Κύπελλο
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο 2021/2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Κύπελλο: 10ος όμιλος
1 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 1 3 1 0 0 4:0
2 Μέταλουργκ Λίπετσκ 1 3 1 0 0 2:1
3 Ζενίτ Ίζχεβσκ 2 0 0 0 2 1:6
Κύπελλο: 11ος όμιλος
1 Ντιναμό Μόσχας 1 3 1 0 0 6:0
2 Όρενμπουργκ 1 3 1 0 0 3:1
3 Ντιναμό Σταβροπόλ 2 0 0 0 2 1:9
Κύπελλο: 1ος όμιλος
1 Κρασνοντάρ 1 3 1 0 0 2:0
2 Λενινγκράντετς 2 3 1 0 1 1:2
3 PFC Κούμπαν 1 0 0 0 1 0:1
Κύπελλο: 2ος όμιλος
1 Ουράλ 1 3 1 0 0 2:0
2 Καμάζ 1 3 1 0 0 1:0
3 Τορπέντο Βλάντιμιρ 2 0 0 0 2 0:3
Κύπελλο: 3ος όμιλος
1 Άρσεναλ Τούλα 1 3 1 0 0 6:1
2 Βελές Μόσχας 1 3 1 0 0 3:0
3 Ντιναμό Μπρζανσκ 2 0 0 0 2 1:9
Κύπελλο: 4ος όμιλος
1 Φάκελ Βορονέζ 1 3 1 0 0 2:0
2 Νίζνι Νοβγκόροντ 1 3 1 0 0 1:0
3 Ντινάμο Μπαρνάουλ 2 0 0 0 2 0:3
Κύπελλο: 5ος όμιλος
1 Τσάικα 2 6 2 0 0 2:0
2 Ροστόφ 1 0 0 0 1 0:1
3 Τορπέντο Μόσχας 1 0 0 0 1 0:1
Κύπελλο: 6ος όμιλος
1 Αλάνια Βλαντικαφκάς 1 3 1 0 0 3:2
2 Ουφά 1 2 1 0 0 1:1
3 Λέτζιον Ντιναμό 2 1 0 0 2 3:4
Κύπελλο: 7ος όμιλος
1 Αχμάτ Γκρόζνι 1 3 1 0 0 3:0
2 Ρότορ Βολγκογκράντ 1 3 1 0 0 3:0
3 Καϊράτ Μόσχας 2 0 0 0 2 0:6
Κύπελλο: 8ος όμιλος
1 Βάλτικα Καλίνινγκραντ 1 3 1 0 0 2:1
2 Σαράνσκ 2 2 1 0 1 2:3
3 Χίμκι 1 1 0 0 1 1:1
Κύπελλο: 9ος όμιλος
1 Κρίλια Σοβετόβ 1 3 1 0 0 10:0
2 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ 1 3 1 0 0 4:0
3 Ζνάμια Νόγκινσκ 2 0 0 0 2 0:14

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
23/9/2021 Τορπέντο Βλάντιμιρ Ουράλ0 - 20 - 2
23/9/2021 Ζενίτ Ίζχεβσκ ΤΣΣΚΑ Μόσχας0 - 20 - 4
22/9/2021 Τσάικα Ροστόφ1 - 01 - 0
22/9/2021 Ντιναμό Μπρζανσκ Άρσεναλ Τούλα1 - 41 - 6
22/9/2021 Σαράνσκ Χίμκι0 - 11 - 1
22/9/2021 Ντιναμό Σταβροπόλ Ντιναμό Μόσχας0 - 30 - 6
22/9/2021 Λενινγκράντετς Κρασνοντάρ0 - 10 - 2
22/9/2021 Καϊράτ Μόσχας Αχμάτ Γκρόζνι0 - 10 - 3
22/9/2021 Ζνάμια Νόγκινσκ Κρίλια Σοβετόβ0 - 40 - 10
22/9/2021 Λέτζιον Ντιναμό Ουφά0 - 01 - 1
22/9/2021 Ντινάμο Μπαρνάουλ Νίζνι Νοβγκόροντ0 - 10 - 1
