4η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 4η Κατηγορία 2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Σκέιντ ΙΙ 7 17 5 2 0 19:7
  2 Λιν 7 17 5 2 0 17:7
  3 Νόρντστραντ 7 15 5 0 2 19:7
  4 Γκρόρουντ ΙΙ 7 13 4 1 2 14:8
  5 Ος Tφ 7 13 4 1 2 12:12
  6 Σαντβίκεν 7 11 3 2 2 13:12
  7 Οπσάλ 7 8 2 2 3 14:14
  8 Λοκομοτίβ Όσλο 7 7 2 1 4 7:12
  9 Ρέντι 6 6 2 0 4 7:9
  10 Φυλινγκσντάλεν 7 6 2 0 5 14:18
  11 Κιελσάας ΙΙ 7 6 1 3 3 7:11
  12 Φρόγια 7 6 2 0 5 7:18
  13 Γκρέι 7 5 1 2 4 8:16
  14 Στάμπαεκ ΙΙ 6 4 0 4 2 6:13
2ος Όμιλος
  1 Μόλντε 2 7 18 6 0 1 28:9
  2 Άαλεσουντ 2 6 18 6 0 0 15:1
  3 Έλβερουμ 7 16 5 1 1 21:7
  4 Φέρντε 7 13 4 1 2 15:8
  5 Ράουφος ΙΙ 6 11 3 2 1 14:11
  6 Βόλντα 7 10 3 1 3 10:11
  7 Φλόρο 6 9 3 0 3 9:10
  8 Σπιέλκαβικ 6 8 2 2 2 10:11
  9 Χόνεφος 6 7 2 1 3 12:13
  10 Μπρουμούνταλ 6 5 1 2 3 12:12
  11 Λιλεχάμερ 6 4 1 1 4 2:10
  12 Κόνγκσβινγκερ ΙΙ 7 4 1 1 5 10:19
  13 Χοντ ΙΙ 6 3 1 0 5 8:19
  14 Τοτέν 7 3 1 0 6 5:30
3ος Όμιλος
  1 Μπραν ΙΙ 7 21 7 0 0 26:7
  2 Μπροντ 6 13 4 1 1 8:3
  3 Μπρέμνες 7 13 4 1 2 16:13
  4 Λισεκλόστερ 7 11 3 2 2 12:9
  5 Μπιάργκ 7 11 3 2 2 11:10
  6 Βίνταρ 7 10 3 1 3 13:9
  7 Τζέρβ 1919 7 10 3 1 3 16:16
  8 Βίκινγκ ΙΙ 6 10 3 1 2 15:19
  9 Σάντνες ΙΙ 7 9 2 3 2 18:15
  10 Φάνα IL 7 9 3 0 4 11:12
  11 Άκρα 7 6 1 3 3 9:12
  12 Σολά 6 4 1 1 4 4:12
  13 Στορντ 7 3 1 0 6 9:20
  14 Χάουγκεσουντ ΙΙ 6 3 1 0 5 4:15
4ος Όμιλος
  1 Φόλο 7 16 5 1 1 13:9
  2 Φραμ Λάρβικ 7 15 4 3 0 13:3
  3 Πορς Γκρένλαντ 7 13 4 1 2 14:10
  4 ΕΙΚ Τόνσμπεργκ 7 11 3 2 2 14:7
  5 Μάνταλσκαμερατένε 7 11 3 2 2 21:15
  6 Χάλσεν 7 11 3 2 2 15:17
  7 Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ 6 10 3 1 2 13:13
  8 Βίντμπιαρτ 7 8 2 2 3 16:11
  9 Σταρτ 2 7 8 2 2 3 12:14
  10 Σπριντ Ζελόϊ 7 7 1 4 2 18:19
  11 Φρέντρικσταντ ΙΙ 6 6 1 3 2 15:13
  12 Ράντεσουντ 6 6 1 3 2 6:11
  13 Ουραέντ 7 4 0 4 3 9:16
  14 Εξπρές Ιλ 6 0 0 0 6 4:25
5ος Όμιλος
  1 Γιούνκερεν 7 19 6 1 0 22:3
