Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Πριμέρα Ντιβιζιόν Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2023

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Ρίβερ Πλέιτ 27 61 19 4 4 50:20
  2 Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες 27 50 14 8 5 42:23
  3 Σαν Λορέντζο 27 46 12 10 5 23:13
  4 Λανούς 27 45 12 9 6 38:27
  5 Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα 27 45 12 9 6 35:24
  6 Ντεφένσα Xoυστίσια 27 44 12 8 7 36:23
  7 Μπόκα Τζούνιορς 27 44 13 5 9 33:24
  8 Ροζάριο Σέντραλ 27 42 10 12 5 36:29
  9 Γοδόι Κρουζ 27 41 11 8 8 37:32
  10 Αρχεντίνος Τζούνιορς 27 40 11 7 9 31:22
  11 Ατλέτικο Τουκουμάν 27 37 9 10 8 25:27
  12 Ρασίνγκ Κλουμπ 27 36 9 9 9 36:35
  13 Μπελγράνο 27 36 10 6 11 20:26
  14 Νιούελς Ολντ Μπόις 27 35 8 11 8 24:24
  15 Μπαράκας Σεντράλ 27 35 8 11 8 25:30
  16 Τίγκρε 27 34 9 7 11 27:29
  17 Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε 27 34 9 7 11 26:29
  18 Ινστιτούτο Κόρδοβα 27 32 8 8 11 24:35
  19 Σαρμιέντο Χουνίν 27 30 7 9 11 23:26
  20 Ουνιόν Σάντα Φε 27 30 6 12 9 19:25
  21 Μπάνφιλντ 27 30 7 9 11 21:32
  22 Χιμνάσια Λα Πλάτα 27 30 7 9 11 24:38
  23 Σέντραλ Κόρδοβα 27 29 7 8 12 20:30
  24 Ιντεπεντιέντε 27 28 6 10 11 23:32
  25 Βελέζ Σάρσφιλντ 27 27 5 12 10 24:27
  26 Ουρακάν 27 25 6 7 14 18:29
  27 Κολόν Σάντα Φε 27 25 4 13 10 20:33
  28 Άρσεναλ Σαραντί 27 22 6 4 17 18:34

