Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

4η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 4η Κατηγορία 2024

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Ος Tφ 2 6 2 0 0 9:0
  2 Σαντβίκεν 2 6 2 0 0 7:2
  3 Ασάνε ΙΙ 2 4 1 1 0 8:1
  4 Φέρντε 2 4 1 1 0 4:3
  5 Χάουγκεσουντ ΙΙ 2 4 1 1 0 2:1
  6 Φάνα IL 2 3 1 0 1 5:3
  7 Μπιάργκ 2 3 1 0 1 4:4
  8 Τζέρβ 1919 2 3 1 0 1 3:6
  9 Λόντεφιορντ 2 3 1 0 1 3:6
  10 Ασκέι 2 2 0 2 0 1:1
  11 Στορντ 2 1 0 1 1 2:4
  12 Φρόγια 2 0 0 0 2 1:5
  13 Αρντάλ 2 0 0 0 2 3:8
  14 Φλόρο 2 0 0 0 2 0:8
2ος Όμιλος
  1 Πορς Γκρένλαντ 2 6 2 0 0 4:1
  2 Βίντμπιαρτ 2 6 2 0 0 4:2
  3 Σταρτ ΙΙ 2 4 1 1 0 6:3
  4 Μπροντ 2 4 1 1 0 5:4
  5 Σολά 2 4 1 1 0 5:4
  6 Μάντλα 2 3 1 0 1 4:4
  7 Βίνταρ 2 3 1 0 1 4:4
  8 Σάντεφιορντ ΙΙ 2 2 0 2 0 3:3
  9 Στάαλ Ζόρπελαντ 2 2 0 2 0 3:3
  10 Σάντνες Ουλφ ΙΙ 2 1 0 1 1 2:3
  11 Μάνταλσκαμερατένε 2 1 0 1 1 1:2
  12 Οντ ΙΙ 2 1 0 1 1 1:3
  13 Φραμ Λάρβικ 2 0 0 0 2 2:4
  14 Βίγκοερ 2 0 0 0 2 4:8
3ος Όμιλος
  1 Μπαερούμ 2 6 2 0 0 9:3
  2 Γκάμλε Όσλο 2 6 2 0 0 7:4
  3 Άσκερ 2 4 1 1 0 6:3
  4 Σκέιντ ΙΙ 2 4 1 1 0 5:2
  5 Νόρντστραντ 2 4 1 1 0 6:4
  6 Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ 2 4 1 1 0 4:2
  7 Κφουμ Όσλο ΙΙ 2 3 1 0 1 6:5
  8 Ούλερν 2 3 1 0 1 6:6
  9 Οπσάλ 2 3 1 0 1 4:7
  10 Φλιντ 2 1 0 1 1 2:3
  11 Ασίντεν 2 1 0 1 1 3:6
  12 Άασκολεν 2 0 0 0 2 4:7
  13 Φρίγκ 2 0 0 0 2 3:7
  14 Μιοντάλεν ΙΙ 2 0 0 0 2 2:8
4ος Όμιλος
  1 Νάρντο 2 6 2 0 0 9:1
  2 Ράνα 2 6 2 0 0 9:3
  3 Τριγκ Λάντε 2 6 2 0 0 5:0
  4 Μέλχους 2 6 2 0 0 6:3
  5 Μπιάσεν 2 4 1 1 0 7:4
  6 Στρόμσγκοντσετ ΙΙ 2 4 1 1 0 4:3
  7 Στάμπαεκ ΙΙ 2 3 1 0 1 4:5
  8 Τίλερ 2 3 1 0 1 5:7
  9 Όρκλα 2 1 0 1 1 4:5
  10 Βερντάλ 2 1 0 1 1 1:2
  11 Ρόζενμποργκ ΙΙ 2 0 0 0 2 2:6
  12 Λίλεστρομ ΙΙ 2 0 0 0 2 3:8
  13 Σούρνανταλ 2 0 0 0 2 2:7
  14 Μόσγιοεν 2 0 0 0 2 1:8
5ος Όμιλος
  1 Λόρενσκογκ 2 6 2 0 0 6:1
  2 Σκζετέν 2 6 2 0 0 5:1
  3 Τραφ 2 6 2 0 0 3:1
  4 Λοκομοτίβ Όσλο 2 4 1 1 0 1:0
