 18 6 0 2 12:6
  3 Γκότνε 7 16 5 1 1 22:7
  4 ΙΦΚ Έστερσουντ 8 14 4 2 2 17:7
  5 Σκελέφτεα 8 14 4 2 2 19:10
  6 Ελγκάρνα-Χέρνεσαντ 8 12 4 0 4 10:14
  7 Φρίσκα Βιλτζόρ 6 11 3 2 1 13:6
  8 Ιτερχόγκνταλς 8 11 3 2 3 11:16
  9 Κιρούνα 7 10 3 1 3 9:9
  10 Σαντ ΙΦ 8 8 2 2 4 6:15
  11 Σάντβικς 8 7 2 1 5 14:19
  12 Στόρφκορκς ΑΙΚ 8 5 1 2 5 7:16
  13 Ουμέα Ακάντεμι 7 4 1 1 5 9:15
  14 Μπέργκνασετς ΑΙΚ 8 3 1 0 7 6:27
Σβένλαντ
  1 ΙΦΚ Στόκσουντ 7 19 6 1 0 22:4
  2 ΙΦΚ Οστεράκερ 8 16 5 1 2 22:9
  3 Χούντικσβαλς 7 15 5 0 2 22:7
  4 Ράγκσβεντς 8 13 4 1 3 15:16
  5 Σκίλιεμπο 7 11 3 2 2 14:10
  6 ΙΦΚ Ουπσάλα 8 11 2 5 1 14:13
  7 Γκουτέ 7 9 3 0 4 8:13
  8 Γιάρφαλα 6 8 2 2 2 10:9
  9 Κορσνές 8 8 2 2 4 12:23
  10 Κβάρνσβεντενς 7 7 2 1 4 6:18
  11 Σαντβίκενς ΑΙΚ 6 5 1 2 3 5:10
  12 Κουνγκσάνγκρενς 8 5 1 2 5 10:16
  13 Φορσμπάκα 7 4 1 1 5 4:16
  14 Ακρόπολις 0 0 0 0 0 0:0
Σέδρα Σβίλαντ
  1 Ασιρίσκα ΦΦ 8 18 5 3 0 20:8
  2 Νίκοπινγκς Βις 8 17 5 2 1 13:5
  3 ΙΚ Σλέιπνερ 8 16 5 1 2 12:9
  4 Σμέντμπι 8 15 5 0 3 21:12
  5 Ασιρίσκα Γιουνάιτεντ ΙΚ 8 14 4 2 2 17:12
  6 Συριάνσκα 8 14 4 2 2 15:14
  7 Κάρλμπεργκς 8 12 4 0 4 17:12
  8 Ενσκέντε 8 11 3 2 3 16:14
  9 Χάντινγκε 8 11 2 5 1 14:12
  10 ΙΦΚ Λίντινγκο 8 8 2 2 4 11:14
  11 ΙΦΚ Εσκίλστουνα 8 7 2 1 5 9:18
  12 Αραμέισκα Συριάνσκα 8 5 1 2 5 8:13
  13 Τρόσα-Βάγκναραντ 8 4 0 4 4 8:20
  14 Βαρνμπολς 8 3 1 0 7 9:27

Promotion

Promotion playoff

Relegation playoff

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
22/5/2022 Συριάνσκα Ασιρίσκα Γιουνάιτεντ ΙΚ0 - 12 - 2
22/5/2022 Τελέ Χόγκανας3 - 3
22/5/2022 Άστριο Εσκιλσμίνε1 - 42 - 5
22/5/2022 Χούντικσβαλς Ράγκσβεντς0 - 03 - 1
22/5/2022 Άσαρουμς Ρόζενγκαρντ1 - 32 - 6
22/5/2022 Νίκοπινγκς Βις Αραμέισκα Συριάνσκα1 - 01 - 0
22/5/2022 Γιάρφαλα Σαντβίκενς ΑΙΚ0 - 11 - 2
22/5/2022 Φορσμπάκα Κορσνές0 - 01 - 1
22/5/2022 Νοσάμπι Χέγκσμπι0 - 10 - 4
22/5/2022 Τρόσα-Βάγκναραντ ΙΚ Σλέιπνερ0 - 11 - 2
21/5/2022 Γκουτέ Σκίλιεμπο0 - 10 - 5
21/5/2022 ΙΦΚ Εσκίλστουνα ΙΦΚ Λίντινγκο1 - 13 - 2
21/5/2022 Χουσκβάρνα Ουλαρέντς ΙΚ0 - 02 - 0
