Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σάο Πάολο Κύπελλο Νέων Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σάο Πάολο Κύπελλο Νέων 2023

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
10ος Όμιλος
  1 Κρουζέιρο U20 3 9 3 0 0 14:1
  2 Καπιβαριάνο U20 3 6 2 0 1 8:7
  3 Πεναπολένσε U20 3 3 1 0 2 2:7
  4 Κομερσιάλ ΜΣ U20 3 0 0 0 3 1:10
11ος Όμιλος
  1 Σπορτ Ρεσίφε U20 3 7 2 1 0 4:0
  2 Κομερσιάλ ΣΠ U20 3 5 1 2 0 3:1
  3 Ίντερ Ντε Λιμέιρα U20 3 2 0 2 1 3:5
  4 Βόλτα Ρεντόντα U20 3 1 0 1 2 2:6
12ος Όμιλος
  1 Κορίνθιανς U20 3 9 3 0 0 11:1
  2 Ζούμπι U20 3 6 2 0 1 4:4
  3 Φεροβιάρια U20 3 3 1 0 2 2:6
  4 Φαστ Κλούμπε U20 3 0 0 0 3 2:8
13ος Όμιλος
  1 Γκοϊάς U20 3 7 2 1 0 5:1
  2 Γκουαρατινγκουέτα U20 3 5 1 2 0 4:3
  3 Πάγκε Μένος U20 3 4 1 1 1 6:3
  4 Γκάμα U20 3 0 0 0 3 2:10
14ος Όμιλος
  1 Φλουμινένσε U20 3 9 3 0 0 9:0
  2 Πόρτο Βιτόρια U20 3 4 1 1 1 5:3
  3 Ιμπερατρίζ U20 3 3 1 0 2 4:10
  4 Ταουμπάτε U20 3 1 0 1 2 1:6
15ος Όμιλος
  1 Νοβοριζοντίνο U20 3 6 2 0 1 6:3
  2 Βιτόρια Ντα Κονκουίστα U20 3 6 2 0 1 5:4
  3 Φιγκεϊρένσε U20 3 3 1 0 2 5:6
  4 Ουνιάο Σουζάνο U20 3 3 1 0 2 3:6
16ος Όμιλος
  1 Κοριτίμπα U20 3 7 2 1 0 5:2
  2 Φλαμένγκο SP U20 3 7 2 1 0 3:1
  3 ΕΚ Σάο Ζοζέ U20 3 3 1 0 2 4:5
  4 Γκουαρούλχος U20 3 0 0 0 3 3:7
17ος Όμιλος
  1 Σάο Πάουλο U20 3 9 3 0 0 10:0
  2 CS Παραϊμπάνο U20 3 4 1 1 1 3:5
  3 Μαρίλια Ατλέτικο U20 3 2 0 2 1 3:6
  4 Πόρτο Βέλο U20 3 1 0 1 2 2:7
18ος Όμιλος
  1 Αμερικα Μινεϊρο U20 3 9 3 0 0 9:2
  2 Ρετρό ΦΚ U20 3 4 1 1 1 6:5
  3 Πόντε Πρέτα U20 3 4 1 1 1 3:3
  4 Βοκέμ U20 3 0 0 0 3 1:9
19ος Όμιλος
  1 Μποταφόγκο U20 3 9 3 0 0 8:1
  2 Σάο Κάρλος U20 3 4 1 1 1 3:3
  3 Πινεϊρένσε U20 3 3 1 0 2 5:7
  4 Γκρέμιο Σαοκαρλερένσε U20 3 1 0 1 2 3:8
1ος Όμιλος
  1 Τανάμπι U20 3 9 3 0 0 6:2
  2 Ρεάλ Αρικέμες U20 3 6 2 0 1 4:2
  3 Πορτουγκέσα U20 3 3 1 0 2 3:4
  4 Ναούτικο Ρεσίφε U20 3 0 0 0 3 1:6
20ος Όμιλος
  1 Μπραγκαντίνο U20 3 6 2 0 1 6:4
  2 Λεμένσε U20 3 4 1 1 1 4:4
  3 Μαρινγκά U20 3 4 1 1 1 4:4
  4 ABC U20 3 3 1 0 2 3:5
21ος Όμιλος
  1 Ιτουάνο U20 3 7 2 1 0 6:2
  2 Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U20 3 7 2 1 0 5:2
  3 Καμπορίου U20 3 3 1 0 2 3:5
  4 Κλαμπ Ρεγκάτας U20 3 0 0 0 3 2:7
22ος Όμιλος
  1 Ρίο Κλάρο U20 3 9 3 0 0 4:1
  2 Σάρτζα Μπραζίλ U20 3 4 1 1 1 3:3
  3 Μαντουρέιρα U20 3 4 1 1 1 2:2
  4 Σεάρα U20 3 0 0 0 3 2:5
23ος Όμιλος
  1 ΣΚΑ Μπραζίλ U20 3 9 3 0 0 6:1