  5 Μπιοερκελάνγκεν 2 3 1 0 1 2:1
  6 Μόλντε ΙΙ 2 3 1 0 1 4:4
  7 Φάνεφοσ-Βόρμσαντ 2 3 1 0 1 3:4
  8 Άαλεσουντ 2 2 3 1 0 1 2:3
  9 Χοντ ΙΙ 2 3 1 0 1 5:8
  10 Κρίστιανσουντ ΙΙ 2 1 0 1 1 4:5
  11 Ρέντι 2 1 0 1 1 3:4
  12 Σπιέλκαβικ 2 1 0 1 1 1:2
  13 Γκιέλερασεν 2 0 0 0 2 4:6
  14 Σκέντσμο 2 0 0 0 2 0:3
6ος Όμιλος
  1 Σκιερβόι 2 6 2 0 0 6:2
  2 Έλβερουμ 2 6 2 0 0 3:0
  3 Σπριντ Ζελόϊ 2 6 2 0 0 2:0
  4 Χόνεφος 1 3 1 0 0 6:0
  5 Κόνγκσβινγκερ ΙΙ 2 3 1 0 1 5:1
  6 Φλόγια 2 3 1 0 1 6:3
  7 Ινστράντενς 2 3 1 0 1 3:1
  8 Χαμ Καμ ΙΙ 2 3 1 0 1 6:5
  9 Χάρσταντ 1 3 1 0 0 1:0
  10 Μιόλνερ 2 3 1 0 1 2:4
  11 Φρέντρικσταντ ΙΙ 2 0 0 0 2 0:3
  12 Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ 2 0 0 0 2 0:6
  13 Ούλφστιντ 2 0 0 0 2 1:8
  14 Φυλινγκσντάλεν 2 0 0 0 2 1:9

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
16/4/2024 Μιοντάλεν ΙΙ Μπαερούμ1 - 12 - 5
16/4/2024 Μπιοερκελάνγκεν Άαλεσουντ 20 - 02 - 0
15/4/2024 Πορς Γκρένλαντ Οντ ΙΙ1 - 02 - 0
15/4/2024 Ασίντεν Σκέιντ ΙΙ2 - 02 - 2
15/4/2024 Σολά Σάντεφιορντ ΙΙ1 - 12 - 2
15/4/2024 Στάμπαεκ ΙΙ Ρόζενμποργκ ΙΙ2 - 04 - 1
14/4/2024 Γκιέλερασεν Τραφ0 - 11 - 2
14/4/2024 Φέρντε Ασκέι0 - 00 - 0
14/4/2024 Ράνα Τίλερ2 - 07 - 2
14/4/2024 Κόνγκσβινγκερ ΙΙ Χάρσταντ0 - 10 - 1
14/4/2024 Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ Έλβερουμ0 - 10 - 1
14/4/2024 Χόνεφος Ούλφστιντ0 - 06 - 0
14/4/2024 Σπιέλκαβικ Λοκομοτίβ Όσλο0 - 00 - 0
14/4/2024 Φλόγια Χαμ Καμ ΙΙ1 - 15 - 1
14/4/2024 Άασκολεν Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ2 - 22 - 4
14/4/2024 Φλιντ Ούλερν0 - 32 - 3
14/4/2024 Μόλντε ΙΙ Σκζετέν0 - 30 - 3
14/4/2024 Σκέντσμο Φάνεφοσ-Βόρμσαντ0 - 10 - 2
14/4/2024 Φρέντρικσταντ ΙΙ Σπριντ Ζελόϊ0 - 00 - 1
14/4/2024 Ινστράντενς Μιόλνερ3 - 03 - 0
14/4/2024 Λίλεστρομ ΙΙ Μπιάσεν1 - 32 - 5
13/4/2024 Σκιερβόι Φυλινγκσντάλεν2 - 04 - 1
13/4/2024 Κρίστιανσουντ ΙΙ Ρέντι1 - 23 - 3
13/4/2024 Μπροντ Φραμ Λάρβικ1 - 02 - 1
13/4/2024 Βίντμπιαρτ Μάντλα1 - 23 - 2
13/4/2024 Μόσγιοεν Νάρντο1 - 11 - 5
