Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ρετζιοναλίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα 2022/2023

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Ρετζιοναλίγκα: Βαυαρία
  1 Βίλτζινγκ 6 15 5 0 1 13:8
  2 Ουντερχάκινγκ 6 13 4 1 1 14:7
  3 Βιρτσμπούργκερ Κίκερς 6 11 3 2 1 17:6
  4 Μπάγερν Μονάχου Β’ 6 11 3 2 1 12:8
  5 Βάκερ Μπουργκχάουζεν 6 11 3 2 1 11:9
  6 Νυρεμβέργη ΙΙ 6 9 3 0 3 10:7
  7 Πίπινσριντ 6 9 3 0 3 9:12
  8 Σβάινφουρτ 6 8 2 2 2 12:9
  9 Άουμπσταντ 6 8 2 2 2 11:10
  10 TSV Μπούτσμπαχ 6 8 2 2 2 8:7
  11 Χάνκοφεν Χάιλινγκ 5 8 2 2 1 5:5
  12 Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ 6 8 2 2 2 9:11
  13 Ισχστάτ 6 7 2 1 3 10:11
  14 Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ 5 7 2 1 2 3:6
  15 Χαϊμστέτεν 6 6 2 0 4 13:14
  16 Ράιν Λεσχ 5 6 2 0 3 4:10
  17 Τουργκουτσού Μούνχεν 5 5 1 2 2 6:7
  18 Άνσμπαχ 6 5 1 2 3 8:14
  19 Ιλερτίσεν 6 4 1 1 4 8:18
  20 Άουγκσμπουργκ ΙΙ 6 3 1 0 5 9:13
Ρετζιοναλίγκα: Βορειοανατολικά
  1 Μπάμπελσμπεργκ 2 6 2 0 0 5:2
  2 VSG Αλτγκλιένιτσκε 2 6 2 0 0 4:1
  3 Λοκομοτίβ Λειψίας 2 4 1 1 0 6:4
  4 Τσέμνιτσερ 1 3 1 0 0 3:0
  5 Μπέρλινερ 1 3 1 0 0 2:0
  6 Κότμπους 2 3 1 0 1 3:2
  7 Ντιναμό Βερολίνου 1 3 1 0 0 2:1
  8 Λίχτενμπεργκ 1 3 1 0 0 2:1
  9 Βικτόρια Βερολίνου 2 2 0 2 0 3:3
  10 Καρλ Τσάις Ιένα 1 1 0 1 0 1:1
  11 Έρφουρτ 1 1 0 1 0 1:1
  12 ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε 2 1 0 1 1 1:4
  13 Γερμανία Χάλμπερσταντ 1 0 0 0 1 1:2
  14 Μεουσέλβιτζ 1 0 0 0 1 1:2
  15 Γκρειφσβάλντερ 1 0 0 0 1 0:2
  16 Τσέμι Λειψίας 2 0 0 0 2 3:6
  17 Χέρτα Βερολίνου ΙΙ 2 0 0 0 2 2:5
  18 Τένις Μπορούσια Βερολίνου 1 0 0 0 1 0:3
Ρετζιοναλίγκα: Βορράς
  1 Βέιτσε Φλένσμπουργκ 3 9 3 0 0 7:1
  2 Αμβούργο ΙΙ 3 7 2 1 0 8:3
  3 Ντρόχτερσεν Ασέλ 3 6 2 0 1 9:6
  4 Γέντελοχ 3 5 1 2 0 8:7
  5 Χαβέλσε 3 4 1 1 1 4:3
  6 Χιλντεσχάιμ 2 4 1 1 0 4:3
  7 Άτλας Ντέλμενχορστ 2 4 1 1 0 3:2
  8 Λούμπεκ 1 3 1 0 0 3:0
  9 Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ 1 3 1 0 0 3:1
  10 Σβαρτς Βάις Ρέντεν 1 3 1 0 0 2:0
  11 Φοίνιξ Λούμπεκ 2 3 1 0 1 4:5
  12 Αννόβερο ΙΙ 3 3 1 0 2 2:5
  13 Άιντραχτ Νόρντερστεντ 3 2 0 2 1 4:6
  14 Τεουτόνια 05 3 1 0 1 2 4:7
  15 Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ 3 1 0 1 2 3:8
  16 Μπλάου Βάις Λόχνε 1 0 0 0 1 2:3
  17 Μπρέμερ 1 0 0 0 1 1:2
  18 Βέρντερ Βρέμης Β 1 0 0 0 1 2:4
