Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ρετζιοναλίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα 2023/2024

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Ρετζιοναλίγκα: Ανατολή
  1 Ραπίντ Βιέννης ΙΙ 17 36 11 3 3 40:19
  2 Κρέμσερ 17 36 11 3 3 29:17
  3 Ντοναφέλντ Βιέννης 17 32 9 5 3 39:23
  4 Αούστρια Βιέννης II 17 29 8 5 4 32:21
  5 Τραϊσκίρτσεν 17 29 9 2 6 38:22
  6 Βίνερ Βικτόρια 17 29 8 5 4 30:24
  7 Λεόμπεντορφ 17 27 8 3 6 34:22
  8 Μάρτσφελντ Ντοναουάουεν 17 26 7 5 5 26:25
  9 Τιμ Βίνερ Λίνιεν 17 22 6 4 7 20:24
  10 Βίνερ Σπόρτκλουμπ 17 21 5 6 6 26:24
  11 Νεουσιέντλ 1919 17 21 6 3 8 23:34
  12 Όμπερβαρτ 17 19 6 1 10 18:29
  13 Άρνταγκερ 17 18 4 6 7 16:23
  14 Φαβόριτνερ 17 12 2 6 9 19:33
  15 Ντράσμπουργκ 17 9 2 3 12 18:40
  16 Μαουέρβερκ 17 9 1 6 10 12:40
Ρετζιοναλίγκα: Δύση
  1 Αούστρια Σάλτσμπουργκ 16 36 11 3 2 43:14
  2 Χόενεμς 16 32 9 5 2 42:24
  3 Πινζάου Σάλφελντεν 16 31 10 1 5 28:14
  4 Μπισχοφσχόφεν 16 28 9 1 6 40:28
  5 Ρισχενάου 16 26 7 5 4 27:19
  6 Σιλς Μοτζ 16 25 8 1 7 43:35
  7 Άλταχ ΙΙ 16 25 7 4 5 28:21
  8 Ιμστ 16 24 6 6 4 28:29
  9 Σβατς 16 22 6 4 6 24:21
  10 Βαλς Γκρουνάου 16 20 5 5 6 21:29
  11 Κουφστάιν 16 18 5 3 8 16:25
  12 Σεντ Γιόχαν 16 17 4 5 7 21:31
  13 Ρόθις 16 16 4 4 8 17:28
  14 Ντόρμπιρνερ 16 14 3 5 8 20:28
  15 Ρανκβέιλ 16 13 4 1 11 20:52
  16 Βόλφουρτ 16 9 2 3 11 22:42
Ρετζιοναλίγκα: Δύση-Τιρό
  1 Φούγκεν 5 9 3 0 2 8:6
  2 Βέλσερ 5 8 2 2 1 11:7
  3 Κίτζμπουχελ 5 8 2 2 1 4:2
  4 Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ 4 7 2 1 1 7:3
  5 Τελφς 4 7 2 1 1 5:4
  6 Βόλντερς 5 7 2 1 2 4:10
  7 Ιμπς 3 6 2 0 1 9:8
  8 Κουντλ 5 6 2 0 3 7:5
  9 Κεματέν 5 6 2 0 3 9:12
  10 Στ. Γιόχαν Τιρόλ 4 4 1 1 2 5:6
  11 Όμπι Βοργκλ 4 4 1 1 2 7:10
  12 Ινσμπρούκερ 5 3 0 3 2 8:11
Ρετζιοναλίγκα: Κέντρο
  1 Βόιτσμπεργκ 16 38 12 2 2 46:12
  2 SV Βάλερν-Σεντ Μαριενκίρχεν 16 33 10 3 3 38:21
  3 HOGO Βελς 16 29 8 5 3 32:17
  4 Βόρβαρτς Στειρ 16 25 7 4 5 16:16
  5 Ουνιόν Γκούρτεν 16 24 7 3 6 21:16
  6 Λασκ Λίντσερ ΙΙ 16 24 6 6 4 36:22
  7 Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν 16 24 7 3 6 20:30
  8 Αλερχάιλιγκεν 16 23 7 2 7 25:28
  9 Ντοιτσλαντσμπέργκερ 16 22 6 4 6 28:23
  10 Γκλέισντορφ 1919 16 20 6 2 8 23:21
  11 Ουνιόν Βόκλαμαρκτ 16 20 6 2 8 21:32
  12 Βάιτς 16 17 5 2 9 26:35
  13 Ριντ II 16 16 5 1 10 27:41
  14 ASK Κλάγκενφουρτ 16 15 4 3 9 23:35
  15 Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ 16 15 4 3 9 19:35
  16 Βόλφσμπεργκερ II 16 15 4 3 9 22:39