Copa Libertadores

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
10/9/2023 Σαν Λορέντζο Ρασίνγκ Κλουμπ1 - 11 - 1
31/7/2023 Γοδόι Κρουζ Ινστιτούτο Κόρδοβα3 - 14 - 2
30/7/2023 Χιμνάσια Λα Πλάτα Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε1 - 01 - 1
30/7/2023 Ουρακάν Βελέζ Σάρσφιλντ1 - 01 - 0
30/7/2023 Λανούς Μπαράκας Σεντράλ1 - 02 - 0
30/7/2023 Άρσεναλ Σαραντί Κολόν Σάντα Φε1 - 02 - 0
30/7/2023 Τίγκρε Σαν Λορέντζο1 - 02 - 0
29/7/2023 Ιντεπεντιέντε Μπόκα Τζούνιορς0 - 00 - 2
29/7/2023 Σαρμιέντο Χουνίν Μπάνφιλντ0 - 00 - 0
29/7/2023 Σέντραλ Κόρδοβα Ατλέτικο Τουκουμάν0 - 00 - 2
29/7/2023 Ρίβερ Πλέιτ Ρασίνγκ Κλουμπ1 - 02 - 1
29/7/2023 Νιούελς Ολντ Μπόις Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες1 - 11 - 1
29/7/2023 Μπελγράνο Ροζάριο Σέντραλ0 - 00 - 0
28/7/2023 Ουνιόν Σάντα Φε Ντεφένσα Xoυστίσια0 - 02 - 0
28/7/2023 Αρχεντίνος Τζούνιορς Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα0 - 12 - 3
26/7/2023 Ινστιτούτο Κόρδοβα Λανούς1 - 12 - 1
26/7/2023 Κολόν Σάντα Φε Τίγκρε0 - 11 - 3
25/7/2023 Μπαράκας Σεντράλ Άρσεναλ Σαραντί0 - 00 - 0
25/7/2023 Μπόκα Τζούνιορς Νιούελς Ολντ Μπόις1 - 02 - 1
25/7/2023 Ρασίνγκ Κλουμπ Σέντραλ Κόρδοβα2 - 03 - 1
25/7/2023 Μπάνφιλντ Γοδόι Κρουζ1 - 02 - 0
24/7/2023 Βελέζ Σάρσφιλντ Ουνιόν Σάντα Φε0 - 00 - 0
24/7/2023 Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες Χιμνάσια Λα Πλάτα2 - 12 - 2
24/7/2023 Ροζάριο Σέντραλ Ρίβερ Πλέιτ1 - 03 - 3
24/7/2023 Ντεφένσα Xoυστίσια Σαρμιέντο Χουνίν1 - 03 - 0
23/7/2023 Ατλέτικο Τουκουμάν Ιντεπεντιέντε1 - 01 - 0
23/7/2023 Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε Ουρακάν0 - 00 - 1
23/7/2023 Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα Μπελγράνο2 - 04 - 0
22/7/2023 Σαν Λορέντζο Αρχεντίνος Τζούνιορς0 - 10 - 2
18/7/2023 Νιούελς Ολντ Μπόις Ατλέτικο Τουκουμάν0 - 00 - 0
18/7/2023 Άρσεναλ Σαραντί Ινστιτούτο Κόρδοβα0 - 00 - 2
18/7/2023 Τίγκρε Μπαράκας Σεντράλ0 - 00 - 1
17/7/2023 Σέντραλ Κόρδοβα Ιντεπεντιέντε0 - 10 - 1
17/7/2023 Αρχεντίνος Τζούνιορς Κολόν Σάντα Φε0 - 01 - 0
17/7/2023 Λανούς Μπάνφιλντ1 - 12 - 2
16/7/2023 Χιμνάσια Λα Πλάτα Μπόκα Τζούνιορς0 - 11 - 3
16/7/2023 Μπελγράνο Σαν Λορέντζο0 - 10 - 1
16/7/2023 Ρίβερ Πλέιτ Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα3 - 03 - 1
15/7/2023 Ρασίνγκ Κλουμπ Ροζάριο Σέντραλ1 - 11 - 1
15/7/2023 Ουνιόν Σάντα Φε Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε0 - 00 - 0

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Μπόκα Τζούνιορς5134108:2
 2Ατλέτικο Τουκουμάν5134106:0
 3Ρίβερ Πλέιτ51132010:5
 4Τίγκρε593027:4
 5Μπάνφιλντ592306:3
 6Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες592305:3
 7Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα582218:5
 8Ντεφένσα Xoυστίσια582219:7
 9Αρχεντίνος Τζούνιορς582215:3
 10Γοδόι Κρουζ582219:8
 11Μπαράκας Σεντράλ582213:2
 12Ροζάριο Σέντραλ571406:4
 13Ουνιόν Σάντα Φε571402:0
 14Ινστιτούτο Κόρδοβα572126:6
 15Ρασίνγκ Κλουμπ561316:5
 16Βελέζ Σάρσφιλντ561313:3
 17Ουρακάν562032:3
 18Λανούς551227:7
 19Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε551223:4
 20Άρσεναλ Σαραντί551223:4
 21Νιούελς Ολντ Μπόις551224:5
 22Σαν Λορέντζο551222:5
 23Ιντεπεντιέντε541132:6
 24Χιμνάσια Λα Πλάτα530325:9
 25Σέντραλ Κόρδοβα531043:8
 26Σαρμιέντο Χουνίν520231:6
 27Μπελγράνο520230:7
 28Κολόν Σάντα Φε510141:8