  2 Μπιάσεν 6 18 6 0 0 20:5
  3 Νάρντο 7 14 4 2 1 20:13
  4 Κόλσταντ 6 12 4 0 2 19:15
  5 Στάϊνκγιερ 7 12 4 0 3 13:15
  6 Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ 6 10 3 1 2 17:16
  7 Στριντχάιμ 6 9 3 0 3 19:13
  8 Ράνα 5 9 3 0 2 9:7
  9 Ρόζενμποργκ 2 5 6 2 0 3 15:15
  10 Τίλερ 6 6 2 0 4 13:15
  11 Ινστράντενς 7 5 1 2 4 9:19
  12 Όρκλα 7 3 1 0 6 9:16
  13 Τριγκ Λάντε 7 3 1 0 6 12:27
  14 Μέλχους 6 3 1 0 5 6:24
6ος Όμιλος
  1 Γκιέλερασεν 7 18 6 0 1 22:9
  2 Φλόγια 7 13 4 1 2 18:9
  3 Λόρενσκογκ 7 13 4 1 2 11:7
  4 Λίλεστρομ ΙΙ 7 12 3 3 1 13:9
  5 Φάνεφοσ-Βόρμσαντ 7 12 4 0 3 10:10
  6 Σκζετέν 7 12 4 0 3 12:18
  7 Στρόμγκοντσετ 2 6 11 3 2 1 11:6
  8 Μιόλνερ 7 10 3 1 3 14:12
  9 Μιοντάλεν ΙΙ 7 8 2 2 3 12:10
  10 Τρόμσο 2 7 7 2 1 4 14:14
  11 Σκιερβόι 7 7 2 1 4 10:14
  12 Μπόσεκοπ 7 7 2 1 4 13:19
  13 Χάρσταντ 7 6 2 0 5 14:22
  14 Σένζα 6 1 0 1 5 8:23

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
22/5/2022 Λοκομοτίβ Όσλο Γκρέι0 - 01 - 1
22/5/2022 Στάϊνκγιερ Ινστράντενς2 - 02 - 1
22/5/2022 Σκιερβόι Φλόγια0 - 01 - 2
22/5/2022 Έλβερουμ Κόνγκσβινγκερ ΙΙ2 - 05 - 0
22/5/2022 Λισεκλόστερ Μπραν ΙΙ0 - 31 - 4
22/5/2022 Γιούνκερεν Τριγκ Λάντε1 - 03 - 1
22/5/2022 Λόρενσκογκ Λίλεστρομ ΙΙ1 - 02 - 1
22/5/2022 Λιν Φυλινγκσντάλεν2 - 03 - 1
22/5/2022 Σαντβίκεν Κιελσάας ΙΙ1 - 01 - 1
22/5/2022 Βίνταρ Μπιάργκ1 - 21 - 2
22/5/2022 Μπρέμνες Φάνα IL2 - 14 - 2
22/5/2022 ΕΙΚ Τόνσμπεργκ Σπριντ Ζελόϊ1 - 13 - 3
22/5/2022 Βίντμπιαρτ Φόλο0 - 20 - 2
22/5/2022 Φραμ Λάρβικ Χάλσεν0 - 01 - 1
22/5/2022 Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ Ράνα0 - 01 - 3
22/5/2022 Χάρσταντ Φάνεφοσ-Βόρμσαντ0 - 11 - 2
22/5/2022 Σκέιντ ΙΙ Φρόγια4 - 16 - 1
22/5/2022 Νόρντστραντ Ος Tφ2 - 04 - 0
22/5/2022 Τζέρβ 1919 Στορντ0 - 15 - 2
22/5/2022 Πορς Γκρένλαντ Μάνταλσκαμερατένε1 - 14 - 2
22/5/2022 Μόλντε 2 Τοτέν7 - 011 - 0
22/5/2022 Βόλντα Φέρντε1 - 02 - 0
21/5/2022 Σκζετέν Μιοντάλεν ΙΙ0 - 30 - 4
21/5/2022 Οπσάλ Γκρόρουντ ΙΙ1 - 14 - 1
