theofanis
Μέλος από 16/8/2019- Points
- 47.79
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- +26%
- Κατάταξη
- 476ος
- Προβλέψεις
- 7193
- Μέση απόδοση
- 2.77
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 39% (2770 από 7193)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1549 | 41.6% | -71.46 | -4.6% | 2.57 |
| X | 1124 | 26.6% | -93.50 | -8.3% | 3.51 |
| 2 | 1634 | 33.7% | -120.23 | -7.4% | 3.23 |
| 1X | 92 | 48.9% | -12.66 | -13.8% | 1.99 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 186 | 41.9% | -25.83 | -13.9% | 2.15 |
| Over | 740 | 49.1% | -82.51 | -11.2% | 1.87 |
| Under | 138 | 45.7% | -21.85 | -15.8% | 2.00 |
| Ημ.1 | 216 | 27.8% | -37.38 | -17.3% | 3.60 |
| Ημ.X | 166 | 44.0% | -18.02 | -10.9% | 2.06 |
| Ημ.2 | 317 | 27.8% | +24.15 | +7.6% | 4.35 |
| Goal | 859 | 50.9% | -69.80 | -8.1% | 1.83 |
| No Goal | 52 | 48.1% | -7.73 | -14.9% | 1.86 |
| 0-1 Goal | 44 | 29.5% | -4.37 | -9.9% | 3.01 |
| 2-3 Goals | 66 | 43.9% | -7.43 | -11.3% | 2.00 |
| 4-6 Goals | 10 | 20.0% | -5.25 | -52.5% | 2.63 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 294 | 37.4% | -8.30 | -2.8% | 2.93 | |
| 265 | 38.1% | -17.70 | -6.7% | 3.02 | |
| 239 | 43.5% | +28.73 | +12.0% | 2.93 | |
| 226 | 42.0% | +4.32 | +1.9% | 2.79 | |
| 225 | 32.9% | -27.98 | -12.4% | 2.90 | |
| 208 | 38.5% | -29.86 | -14.4% | 2.76 | |
| 195 | 45.6% | +19.16 | +9.8% | 2.77 | |
| 180 | 32.8% | -27.45 | -15.3% | 2.91 | |
| 174 | 40.8% | +14.71 | +8.5% | 3.04 | |
| 168 | 38.1% | -31.57 | -18.8% | 2.81 | |
| 168 | 40.5% | -25.39 | -15.1% | 2.49 | |
| 164 | 39.6% | -3.98 | -2.4% | 2.68 | |
| 146 | 36.3% | -27.12 | -18.6% | 2.67 | |
| 134 | 24.6% | -51.49 | -38.4% | 2.88 | |
| 120 | 44.2% | +1.61 | +1.3% | 2.86 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 233 | 65.2% | -19.31 | -8.3% | 1.41 |
| 1.50 - 1.99 | 2092 | 52.8% | -147.89 | -7.1% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 2287 | 38.5% | -224.15 | -9.8% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 2188 | 26.0% | -151.07 | -6.9% | 3.63 |
| 5.01+ | 393 | 16.3% | -11.45 | -2.9% | 6.36 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2071 | 38.7% | -134.93 | -6.5% | 2.78 |
| 1 - 3 | 2438 | 38.4% | -182.82 | -7.5% | 2.78 |
| 3 - 6 | 1558 | 39.8% | -78.85 | -5.1% | 2.77 |
| 6 - 12 | 700 | 34.6% | -111.32 | -15.9% | 2.79 |
| 12 - 24 | 391 | 41.9% | -24.59 | -6.3% | 2.59 |
| 24 - 48 | 22 | 22.7% | -13.89 | -63.1% | 2.55 |
| 48+ | 13 | 23.1% | -7.47 | -57.5% | 2.15 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7211 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/9/2026 | 21:45 | - | Γουέστ Χαμ - Γουλβς | 4 - 2 | Ημ.2 | 3.65 | -1.00 | ||
| 1/9/2026 | 21:45 | - | Λίνκολν Σίτι - Μπλάκμπερν | 0 - 0 | Ημ.X | 2.10 | +1.10 | ||
| 1/9/2026 | 21:45 | - | Λίνκολν Σίτι - Μπλάκμπερν | 0 - 0 | X | 3.40 | +2.40 | ||
| 1/9/2026 | 20:30 | - | Βολφσμπέργκερ - Λασκ Λίντσερ | 1 - 3 | X | 4.85 | -1.00 | ||
| 1/9/2026 | 20:30 | - | Βολφσμπέργκερ - Λασκ Λίντσερ | 1 - 3 | Ημ.1 | 5.60 | +4.60 | ||
| 31/8/2026 | 05:10 | - | Μοντερέι - Ατλέτικο Σαν Λούις | 1 - 3 | 1 | 1.60 | -1.00 | ||
| 31/8/2026 | 03:30 | - | Ιντεπ. Ριβαντάβια - Ρασίνγκ Κλουμπ | 3 - 1 | 1 | 2.05 | +1.05 | ||
| 31/8/2026 | 02:00 | - | Σεντ Λούις Σίτι - Ντάλας | 3 - 3 | X | 3.75 | +2.75 | ||
| 31/8/2026 | 01:30 | - | Μπαΐα - Ιντερνασιονάλ | 3 - 2 | X | 3.60 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 21:45 | - | Μονακό - Μαρσέιγ | 2 - 0 | X | 3.65 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 21:30 | - | Σαμσουνσπόρ - Φενερμπαχτσέ | 0 - 2 | X | 3.95 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 20:15 | - | Ατρόμητος - ΠΑΟΚ | 1 - 2 | X | 3.85 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 19:30 | - | Άρης - ΟΦΗ | 2 - 1 | 2 | 4.85 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 19:00 | - | Νόρτζελαντ - Μπρόντμπι | 3 - 1 | X | 3.90 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 16:30 | - | Φράιμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης | 4 - 1 | X | 3.60 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.