Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Κύπελλο Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο 2021/2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Κύπελλο: 10ος όμιλος
  1 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 2 6 2 0 0 6:0
  2 Μέταλουργκ Λίπετσκ 2 3 1 0 1 2:3
  3 Ζενίτ Ίζχεβσκ 2 0 0 0 2 1:6
Κύπελλο: 11ος όμιλος
  1 Ντιναμό Μόσχας 2 6 2 0 0 9:0
  2 Όρενμπουργκ 2 3 1 0 1 3:4
  3 Ντιναμό Σταβροπόλ 2 0 0 0 2 1:9
Κύπελλο: 1ος όμιλος
  1 PFC Κούμπαν 2 3 1 0 1 3:1
  2 Κρασνοντάρ 2 3 1 0 1 2:3
  3 Λενινγκράντετς 2 3 1 0 1 1:2
Κύπελλο: 2ος όμιλος
  1 Καμάζ 2 6 2 0 0 2:0
  2 Ουράλ 2 3 1 0 1 2:1
  3 Τορπέντο Βλάντιμιρ 2 0 0 0 2 0:3
Κύπελλο: 3ος όμιλος
  1 Άρσεναλ Τούλα 2 5 2 0 0 7:2
  2 Βελές Μόσχας 2 4 1 0 1 4:1
  3 Ντιναμό Μπρζανσκ 2 0 0 0 2 1:9
Κύπελλο: 4ος όμιλος
  1 Νίζνι Νοβγκόροντ 2 6 2 0 0 2:0
  2 Φάκελ Βορονέζ 2 3 1 0 1 2:1
  3 Ντινάμο Μπαρνάουλ 2 0 0 0 2 0:3
Κύπελλο: 5ος όμιλος
  1 Τσάικα 2 6 2 0 0 2:0
  2 Τορπέντο Μόσχας 2 3 1 0 1 2:1
  3 Ροστόφ 2 0 0 0 2 0:3
Κύπελλο: 6ος όμιλος
  1 Αλάνια Βλαντικαφκάς 2 6 2 0 0 5:2
  2 Ουφά 2 2 1 0 1 1:3
  3 Λέτζιον Ντιναμό 2 1 0 0 2 3:4
Κύπελλο: 7ος όμιλος
  1 Ρότορ Βολγκογκράντ 2 5 2 0 0 4:1
  2 Αχμάτ Γκρόζνι 2 4 1 0 1 4:1
  3 Καϊράτ Μόσχας 2 0 0 0 2 0:6
Κύπελλο: 8ος όμιλος
  1 Βάλτικα Καλίνινγκραντ 2 4 1 0 1 2:1
  2 Χίμκι 2 3 1 0 1 1:1
  3 Σαράνσκ 2 2 1 0 1 2:3
Κύπελλο: 9ος όμιλος
  1 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ 2 6 2 0 0 5:0
  2 Κρίλια Σοβετόβ 2 3 1 0 1 10:1
  3 Ζνάμια Νόγκινσκ 2 0 0 0 2 0:14

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
29/5/2022 Σπαρτάκ Μόσχας Ντιναμό Μόσχας1 - 02 - 1
11/5/2022 Σπαρτάκ Μόσχας Γιενισέι Κρασνογιάρσκ1 - 03 - 0
10/5/2022 Ντιναμό Μόσχας Αλάνια Βλαντικαφκάς1 - 03 - 0
20/4/2022 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Σπαρτάκ Μόσχας0 - 10 - 1
20/4/2022 Αλάνια Βλαντικαφκάς Ζενίτ0 - 02 - 2
20/4/2022 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ Ρούμπιν Καζάν3 - 03 - 1
19/4/2022 Βάλτικα Καλίνινγκραντ Ντιναμό Μόσχας0 - 11 - 1
3/3/2022 Ζενίτ Καμάζ4 - 06 - 0
3/3/2022 Βάλτικα Καλίνινγκραντ Τσάικα0 - 03 - 0
3/3/2022 Ρούμπιν Καζάν Ρότορ Βολγκογκράντ1 - 12 - 1
3/3/2022 Λοκομοτίβ Μόσχας Γιενισέι Κρασνογιάρσκ0 - 20 - 4
2/3/2022 Σπαρτάκ Μόσχας PFC Κούμπαν3 - 06 - 1
2/3/2022 Σότσι ΤΣΣΚΑ Μόσχας1 - 01 - 2
2/3/2022 Αλάνια Βλαντικαφκάς Άρσεναλ Τούλα1 - 01 - 0
1/3/2022 Ντιναμό Μόσχας Νίζνι Νοβγκόροντ1 - 03 - 0
27/10/2021 Βάλτικα Καλίνινγκραντ Χίμκι0 - 00 - 0
27/10/2021 PFC Κούμπαν Κρασνοντάρ2 - 03 - 0
27/10/2021 Τορπέντο Μόσχας Ροστόφ0 - 02 - 0
27/10/2021 Βελές Μόσχας Άρσεναλ Τούλα0 - 11 - 1
27/10/2021 Καμάζ Ουράλ0 - 01 - 0
27/10/2021 Φάκελ Βορονέζ Νίζνι Νοβγκόροντ0 - 10 - 1
27/10/2021 Ρότορ Βολγκογκράντ Αχμάτ Γκρόζνι1 - 01 - 1
27/10/2021 Αλάνια Βλαντικαφκάς Ουφά0 - 02 - 0
27/10/2021 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ Κρίλια Σοβετόβ0 - 01 - 0
