Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΡΩΣΙΑ: 3η Κατηγορία 2024

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Αστρακάν 9 20 6 2 1 13:3
  2 Ρουμπίν Γιάλτα 8 16 5 1 2 10:5
  3 Σεβαστόπολ 8 15 4 3 1 10:4
  4 Λετζιόν Μαχάτσκαλα 8 14 4 2 2 9:6
  5 Φόρτε Ταγκανρόγκ 8 13 4 1 3 15:10
  6 Ροστόφ ΙΙ 7 12 4 0 3 17:9
  7 Κούμπαν Χόλντινγκ 9 12 3 3 3 11:11
  8 Στρόιτελ 8 12 3 3 2 10:10
  9 Ντιναμό Σταβροπόλ 9 12 3 3 3 9:10
  10 Ντρούζμπα Μαϊκόπ 9 10 3 1 5 10:12
  11 Ναρτ Τσέρκεσκ 8 10 2 4 2 10:12
  12 Σπάρτακ Νάλτσικ 8 9 2 3 3 14:13
  13 Ανγκουσχτ Νάζραν 9 9 1 6 2 8:9
  14 Πόμπεντα Χασαβιούρτ 9 9 1 6 2 9:10
  15 Μπιαλόγκ 8 9 2 3 3 9:12
  16 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ 9 7 2 1 6 11:24
  17 Ντιναμό Μαχατσκαλά 2 8 2 0 2 6 4:19
2ος Όμιλος
  1 Ντιναμό Μόσχας 2 7 16 5 1 1 16:5
  2 Βάλτικα Καλίνινγκραντ 7 16 5 1 1 16:6
  3 Σπαρτάκ Μόσχας 2 7 15 4 3 0 12:4
  4 Ρόντινα-Μ 7 14 4 2 1 13:7
  5 Τορπέντο Βλάντιμιρ 7 13 4 1 2 14:8
  6 Ζενίτ 2 7 12 4 0 3 10:7
  7 Τσερτανόβο 7 12 3 3 1 11:9
  8 Ζνάμια Τρούντα 7 11 3 2 2 11:12
  9 Ντιναμό Βολόγκντα 7 9 2 3 2 7:6
  10 Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε 6 8 2 2 2 5:9
  11 Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης 7 7 2 1 4 10:12
  12 Τβερ 7 7 2 1 4 8:12
  13 Λούκι Ενέργκια 7 4 1 1 5 3:11
  14 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 7 4 1 1 5 5:13
  15 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ 7 3 1 0 6 4:14
  16 Ίρκουτσκ 6 2 0 2 4 6:16
3ος Όμιλος
  1 Κομποζίτ 7 18 6 0 1 16:10
  2 Χίμκι 2 6 14 4 2 0 7:3
  3 Άρσεναλ Τούλα ΙΙ 7 13 4 1 2 12:6
  4 Σπαρτάκ Ταμπόφ 7 13 4 1 2 13:8
  5 Κόσμος Ντολγκοπρίντι 6 13 4 1 1 9:5
  6 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ 6 13 4 1 1 9:6
  7 Σάκαλιν Σάκαλινσκ 6 12 4 0 2 6:5
  8 Ριαζάν 7 10 3 1 3 9:6
  9 Ζενίτ Πένζα 7 9 2 3 2 8:5
  10 Όρελ 7 9 3 0 4 7:8
  11 Στρογκίνο 6 6 2 0 4 12:11
  12 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ 7 5 1 2 4 7:8
  13 Σαλιούτ Μπελγκορόντ 7 3 0 3 4 5:12
  14 Κολόμνα 6 1 0 1 5 2:13
  15 Κβαντ Ομπίνισκ 6 0 0 0 6 3:19
4η κατηγορία: 4ος όμιλος
  1 Ντιναμό Κίροβ 6 16 5 1 0 15:5
  2 Άμκαρ 6 15 5 0 1 10:3
  3 Ρούμπιν Καζάν ΙΙ 6 13 4 1 1 9:4
  4 Σοκόλ Καζάν 6 12 3 3 0 8:5
  5 Ουράλ ΙΙ 6 11 3 2 1 9:5
  6 Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ 6 8 1 5 0 7:6
  7 Όρενμπουργκ ΙΙ 6 7 2 1 3 5:8
  8 Νίζνι Νοβγκόροντ ΙΙ 6 6 1 3 2 7:8
  9 Ντινάμο Μπαρνάουλ 6 6 1 3 2 8:12
  10 Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ 6 5 1 2 3 7:10
  11 Λάντα Τογκλιάτι 6 5 1 2 3 4:8
  12 Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ 6 4 1 1 4 6:9
  13 Νόστα Νοβοτρόιτσκ 6 3 1 0 5 7:11
  14 Άκρον Τογκλιάτι ΙΙ 6 3 1 0 5 4:12

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
22/5/2024 Ντιναμό Σταβροπόλ Μπιαλόγκ0 - 12 - 1
22/5/2024 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ Στρόιτελ1 - 01 - 2
22/5/2024 Φόρτε Ταγκανρόγκ Ανγκουσχτ Νάζραν2 - 12 - 2
20/5/2024 Λούκι Ενέργκια Τβερ0 - 00 - 1
19/5/2024 Σπαρτάκ Μόσχας 2 Τορπέντο Βλάντιμιρ1 - 11 - 1
19/5/2024 Κομποζίτ Ντινάμο Βλαντιβοστόκ0 - 11 - 2
