sxizas
Μέλος από 24/6/2014- Points
- 47.5
- Yield*
- -13%
- 30 ημερών
- +43%
- Κατάταξη
- 473ος
- Προβλέψεις
- 3461
- Μέση απόδοση
- 2.93
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 37% (1283 από 3461)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 609 | 58.1% | -48.67 | -8.0% | 1.76 |
| X | 1150 | 29.0% | -78.76 | -6.8% | 3.25 |
| 2 | 411 | 40.9% | -79.69 | -19.4% | 2.33 |
| 1X | 3 | 66.7% | +0.59 | +19.7% | 1.62 |
| 12 | 3 | 66.7% | -0.61 | -20.3% | 1.20 |
| X2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.89 |
| Over | 79 | 60.8% | -1.50 | -1.9% | 1.63 |
| Under | 23 | 65.2% | +2.31 | +10.0% | 1.68 |
| Ημ.1 | 305 | 25.9% | -74.38 | -24.4% | 3.32 |
| Ημ.X | 106 | 44.3% | -15.02 | -14.2% | 1.93 |
| Ημ.2 | 417 | 19.9% | -86.08 | -20.6% | 4.46 |
| Goal | 156 | 56.4% | -18.92 | -12.1% | 1.58 |
| No Goal | 14 | 64.3% | +1.53 | +10.9% | 1.70 |
| 0-1 Goal | 14 | 14.3% | -8.75 | -62.5% | 2.92 |
| 2-3 Goals | 50 | 50.0% | -3.65 | -7.3% | 1.90 |
| 4-6 Goals | 95 | 28.4% | -25.20 | -26.5% | 2.54 |
| 7+ Goals | 25 | 4.0% | -16.50 | -66.0% | 19.04 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 203 | 42.9% | -15.29 | -7.5% | 2.73 | |
| 199 | 38.2% | -18.30 | -9.2% | 2.76 | |
| 193 | 38.9% | -13.53 | -7.0% | 2.78 | |
| 173 | 42.8% | -13.31 | -7.7% | 2.80 | |
| 173 | 31.2% | -48.43 | -28.0% | 2.98 | |
| 163 | 31.9% | -22.32 | -13.7% | 3.10 | |
| 142 | 36.6% | -21.19 | -14.9% | 2.69 | |
| 122 | 45.9% | +12.48 | +10.2% | 2.93 | |
| 120 | 34.2% | -13.95 | -11.6% | 3.00 | |
| 110 | 37.3% | -13.81 | -12.6% | 2.96 | |
| 108 | 38.9% | -16.93 | -15.7% | 2.85 | |
| 106 | 41.5% | -0.36 | -0.3% | 2.66 | |
| 104 | 38.5% | -18.14 | -17.4% | 3.08 | |
| 93 | 38.7% | -11.60 | -12.5% | 2.89 | |
| 92 | 33.7% | -15.70 | -17.1% | 2.81 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 331 | 72.2% | -16.55 | -5.0% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 757 | 53.8% | -62.89 | -8.3% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 837 | 32.5% | -162.08 | -19.4% | 2.54 |
| 3.00 - 5.00 | 1321 | 25.4% | -178.58 | -13.5% | 3.49 |
| 5.01+ | 215 | 13.5% | -34.20 | -15.9% | 7.79 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 463 | 39.1% | -74.65 | -16.1% | 2.85 |
| 1 - 3 | 857 | 36.1% | -107.95 | -12.6% | 2.91 |
| 3 - 6 | 853 | 36.9% | -140.26 | -16.4% | 2.91 |
| 6 - 12 | 764 | 37.3% | -63.03 | -8.3% | 3.02 |
| 12 - 24 | 373 | 35.4% | -44.29 | -11.9% | 3.03 |
| 24 - 48 | 120 | 35.8% | -29.99 | -25.0% | 2.71 |
| 48+ | 31 | 58.1% | +5.87 | +18.9% | 2.68 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
3487 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31/8/2026 | 22:30 | 679 | Μπαρτσελόνα - Ράγιο Βαγιεκάνο | 1 | 1.10 | - | |||
| 31/8/2026 | 22:30 | 679 | Μπαρτσελόνα - Ράγιο Βαγιεκάνο | Over | 1.25 | - | |||
| 31/8/2026 | 19:30 | 653 | Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός | 2 | 1.64 | - | |||
| 31/8/2026 | 19:30 | 654 | Λέτσε - Ρόμα | 2 | 1.45 | - | |||
| 31/8/2026 | 19:00 | 651 | Ίντερ Τούρκου - Κουόπιο | X | 3.25 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | 633 | Γιόβιλ Τάουν - Τάμγουορθ | Ημ.1 | 2.65 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | 633 | Γιόβιλ Τάουν - Τάμγουορθ | X | 3.40 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | 635 | Γουόρθινγκ - Μπόραμ Γουντ | Ημ.1 | 4.35 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | 635 | Γουόρθινγκ - Μπόραμ Γουντ | 2 | 1.67 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | 637 | Καρλάιλ - Σκάνθορπ | X | 3.70 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | 637 | Καρλάιλ - Σκάνθορπ | Ημ.1 | 2.18 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | 638 | Κιντερμίνστερ - Μπάροου | Ημ.1 | 3.05 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | 638 | Κιντερμίνστερ - Μπάροου | X | 3.25 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | 642 | Φόρεστ Γκριν - Όλτρινχαμ | Ημ.2 | 4.75 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | 642 | Φόρεστ Γκριν - Όλτρινχαμ | 1 | 1.55 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.