3η Κατηγορία
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΡΩΣΙΑ: 3η Κατηγορία 2021/2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
FNL 2
1 Τβερ 6 14 4 2 0 13:4
2 Κρασάβα 7 13 4 1 2 14:6
3 Λενινγκράντετς 6 11 3 2 1 12:7
4 Καϊράτ Μόσχας 6 10 3 1 2 10:7
5 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 7 10 3 1 3 10:10
6 Σότσι 6 9 3 0 3 10:11
7 Ζενίτ 2 7 8 2 2 3 12:16
8 Λούκι Ενέργκια 8 8 2 2 4 8:18
9 Βάλτικα Καλίνινγκραντ 7 4 1 1 5 6:11
10 Τσίτα 6 4 0 4 2 5:10
11 Σμόλενσκ 3 3 0 3 0 3:3
FNL 2
1 Σινίκ Γιάροσλαβλ 9 24 8 0 1 17:3
2 Ντιναμό Μόσχας 2 10 19 5 4 1 25:8
3 Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ 9 17 5 2 2 15:12
4 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ 9 14 4 2 3 10:12
5 Χίμικ Τζέρζινσκ 9 14 4 2 3 11:17
6 Ντολγκοπρίντι ΙΙ 9 12 3 3 3 9:9
7 Καζάνκα Μόσχας 9 11 3 2 4 10:10
8 Μούρομ 9 7 1 4 4 9:9
9 Ζνάμια Τρούντα 9 5 2 2 5 10:15
10 Τορπέντο Βλάντιμιρ 8 5 1 2 5 5:14
11 Τσερτανόβο 8 4 1 1 6 3:15
FNL 2
1 Ρόντινα 10 25 8 1 1 30:10
2 Σαράνσκ 10 22 7 1 2 23:10
3 Στρογκίνο 10 19 6 1 3 20:13
4 Χίμκι 2 10 16 5 1 4 19:13
5 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ 10 14 4 2 4 17:16
6 Σάτουρν Ραμενσκόγιε 10 13 4 1 5 16:17
7 Περεσβέτ Ποντόλσκ 9 13 4 1 4 12:12
8 Ζνάμια Νόγκινσκ 9 12 4 0 5 13:21
9 Κβαντ Ομπίνισκ 9 9 3 0 6 10:18
10 Μέταλουργκ Βίντνοε 10 7 2 1 7 13:27
11 Κολόμνα 9 4 1 1 7 11:27
FNL 2
1 Σοκόλ Σαράτοφ 9 24 8 0 1 17:4
2 Ντιναμό Μπρζανσκ 9 20 6 2 1 17:3
3 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ 9 20 6 2 1 19:9
4 Σαλιούτ Μπελγκορόντ 9 19 6 1 2 22:7
5 Άρσεναλ Τούλα ΙΙ 10 17 5 2 3 13:10
6 Ριαζάν 9 15 5 0 4 12:11
7 Άβανγκαρντ Κουρσκ 9 12 4 0 5 13:15
8 Σάκαλιν Σάκαλινσκ 9 7 2 1 6 5:12
9 Ζενίτ Πένζα 9 6 2 0 7 5:17
10 Καλούγκα 9 5 1 2 6 4:11
11 Φάκελ Βορονέζ B' 9 0 0 0 9 3:31
FNL 2
1 Τσελιάμπινσκ 8 24 8 0 0 18:3
2 Βόλγα Ουλιανόβσκ 9 20 6 2 1 15:4
3 Άμκαρ 9 20 6 2 1 14:3
4 Τιουμέν 8 19 6 1 1 27:14
5 Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ 10 17 5 2 3 12:8
6 Ίρτις Ομσκ 9 14 4 2 3 16:15
7 Ουράλ ΙΙ 8 13 4 1 3 16:11
8 Ντινάμο Μπαρνάουλ 10 13 4 1 5 12:13
9 Ζβέζντα Περμ 8 10 3 1 4 11:11
10 Σπαρτάκ Τουιμάζι 8 9 4 0 4 18:17
11 Όρενμπουργκ ΙΙ 9 9 2 3 4 11:17
12 Τορπέντο Μιάς 8 5 1 2 5 6:15
13 Νόστα Νοβοτρόιτσκ 9 4 1 1 7 7:19
14 Λάντα Τογκλιάτι 8 2 1 2 5 6:25
15 Ζενίτ Ίζχεβσκ 9 0 0 0 9 4:18
FNL 2: 1ος όμιλος
1 Ανζί Μαχάτσκαλα 7 18 6 0 1 14:3
2 ΣΚΑ Ροστόφ 7 16 5 1 1 17:5