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
2/3/2024 Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν Ουνιόν Βόκλαμαρκτ1 - 13 - 1
2/3/2024 Άρνταγκερ Βίνερ Βικτόρια0 - 00 - 0
2/3/2024 Ουνιόν Γκούρτεν ASK Κλάγκενφουρτ1 - 01 - 0
2/3/2024 Ριντ II Γκλέισντορφ 19190 - 12 - 1
2/3/2024 Ντοναφέλντ Βιέννης Ραπίντ Βιέννης ΙΙ1 - 02 - 2
1/3/2024 Αούστρια Βιέννης II Μάρτσφελντ Ντοναουάουεν0 - 00 - 0
1/3/2024 Κρέμσερ Βίνερ Σπόρτκλουμπ0 - 01 - 0
1/3/2024 Φαβόριτνερ Νεουσιέντλ 19191 - 11 - 3
1/3/2024 Όμπερβαρτ Μαουέρβερκ1 - 02 - 1
1/3/2024 Τραϊσκίρτσεν Τιμ Βίνερ Λίνιεν0 - 02 - 0
1/3/2024 SV Βάλερν-Σεντ Μαριενκίρχεν Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ2 - 15 - 1
1/3/2024 Βάιτς Βόιτσμπεργκ0 - 11 - 3
1/3/2024 Ντοιτσλαντσμπέργκερ Αλερχάιλιγκεν0 - 00 - 1
1/3/2024 HOGO Βελς Βόλφσμπεργκερ II1 - 01 - 3
1/3/2024 Λασκ Λίντσερ ΙΙ Βόρβαρτς Στειρ0 - 01 - 0
1/3/2024 Ντράσμπουργκ Λεόμπεντορφ0 - 00 - 2
17/11/2023 Τιμ Βίνερ Λίνιεν Βίνερ Σπόρτκλουμπ0 - 02 - 1
12/11/2023 Άλταχ ΙΙ Βόλφουρτ1 - 01 - 0
11/11/2023 Λεόμπεντορφ Ντοναφέλντ Βιέννης0 - 00 - 0
11/11/2023 Μαουέρβερκ Φαβόριτνερ1 - 02 - 2
11/11/2023 Βίνερ Βικτόρια Αούστρια Βιέννης II2 - 22 - 3
11/11/2023 Κουφστάιν Βαλς Γκρουνάου1 - 11 - 2
11/11/2023 Ιμστ Ρισχενάου1 - 02 - 1
11/11/2023 Χόενεμς Σιλς Μοτζ1 - 23 - 2
11/11/2023 Ρανκβέιλ Σβατς0 - 13 - 1
11/11/2023 Τιμ Βίνερ Λίνιεν Νεουσιέντλ 19190 - 01 - 0
11/11/2023 Ρόθις Μπισχοφσχόφεν1 - 11 - 3
11/11/2023 Σεντ Γιόχαν Ντόρμπιρνερ0 - 00 - 0
11/11/2023 Αούστρια Σάλτσμπουργκ Πινζάου Σάλφελντεν0 - 01 - 0
10/11/2023 Βίνερ Σπόρτκλουμπ Όμπερβαρτ0 - 00 - 1
10/11/2023 Τραϊσκίρτσεν Άρνταγκερ1 - 02 - 0
10/11/2023 Ραπίντ Βιέννης ΙΙ Κρέμσερ1 - 03 - 0
10/11/2023 Μάρτσφελντ Ντοναουάουεν Ντράσμπουργκ2 - 04 - 1
7/11/2023 Αλερχάιλιγκεν Ριντ II1 - 12 - 3
7/11/2023 Μάρτσφελντ Ντοναουάουεν Ντοναφέλντ Βιέννης1 - 02 - 1
7/11/2023 Αούστρια Βιέννης II Τραϊσκίρτσεν0 - 02 - 1
7/11/2023 Γκλέισντορφ 1919 Λασκ Λίντσερ ΙΙ0 - 30 - 4
5/11/2023 Ρανκβέιλ Σιλς Μοτζ2 - 03 - 2
5/11/2023 Ρόθις Σβατς0 - 00 - 0
4/11/2023 Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν ASK Κλάγκενφουρτ2 - 04 - 0

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)