1η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία 2021/2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
N/A
  1 Σλάβια Πράγας 30 73 23 4 3 71:19
  2 Βικτόρια Πλζεν 30 72 22 6 2 53:19
  3 Σπάρτα Πράγας 30 66 20 6 4 65:32
  4 Σλοβάτσκο 30 59 18 5 7 50:30
  5 Μπάνικ Οστράβα 30 51 14 9 7 54:39
  6 Χράντετς Κράλοβε 30 40 9 13 8 38:40
  7 Μλάντα Μπόλεσλαβ 30 38 11 5 14 45:48
  8 Σίγκμα Όλομουτς 30 37 9 10 11 39:37
  9 Σλόβαν Λίμπερετς 30 37 10 7 13 29:38
  10 Σέσκε Μπουντεζόβις 30 36 9 9 12 40:46
  11 Ζλιν 30 30 8 6 16 36:53
  12 Τέπλιτσε 30 27 8 3 19 29:49
  13 Μποέμιανς 1905 30 26 6 8 16 34:56
  14 Γιάμπλονετς 30 26 4 14 12 22:45
  15 Παρντουμπίτσε 30 24 5 9 16 35:67
  16 Κάρβινα 30 17 3 8 19 30:52
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Παρντουμπίτσε 35 37 9 10 16 42:68
  2 Ζλιν 35 36 9 9 17 43:60
  3 Γιάμπλονετς 35 34 6 16 13 27:48
  4 Μποέμιανς 1905 35 34 8 10 17 45:61
  5 Τέπλιτσε 35 29 8 5 22 33:59
  6 Κάρβινα 35 19 3 10 22 33:63
Όμιλος Πρωταθλητή
  1 Βικτόρια Πλζεν 35 85 26 7 2 63:21
  2 Σλάβια Πράγας 35 78 24 6 5 80:27
  3 Σπάρτα Πράγας 35 73 22 7 6 72:40
  4 Σλοβάτσκο 35 68 21 5 9 59:38
  5 Μπάνικ Οστράβα 35 55 15 10 10 60:48
  6 Χράντετς Κράλοβε 35 44 10 14 11 44:52
Παιχνίδια κατάταξης
  1 Σέσκε Μπουντεζόβις 6 0 3 2 1 8:7
  2 Σλόβαν Λίμπερετς 6 0 2 2 2 7:6
  3 Μλάντα Μπόλεσλαβ 6 0 1 2 3 11:12
  4 Σίγκμα Όλομουτς 6 0 2 2 2 10:11

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
15/5/2022 Σλάβια Πράγας Σπάρτα Πράγας1 - 11 - 2
15/5/2022 Σλοβάτσκο Χράντετς Κράλοβε1 - 03 - 0
15/5/2022 Βικτόρια Πλζεν Μπάνικ Οστράβα1 - 01 - 0
14/5/2022 Τέπλιτσε Παρντουμπίτσε0 - 10 - 2
14/5/2022 Ζλιν Γιάμπλονετς0 - 11 - 1
14/5/2022 Μποέμιανς 1905 Κάρβινα2 - 04 - 0
13/5/2022 Μλάντα Μπόλεσλαβ Σίγκμα Όλομουτς1 - 12 - 2
11/5/2022 Σπάρτα Πράγας Σλοβάτσκο1 - 01 - 2
11/5/2022 Μπάνικ Οστράβα Σλάβια Πράγας1 - 11 - 1
11/5/2022 Χράντετς Κράλοβε Βικτόρια Πλζεν0 - 10 - 2
10/5/2022 Παρντουμπίτσε Ζλιν1 - 01 - 1
10/5/2022 Κάρβινα Τέπλιτσε1 - 12 - 2
10/5/2022 Γιάμπλονετς Μποέμιανς 19051 - 01 - 1
8/5/2022 Σλάβια Πράγας Σλοβάτσκο1 - 03 - 0
8/5/2022 Βικτόρια Πλζεν Σπάρτα Πράγας3 - 03 - 0
7/5/2022 Μπάνικ Οστράβα Χράντετς Κράλοβε1 - 13 - 1
7/5/2022 Παρντουμπίτσε Κάρβινα2 - 02 - 0
7/5/2022 Ζλιν Μποέμιανς 19051 - 41 - 4
7/5/2022 Τέπλιτσε Γιάμπλονετς0 - 10 - 1
6/5/2022 Σίγκμα Όλομουτς Μλάντα Μπόλεσλαβ0 - 11 - 2
1/5/2022 Σλάβια Πράγας Βικτόρια Πλζεν0 - 01 - 1
1/5/2022 Μποέμιανς 1905 Παρντουμπίτσε0 - 10 - 1
1/5/2022 Γιάμπλονετς Κάρβινα2 - 02 - 0
1/5/2022 Ζλιν Τέπλιτσε3 - 03 - 0
30/4/2022 Σπάρτα Πράγας Χράντετς Κράλοβε0 - 01 - 1
30/4/2022 Σλοβάτσκο Μπάνικ Οστράβα0 - 13 - 1
30/4/2022 Μλάντα Μπόλεσλαβ Σέσκε Μπουντεζόβις0 - 01 - 0
30/4/2022 Σλόβαν Λίμπερετς Σίγκμα Όλομουτς0 - 10 - 2
24/4/2022 Χράντετς Κράλοβε Σλάβια Πράγας3 - 24 - 3
24/4/2022 Βικτόρια Πλζεν Σλοβάτσκο2 - 13 - 1
24/4/2022 Σέσκε Μπουντεζόβις Μλάντα Μπόλεσλαβ1 - 32 - 3
24/4/2022 Σίγκμα Όλομουτς Σλόβαν Λίμπερετς1 - 01 - 0
23/4/2022 Σπάρτα Πράγας Μπάνικ Οστράβα1 - 03 - 1
23/4/2022 Γιάμπλονετς Παρντουμπίτσε0 - 00 - 1
23/4/2022 Τέπλιτσε Μποέμιανς 19050 - 12 - 2
23/4/2022 Κάρβινα Ζλιν0 - 11 - 1
20/4/2022 Σλοβάτσκο Σλόβαν Λίμπερετς1 - 02 - 0
20/4/2022 Μπάνικ Οστράβα Γιάμπλονετς1 - 01 - 0
20/4/2022 Σλάβια Πράγας Ζλιν2 - 03 - 0
20/4/2022 Κάρβινα Παρντουμπίτσε1 - 13 - 2

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Βικτόρια Πλζεν51341010:2
 2Παρντουμπίτσε5134107:1
 3Σίγκμα Όλομουτς5103118:4
 4Μλάντα Μπόλεσλαβ5103118:7
 5Σλοβάτσκο593029:8
 6Μποέμιανς 19055822111:5
 7Γιάμπλονετς582215:3
 8Σπάρτα Πράγας572127:8
 9Ζλιν561317:7
 10Σλάβια Πράγας551229:8
 11Μπάνικ Οστράβα541136:9
 12Σλόβαν Λίμπερετς541132:6
 13Χράντετς Κράλοβε541136:12
 14Σέσκε Μπουντεζόβις531045:9
 15Τέπλιτσε520234:10
 16Κάρβινα520233:11