  2 Αστέρ Μπραζίλ U20 3 6 2 0 1 4:3
  3 Παρανά U20 3 3 1 0 2 2:4
  4 Βιτόρια Μπαΐα U20 3 0 0 0 3 0:4
24ος Όμιλος
  1 Ιντερνασιονάλ U20 3 7 2 1 0 5:1
  2 Οέστε U20 3 7 2 1 0 2:0
  3 Ροζάριο Σεντράλ SE U20 3 3 1 0 2 4:3
  4 Φλουμινένσε Πι U20 3 0 0 0 3 1:8
25ος Όμιλος
  1 EC Σάο Μπερνάρντο U20 3 6 2 0 1 5:3
  2 Μπαΐα U20 3 5 1 2 0 1:0
  3 Οπεράριο Φεροβιάριο U20 3 2 0 2 1 3:4
  4 CS Αλαγκοάνο U20 3 2 0 2 1 3:5
26ος Όμιλος
  1 Σάντο Άντρε U20 3 7 2 1 0 8:1
  2 Σάντος U20 3 6 2 0 1 5:4
  3 Φάλκον U20 3 4 1 1 1 3:4
  4 Σάο Ραιμούντο U20 3 0 0 0 3 2:9
27ος Όμιλος
  1 Ατλέτικο Μινέιρο U20 3 9 3 0 0 7:3
  2 Άγκουα Σάντα U20 3 6 2 0 1 5:5
  3 Μίξτο U20 3 3 1 0 2 3:3
  4 Γκάλβεζ U20 3 0 0 0 3 1:5
28ος Όμιλος
  1 Βίλα Νόβα U20 3 7 2 1 0 3:1
  2 Νόβα Ιγκουάτσου U20 3 6 2 0 1 5:1
  3 Μαουαένσε U20 3 2 0 2 1 2:5
  4 Μάουα U20 3 1 0 1 2 1:4
29ος Όμιλος
  1 Βάσκο Ντα Γκάμα U20 3 9 3 0 0 5:1
  2 Ερκίλιο Λουζ U20 3 6 2 0 1 7:4
  3 Αουντάξ Σάο Πάουλο U20 3 3 1 0 2 1:3
  4 Κάπιταλ Το U20 3 0 0 0 3 3:8
2ος Όμιλος
  1 Μιρασόλ U20 3 9 3 0 0 6:1
  2 Σαπεκοένσε U20 3 4 1 1 1 3:3
  3 Ουνιάο ABC U20 3 4 1 1 1 3:4
  4 Ίντερ Ντε Μίνας U20 3 0 0 0 3 1:5
30ος Όμιλος
  1 Μποταφόγκο Πεσόα U20 3 9 3 0 0 6:2
  2 Ιμπραχίνα U20 3 6 2 0 1 5:1
  3 Σάντα Κρουζ U20 3 3 1 0 2 1:3
  4 Κάναα U20 3 0 0 0 3 2:8
31ος Όμιλος
  1 Ρέμο U20 3 7 2 1 0 4:2
  2 Φορταλέζα U20 3 4 1 1 1 2:2
  3 Γιουβέντους SP U20 3 3 1 0 2 4:4
  4 Σάο Καετάνο U20 3 2 0 2 1 1:3
32ος Όμιλος
  1 XV Ντε Πιρασικάμπα U20 3 7 2 1 0 8:2
  2 Νασιονάλ SP U20 3 6 2 0 1 6:3
  3 Ζουβεντούδε U20 3 4 1 1 1 6:5
  4 Αλεκρίμ U20 3 0 0 0 3 2:12
3ος Όμιλος
  1 Παλμέιρας U20 1 3 1 0 0 2:0
  2 Ρίο Πρέτο U20 0 0 0 0 0 0:0
  3 Ζουαζεϊρένσε U20 1 0 0 0 1 0:2
4ος Όμιλος
  1 Ατλέτικο Γκοϊανιένσε U20 3 7 2 1 0 4:2
  2 Σαμπάιο Κορέα U20 3 4 1 1 1 4:4
  3 Ιταμπαϊάνα U20 3 3 0 3 0 7:7
  4 Μποταφόγκο SP U20 3 1 0 1 2 6:8
5ος Όμιλος
  1 Φλαμένγκο U20 3 7 2 1 0 4:2
  2 Φλορέστα U20 3 4 1 1 1 2:2
  3 XV ντε Ζαού U20 3 3 1 0 2 3:4
  4 Απαρεσιντένσε U20 3 3 1 0 2 2:3
6ος Όμιλος
  1 Σειλάντια U20 3 5 1 2 0 5:3
  2 Αβάι U20 3 4 1 1 1 4:4
  3 Καταντούβα U20 3 4 1 1 1 3:4
  4 Αμέρικα Νατάλ U20 3 2 0 2 1 5:6
7ος Όμιλος
  1 Ατλέτικο Παραναένσε U20 3 7 2 1 0 6:2
  2 Πίκος U20 3 6 2 0 1 6:7
  3 Μπαρέτος U20 3 4 1 1 1 3:3
  4 Σάο Μπέντο U20 3 0 0 0 3 4:7
8ος Όμιλος
  1 Γκρέμιο U20 3 7 2 1 0 6:1
  2 Γκουαράνι Καμπίνας U20 3 4 1 1 1 5:4
