xristos1962
Μέλος από 29/9/2011- Points
- 31.68
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -13%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 12811
- Μέση απόδοση
- 2.54
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 44% (5633 από 12811)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5247 | 54.7% | -324.24 | -6.2% | 1.90 |
| X | 3180 | 30.4% | -122.15 | -3.8% | 3.18 |
| 2 | 2512 | 42.6% | -266.73 | -10.6% | 2.79 |
| 1X | 8 | 50.0% | -1.83 | -22.9% | 1.49 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 7 | 71.4% | +1.29 | +18.4% | 1.70 |
| Over | 493 | 49.5% | -77.60 | -15.7% | 1.73 |
| Under | 55 | 47.3% | -12.89 | -23.4% | 1.70 |
| Ημ.1 | 235 | 42.1% | -14.80 | -6.3% | 2.51 |
| Ημ.X | 176 | 34.7% | -50.08 | -28.5% | 2.07 |
| Ημ.2 | 146 | 22.6% | -43.97 | -30.1% | 4.09 |
| Goal | 239 | 48.1% | -52.25 | -21.9% | 1.66 |
| No Goal | 69 | 47.8% | -12.20 | -17.7% | 1.76 |
| 0-1 Goal | 9 | 11.1% | -5.90 | -65.6% | 3.24 |
| 2-3 Goals | 153 | 42.5% | -33.49 | -21.9% | 1.86 |
| 4-6 Goals | 176 | 22.7% | -66.44 | -37.8% | 2.82 |
| 7+ Goals | 106 | 0.9% | -89.00 | -84.0% | 15.05 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 527 | 38.3% | -93.71 | -17.8% | 2.64 | |
| 522 | 46.7% | -64.87 | -12.4% | 2.51 | |
| 488 | 46.3% | -39.80 | -8.2% | 2.38 | |
| 441 | 42.6% | -24.84 | -5.6% | 2.63 | |
| 425 | 39.1% | -31.12 | -7.3% | 2.71 | |
| 399 | 48.9% | -33.50 | -8.4% | 2.19 | |
| 375 | 38.9% | -62.03 | -16.5% | 2.49 | |
| 361 | 39.9% | -38.91 | -10.8% | 2.51 | |
| 345 | 46.4% | -38.87 | -11.3% | 2.49 | |
| 337 | 45.7% | -31.07 | -9.2% | 2.43 | |
| 319 | 53.9% | -6.07 | -1.9% | 2.12 | |
| 310 | 48.4% | -31.80 | -10.3% | 2.34 | |
| 300 | 37.3% | -52.68 | -17.6% | 2.59 | |
| 299 | 49.8% | -31.04 | -10.4% | 2.58 | |
| 287 | 39.4% | -21.71 | -7.6% | 2.52 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2068 | 71.8% | -127.63 | -6.2% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 3656 | 52.8% | -353.89 | -9.7% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 3281 | 38.1% | -248.90 | -7.6% | 2.47 |
| 3.00 - 5.00 | 3325 | 27.5% | -268.11 | -8.1% | 3.39 |
| 5.01+ | 481 | 10.4% | -173.75 | -36.1% | 8.65 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 4428 | 43.8% | -421.41 | -9.5% | 2.55 |
| 1 - 3 | 3720 | 44.3% | -264.37 | -7.1% | 2.53 |
| 3 - 6 | 2538 | 44.1% | -257.36 | -10.1% | 2.54 |
| 6 - 12 | 1385 | 43.6% | -131.65 | -9.5% | 2.47 |
| 12 - 24 | 653 | 43.3% | -90.25 | -13.8% | 2.79 |
| 24 - 48 | 66 | 43.9% | -1.21 | -1.8% | 2.58 |
| 48+ | 21 | 47.6% | -6.03 | -28.7% | 1.72 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
12858 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/5/2026 | 16:00 | 445 | Μπέρνλι - Άστον Βίλα | 2 - 2 | 2 | 1.51 | -1.00 | ||
| 10/5/2026 | 16:00 | 446 | Νότιγχαμ Φόρεστ - Νιούκαστλ | 1 - 1 | 1 | 2.95 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 19:30 | 137 | Καϊζερσλάουτερν - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 2 - 0 | 2 | 2.12 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 19:30 | 138 | Πάντερμπορν - Καρλσρούη | 2 - 2 | 1 | 1.40 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 19:00 | 130 | Αούστρια Σάλτσμπουργκ - Αούστρια Λουστενάου | 2 - 2 | 2 | 1.87 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 19:00 | 133 | Ραπίντ Βιέννης ΙΙ - Φερστ Βιέννα | 1 - 0 | 1 | 3.55 | +2.55 | ||
| 8/5/2026 | 18:00 | 126 | Ίλβες - Ούλου | 1 - 0 | 2 | 2.45 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 18:00 | 127 | Τούρκου - Ελσίνκι | 1 - 0 | X | 3.85 | -1.00 | ||
| 7/5/2026 | 22:00 | 977 | Άστον Βίλα - Νότιγχαμ Φόρεστ | 4 - 0 | 1 | 1.68 | +0.68 | ||
| 7/5/2026 | 22:00 | 978 | Φράιμπουργκ - Μπράγκα | 3 - 1 | 2 | 5.00 | -1.00 | ||
| 7/5/2026 | 22:00 | 979 | Κρίσταλ Πάλας - Σαχτάρ Ντόνετσκ | 2 - 1 | 1 | 1.64 | +0.64 | ||
| 7/5/2026 | 22:00 | 980 | Στρασβούργο - Ράγιο Βαγιεκάνο | 0 - 1 | 1 | 1.90 | -1.00 | ||
| 5/5/2026 | 01:15 | 611 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Νιούελς Ολντ Μπόις | 1 - 1 | 1 | 1.65 | -1.00 | ||
| 4/5/2026 | 22:15 | 665 | Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Βιτόρια Γκιμαράες | 5 - 1 | 1 | 1.25 | +0.25 | ||
| 4/5/2026 | 22:00 | 662 | Έβερτον - Μάντσεστερ Σίτι | 3 - 3 | 2 | 1.47 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.