19/5/2024 Σπαρτάκ Ταμπόφ Στρογκίνο2 - 13 - 1
19/5/2024 Πόμπεντα Χασαβιούρτ Ρουμπίν Γιάλτα0 - 00 - 0
19/5/2024 Αστρακάν Ντιναμό Μαχατσκαλά 22 - 03 - 0
19/5/2024 Κολόμνα Σαλιούτ Μπελγκορόντ0 - 00 - 0
19/5/2024 Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε Τσερτανόβο1 - 11 - 1
19/5/2024 Ζενίτ 2 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ0 - 12 - 1
19/5/2024 Ζενίτ Πένζα Κβαντ Ομπίνισκ2 - 03 - 0
19/5/2024 Άρσεναλ Τούλα ΙΙ ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ0 - 00 - 0
19/5/2024 Κόσμος Ντολγκοπρίντι Ριαζάν0 - 01 - 0
19/5/2024 Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ Νίζνι Νοβγκόροντ ΙΙ1 - 12 - 2
19/5/2024 Ίρκουτσκ Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης1 - 33 - 3
19/5/2024 Σάκαλιν Σάκαλινσκ Όρελ0 - 01 - 0
18/5/2024 Λετζιόν Μαχάτσκαλα Ναρτ Τσέρκεσκ0 - 11 - 1
18/5/2024 Ντιναμό Μόσχας 2 Ντιναμό Βολόγκντα1 - 03 - 1
18/5/2024 Κούμπαν Χόλντινγκ Φόρτε Ταγκανρόγκ0 - 02 - 0
18/5/2024 Σεβαστόπολ Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ1 - 04 - 0
18/5/2024 Μπιαλόγκ Ανγκουσχτ Νάζραν1 - 11 - 1
18/5/2024 Σπάρτακ Νάλτσικ Ντρούζμπα Μαϊκόπ0 - 03 - 0
18/5/2024 Ντιναμό Σταβροπόλ Στρόιτελ0 - 01 - 1
18/5/2024 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζνάμια Τρούντα2 - 12 - 1
18/5/2024 Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ Άμκαρ0 - 10 - 1
18/5/2024 Όρενμπουργκ ΙΙ Λάντα Τογκλιάτι1 - 01 - 1
18/5/2024 Ρούμπιν Καζάν ΙΙ Ντινάμο Μπαρνάουλ0 - 01 - 1
18/5/2024 Ντιναμό Κίροβ Νόστα Νοβοτρόιτσκ1 - 03 - 1
18/5/2024 Άκρον Τογκλιάτι ΙΙ Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ0 - 00 - 3
18/5/2024 Ρόντινα-Μ Βάλτικα Καλίνινγκραντ0 - 02 - 0
18/5/2024 Ουράλ ΙΙ Σοκόλ Καζάν1 - 01 - 1
15/5/2024 Ντιναμό Μαχατσκαλά 2 Ντρούζμπα Μαϊκόπ2 - 22 - 3
15/5/2024 Αστρακάν Λετζιόν Μαχάτσκαλα0 - 01 - 0
12/5/2024 Βάλτικα Καλίνινγκραντ Λούκι Ενέργκια1 - 01 - 0
12/5/2024 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ Πόμπεντα Χασαβιούρτ0 - 03 - 2
12/5/2024 Τορπέντο Βλάντιμιρ Ζενίτ 21 - 01 - 0
12/5/2024 Κβαντ Ομπίνισκ Σπαρτάκ Ταμπόφ0 - 10 - 3
12/5/2024 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ0 - 02 - 1

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
25/5/2024 Στρόιτελ Πόμπεντα Χασαβιούρτ-
25/5/2024 Ντινάμο Μπαρνάουλ Ντιναμό Κίροβ-
25/5/2024 Νίζνι Νοβγκόροντ ΙΙ Ρούμπιν Καζάν ΙΙ-
25/5/2024 Άμκαρ Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ-
25/5/2024 Λάντα Τογκλιάτι Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ-
25/5/2024 Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε-
25/5/2024 Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ Όρενμπουργκ ΙΙ-
25/5/2024 Ντιναμό Μαχατσκαλά 2 Κούμπαν Χόλντινγκ-
25/5/2024 Ροστόφ ΙΙ Αστρακάν-
25/5/2024 Ρουμπίν Γιάλτα Σεβαστόπολ-
25/5/2024 Ντρούζμπα Μαϊκόπ Λετζιόν Μαχάτσκαλα-
26/5/2024 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ Σπαρτάκ Ταμπόφ-
26/5/2024 Σάκαλιν Σάκαλινσκ ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ-
26/5/2024 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ Σπαρτάκ Μόσχας 2-
26/5/2024 Σοκόλ Καζάν Άκρον Τογκλιάτι ΙΙ-
26/5/2024 Χίμκι 2 Κομποζίτ-
