Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

CONCACAF Πρωτάθλημα U20 Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΔΙΕΘΝΗ: CONCACAF Πρωτάθλημα U20 2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
5ος Όμιλος
  1 ΗΠΑ U20 3 7 2 1 0 15:2
  2 Κούβα U20 3 6 2 0 1 7:3
  3 Καναδάς U20 3 4 1 1 1 6:3
  4 Σεντ Κιτς 3 0 0 0 3 0:20
6ος Όμιλος
  1 Μεξικό U20 3 7 2 1 0 13:0
  2 Αϊτή U20 3 5 1 2 0 7:4
  3 Τρινιντάντ & Τομπάγκο U20 3 4 1 1 1 7:9
  4 Σουρινάμ U20 3 0 0 0 3 0:14
7ος Όμιλος
  1 Ελ Σαλβαδόρ U20 3 7 2 1 0 9:2
  2 Γουατεμάλα U20 3 6 2 0 1 6:7
  3 Παναμάς U20 3 4 1 1 1 6:3
  4 Αρουμπα U20 3 0 0 0 3 2:11
8ος Όμιλος
  1 Ονδούρα U20 3 9 3 0 0 9:0
  2 Κόστα Ρίκα U20 3 4 1 1 1 4:2
  3 Τζαμάϊκα U20 3 4 1 1 1 3:6
  4 Αντίγκουα & Μπαρμπούντα U20 3 0 0 0 3 0:8
Προκριματικά: 1ος Όμιλος
  1 Κουρασάο U20 4 12 4 0 0 23:2
  2 Γρενάδα U20 4 9 3 0 1 18:6
  3 Βρετ. Παρθένοι Νήσοι U20 4 6 2 0 2 2:11
  4 Σιντ Μάαρτεν U20 4 3 1 0 3 2:10
  5 Ντομίνικα U20 4 0 0 0 4 2:18
Προκριματικά: 2ος Όμιλος
  1 Δομινικανή Δημοκρατία U20 4 10 3 1 0 12:2
  2 Αγία Λουκία U20 4 8 2 2 0 10:4
  3 Μπελίζ U20 4 7 2 1 1 10:3
  4 Σεντ Μάρτιν U20 4 1 0 1 3 5:15
  5 Ανγκουίλα U20 4 1 0 1 3 2:15
Προκριματικά: 3ος Όμιλος
  1 Πουέρτο Ρίκο U20 3 6 2 0 1 7:3
  2 Άγ. Βικέντιος και Γρεναδίνες U20 3 6 2 0 1 5:3
  3 Βερμούδες U20 3 6 2 0 1 6:8
  4 Μπαρμπάντος U20 3 0 0 0 3 2:6
Προκριματικά: 4ος Όμιλος
  1 Νικαράγουα U20 3 9 3 0 0 14:1
  2 Νησιά Κέιμαν U20 3 4 1 1 1 6:4
  3 Γουιάνα U20 3 4 1 1 1 5:6
  4 Αμερικ. Παρθένοι Νήσοι U20 3 0 0 0 3 3:17