  19 Κίκερς Έμντεν 3 0 0 0 3 1:8
Ρετζιοναλίγκα: Δύση
  1 Κάαν-Μάριενμπορν 4 10 3 1 0 8:3
  2 Ντίρεν 4 10 3 1 0 7:3
  3 Πρόισεν Μούνστερ 3 9 3 0 0 10:1
  4 Ροντινγκχάουζεν 4 9 3 0 1 9:2
  5 Λίπσταντ 4 9 3 0 1 7:5
  6 Βίντενμπρουκ 4 7 2 1 1 9:4
  7 Ροτ Βάις Άλεν 4 7 2 1 1 11:7
  8 Ομπερχάουζεν 3 7 2 1 0 7:5
  9 Σάλκε Β' 4 6 2 0 2 5:6
  10 Βουπερτάλερ 4 5 1 2 1 9:7
  11 Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ 3 4 1 1 1 4:4
  12 Βατενσάιντ 4 3 1 0 3 5:16
  13 Αλεμάνια Άαχεν 3 2 0 2 1 4:5
  14 Γκλάντμπαχ ΙΙ 3 1 0 1 2 4:6
  15 Φορτούνα Κολωνίας 4 1 0 1 3 1:7
  16 Κολωνία ΙΙ 3 1 0 1 2 2:9
  17 Μπόχολτ 4 1 0 1 3 4:12
  18 Στράελεν 4 0 0 0 4 1:5
Ρετζιοναλίγκα: Νοτιοδυτικά
  1 Ούλμ 1846 2 6 2 0 0 5:0
  2 Άαλεν 2 6 2 0 0 5:1
  3 Άιντραχτ Τριέρ 1 3 1 0 0 3:0
  4 Οφενμπάχερ Κίκερς 2 3 1 0 1 5:3
  5 Χόμπουργκ 1 3 1 0 0 3:1
  6 ΦΣΒ Φρανκφούρτης 1 3 1 0 0 1:0
  7 Μπάλινγκερ 2 3 1 0 1 3:3
  8 Μπάλινγκεν 2 3 1 0 1 3:3
  9 Βορμάτια Βορμς 2 3 1 0 1 1:1
  10 Χοφενχάιμ ΙΙ 2 3 1 0 1 4:5
  11 Αστόρια Γουάλντορφ 2 3 1 0 1 1:3
  12 Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς 2 3 1 0 1 1:3
  13 Μάιντζ ΙΙ 2 3 1 0 1 1:4
  14 Στουτγκάρδη II 1 0 0 0 1 2:3
  15 Φράιμπεργκ 2 0 0 0 2 3:5
  16 Ροτ Βάις Κόμπλεντ 1 0 0 0 1 1:3
  17 Χέσεν Κασέλ 1 0 0 0 1 0:2
  18 TSV Στάινμπαχ 2 0 0 0 2 0:2

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
13/8/2022 Ισχστάτ Νυρεμβέργη ΙΙ0 - 23 - 2
13/8/2022 Ντρόχτερσεν Ασέλ Άιντραχτ Νόρντερστεντ3 - 03 - 1
13/8/2022 Ουντερχάκινγκ Μπάγερν Μονάχου Β’0 - 01 - 1
13/8/2022 Τουργκουτσού Μούνχεν Βιρτσμπούργκερ Κίκερς0 - 00 - 0
13/8/2022 Βίλτζινγκ Άουμπσταντ2 - 02 - 1
13/8/2022 Σβάινφουρτ Βάκερ Μπουργκχάουζεν1 - 11 - 1
13/8/2022 Στράελεν Ντίρεν0 - 00 - 1
13/8/2022 Μπόχολτ Βουπερτάλερ0 - 22 - 2
13/8/2022 Βατενσάιντ Φορτούνα Κολωνίας2 - 03 - 0
13/8/2022 Ροντινγκχάουζεν Σάλκε Β'2 - 02 - 0
13/8/2022 Λίπσταντ Κάαν-Μάριενμπορν1 - 11 - 4
13/8/2022 Κίκερς Έμντεν Χαβέλσε0 - 01 - 3
13/8/2022 Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ Τεουτόνια 051 - 02 - 2
13/8/2022 Άαλεν Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς1 - 03 - 0
13/8/2022 TSV Στάινμπαχ Μάιντζ ΙΙ0 - 10 - 1
13/8/2022 Μπάλινγκεν Φράιμπεργκ0 - 13 - 2
13/8/2022 Ούλμ 1846 Μπάλινγκερ0 - 01 - 0
13/8/2022 Αστόρια Γουάλντορφ Βορμάτια Βορμς0 - 01 - 0
13/8/2022 Αμβούργο ΙΙ Γέντελοχ2 - 02 - 2