26/8/2021 Τσάικα Τορπέντο Μόσχας1 - 01 - 0
25/8/2021 Τορπέντο Βλάντιμιρ Καμάζ0 - 00 - 1
25/8/2021 Ντιναμό Μπρζανσκ Βελές Μόσχας0 - 10 - 3
25/8/2021 Σαράνσκ Βάλτικα Καλίνινγκραντ1 - 21 - 2
25/8/2021 Ντιναμό Σταβροπόλ Όρενμπουργκ1 - 21 - 3
25/8/2021 Λενινγκράντετς PFC Κούμπαν0 - 01 - 0
25/8/2021 Ζνάμια Νόγκινσκ Γιενισέι Κρασνογιάρσκ0 - 00 - 4
25/8/2021 Καϊράτ Μόσχας Ρότορ Βολγκογκράντ0 - 20 - 3
25/8/2021 Ζενίτ Ίζχεβσκ Μέταλουργκ Λίπετσκ0 - 01 - 2
25/8/2021 Λέτζιον Ντιναμό Αλάνια Βλαντικαφκάς0 - 02 - 3
25/8/2021 Ντινάμο Μπαρνάουλ Φάκελ Βορονέζ0 - 20 - 2
12/8/2021 Λέτζιον Ντιναμό Ανζί Μαχάτσκαλα1 - 02 - 0
12/8/2021 Ντινάμο Μπαρνάουλ Τιουμέν2 - 12 - 2
11/8/2021 Κρασάβα Ντιναμό Μπρζανσκ0 - 11 - 2
11/8/2021 Περεσβέτ Ποντόλσκ Ζνάμια Νόγκινσκ0 - 10 - 2
11/8/2021 Ντιναμό Σταβροπόλ Μπιαλόγκ1 - 13 - 1
11/8/2021 Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ Τορπέντο Βλάντιμιρ0 - 20 - 2
11/8/2021 Φόρτε Ταγκανρόγκ Τσάικα0 - 01 - 1
11/8/2021 Βόλγα Ουλιανόβσκ Σαράνσκ0 - 20 - 2
11/8/2021 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ Καϊράτ Μόσχας0 - 00 - 1
11/8/2021 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Λενινγκράντετς1 - 01 - 2
11/8/2021 Ζενίτ Ίζχεβσκ Τορπέντο Μιάς1 - 12 - 1
4/8/2021 Τορπέντο Μόσχας ΣΚΑ Χαμπάροφσκ0 - 00 - 0
4/8/2021 Φάκελ Βορονέζ Ντολγκοπρίντι2 - 02 - 1
4/8/2021 Βόλγαρ Άστραχαν PFC Κούμπαν0 - 11 - 1
4/8/2021 Καμάζ Νεφτεχίμικ1 - 01 - 0
4/8/2021 Βελές Μόσχας Τομ Τομσκ0 - 00 - 0
4/8/2021 Μέταλουργκ Λίπετσκ Τεκστιλστίκ Ιβανόβο0 - 01 - 0
4/8/2021 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ Άκρον Τογκλιάτι1 - 02 - 1

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Τσάικα372103:1
2Γιενισέι Κρασνογιάρσκ262006:1
3Τορπέντο Βλάντιμιρ462024:3
4Λενινγκράντετς362013:3
5Μέταλουργκ Λίπετσκ262003:1
6Καμάζ262002:0
7Καϊράτ Μόσχας462024:6
8Ζνάμια Νόγκινσκ462025:14
9Φάκελ Βορονέζ262004:1
10Λέτζιον Ντιναμό341115:4
11Βελές Μόσχας241103:0
12Σαράνσκ341114:3
13Κρίλια Σοβετόβ1310010:0
N
14Άρσεναλ Τούλα131006:1
N
15Ντιναμό Μόσχας131006:0
N