3 Τσάικα 7 16 5 1 1 17:4
4 Ντιναμό Μαχατσκαλά 6 14 4 2 0 10:1
5 Φόρτε Ταγκανρόγκ 6 13 4 1 1 11:6
6 Μάσιουκ ΚΜΒ 6 11 3 2 1 11:5
7 Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ 7 10 3 1 3 9:8
8 Λέτζιον Ντιναμό 6 9 2 3 1 9:5
9 Σπάρτακ Νάλτσικ 7 9 2 3 2 6:6
10 Ντιναμό Σταβροπόλ 7 8 2 2 3 8:9
11 Μπιαλόγκ 6 7 2 1 3 7:6
12 Τουάπσε 7 7 2 1 4 6:9
13 Ρότορ Βόλγκογκραντ ΙΙ 5 4 1 1 3 4:8
14 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ 7 4 1 1 5 5:20
15 Εσεντούκι 7 3 1 0 6 5:27
16 Ντρούζμπα Μαϊκόπ 7 3 1 0 6 4:16
17 Κούμπαν Χόλντινγκ 5 2 0 2 3 2:7

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
19/9/2021 Σινίκ Γιάροσλαβλ Χίμικ Τζέρζινσκ2 - 05 - 0
18/9/2021 Σότσι Λενινγκράντετς1 - 11 - 3
18/9/2021 Ντρούζμπα Μαϊκόπ Μάσιουκ ΚΜΒ1 - 01 - 1
18/9/2021 Ντιναμό Μπρζανσκ Άβανγκαρντ Κουρσκ0 - 00 - 0
18/9/2021 Ντιναμό Μαχατσκαλά Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ1 - 03 - 0
18/9/2021 Φόρτε Ταγκανρόγκ Εσεντούκι3 - 06 - 0
18/9/2021 Κούμπαν Χόλντινγκ Μπιαλόγκ0 - 12 - 1
18/9/2021 Καϊράτ Μόσχας Τβερ0 - 10 - 6
18/9/2021 Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ Τορπέντο Βλάντιμιρ0 - 00 - 1
18/9/2021 Μούρομ Καζάνκα Μόσχας0 - 00 - 1
18/9/2021 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Σαράνσκ0 - 01 - 3
18/9/2021 Σοκόλ Σαράτοφ Σαλιούτ Μπελγκορόντ4 - 05 - 0
18/9/2021 Ζενίτ Πένζα Καλούγκα0 - 01 - 0
18/9/2021 Ανζί Μαχάτσκαλα Σπάρτακ Νάλτσικ0 - 02 - 0
18/9/2021 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ Λέτζιον Ντιναμό0 - 20 - 2
18/9/2021 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Τιουμέν0 - 11 - 1
18/9/2021 Ζνάμια Τρούντα Ντολγκοπρίντι ΙΙ1 - 21 - 2
18/9/2021 Ριαζάν Φάκελ Βορονέζ B'1 - 11 - 1
18/9/2021 Όρενμπουργκ ΙΙ Ζβέζντα Περμ0 - 00 - 0
18/9/2021 Τσελιάμπινσκ Βόλγα Ουλιανόβσκ1 - 01 - 3
18/9/2021 Ζενίτ 2 Βάλτικα Καλίνινγκραντ1 - 12 - 1
18/9/2021 Μέταλουργκ Βίντνοε Κβαντ Ομπίνισκ0 - 12 - 1
18/9/2021 Χίμκι 2 Ζνάμια Νόγκινσκ1 - 11 - 2
18/9/2021 Ουράλ ΙΙ Λάντα Τογκλιάτι3 - 14 - 3
18/9/2021 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ Στρογκίνο1 - 04 - 1
18/9/2021 Τσίτα Κρασάβα1 - 11 - 2
17/9/2021 Ρότορ Βόλγκογκραντ ΙΙ Ντιναμό Σταβροπόλ2 - 02 - 1
17/9/2021 Ίρτις Ομσκ Τορπέντο Μιάς0 - 01 - 0
17/9/2021 Ντινάμο Μπαρνάουλ Σπαρτάκ Τουιμάζι1 - 03 - 0
16/9/2021 Άμκαρ Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ0 - 01 - 0
14/9/2021 Τορπέντο Βλάντιμιρ Μούρομ1 - 12 - 1