  3 Φρανκάνα U20 3 3 1 0 2 3:8
  4 Κρουζέιρο Αραπιράκα U20 3 2 0 2 1 1:2
9ος Όμιλος
  1 Κουιάμπα U20 3 6 2 0 1 12:2
  2 Παραουαπέμπας U20 3 5 1 2 0 2:1
  3 Βέλο Κλούμπε U20 3 4 1 1 1 4:4
  4 Τούπα U20 3 1 0 1 2 1:12

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
25/1/2023 Παλμέιρας U20 Αμερικα Μινεϊρο U201 - 12 - 1
23/1/2023 Αμερικα Μινεϊρο U20 Σάντος U202 - 03 - 0
22/1/2023 Παλμέιρας U20 Γκοϊάς U201 - 12 - 1
20/1/2023 Σάντος U20 Φορταλέζα U200 - 02 - 1
20/1/2023 Αμερικα Μινεϊρο U20 Ιτουάνο U202 - 03 - 0
19/1/2023 Παλμέιρας U20 Φλορέστα U204 - 05 - 0
19/1/2023 Σπορτ Ρεσίφε U20 Γκοϊάς U200 - 10 - 1
18/1/2023 Ιτουάνο U20 Ιντερνασιονάλ U202 - 02 - 2
18/1/2023 Ιμπραχίνα U20 Φορταλέζα U200 - 10 - 1
17/1/2023 Αμερικα Μινεϊρο U20 Μπραγκαντίνο U200 - 01 - 0
17/1/2023 Σάντος U20 Άγκουα Σάντα U201 - 01 - 0
17/1/2023 Μιρασόλ U20 Παλμέιρας U200 - 40 - 4
17/1/2023 Κρουζέιρο Αραπιράκα U20 Σπορτ Ρεσίφε U200 - 11 - 2
16/1/2023 Φλορέστα U20 Ατλέτικο Παραναένσε U200 - 00 - 0
16/1/2023 Γκοϊάς U20 Νοβοριζοντίνο U201 - 04 - 1
16/1/2023 Σάο Πάουλο U20 Αμερικα Μινεϊρο U201 - 31 - 3
15/1/2023 ΣΚΑ Μπραζίλ U20 Ιντερνασιονάλ U200 - 00 - 0
15/1/2023 Ατλέτικο Μινέιρο U20 Άγκουα Σάντα U200 - 01 - 1
15/1/2023 Ρέμο U20 Φορταλέζα U200 - 00 - 2
15/1/2023 Μποταφόγκο U20 Μπραγκαντίνο U200 - 10 - 1
15/1/2023 Ιμπραχίνα U20 Ερκίλιο Λουζ U201 - 02 - 0
15/1/2023 Ιτουάνο U20 Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U201 - 01 - 1
15/1/2023 Σάντος U20 Μπαΐα U203 - 04 - 0
15/1/2023 Παλμέιρας U20 Ζουαζεϊρένσε U202 - 04 - 0
15/1/2023 Σπορτ Ρεσίφε U20 Κορίνθιανς U200 - 12 - 1
14/1/2023 Σαπεκοένσε U20 Μιρασόλ U200 - 21 - 2
14/1/2023 Ατλέτικο Παραναένσε U20 Γκρέμιο U201 - 23 - 2
14/1/2023 Νοβοριζοντίνο U20 Κοριτίμπα U200 - 00 - 0
14/1/2023 Αβάι U20 Φλορέστα U201 - 01 - 2
14/1/2023 Κουιάμπα U20 Κρουζέιρο U201 - 11 - 2
14/1/2023 Γκοϊάς U20 Φλουμινένσε U200 - 02 - 1
14/1/2023 Σάο Πάουλο U20 Ρετρό ΦΚ U200 - 01 - 0
14/1/2023 Ιντερνασιονάλ U20 Αστέρ Μπραζίλ U202 - 04 - 2
14/1/2023 Μπραγκαντίνο U20 Σάο Κάρλος U202 - 05 - 0
14/1/2023 ΣΚΑ Μπραζίλ U20 Οέστε U200 - 01 - 0
13/1/2023 Μποταφόγκο U20 Λεμένσε U200 - 02 - 0
13/1/2023 Ρίο Κλάρο U20 Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U200 - 00 - 1
13/1/2023 Βίλα Νόβα U20 Άγκουα Σάντα U200 - 00 - 2
13/1/2023 Αμερικα Μινεϊρο U20 CS Παραϊμπάνο U201 - 03 - 0
13/1/2023 EC Σάο Μπερνάρντο U20 Σάντος U200 - 21 - 2