13/8/2022 Κότμπους ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε2 - 03 - 0
13/8/2022 Τσέμι Λειψίας VSG Αλτγκλιένιτσκε1 - 01 - 2
12/8/2022 TSV Μπούτσμπαχ Χαϊμστέτεν1 - 02 - 0
12/8/2022 Ιλερτίσεν Άουγκσμπουργκ ΙΙ1 - 31 - 5
12/8/2022 Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ0 - 00 - 0
12/8/2022 Βίντενμπρουκ Ροτ Βάις Άλεν2 - 05 - 0
12/8/2022 Αννόβερο ΙΙ Βέιτσε Φλένσμπουργκ0 - 10 - 3
12/8/2022 Χέρτα Βερολίνου ΙΙ Μπάμπελσμπεργκ0 - 10 - 1
12/8/2022 Βικτόρια Βερολίνου Λοκομοτίβ Λειψίας1 - 22 - 2
12/8/2022 Οφενμπάχερ Κίκερς Χοφενχάιμ ΙΙ2 - 15 - 2
12/8/2022 Άνσμπαχ Χάνκοφεν Χάιλινγκ1 - 01 - 1
12/8/2022 Πίπινσριντ Ράιν Λεσχ2 - 03 - 0
10/8/2022 Στράελεν Κάαν-Μάριενμπορν0 - 10 - 1
10/8/2022 Λίπσταντ Ροντινγκχάουζεν1 - 02 - 0
9/8/2022 Ιλερτίσεν Σβάινφουρτ1 - 24 - 3
7/8/2022 Άουγκσμπουργκ ΙΙ TSV Μπούτσμπαχ0 - 11 - 3
7/8/2022 Μπάγερν Μονάχου Β’ Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ0 - 01 - 1
7/8/2022 Σάλκε Β' Λίπσταντ1 - 01 - 3
7/8/2022 Κάαν-Μάριενμπορν Κολωνία ΙΙ1 - 01 - 1
7/8/2022 Χαβέλσε Αμβούργο ΙΙ1 - 21 - 2
7/8/2022 Τεουτόνια 05 Χιλντεσχάιμ1 - 12 - 3

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
14/8/2022 Τένις Μπορούσια Βερολίνου Καρλ Τσάις Ιένα-
14/8/2022 Γκρειφσβάλντερ Τσέμνιτσερ-
14/8/2022 Γερμανία Χάλμπερσταντ Μεουσέλβιτζ-
14/8/2022 Γκλάντμπαχ ΙΙ Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ-
14/8/2022 Φοίνιξ Λούμπεκ Άτλας Ντέλμενχορστ-
14/8/2022 Βέρντερ Βρέμης Β Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ-
14/8/2022 Χόμπουργκ ΦΣΒ Φρανκφούρτης-
14/8/2022 Στουτγκάρδη II Άιντραχτ Τριέρ-
14/8/2022 Χέσεν Κασέλ Ροτ Βάις Κόμπλεντ-
14/8/2022 Μπρέμερ Λούμπεκ-
14/8/2022 Χιλντεσχάιμ Σβαρτς Βάις Ρέντεν-
14/8/2022 Έρφουρτ Λίχτενμπεργκ-
14/8/2022 Ντιναμό Βερολίνου Μπέρλινερ-
16/8/2022 Άιντραχτ Νόρντερστεντ Αμβούργο ΙΙ-
17/8/2022 Λούμπεκ Αννόβερο ΙΙ-
17/8/2022 Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ Ντρόχτερσεν Ασέλ-
17/8/2022 Φοίνιξ Λούμπεκ Τεουτόνια 05-
17/8/2022 Σβαρτς Βάις Ρέντεν Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ-
17/8/2022 Βέιτσε Φλένσμπουργκ Χιλντεσχάιμ-
17/8/2022 Χαβέλσε Μπρέμερ-
17/8/2022 Μπλάου Βάις Λόχνε Βέρντερ Βρέμης Β-
17/8/2022 Γέντελοχ Κίκερς Έμντεν-
19/8/2022 Πίπινσριντ Ισχστάτ-
19/8/2022 Ράιν Λεσχ Άουγκσμπουργκ ΙΙ-
19/8/2022 Βιρτσμπούργκερ Κίκερς Βίλτζινγκ-
19/8/2022 Χαϊμστέτεν Ιλερτίσεν-