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
2/7/2022 ΗΠΑ U20 Ονδούρα U203 - 03 - 0
2/7/2022 Δομινικανή Δημοκρατία U20 Γουατεμάλα U200 - 22 - 2
30/6/2022 Γουατεμάλα U20 Μεξικό U201 - 01 - 1
30/6/2022 Δομινικανή Δημοκρατία U20 Τζαμάϊκα U201 - 01 - 0
29/6/2022 Παναμάς U20 Ονδούρα U201 - 11 - 2
29/6/2022 ΗΠΑ U20 Κόστα Ρίκα U201 - 02 - 0
27/6/2022 Μεξικό U20 Πουέρτο Ρίκο U202 - 06 - 0
27/6/2022 Ελ Σαλβαδόρ U20 Δομινικανή Δημοκρατία U203 - 24 - 5
27/6/2022 Αϊτή U20 Τζαμάϊκα U200 - 11 - 2
26/6/2022 Γουατεμάλα U20 Καναδάς U200 - 01 - 1*
26/6/2022 ΗΠΑ U20 Νικαράγουα U201 - 05 - 0
26/6/2022 Ονδούρα U20 Κουρασάο U202 - 14 - 1
25/6/2022 Κούβα U20 Παναμάς U200 - 00 - 1
25/6/2022 Κόστα Ρίκα U20 Τρινιντάντ & Τομπάγκο U201 - 04 - 1
24/6/2022 Μεξικό U20 Αϊτή U200 - 00 - 0
24/6/2022 Παναμάς U20 Ελ Σαλβαδόρ U200 - 00 - 0
24/6/2022 Τρινιντάντ & Τομπάγκο U20 Σουρινάμ U200 - 03 - 0
23/6/2022 Γουατεμάλα U20 Αρουμπα U201 - 12 - 1
23/6/2022 ΗΠΑ U20 Κούβα U203 - 03 - 0
23/6/2022 Ονδούρα U20 Κόστα Ρίκα U200 - 01 - 0
22/6/2022 Καναδάς U20 Σεντ Κιτς 0 - 04 - 0
22/6/2022 Τζαμάϊκα U20 Αντίγκουα & Μπαρμπούντα U201 - 02 - 0
22/6/2022 Τρινιντάντ & Τομπάγκο U20 Μεξικό U200 - 20 - 5
22/6/2022 Γουατεμάλα U20 Παναμάς U202 - 13 - 1
22/6/2022 Σουρινάμ U20 Αϊτή U200 - 00 - 3
21/6/2022 Αρουμπα U20 Ελ Σαλβαδόρ U201 - 11 - 4
21/6/2022 Τζαμάϊκα U20 Ονδούρα U200 - 20 - 5
21/6/2022 Καναδάς U20 ΗΠΑ U201 - 02 - 2
21/6/2022 Αντίγκουα & Μπαρμπούντα U20 Κόστα Ρίκα U200 - 00 - 3
20/6/2022 Σεντ Κιτς Κούβα U200 - 10 - 6
20/6/2022 Μεξικό U20 Σουρινάμ U205 - 08 - 0
20/6/2022 Παναμάς U20 Αρουμπα U203 - 05 - 0
20/6/2022 Αϊτή U20 Τρινιντάντ & Τομπάγκο U202 - 24 - 4
19/6/2022 Ελ Σαλβαδόρ U20 Γουατεμάλα U202 - 05 - 1
19/6/2022 Ονδούρα U20 Αντίγκουα & Μπαρμπούντα U201 - 03 - 0
19/6/2022 Κούβα U20 Καναδάς U201 - 01 - 0
19/6/2022 Κόστα Ρίκα U20 Τζαμάϊκα U200 - 01 - 1
18/6/2022 ΗΠΑ U20 Σεντ Κιτς 6 - 010 - 0
14/11/2021 Κουρασάο U20 Γρενάδα U202 - 04 - 2
14/11/2021 Δομινικανή Δημοκρατία U20 Αγία Λουκία U200 - 22 - 2

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
4/7/2022 ΗΠΑ U20 Δομινικανή Δημοκρατία U20-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1ΗΠΑ U2051341015:2
 2Κουρασάο U2051240124:6
 3Ονδούρα U2051240112:5
 4Μεξικό U2051132020:1
 5Δομινικανή Δημοκρατία U2051132012:8
 6Γρενάδα U204930118:6
 7Νικαράγουα U204930114:6
 8Γουατεμάλα U20592308:5
 9Αγία Λουκία U204822010:4
 10Μπελίζ U204721110:3
 11Ελ Σαλβαδόρ U204721113:7
 12Παναμάς U20572128:5
 13Κόστα Ρίκα U20572128:5
 14Τζαμάϊκα U20572125:8
 15Κούβα U20462027:4
 16Άγ. Βικέντιος και Γρεναδίνες U20362015:3
 17Πουέρτο Ρίκο U20462027:9
 18Βερμούδες U20362016:8
 19Βρετ. Παρθένοι Νήσοι U20462022:11
 20Καναδάς U20451216:3
 21Αϊτή U20451218:6
 22Νησιά Κέιμαν U20341116:4
 23Γουιάνα U20341115:6
 24Τρινιντάντ & Τομπάγκο U20441128:13
 25Σιντ Μάαρτεν U20431032:10
 26Σεντ Μάρτιν U20410135:15
 27Ανγκουίλα U20410132:15
 28Μπαρμπάντος U20300032:6
 29Αντίγκουα & Μπαρμπούντα U20300030:8
 30Αρουμπα U20300032:11
 31Σουρινάμ U20300030:14
 32Αμερικ. Παρθένοι Νήσοι U20300033:17
 33Ντομίνικα U20400042:18
 34Σεντ Κιτς 300030:20