13/4/2024 Σούρνανταλ Μέλχους0 - 12 - 3
13/4/2024 Βερντάλ Τριγκ Λάντε0 - 10 - 1
13/4/2024 Φρίγκ Γκάμλε Όσλο0 - 11 - 3
13/4/2024 Νόρντστραντ Άσκερ1 - 12 - 2
13/4/2024 Κφουμ Όσλο ΙΙ Οπσάλ1 - 15 - 1
13/4/2024 Φλόρο Μπιάργκ0 - 10 - 1
13/4/2024 Αρντάλ Λόντεφιορντ1 - 02 - 3
13/4/2024 Σταρτ ΙΙ Μάνταλσκαμερατένε0 - 11 - 1
13/4/2024 Βίνταρ Βίγκοερ1 - 13 - 2
13/4/2024 Λόρενσκογκ Χοντ ΙΙ4 - 15 - 1
13/4/2024 Φάνα IL Σαντβίκεν0 - 11 - 2
13/4/2024 Ος Tφ Τζέρβ 19192 - 05 - 0
13/4/2024 Στορντ Ασάνε ΙΙ1 - 01 - 1
13/4/2024 Χάουγκεσουντ ΙΙ Φρόγια0 - 01 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
19/4/2024 Τριγκ Λάντε Μόσγιοεν-
20/4/2024 Σπριντ Ζελόϊ Σκιερβόι-
20/4/2024 Οντ ΙΙ Στάαλ Ζόρπελαντ-
20/4/2024 Τζέρβ 1919 Φλόρο-
20/4/2024 Βίγκοερ Βίντμπιαρτ-
20/4/2024 Σκέιντ ΙΙ Φλιντ-
20/4/2024 Γκάμλε Όσλο Νόρντστραντ-
20/4/2024 Σκζετέν Σκέντσμο-
20/4/2024 Μπιάργκ Αρντάλ-
20/4/2024 Φρόγια Φέρντε-
20/4/2024 Ασκέι Στορντ-
20/4/2024 Μάνταλσκαμερατένε Σολά-
20/4/2024 Τίλερ Βερντάλ-
20/4/2024 Νάρντο Όρκλα-
20/4/2024 Μπιάσεν Ράνα-
20/4/2024 Μπαερούμ Άασκολεν-
20/4/2024 Άσκερ Φρίγκ-
20/4/2024 Ρέντι Μπιοερκελάνγκεν-
20/4/2024 Λόντεφιορντ Φάνα IL-
20/4/2024 Φραμ Λάρβικ Βίνταρ-
20/4/2024 Σάντεφιορντ ΙΙ Μπροντ-
20/4/2024 Μάντλα Πορς Γκρένλαντ-
20/4/2024 Χαμ Καμ ΙΙ Ινστράντενς-
20/4/2024 Φυλινγκσντάλεν Μιόλνερ-
21/4/2024 Ρόζενμποργκ ΙΙ Λίλεστρομ ΙΙ-
21/4/2024 Έλβερουμ Φλόγια-
21/4/2024 Στρόμσγκοντσετ ΙΙ Σούρνανταλ-
21/4/2024 Τραφ Λόρενσκογκ-
21/4/2024 Σάντνες Ουλφ ΙΙ Σταρτ ΙΙ-
21/4/2024 Μέλχους Στάμπαεκ ΙΙ-
21/4/2024 Άαλεσουντ 2 Γκιέλερασεν-
21/4/2024 Ασάνε ΙΙ Ος Tφ-
21/4/2024 Χάρσταντ Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ-
21/4/2024 Ούλφστιντ Κόνγκσβινγκερ ΙΙ-
21/4/2024 Ασίντεν Μιοντάλεν ΙΙ-
22/4/2024 Σαντβίκεν Χάουγκεσουντ ΙΙ-
22/4/2024 Φάνεφοσ-Βόρμσαντ Κρίστιανσουντ ΙΙ-
22/4/2024 Λοκομοτίβ Όσλο Μόλντε ΙΙ-
22/4/2024 Χοντ ΙΙ Σπιέλκαβικ-
22/4/2024 Οπσάλ Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ-
22/4/2024 Ούλερν Κφουμ Όσλο ΙΙ-