26/5/2024 Στρογκίνο Ζενίτ Πένζα-
26/5/2024 Τσερτανόβο Ντιναμό Μόσχας 2-
26/5/2024 Τβερ Ντιναμό Βολόγκντα-
26/5/2024 Ζνάμια Τρούντα Ζενίτ 2-
26/5/2024 Σαλιούτ Μπελγκορόντ Κόσμος Ντολγκοπρίντι-
26/5/2024 Όρελ Κολόμνα-
26/5/2024 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Ουράλ ΙΙ-
26/5/2024 Μπιαλόγκ Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ-
26/5/2024 Τορπέντο Βλάντιμιρ Ίρκουτσκ-
26/5/2024 Λούκι Ενέργκια Ρόντινα-Μ-
26/5/2024 Κβαντ Ομπίνισκ Άρσεναλ Τούλα ΙΙ-
26/5/2024 Ανγκουσχτ Νάζραν Σπάρτακ Νάλτσικ-
26/5/2024 Φόρτε Ταγκανρόγκ Ντιναμό Σταβροπόλ-
26/5/2024 Βάλτικα Καλίνινγκραντ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ-
28/5/2024 Ροστόφ ΙΙ Ναρτ Τσέρκεσκ-
31/5/2024 Πόμπεντα Χασαβιούρτ Φόρτε Ταγκανρόγκ-
31/5/2024 Σπάρτακ Νάλτσικ Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ-
31/5/2024 Κούμπαν Χόλντινγκ Ροστόφ ΙΙ-
31/5/2024 Λετζιόν Μαχάτσκαλα Ανγκουσχτ Νάζραν-
31/5/2024 Μπιαλόγκ Ρουμπίν Γιάλτα-
31/5/2024 Ντιναμό Σταβροπόλ Ντιναμό Μαχατσκαλά 2-
31/5/2024 Ναρτ Τσέρκεσκ Ντρούζμπα Μαϊκόπ-
31/5/2024 Σεβαστόπολ Στρόιτελ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Ντιναμό Κίροβ51341013:5
 2Χίμκι 25134107:3
 3Σπαρτάκ Ταμπόφ51240111:5
 4Άμκαρ5124019:3
 5Ρόντινα-Μ51240111:5
 6Κομποζίτ51240112:9
 7Σεβαστόπολ5113208:2
 8Ντιναμό Μόσχας 251031112:5
 9Φόρτε Ταγκανρόγκ51031110:5
 10Αστρακάν5103117:2
 11Άρσεναλ Τούλα ΙΙ5103119:4
 12Βάλτικα Καλίνινγκραντ5103119:4
 13Τορπέντο Βλάντιμιρ5103118:4
 14Ουράλ ΙΙ5103118:4
 15Κόσμος Ντολγκοπρίντι5103117:4
 16Ρούμπιν Καζάν ΙΙ5103116:3
 17Ντινάμο Βλαντιβοστόκ5103118:6
 18Ροστόφ ΙΙ5930214:7
 19Σπαρτάκ Μόσχας 25923010:4
 20Ριαζάν593027:3
 21Σοκόλ Καζάν592307:5
 22Όρελ593026:5
 23Σάκαλιν Σάκαλινσκ593024:4
 24Ζενίτ 2593025:6
 25Ζνάμια Τρούντα582219:7
 26Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε582215:4
 27Ναρτ Τσέρκεσκ582218:7
 28Τσερτανόβο582217:7
 29Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ571407:6
 30Ντιναμό Σταβροπόλ572125:5
 31Κούμπαν Χόλντινγκ572125:5
 32Ντρούζμπα Μαϊκόπ572127:7
 33Ρουμπίν Γιάλτα572124:5
 34Όρενμπουργκ ΙΙ572124:5
 35Σπάρτακ Νάλτσικ562039:8
 36Στρόιτελ561316:6
 37Πόμπεντα Χασαβιούρτ561314:4
 38Νίζνι Νοβγκόροντ ΙΙ561317:7
 39Ντινάμο Μπαρνάουλ561318:8
 40Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ562036:10
 41Ζενίτ Πένζα551224:3
 42Ντιναμό Βολόγκντα551226:6
 43Λετζιόν Μαχάτσκαλα551223:4
 44Ανγκουσχτ Νάζραν540415:6
 45Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ541136:8
 46Λούκι Ενέργκια541132:5
 47Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης541135:8
 48Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ541136:9
 49Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ541135:9
 50Λάντα Τογκλιάτι541134:8
 51Στρογκίνο5310410:10
 52Τβερ531045:10
 53Άκρον Τογκλιάτι ΙΙ531044:10
 54Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ531043:10
 55ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ520233:6
 56Μπιαλόγκ520233:8
 57Σαλιούτ Μπελγκορόντ520235:10
 58Ίρκουτσκ520236:15
 59Κολόμνα510141:10
 60Ντιναμό Μαχατσκαλά 2510143:14
 61Νόστα Νοβοτρόιτσκ500053:11
 62Κβαντ Ομπίνισκ500053:14