26/10/2021 Μέταλουργκ Λίπετσκ ΤΣΣΚΑ Μόσχας0 - 10 - 2
26/10/2021 Όρενμπουργκ Ντιναμό Μόσχας0 - 10 - 3
23/9/2021 Τορπέντο Βλάντιμιρ Ουράλ0 - 20 - 2
23/9/2021 Ζενίτ Ίζχεβσκ ΤΣΣΚΑ Μόσχας0 - 20 - 4
22/9/2021 Τσάικα Ροστόφ1 - 01 - 0
22/9/2021 Ντιναμό Μπρζανσκ Άρσεναλ Τούλα1 - 41 - 6
22/9/2021 Σαράνσκ Χίμκι0 - 11 - 1
22/9/2021 Ντιναμό Σταβροπόλ Ντιναμό Μόσχας0 - 30 - 6
22/9/2021 Λενινγκράντετς Κρασνοντάρ0 - 10 - 2
22/9/2021 Καϊράτ Μόσχας Αχμάτ Γκρόζνι0 - 10 - 3
22/9/2021 Ζνάμια Νόγκινσκ Κρίλια Σοβετόβ0 - 40 - 10
22/9/2021 Λέτζιον Ντιναμό Ουφά0 - 01 - 1
22/9/2021 Ντινάμο Μπαρνάουλ Νίζνι Νοβγκόροντ0 - 10 - 1
26/8/2021 Τσάικα Τορπέντο Μόσχας1 - 01 - 0
25/8/2021 Τορπέντο Βλάντιμιρ Καμάζ0 - 00 - 1
25/8/2021 Ντιναμό Μπρζανσκ Βελές Μόσχας0 - 10 - 3

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Σπαρτάκ Μόσχας41240012:2
 2Γιενισέι Κρασνογιάρσκ51240112:4
 3Ντιναμό Μόσχας51031111:3
 4Αλάνια Βλαντικαφκάς5103118:7
 5ΤΣΣΚΑ Μόσχας493018:2
 6Καμάζ493013:6
 7Βάλτικα Καλίνινγκραντ482206:2
 8Τσάικα472113:4
 9Φάκελ Βορονέζ362014:2
 10Τορπέντο Βλάντιμιρ462024:3
 11Μέταλουργκ Λίπετσκ362013:3
 12Λενινγκράντετς362013:3
 13Νίζνι Νοβγκόροντ362012:3
 14Καϊράτ Μόσχας462024:6
 15Ζνάμια Νόγκινσκ462025:14
 16Βελές Μόσχας351204:1
 17Ζενίτ241108:2
 18Άρσεναλ Τούλα341117:3
 19Αχμάτ Γκρόζνι241104:1
 20Ρότορ Βολγκογκράντ341115:3
 21Τορπέντο Μόσχας341112:1
 22Σαράνσκ341114:3
 23Λέτζιον Ντιναμό341115:4
 24PFC Κούμπαν441125:8
 25Κρίλια Σοβετόβ2310110:1
 26Άβανγκαρντ Κουρσκ131006:0
N
 27Σπαρτάκ Τουιμάζι131004:0
N
 28Κρασάβα231014:2
 29Ουράλ231012:1
 30Ντινάμο Βλαντιβοστόκ231012:1
 31Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ231013:2
 32Τορπέντο Μιάς231014:3
 33Ρούμπιν Καζάν231013:4
 34Κρασνοντάρ231012:3
 35Όρενμπουργκ231013:4
 36Ζενίτ Ίζχεβσκ331023:7
 37Ντιναμό Σταβροπόλ331024:10
 38Ντιναμό Μπρζανσκ331023:10
 39Χίμκι220201:1
 40Τιουμέν220204:4
 41Ντινάμο Μπαρνάουλ420223:6
 42Φόρτε Ταγκανρόγκ110101:1
I
 43ΣΚΑ Χαμπάροφσκ110100:0
I
 44Βόλγαρ Άστραχαν110101:1
I
 45Τομ Τομσκ110100:0
I
 46Σμόλενσκ110100:0
I
 47Λούκι Ενέργκια110100:0
I
 48Χίμικ Τζέρζινσκ110100:0
I
 49Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης110102:2
I
 50Τσίτα110102:2
I
 51Άμκαρ110102:2
I
 52Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ110101:1
I
 53Ουφά210111:3
 54Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ210110:2
 55Σότσι100011:2
H
 56Ντολγκοπρίντι100011:2
H
 57Νεφτεχίμικ100010:1
H
 58Τεκστιλστίκ Ιβανόβο100010:1
H
 59Άκρον Τογκλιάτι100011:2
H
 60Ανζί Μαχάτσκαλα100010:2
H
 61Περεσβέτ Ντομοντεντόβο100010:2
H
 62Μπιαλόγκ100011:3
H
 63Βόλγα Ουλιανόβσκ100010:2
H
 64Μούρομ100010:2
H
 65Σάκαλιν Σάκαλινσκ100010:2
H
 66Γιάντρο Αγ. Πετρούπολης100010:2
H
 67Νόστα Νοβοτρόιτσκ100011:3
H
 68Ροστόφ200020:3
 69Μέταλουργκ Βίντνοε100010:3
H
 70Κολόμνα100010:3
H
 71Κβαντ Ομπίνισκ100010:3
H
 72Λοκομοτίβ Μόσχας100010:4
H
 73Λάντα Τογκλιάτι100010:4
H
 74Σαλιούτ Μπελγκορόντ100010:6
H