22/4/2024 Χόνεφος Φρέντρικσταντ ΙΙ-
25/4/2024 Φλόγια Ούλφστιντ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Ος Tφ262009:0
 2Νάρντο262009:1
 3Μπαερούμ262009:3
 4Ράνα262009:3
 5Τριγκ Λάντε262005:0
 6Λόρενσκογκ262006:1
 7Σαντβίκεν262007:2
 8Σκζετέν262005:1
 9Σκιερβόι262006:2
 10Πορς Γκρένλαντ262004:1
 11Έλβερουμ262003:0
 12Μέλχους262006:3
 13Γκάμλε Όσλο262007:4
 14Τραφ262003:1
 15Σπριντ Ζελόϊ262002:0
 16Βίντμπιαρτ262004:2
 17Ασάνε ΙΙ241108:1
 18Σκέιντ ΙΙ241105:2
 19Μπιάσεν241107:4
 20Άσκερ241106:3
 21Σταρτ ΙΙ241106:3
 22Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ241104:2
 23Νόρντστραντ241106:4
 24Σολά241105:4
 25Φέρντε241104:3
 26Λοκομοτίβ Όσλο241101:0
 27Μπροντ241105:4
 28Χάουγκεσουντ ΙΙ241102:1
 29Στρόμσγκοντσετ ΙΙ241104:3
 30Χόνεφος131006:0
N
 31Κόνγκσβινγκερ ΙΙ231015:1
 32Φλόγια231016:3
 33Ινστράντενς231013:1
 34Φάνα IL231015:3
 35Μπιοερκελάνγκεν231012:1
 36Χάρσταντ131001:0
N
 37Χαμ Καμ ΙΙ231016:5
 38Κφουμ Όσλο ΙΙ231016:5
 39Ούλερν231016:6
 40Μόλντε ΙΙ231014:4
 41Μάντλα231014:4
 42Μπιάργκ231014:4
 43Βίνταρ231014:4
 44Άαλεσουντ 2231012:3
 45Στάμπαεκ ΙΙ231014:5
 46Φάνεφοσ-Βόρμσαντ231013:4
 47Τίλερ231015:7
 48Μιόλνερ231012:4
 49Οπσάλ231014:7
 50Λόντεφιορντ231013:6
 51Χοντ ΙΙ231015:8
 52Τζέρβ 1919231013:6
 53Σάντεφιορντ ΙΙ220203:3
 54Ασκέι220201:1
 55Στάαλ Ζόρπελαντ220203:3
 56Σπιέλκαβικ210111:2
 57Φλιντ210112:3
 58Κρίστιανσουντ ΙΙ210114:5
 59Ρέντι210113:4
 60Βερντάλ210111:2
 61Μάνταλσκαμερατένε210111:2
 62Όρκλα210114:5
 63Σάντνες Ουλφ ΙΙ210112:3
 64Οντ ΙΙ210111:3
 65Στορντ210112:4
 66Ασίντεν210113:6
 67Γκιέλερασεν200024:6
 68Φραμ Λάρβικ200022:4
 69Άασκολεν200024:7
 70Σκέντσμο200020:3
 71Φρέντρικσταντ ΙΙ200020:3
 72Ρόζενμποργκ ΙΙ200022:6
 73Φρίγκ200023:7
 74Βίγκοερ200024:8
 75Φρόγια200021:5
 76Λίλεστρομ ΙΙ200023:8
 77Σούρνανταλ200022:7
 78Αρντάλ200023:8
 79Μιοντάλεν ΙΙ200022:8
 80Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ200020:6
 81Ούλφστιντ200021:8
 82Μόσγιοεν200021:8
 83Φυλινγκσντάλεν200021:9
 84Φλόρο200020:8