16Άβανγκαρντ Κουρσκ131006:0
N
17ΤΣΣΚΑ Μόσχας131004:0
N
18Όρενμπουργκ131003:1
N
19Αλάνια Βλαντικαφκάς131003:2
N
20Αχμάτ Γκρόζνι131003:0
N
21Ζενίτ Ίζχεβσκ331023:7
22Ρότορ Βολγκογκράντ131003:0
N
23Κρασάβα231014:2
24Σπαρτάκ Τουιμάζι131004:0
N
25Ντινάμο Βλαντιβοστόκ231012:1
26Βάλτικα Καλίνινγκραντ131002:1
N
27Ντιναμό Σταβροπόλ331024:10
28Κρασνοντάρ131002:0
N
29Νίζνι Νοβγκόροντ131001:0
N
30Τορπέντο Μιάς231014:3
31Ουράλ131002:0
N
32Ντιναμό Μπρζανσκ331023:10
33Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ231013:2
34Τιουμέν220204:4
35Ντινάμο Μπαρνάουλ420223:6
36Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ110101:1
I
37Λούκι Ενέργκια110100:0
I
38Χίμικ Τζέρζινσκ110100:0
I
39Χίμκι110101:1
I
40PFC Κούμπαν210111:2
41Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης110102:2
I
42Τσίτα110102:2
I
43Τομ Τομσκ110100:0
I
44Βόλγαρ Άστραχαν110101:1
I
45Άμκαρ110102:2
I
46ΣΚΑ Χαμπάροφσκ110100:0
I
47Ουφά110101:1
I
48Τορπέντο Μόσχας210110:1
49Φόρτε Ταγκανρόγκ110101:1
I
50Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ210110:2
51Σμόλενσκ110100:0
I
52Γιάντρο Αγ. Πετρούπολης100010:2
H
53Λάντα Τογκλιάτι100010:4
H
54Κβαντ Ομπίνισκ100010:3
H
55Ροστόφ100010:1
H
56Νόστα Νοβοτρόιτσκ100011:3
H
57Σάκαλιν Σάκαλινσκ100010:2
H
58Ανζί Μαχάτσκαλα100010:2
H
59Κολόμνα100010:3
H
60Σαλιούτ Μπελγκορόντ100010:6
H
61Μέταλουργκ Βίντνοε100010:3
H
62Άκρον Τογκλιάτι100011:2
H
63Τεκστιλστίκ Ιβανόβο100010:1
H
64Νεφτεχίμικ100010:1
H
65Ντολγκοπρίντι100011:2
H
66Βόλγα Ουλιανόβσκ100010:2
H
67Μπιαλόγκ100011:3
H
68Περεσβέτ Ποντόλσκ100010:2
H
69Μούρομ100010:2
H

Στατιστικά Goal

ΟΜΑΔΑ Over Under 0-1 2-3 4-6 7+ G/G N/G
ΤΣΣΚΑ Μόσχας100%
(1/1)
0%
(0/1)
0%
(0/1)
0%
(0/1)
100%
(1/1)
0%
(0/1)
0%
(0/1)
100
(1/1)
Τσάικα0%
(0/3)
100%
(3/3)
67%
(2/3)
33%
(1/3)
0%
(0/3)
0%
(0/3)
33%
(1/3)
67
(2/3)
Ντιναμό Μόσχας100%
(1/1)
0%
(0/1)
0%
(0/1)
0%
(0/1)
100%
(1/1)
0%
(0/1)
0%
(0/1)
100
(1/1)
Κρίλια Σοβετόβ100%
(1/1)
0%
(0/1)
0%
(0/1)
0%
(0/1)
0%
(0/1)
100%
(1/1)
0%
(0/1)
100
(1/1)
Κρασνοντάρ0%
(0/1)
100%
(1/1)