19/8/2022 Βάκερ Μπουργκχάουζεν TSV Μπούτσμπαχ-
19/8/2022 Σβάινφουρτ Μπάγερν Μονάχου Β’-
19/8/2022 Βουπερτάλερ Αλεμάνια Άαχεν-
19/8/2022 ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε Τσέμι Λειψίας-
19/8/2022 Τσέμνιτσερ Ντιναμό Βερολίνου-
19/8/2022 Μπάμπελσμπεργκ VSG Αλτγκλιένιτσκε-
19/8/2022 Χοφενχάιμ ΙΙ Αστόρια Γουάλντορφ-
19/8/2022 Άαλεν Μπάλινγκεν-
19/8/2022 Βατενσάιντ Βίντενμπρουκ-
20/8/2022 Αννόβερο ΙΙ Χαβέλσε-
20/8/2022 Λοκομοτίβ Λειψίας Τένις Μπορούσια Βερολίνου-
20/8/2022 Χέρτα Βερολίνου ΙΙ Βικτόρια Βερολίνου-
20/8/2022 Μεουσέλβιτζ Έρφουρτ-
20/8/2022 Χάνκοφεν Χάιλινγκ Τουργκουτσού Μούνχεν-
20/8/2022 Νυρεμβέργη ΙΙ Άνσμπαχ-
20/8/2022 Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ Ουντερχάκινγκ-
20/8/2022 Ροτ Βάις Άλεν Μπόχολτ-
20/8/2022 Κάαν-Μάριενμπορν Ροντινγκχάουζεν-
20/8/2022 Ομπερχάουζεν Λίπσταντ-
20/8/2022 Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ Στράελεν-
20/8/2022 Πρόισεν Μούνστερ Γκλάντμπαχ ΙΙ-
20/8/2022 Φορτούνα Κολωνίας Σάλκε Β'-
20/8/2022 Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς Μάιντζ ΙΙ-
20/8/2022 ΦΣΒ Φρανκφούρτης Χέσεν Κασέλ-
20/8/2022 Βορμάτια Βορμς Στουτγκάρδη II-
20/8/2022 Άιντραχτ Τριέρ Ούλμ 1846-
20/8/2022 Μπάλινγκερ TSV Στάινμπαχ-
20/8/2022 Φράιμπεργκ Χόμπουργκ-
20/8/2022 Άουμπσταντ Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ-
21/8/2022 Λίχτενμπεργκ Κότμπους-
21/8/2022 Μπέρλινερ Γερμανία Χάλμπερσταντ-
21/8/2022 Καρλ Τσάις Ιένα Γκρειφσβάλντερ-
21/8/2022 Ντίρεν Κολωνία ΙΙ-
21/8/2022 Βέρντερ Βρέμης Β Άτλας Ντέλμενχορστ-
21/8/2022 Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ Μπλάου Βάις Λόχνε-
21/8/2022 Κίκερς Έμντεν Άιντραχτ Νόρντερστεντ-
21/8/2022 Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ Βέιτσε Φλένσμπουργκ-
21/8/2022 Φοίνιξ Λούμπεκ Σβαρτς Βάις Ρέντεν-
21/8/2022 Ροτ Βάις Κόμπλεντ Οφενμπάχερ Κίκερς-
21/8/2022 Χιλντεσχάιμ Λούμπεκ-
21/8/2022 Ντρόχτερσεν Ασέλ Αμβούργο ΙΙ-
21/8/2022 Μπρέμερ Γέντελοχ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Βίλτζινγκ51240110:6
 2Βιρτσμπούργκερ Κίκερς51031116:5
 3Ουντερχάκινγκ51031111:6
 4Κάαν-Μάριενμπορν4103108:3
 5Ντίρεν4103107:3
 6Βάκερ Μπουργκχάουζεν5103119:7
 7Πρόισεν Μούνστερ3930010:1
 8Ροντινγκχάουζεν493019:2
 9Βέιτσε Φλένσμπουργκ393007:1
 10Λίπσταντ493017:5
 11Πίπινσριντ593029:11
 12Άουμπσταντ5822110:7
 13TSV Μπούτσμπαχ582217:4