21/5/2022 Τρόμσο 2 Γκιέλερασεν0 - 00 - 2
21/5/2022 Σταρτ 2 Ουραέντ1 - 12 - 2
21/5/2022 Νάρντο Όρκλα1 - 01 - 0
21/5/2022 Μπόσεκοπ Μιόλνερ1 - 02 - 3
20/5/2022 Σάντνες ΙΙ Άκρα0 - 13 - 3
16/5/2022 Μάνταλσκαμερατένε Βίντμπιαρτ1 - 12 - 2
16/5/2022 Κόνγκσβινγκερ ΙΙ Ράουφος ΙΙ0 - 02 - 2
16/5/2022 Φλόρο Φέρντε2 - 02 - 0
16/5/2022 Φόλο Σταρτ 22 - 13 - 2
16/5/2022 Μιοντάλεν ΙΙ Στρόμγκοντσετ 21 - 21 - 2
15/5/2022 Μπιάσεν Ράνα2 - 02 - 0
15/5/2022 Φλόγια Χάρσταντ4 - 17 - 1
15/5/2022 Ρόζενμποργκ 2 Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ2 - 07 - 0
15/5/2022 Χοντ ΙΙ Άαλεσουντ 20 - 21 - 2
15/5/2022 Μπραν ΙΙ Χάουγκεσουντ ΙΙ0 - 01 - 0
15/5/2022 Φρέντρικσταντ ΙΙ Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ2 - 04 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
23/5/2022 Σένζα Στρόμγκοντσετ 2-
23/5/2022 Χάουγκεσουντ ΙΙ Βίκινγκ ΙΙ-
23/5/2022 Άαλεσουντ 2 Φλόρο-
23/5/2022 Ράντεσουντ Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ-
23/5/2022 Εξπρές Ιλ Φρέντρικσταντ ΙΙ-
23/5/2022 Χοντ ΙΙ Σπιέλκαβικ-
23/5/2022 Ράουφος ΙΙ Λιλεχάμερ-
23/5/2022 Χόνεφος Μπρουμούνταλ-
23/5/2022 Μπροντ Σολά-
23/5/2022 Κόλσταντ Ρόζενμποργκ 2-
23/5/2022 Ρέντι Στάμπαεκ ΙΙ-
24/5/2022 Τίλερ Μπιάσεν-
24/5/2022 Στριντχάιμ Μέλχους-
26/5/2022 Ουραέντ Βίντμπιαρτ-
26/5/2022 Λίλεστρομ ΙΙ Χάρσταντ-
28/5/2022 Φυλινγκσντάλεν Λοκομοτίβ Όσλο-
28/5/2022 Φάνεφοσ-Βόρμσαντ Σένζα-
28/5/2022 Φέρντε Ράουφος ΙΙ-
28/5/2022 Φρόγια Οπσάλ-
28/5/2022 Ος Tφ Σαντβίκεν-
28/5/2022 Στορντ Βίνταρ-
28/5/2022 Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ Πορς Γκρένλαντ-
28/5/2022 Φόλο ΕΙΚ Τόνσμπεργκ-
28/5/2022 Μιοντάλεν ΙΙ Μπόσεκοπ-
28/5/2022 Σολά Τζέρβ 1919-
28/5/2022 Μπραν ΙΙ Μπροντ-
28/5/2022 Μπιάργκ Μπρέμνες-
28/5/2022 Χάλσεν Εξπρές Ιλ-
28/5/2022 Φρέντρικσταντ ΙΙ Ράντεσουντ-
28/5/2022 Στάμπαεκ ΙΙ Λιν-
28/5/2022 Λιλεχάμερ Χόνεφος-
28/5/2022 Τοτέν Έλβερουμ-
28/5/2022 Φλόρο Βόλντα-
28/5/2022 Μέλχους Κόλσταντ-