14/9/2021 Σαράνσκ Μέταλουργκ Βίντνοε1 - 03 - 0
14/9/2021 Άβανγκαρντ Κουρσκ Σάκαλιν Σάκαλινσκ1 - 02 - 0
14/9/2021 Ριαζάν Σοκόλ Σαράτοφ0 - 00 - 1
14/9/2021 Καζάνκα Μόσχας Ντιναμό Μόσχας 20 - 01 - 1
14/9/2021 Καλούγκα Φάκελ Βορονέζ B'1 - 12 - 1
14/9/2021 Λενινγκράντετς Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ1 - 02 - 0
14/9/2021 Τσερτανόβο Σινίκ Γιάροσλαβλ0 - 11 - 2
14/9/2021 Ντολγκοπρίντι ΙΙ Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ0 - 01 - 1
14/9/2021 Χίμικ Τζέρζινσκ Ζνάμια Τρούντα2 - 02 - 1

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
20/9/2021 Τουάπσε ΣΚΑ Ροστόφ
21/9/2021 Τσερτανόβο Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ-
21/9/2021 Περεσβέτ Ποντόλσκ Κολόμνα-
22/9/2021 Κούμπαν Χόλντινγκ Ρότορ Βόλγκογκραντ ΙΙ-
25/9/2021 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ Ντολγκοπρίντι ΙΙ-
26/9/2021 Τσίτα Τβερ-
26/9/2021 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ-
26/9/2021 Λούκι Ενέργκια Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ-
26/9/2021 Άβανγκαρντ Κουρσκ Ντιναμό Μπρζανσκ-
26/9/2021 Καλούγκα Ζενίτ Πένζα-
26/9/2021 Λενινγκράντετς Κρασάβα-
26/9/2021 Κβαντ Ομπίνισκ Χίμκι 2-
26/9/2021 Σπάρτακ Νάλτσικ Ντρούζμπα Μαϊκόπ-
26/9/2021 Μάσιουκ ΚΜΒ Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ-
26/9/2021 Ντιναμό Σταβροπόλ Τουάπσε-
26/9/2021 Λέτζιον Ντιναμό Κούμπαν Χόλντινγκ-
26/9/2021 Μπιαλόγκ Φόρτε Ταγκανρόγκ-
26/9/2021 Βάλτικα Καλίνινγκραντ Σότσι-
26/9/2021 Τσερτανόβο Χίμικ Τζέρζινσκ-
26/9/2021 Τορπέντο Βλάντιμιρ Σινίκ Γιάροσλαβλ-
26/9/2021 Καζάνκα Μόσχας Ζνάμια Τρούντα-
26/9/2021 Ντιναμό Μόσχας 2 Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ-
26/9/2021 Ζνάμια Νόγκινσκ ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ-
26/9/2021 Σαράνσκ Στρογκίνο-
26/9/2021 Κολόμνα Σάτουρν Ραμενσκόγιε-
26/9/2021 Ρόντινα Μέταλουργκ Βίντνοε-
26/9/2021 Σάκαλιν Σάκαλινσκ Ντινάμο Βλαντιβοστόκ-
26/9/2021 Φάκελ Βορονέζ B' Ριαζάν-
26/9/2021 Σαλιούτ Μπελγκορόντ Σοκόλ Σαράτοφ-
26/9/2021 Σπαρτάκ Τουιμάζι Τσελιάμπινσκ-
26/9/2021 Τορπέντο Μιάς Ουράλ ΙΙ-
26/9/2021 Ζενίτ Ίζχεβσκ Τιουμέν-
26/9/2021 Ζβέζντα Περμ Άμκαρ-
26/9/2021 Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ Ρότορ Βόλγκογκραντ ΙΙ-
27/9/2021 Λάντα Τογκλιάτι Ίρτις Ομσκ-
27/9/2021 Τσάικα Ανζί Μαχάτσκαλα-
27/9/2021 Εσεντούκι Ντιναμό Μαχατσκαλά-
27/9/2021 Βόλγα Ουλιανόβσκ Ντινάμο Μπαρνάουλ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)