Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος 2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Έταν Βορράς
  1 Σάντβικενς ΙΦ 8 19 6 1 1 20:7
  2 Γκέφλε 8 18 6 0 2 12:6
  3 Σίλβια 8 15 4 3 1 12:7
  4 ΙΦΚ Χάνινγκε 8 14 4 2 2 10:9
  5 Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε 8 13 4 1 3 13:8
  6 Βάσαλουντς 8 13 3 4 1 13:11
  7 Κάρλσταντ ΒΚ 8 12 3 3 2 17:11
  8 Έρεμπρο Συριάνσκα 8 12 3 3 2 15:12
  9 Μοτάλα 8 12 4 0 4 14:14
  10 Σολεντούντα 8 10 2 4 2 12:11
  11 Ουμέα 8 10 3 1 4 11:11
  12 Τάμπι ΦΚ 8 9 3 0 5 12:16
  13 Πιτέα 8 8 2 2 4 12:15
  14 Χάμαρμπι Τάλανγκ 8 7 2 1 5 9:12
  15 Φόργουορντ 8 7 2 1 5 8:17
  16 Τιμ TG FF 8 0 0 0 8 3:26
Έταν Ανατολή
  1 Όντεβολντ 8 19 6 1 1 21:6
  2 Γκάις 8 19 6 1 1 15:7
  3 ΒΚ Ολίμπικ 8 18 5 3 0 17:10
  4 Λιουνγκσκίλε 8 17 5 2 1 18:8
  5 Τρολχάταν 8 15 4 3 1 8:4
  6 Άνγκελχολμς 8 14 4 2 2 11:10
  7 Τβάκερς 8 13 4 1 3 14:7
  8 Φάλκενμπεργκ 8 12 4 0 4 9:8
  9 Βάνερσμποργκ ΙΦ 8 9 2 3 3 9:11
  10 Όσκαρσαμνς ΑΪΚ 8 8 2 2 4 8:13
  11 Τορνς 8 8 2 2 4 12:18
  12 Λούντς 8 7 1 4 3 9:14
  13 Λίντομε 8 6 2 0 6 14:22
  14 Ατβίνταμπεργκ 8 5 1 2 5 6:11
  15 ΙΦΚ Μάλμε 8 4 1 1 6 7:18
  16 Κβίντινγκ 8 4 1 1 6 6:17

Promotion

Promotion playoff

Relegation playoff

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
22/5/2022 Τάμπι ΦΚ Σίλβια0 - 00 - 1
22/5/2022 Τιμ TG FF Φόργουορντ1 - 11 - 2
21/5/2022 Βάσαλουντς Χάμαρμπι Τάλανγκ1 - 02 - 0
21/5/2022 Πιτέα Σάντβικενς ΙΦ0 - 11 - 2
21/5/2022 Κάρλσταντ ΒΚ Σολεντούντα3 - 23 - 2
21/5/2022 Έρεμπρο Συριάνσκα ΙΦΚ Χάνινγκε0 - 11 - 2
21/5/2022 Βάνερσμποργκ ΙΦ ΙΦΚ Μάλμε1 - 01 - 2
21/5/2022 Όσκαρσαμνς ΑΪΚ ΒΚ Ολίμπικ0 - 20 - 3
21/5/2022 Λιουνγκσκίλε Λούντς1 - 02 - 1
21/5/2022 Τρολχάταν Ατβίνταμπεργκ2 - 03 - 1
21/5/2022 Μοτάλα Ουμέα1 - 04 - 1
21/5/2022 Όντεβολντ Τβάκερς1 - 12 - 1
21/5/2022 Κβίντινγκ Φάλκενμπεργκ0 - 00 - 4
20/5/2022 Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε Γκέφλε1 - 01 - 0
20/5/2022 Τορνς Άνγκελχολμς2 - 03 - 1
20/5/2022 Λίντομε Γκάις0 - 01 - 3
16/5/2022 Όντεβολντ Λιουνγκσκίλε0 - 00 - 0
15/5/2022 Σάντβικενς ΙΦ Τάμπι ΦΚ4 - 04 - 0
15/5/2022 ΙΦΚ Χάνινγκε Βάσαλουντς0 - 01 - 4
15/5/2022 Πιτέα Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε1 - 01 - 0
15/5/2022 Σολεντούντα Φόργουορντ1 - 13 - 1
14/5/2022 Χάμαρμπι Τάλανγκ Μοτάλα3 - 04 - 1
14/5/2022 Σίλβια Κάρλσταντ ΒΚ0 - 01 - 0
14/5/2022 Φάλκενμπεργκ Όσκαρσαμνς ΑΪΚ0 - 01 - 0
14/5/2022 Γκάις Λούντς1 - 11 - 1
14/5/2022 Κβίντινγκ Ατβίνταμπεργκ0 - 00 - 1
14/5/2022 Άνγκελχολμς Βάνερσμποργκ ΙΦ0 - 00 - 0
14/5/2022 ΙΦΚ Μάλμε Λίντομε0 - 00 - 1
14/5/2022 Γκέφλε Τιμ TG FF1 - 03 - 0
14/5/2022 Ουμέα Έρεμπρο Συριάνσκα1 - 12 - 3
14/5/2022 Τβάκερς Τρολχάταν0 - 10 - 1
13/5/2022 ΒΚ Ολίμπικ Τορνς2 - 12 - 2
9/5/2022 Τρολχάταν Κβίντινγκ1 - 02 - 1
9/5/2022 Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε ΙΦΚ Χάνινγκε0 - 21 - 2
8/5/2022 Σάντβικενς ΙΦ Χάμαρμπι Τάλανγκ1 - 12 - 1
8/5/2022 Φόργουορντ Ουμέα0 - 00 - 1
8/5/2022 Κάρλσταντ ΒΚ Βάσαλουντς1 - 02 - 2
8/5/2022 Σίλβια Γκέφλε1 - 01 - 2
8/5/2022 Έρεμπρο Συριάνσκα Πιτέα2 - 12 - 2
7/5/2022 Γκάις Τορνς4 - 15 - 1