 14Μπάγερν Μονάχου Β’582218:8
 15Χάνκοφεν Χάιλινγκ582215:5
 16Αμβούργο ΙΙ372108:3
 17Βίντενμπρουκ472119:4
 18Ροτ Βάις Άλεν4721111:7
 19Ισχστάτ5721210:7
 20Ομπερχάουζεν372107:5
 21Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ572123:6
 22Ούλμ 1846262005:0
 23Άαλεν262005:1
 24Ντρόχτερσεν Ασέλ362019:6
 25VSG Αλτγκλιένιτσκε262004:1
 26Μπάμπελσμπεργκ262005:2
 27Νυρεμβέργη ΙΙ562037:6
 28Χαϊμστέτεν5620312:12
 29Σάλκε Β'462025:6
 30Ράιν Λεσχ562034:10
 31Βουπερτάλερ451219:7
 32Γέντελοχ351208:7
 33Σβάινφουρτ551229:9
 34Τουργκουτσού Μούνχεν551226:7
 35Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ551227:10
 36Λοκομοτίβ Λειψίας241106:4
 37Χαβέλσε341114:3
 38Χιλντεσχάιμ241104:3
 39Άτλας Ντέλμενχορστ241103:2
 40Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ341114:4
 41Άνσμπαχ541136:12
 42Ιλερτίσεν541137:16
 43Άιντραχτ Τριέρ131003:0
N
 44Τσέμνιτσερ131003:0
N
 45Λούμπεκ131003:0
N
 46Οφενμπάχερ Κίκερς231015:3
 47Μπέρλινερ131002:0
N
 48Σβαρτς Βάις Ρέντεν131002:0
N
 49Χόμπουργκ131003:1
N
 50Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ131003:1
N
 51Κότμπους231013:2
 52ΦΣΒ Φρανκφούρτης131001:0
N
 53Ντιναμό Βερολίνου131002:1
N
 54Λίχτενμπεργκ131002:1
N
 55Μπάλινγκεν231013:3
 56Μπάλινγκερ231013:3
 57Βορμάτια Βορμς231011:1
 58Χοφενχάιμ ΙΙ231014:5
 59Φοίνιξ Λούμπεκ231014:5
 60Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς231011:3
 61Αστόρια Γουάλντορφ231011:3
 62Μάιντζ ΙΙ231011:4
 63Άουγκσμπουργκ ΙΙ531047:10
 64Αννόβερο ΙΙ331022:5
 65Βατενσάιντ431035:16
 66Βικτόρια Βερολίνου220203:3
 67Αλεμάνια Άαχεν320214:5
 68Άιντραχτ Νόρντερστεντ320214:6
 69Καρλ Τσάις Ιένα110101:1
I
 70Έρφουρτ110101:1
I
 71Γκλάντμπαχ ΙΙ310124:6
 72Τεουτόνια 05310124:7
 73ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε210111:4
 74Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ310123:8
 75Φορτούνα Κολωνίας410131:7
 76Κολωνία ΙΙ310122:9
 77Μπόχολτ410134:12
 78Μπλάου Βάις Λόχνε100012:3
H
 79Στουτγκάρδη II100012:3
H
 80Μπρέμερ100011:2
H
 81Μεουσέλβιτζ100011:2
H
 82Γερμανία Χάλμπερσταντ100011:2
H
 83TSV Στάινμπαχ200020:2
 84Φράιμπεργκ200023:5
 85Βέρντερ Βρέμης Β100012:4
H
 86Χέσεν Κασέλ100010:2
H
 87Γκρειφσβάλντερ100010:2
H
 88Ροτ Βάις Κόμπλεντ100011:3
H
 89Τσέμι Λειψίας200023:6
 90Χέρτα Βερολίνου ΙΙ200022:5
 91Τένις Μπορούσια Βερολίνου100010:3
H
 92Στράελεν400041:5
 93Κίκερς Έμντεν300031:8