21/5/2022 ΙΦΚ Στόκσουντ Κουνγκσάνγκρενς0 - 01 - 0
21/5/2022 ΙΦΚ Ουπσάλα ΙΦΚ Οστεράκερ0 - 23 - 2
21/5/2022 Ιτερχόγκνταλς Φρίσκα Βιλτζόρ0 - 20 - 4
21/5/2022 Όστερλεν Έσλοβς1 - 12 - 1
21/5/2022 Κρίστιανσταντ Ράπε Γκόιφ1 - 01 - 0
21/5/2022 Μιάλμπι ΑΙ-ΦΦ Νορντβάρμλαντ0 - 11 - 1
21/5/2022 Βαρνμπολς Ενσκέντε0 - 13 - 1
21/5/2022 Λουλέα Σάντβικς1 - 12 - 1
21/5/2022 Χάντινγκε Ασιρίσκα ΦΦ2 - 23 - 3
21/5/2022 Τορσλάντα Ασιρίσκα ΒΚ2 - 04 - 1
21/5/2022 Βάστρα Φρολούντα Βάρμπεργκ Γκιφ0 - 03 - 0
21/5/2022 Ελγκάρνα-Χέρνεσαντ Μπόντενς0 - 01 - 0
21/5/2022 Ουμέα Ακάντεμι Σαντ ΙΦ0 - 11 - 1
21/5/2022 Καρλσκρόνα ΙΦΚ Χάσλεχολμ0 - 00 - 1
21/5/2022 Χάσλεχολμ ΙΦ ΙΦΚ Μπέργκα0 - 02 - 0
21/5/2022 Κάρλσουντ Άχλαφορς1 - 11 - 2
21/5/2022 Γκρέμπεσταντ ΙΦΚ Κούμλα0 - 00 - 1
21/5/2022 Σέφλε Άνγκερντ BK1 - 01 - 0
21/5/2022 Σμέντμπι Κάρλμπεργκς1 - 05 - 1
21/5/2022 Λαντβέτερ Χιτάρπς0 - 22 - 3
21/5/2022 Σκελέφτεα ΙΦΚ Έστερσουντ2 - 02 - 0
21/5/2022 Γκότνε Κιρούνα1 - 01 - 0
20/5/2022 Σαβεντάλενς Ονσάλα0 - 01 - 0
20/5/2022 Στόρφκορκς ΑΙΚ Μπέργκνασετς ΑΙΚ1 - 01 - 2
20/5/2022 Μπάλκαν Αριάνα1 - 11 - 2
20/5/2022 Χέρεσταντς Λίντκοπινγκ ΦΚ0 - 02 - 0
20/5/2022 Ικσούλτς IK Στένουνγκσουντς0 - 01 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
25/5/2022 Ασιρίσκα ΒΚ Ονσάλα-
25/5/2022 Έσλοβς Χάσλεχολμ ΙΦ-
25/5/2022 ΙΦΚ Χάσλεχολμ Μπάλκαν-
25/5/2022 Χέγκσμπι Καρλσκρόνα-
25/5/2022 Άχλαφορς Άνγκερντ BK-
25/5/2022 ΙΦΚ Κούμλα Κάρλσουντ-
25/5/2022 Στένουνγκσουντς Χέρεσταντς-
25/5/2022 Ασιρίσκα Γιουνάιτεντ ΙΚ Τρόσα-Βάγκναραντ-
25/5/2022 Λίντκοπινγκ ΦΚ Γκρέμπεσταντ-
25/5/2022 Ουλαρέντς ΙΚ Τορσλάντα-
25/5/2022 Σαντβίκενς ΑΙΚ Σκίλιεμπο-
25/5/2022 Μπέργκνασετς ΑΙΚ Σκελέφτεα-
25/5/2022 Αραμέισκα Συριάνσκα Χάντινγκε-
25/5/2022 ΙΦΚ Εσκίλστουνα Βαρνμπολς-
25/5/2022 ΙΦΚ Οστεράκερ ΙΦΚ Στόκσουντ-
25/5/2022 ΙΦΚ Λίντινγκο Συριάνσκα-
26/5/2022 ΙΦΚ Έστερσουντ Λουλέα-
26/5/2022 Χόγκανας Λαντβέτερ-
26/5/2022 Χιτάρπς Χουσκβάρνα-
26/5/2022 Κιρούνα Ουμέα Ακάντεμι-
26/5/2022 Σαντ ΙΦ Στόρφκορκς ΑΙΚ-
26/5/2022 Βάρμπεργκ Γκιφ Τελέ-
