Εθνική Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σερίφ Τιρασπόλ
|
17 | 38 | 11 | 5 | 1 | 42:13 | ||
| 2 |
Πετροκούμπ
|
17 | 32 | 9 | 5 | 3 | 33:15 | ||
| 3 |
Ζίμπρου
|
17 | 32 | 9 | 5 | 3 | 34:15 | ||
| 4 |
Ντάτσια Μπουιουτσάνι
|
17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 22:23 | ||
| 5 |
Μιλσάμι
|
17 | 22 | 5 | 7 | 5 | 19:23 | ||
| 6 |
Πολιτέχνικα UTM
|
17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 26:27 | ||
| 7 |
Ρεάλ Σιρέτι
|
17 | 13 | 2 | 7 | 8 | 14:25 | ||
| 8 |
Μπάλτι
|
17 | 5 | 1 | 2 | 14 | 10:59 |
Πλέι Οφ
Πλέι Άουτ
Αγώνες
Επόμενοι Αγώνες
|
Σάβ. 14:00 |
Ζίμπρου
Ρεάλ Σιρέτι
|
||||
|
Σάβ. 16:00 |
Πετροκούμπ
Σερίφ Τιρασπόλ
|
||||
|
Κυρ. 14:00 |
Μιλσάμι
Μπάλτι
|
||||
|
Κυρ. 16:00 |
Ντάτσια Μπουιουτσάνι
Πολιτέχνικα UTM
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σερίφ Τιρασπόλ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 17:3 | ||
| 2 | Πετροκούμπ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:2 | ||
| 3 | Μιλσάμι | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | ||
| 4 | Ντάτσια Μπουιουτσάνι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | ||
| 5 | Ζίμπρου | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:4 | ||
| 6 | Ρεάλ Σιρέτι | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | ||
| 7 | Πολιτέχνικα UTM | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | ||
| 8 | Μπάλτι | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1:24 |
Στατιστικά Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ | G/G | N/G |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Σερίφ Τιρασπόλ
|
53% (9/17) |
47% (8/17) |
24% (4/17) |
35% (6/17) |
29% (5/17) |
12% (2/17) |
47% (8/17) |
53% (9/17) |
Πετροκούμπ
|
65% (11/17) |
35% (6/17) |
24% (4/17) |
47% (8/17) |
29% (5/17) |
0% (0/17) |
59% (10/17) |
41% (7/17) |
Ζίμπρου
|
53% (9/17) |
47% (8/17) |
12% (2/17) |
59% (10/17) |
29% (5/17) |
0% (0/17) |
53% (9/17) |
47% (8/17) |
Ντάτσια Μπουιουτσάνι
|
59% (10/17) |
41% (7/17) |
41% (7/17) |
29% (5/17) |
24% (4/17) |
6% (1/17) |
41% (7/17) |
59% (10/17) |
Μιλσάμι
|
47% (8/17) |
53% (9/17) |
41% (7/17) |
29% (5/17) |
29% (5/17) |
0% (0/17) |
53% (9/17) |
47% (8/17) |
Πολιτέχνικα UTM
|
65% (11/17) |
35% (6/17) |
18% (3/17) |
47% (8/17) |
35% (6/17) |
0% (0/17) |
53% (9/17) |
47% (8/17) |
Ρεάλ Σιρέτι
|
53% (9/17) |
47% (8/17) |
18% (3/17) |
71% (12/17) |
12% (2/17) |
0% (0/17) |
53% (9/17) |
47% (8/17) |
Μπάλτι
|
88% (15/17) |
12% (2/17) |
0% (0/17) |
47% (8/17) |
47% (8/17) |
6% (1/17) |
41% (7/17) |
59% (10/17) |
| Συνολικά | 60% | 40% | 22% | 46% | 29% | 3% | 50% | 50% |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals εντός | 36% | 64% | |
| Goals εκτός | 32% | 68% | |
| Μέσος χρόνος goal εντός | 53.73 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal εκτός | 56.28 λεπ. | ||
Στοιχηματικές
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Asprilla Jayder |
Σερίφ Τιρασπόλ
|
13 | 1 |
| Betivu Alexandru |
Ζίμπρου
|
8 | 0 |
| Rotaru Nicolae |
Πετροκούμπ
|
6 | 0 |
| Gandi Samuel |
Πολιτέχνικα UTM
|
6 | 1 |
| Doumbe Nkalle Isidore |
Πολιτέχνικα UTM
|
6 | 0 |
| Popescu Petru |
Πετροκούμπ
|
5 | 0 |
| Caruntu Marin |
Πολιτέχνικα UTM
|
5 | 1 |
| Conceicao Jonathas |
Ζίμπρου
|
5 | 0 |
| Puscas Dan |
Πετροκούμπ
|
5 | 1 |
| Borovschi Eugeniu |
Ρεάλ Σιρέτι
|
5 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Puscas Dan |
Πετροκούμπ
|
2 |
| Arhirii Igor |
Πολιτέχνικα UTM
|
1 |
| Josan Antonii |
Ντάτσια Μπουιουτσάνι
|
1 |
| Lisu Daniel |
Ρεάλ Σιρέτι
|
1 |
| Fomba Bourama |
Σερίφ Τιρασπόλ
|
1 |
| Nwaeze Christopher |
Μιλσάμι
|
1 |
| Forov Danila |
Σερίφ Τιρασπόλ
|
1 |
| Ginsari Radu |
Μιλσάμι
|
1 |
| Pascari Vlad |
Πετροκούμπ
|
1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 13.2% (9/68) | |
| 1 - 1 | 11.8% (8/68) | |
| 0 - 0 | 11.8% (8/68) | |
| 3 - 0 | 8.8% (6/68) | |
| 0 - 1 | 5.9% (4/68) | |
| 1 - 2 | 4.4% (3/68) | |
| 1 - 0 | 4.4% (3/68) | |
| 0 - 2 | 4.4% (3/68) | |
| 4 - 2 | 2.9% (2/68) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 27.9% (19/68) | |
| 2 | 17.6% (12/68) | |
| 4 | 13.2% (9/68) | |
| 0 | 11.8% (8/68) | |
| 1 | 10.3% (7/68) | |
| 6 | 10.3% (7/68) | |
| 5 | 5.9% (4/68) | |
| 7 | 2.9% (2/68) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.2% (28/68) | |
| X | 27.9% (19/68) | |
| 2 | 30.9% (21/68) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 30.9% (21/68) | |
| 1/X | 7.4% (5/68) | |
| 1/2 | 1.5% (1/68) | |
| X/1 | 10.3% (7/68) | |
| X/X | 17.6% (12/68) | |
| X/2 | 8.8% (6/68) | |
| 2/1 | 0.0% (0/68) | |
| 2/X | 2.9% (2/68) | |
| 2/2 | 20.6% (14/68) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 200 | 2.94 |
| Εντός | 108 | 1.59 |
| Εκτός | 92 | 1.35 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Σερίφ Τιρασπόλ
Πετροκούμπ
Ζίμπρου
Μιλσάμι
Ντάτσια Μπουιουτσάνι
Πολιτέχνικα UTM
Ρεάλ Σιρέτι
Μπάλτι