28/5/2022 Γκρέι Νόρντστραντ-
29/5/2022 Στρόμγκοντσετ 2 Λόρενσκογκ-
29/5/2022 Μπρουμούνταλ Χοντ ΙΙ-
29/5/2022 Τριγκ Λάντε Νάρντο-
29/5/2022 Φλόγια Σκζετέν-
29/5/2022 Κόνγκσβινγκερ ΙΙ Άαλεσουντ 2-
29/5/2022 Μάνταλσκαμερατένε Φραμ Λάρβικ-
29/5/2022 Ράνα Στάϊνκγιερ-
29/5/2022 Βίκινγκ ΙΙ Λισεκλόστερ-
29/5/2022 Ινστράντενς Στριντχάιμ-
29/5/2022 Μπιάσεν Γιούνκερεν-
29/5/2022 Όρκλα Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ-
29/5/2022 Γκιέλερασεν Σκιερβόι-
30/5/2022 Φάνα IL Σάντνες ΙΙ-
30/5/2022 Σπριντ Ζελόϊ Σταρτ 2-
30/5/2022 Σπιέλκαβικ Μόλντε 2-
30/5/2022 Μιόλνερ Τρόμσο 2-
30/5/2022 Άκρα Χάουγκεσουντ ΙΙ-
30/5/2022 Ρόζενμποργκ 2 Τίλερ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Μόλντε 251550022:3
 2Νόρντστραντ51550016:1
 3Μπιάσεν51550016:3
 4Μπραν ΙΙ51550016:4
 5Άαλεσουντ 251550013:1
 6Γιούνκερεν51341014:2
 7Σκέιντ ΙΙ51341015:4
 8Νάρντο51341014:6
 9Φόλο51341011:6
 10Γκιέλερασεν51240115:7
 11Κόλσταντ51240118:11
 12Λιν51132011:5
 13Έλβερουμ51031117:6
 14Φλόγια51031116:7
 15Στρόμγκοντσετ 251031110:5
 16Λόρενσκογκ5103118:5
 17Χάλσεν51031110:7
 18Ράουφος ΙΙ51031111:8
 19Μπροντ5103115:2
 20Ος Tφ5103118:7
 21Σάντνες ΙΙ5923016:8
 22Φέρντε5930210:5
 23Φραμ Λάρβικ592306:3
 24Ράνα5930210:7
 25Στάϊνκγιερ5930210:8
 26Βόλντα593027:6
 27Φάνεφοσ-Βόρμσαντ593028:8
 28Σκζετέν5930210:10
 29Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ5930210:10
 30ΕΙΚ Τόνσμπεργκ5822112:5
 31Λίλεστρομ ΙΙ5822111:8
 32Σπιέλκαβικ5822110:9
 33Μπιάργκ582217:7
 34Μιοντάλεν ΙΙ5721210:7
 35Γκρόρουντ ΙΙ5721210:7
 36Οπσάλ5721212:10
 37Λισεκλόστερ572129:8
 38Μάνταλσκαμερατένε5721213:12
 39Μπρέμνες5721210:10
 40Τζέρβ 19195721213:13
 41Πορς Γκρένλαντ572129:9
 42Χόνεφος572128:8
 43Σαντβίκεν572129:10
 44Λοκομοτίβ Όσλο572127:10
 45Βίκινγκ ΙΙ5721213:19
 46Στριντχάιμ5620316:12
 47Φάνα IL562039:7
 48Βίνταρ5620310:9
 49Μιόλνερ5620312:11
 50Άκρα561318:8
 51Ρόζενμποργκ 25620315:15
 52Τίλερ5620312:12
 53Φλόρο562035:7
 54Φρέντρικσταντ ΙΙ5512212:10