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
25/5/2022 Λούντς Τορνς-
25/5/2022 Σολεντούντα Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε-
25/5/2022 Μοτάλα Έρεμπρο Συριάνσκα-
25/5/2022 Σίλβια Σάντβικενς ΙΦ-
25/5/2022 Χάμαρμπι Τάλανγκ ΙΦΚ Χάνινγκε-
25/5/2022 Φόργουορντ Κάρλσταντ ΒΚ-
25/5/2022 ΙΦΚ Μάλμε Κβίντινγκ-
25/5/2022 Τβάκερς Λιουνγκσκίλε-
25/5/2022 Βάνερσμποργκ ΙΦ Τρολχάταν-
26/5/2022 Άνγκελχολμς Λίντομε-
26/5/2022 Ουμέα Τάμπι ΦΚ-
26/5/2022 Βάσαλουντς Τιμ TG FF-
26/5/2022 Γκέφλε Πιτέα-
26/5/2022 Γκάις Όσκαρσαμνς ΑΪΚ-
26/5/2022 Ατβίνταμπεργκ Όντεβολντ-
26/5/2022 Φάλκενμπεργκ ΒΚ Ολίμπικ-
29/5/2022 Πιτέα Σίλβια-
29/5/2022 Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε Χάμαρμπι Τάλανγκ-
29/5/2022 Λίντομε Βάνερσμποργκ ΙΦ-
29/5/2022 Κβίντινγκ Τβάκερς-
29/5/2022 Τορνς Ατβίνταμπεργκ-
29/5/2022 Κάρλσταντ ΒΚ Μοτάλα-
29/5/2022 ΙΦΚ Χάνινγκε Φόργουορντ-
29/5/2022 Όντεβολντ Λούντς-
29/5/2022 Όσκαρσαμνς ΑΪΚ ΙΦΚ Μάλμε-
29/5/2022 Λιουνγκσκίλε Τρολχάταν-
29/5/2022 Σάντβικενς ΙΦ Σολεντούντα-
29/5/2022 Φάλκενμπεργκ Γκάις-
30/5/2022 Έρεμπρο Συριάνσκα Γκέφλε-
30/5/2022 Τάμπι ΦΚ Βάσαλουντς-
30/5/2022 ΒΚ Ολίμπικ Άνγκελχολμς-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Σάντβικενς ΙΦ51341012:3
 2Όντεβολντ51341013:4
 3Τρολχάταν5134107:2
 4Γκέφλε5124017:2
 5Βάσαλουντς51132011:5
 6ΒΚ Ολίμπικ51132011:6
 7Κάρλσταντ ΒΚ51031113:6
 8Γκάις51031111:6
 9Λιουνγκσκίλε5103117:3
 10Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε593028:3
 11Τβάκερς593029:5
 12Φάλκενμπεργκ593027:3
 13Μοτάλα593029:7
 14Σίλβια582215:4
 15Σολεντούντα572129:8
 16Πιτέα572129:9
 17Τορνς5721211:11
 18Άνγκελχολμς572127:8
 19ΙΦΚ Χάνινγκε572125:9
 20Φόργουορντ562036:9
 21Λίντομε562037:12
 22Έρεμπρο Συριάνσκα551227:8
 23Βάνερσμποργκ ΙΦ551224:5
 24Χάμαρμπι Τάλανγκ541136:7
 25Λούντς530325:7
 26Ατβίνταμπεργκ531043:7
 27ΙΦΚ Μάλμε531045:10
 28Ουμέα531044:10
 29Τάμπι ΦΚ531045:12
 30Κβίντινγκ531043:12
 31Όσκαρσαμνς ΑΪΚ510142:11
 32Τιμ TG FF500052:16