26/5/2022 Εσκιλσμίνε Βάστρα Φρολούντα-
26/5/2022 Άστριο Σαβεντάλενς-
26/5/2022 Μπόντενς Φρίσκα Βιλτζόρ-
26/5/2022 ΙΦΚ Μπέργκα Νοσάμπι-
26/5/2022 Ρόζενγκαρντ Όστερλεν-
26/5/2022 Αριάνα Ράπε Γκόιφ-
26/5/2022 Κάρλμπεργκς Νίκοπινγκς Βις-
26/5/2022 Ασιρίσκα ΦΦ Ενσκέντε-
26/5/2022 ΙΚ Σλέιπνερ Σμέντμπι-
26/5/2022 Κβάρνσβεντενς Γιάρφαλα-
26/5/2022 ΙΦΚ Ουπσάλα Γκουτέ-
26/5/2022 Κουνγκσάνγκρενς Χούντικσβαλς-
26/5/2022 Σάντβικς Ελγκάρνα-Χέρνεσαντ-
26/5/2022 Νορντβάρμλαντ Γκοτιόντ-
26/5/2022 Μιάλμπι ΑΙ-ΦΦ Σέφλε-
26/5/2022 Ράγκσβεντς Φορσμπάκα-
26/5/2022 Γκότνε Ιτερχόγκνταλς-
26/5/2022 Βάνερσομποργκς ΦΚ Ικσούλτς IK-
28/5/2022 Γκουτέ Σαντβίκενς ΑΙΚ-
28/5/2022 Γκρέμπεσταντ Στένουνγκσουντς-
28/5/2022 Άνγκερντ BK ΙΦΚ Κούμλα-
28/5/2022 Τρόσα-Βάγκναραντ ΙΦΚ Λίντινγκο-
28/5/2022 Μπάλκαν Χέγκσμπι-
29/5/2022 Σαβεντάλενς Ασιρίσκα ΒΚ-
29/5/2022 Ιτερχόγκνταλς Μπόντενς-
29/5/2022 Λαντβέτερ Βάρμπεργκ Γκιφ-
29/5/2022 Τορσλάντα Χιτάρπς-
29/5/2022 Χουσκβάρνα Χόγκανας-
29/5/2022 Βάστρα Φρολούντα Άστριο-
29/5/2022 Τελέ Εσκιλσμίνε-
29/5/2022 Χούντικσβαλς ΙΦΚ Οστεράκερ-
29/5/2022 Σκίλιεμπο Κβάρνσβεντενς-
29/5/2022 Σκελέφτεα Στέντε-
29/5/2022 Στόρφκορκς ΑΙΚ Κιρούνα-
29/5/2022 Ουμέα Ακάντεμι Γκότνε-
29/5/2022 Φρίσκα Βιλτζόρ Σάντβικς-
29/5/2022 Καρλσκρόνα ΙΦΚ Μπέργκα-
29/5/2022 Όστερλεν Άσαρουμς-
29/5/2022 Χάσλεχολμ ΙΦ Ρόζενγκαρντ-
29/5/2022 Σέφλε Άχλαφορς-
29/5/2022 Γκοτιόντ Μιάλμπι ΑΙ-ΦΦ-
29/5/2022 Χέρεσταντς Βάνερσομποργκς ΦΚ-
29/5/2022 Κάρλσουντ Λίντκοπινγκ ΦΚ-
29/5/2022 Συριάνσκα ΙΦΚ Εσκίλστουνα-
29/5/2022 Χάντινγκε Κάρλμπεργκς-
29/5/2022 Φορσμπάκα Κουνγκσάνγκρενς-
29/5/2022 ΙΦΚ Στόκσουντ ΙΦΚ Ουπσάλα-
29/5/2022 Γιάρφαλα Κορσνές-
29/5/2022 Ράπε Γκόιφ ΙΦΚ Χάσλεχολμ-
29/5/2022 Κρίστιανσταντ Αριάνα-
29/5/2022 Ονσάλα Ουλαρέντς ΙΚ-
29/5/2022 Νίκοπινγκς Βις ΙΚ Σλέιπνερ-
29/5/2022 Σμέντμπι Ασιρίσκα Γιουνάιτεντ ΙΚ-
29/5/2022 Βαρνμπολς Ασιρίσκα ΦΦ-
30/5/2022 Λουλέα Μπέργκνασετς ΑΙΚ-
30/5/2022 Νοσάμπι Έσλοβς-
30/5/2022 Ικσούλτς IK Νορντβάρμλαντ-
30/5/2022 Ενσκέντε Αραμέισκα Συριάνσκα-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)