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Κρουζέιρο U2051550019:3
 2Παλμέιρας U2051550017:2
 3Ατλέτικο Μινέιρο U2051341011:4
 4ΣΚΑ Μπραζίλ U205134107:1
 5Κορίνθιανς U2051240113:3
 6Σάο Πάουλο U2051240112:3
 7Αμερικα Μινεϊρο U2051240111:3
 8Μποταφόγκο U2051240110:2
 9Γκοϊάς U205124019:4
 10Φορταλέζα U205124018:3
 11Σάντος U205124019:5
 12Κοριτίμπα U205113207:2
 13Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U205113207:3
 14Ατλέτικο Παραναένσε U205113206:3
 15Φλουμινένσε U2051031110:2
 16Ιμπραχίνα U2051031110:4
 17Γκρέμιο U205103119:4
 18Σπορτ Ρεσίφε U205103117:3
 19Βάσκο Ντα Γκάμα U204103108:4
 20Ρέμο U205103115:4
 21Μιρασόλ U205103115:5
 22Κουιάμπα U205930215:5
 23Μπραγκαντίνο U20593029:4
 24Ιντερνασιονάλ U20592309:5
 25Ερκίλιο Λουζ U20593029:6
 26Τανάμπι U20493016:3
 27Ρίο Κλάρο U20493014:2
 28Μποταφόγκο Πεσόα U20493016:4
 29Ατλέτικο Γκοϊανιένσε U20482205:3
 30Ιτουάνο U20582217:7
 31Μπαΐα U20582213:5
 32Σάντο Άντρε U20472119:3
 33XV Ντε Πιρασικάμπα U20472118:4
 34Ρεάλ Αρικέμες U20472114:2
 35Οέστε U20472112:1
 36Φλαμένγκο U20472115:4
 37Φλαμένγκο SP U20472114:3
 38Άγκουα Σάντα U20572127:7
 39Σαπεκοένσε U20572125:5
 40Αβάι U20572127:7
 41Βίλα Νόβα U20472113:3
 42Νοβοριζοντίνο U20572127:8
 43Ζουαζεϊρένσε U20572127:9
 44Νασιονάλ SP U20462026:4
 45Σειλάντια U20461305:3
 46EC Σάο Μπερνάρντο U20462026:5
 47Νόβα Ιγκουάτσου U20462025:4
 48Γκουαρατινγκουέτα U20461304:3
 49Καπιβαριάνο U20462029:9
 50Αστέρ Μπραζίλ U20462026:7
 51Βιτόρια Ντα Κονκουίστα U20462025:6
 52Πίκος U20462026:8
 53Ζούμπι U20462024:7
 54Κομερσιάλ ΣΠ U20451213:2
 55Παραουαπέμπας U20451213:4
 56Φλορέστα U20551222:7
 57Πάγκε Μένος U20341116:3
 58Πόρτο Βιτόρια U20441125:4
 59Ζουβεντούδε U20341116:5
 60Ρετρό ΦΚ U20441126:6
 61Γκουαράνι Καμπίνας U20441125:5
 62Μαρινγκά U20341114:4
 63Πόντε Πρέτα U20341113:3
 64Μαντουρέιρα U20341112:2
 65Μπαρέτος U20341113:3
 66Βέλο Κλούμπε U20341114:4
 67Σάρτζα Μπραζίλ U20441124:5
 68Φάλκον U20341113:4
 69Καταντούβα U20341113:4
 70Ουνιάο ABC U20341113:4
 71Λεμένσε U20441124:6
 72Σάο Κάρλος U20441123:8
 73CS Παραϊμπάνο U20441123:8
 74Σαμπάιο Κορέα U20441124:10
 75Ροζάριο Σεντράλ SE U20331024:3
 76Ιταμπαϊάνα U20330307:7
 77Γιουβέντους SP U20331024:4
 78Μίξτο U20331023:3
 79Ρίο Πρέτο U20331023:4
 80Φιγκεϊρένσε U20331025:6
 81Πορτουγκέσα U20331023:4
 82ΕΚ Σάο Ζοζέ U20331024:5
 83XV ντε Ζαού U20331023:4