suhler
Μέλος από 29/9/2012- Points
- 87.51
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- +8%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 49459
- Μέση απόδοση
- 1.96
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (27383 από 49459)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15790 | 64.7% | -913.10 | -5.8% | 1.60 |
| X | 2553 | 28.9% | -206.36 | -8.1% | 3.25 |
| 2 | 7780 | 51.9% | -681.60 | -8.8% | 2.19 |
| 1X | 5237 | 74.6% | -424.68 | -8.1% | 1.30 |
| 12 | 54 | 77.8% | -1.90 | -3.5% | 1.24 |
| X2 | 1974 | 63.2% | -234.76 | -11.9% | 1.55 |
| Over | 8195 | 49.9% | -1,070.08 | -13.1% | 1.80 |
| Under | 974 | 48.3% | -134.04 | -13.8% | 1.93 |
| Ημ.1 | 2250 | 36.3% | -260.11 | -11.6% | 2.92 |
| Ημ.X | 896 | 44.4% | -85.38 | -9.5% | 2.07 |
| Ημ.2 | 1741 | 26.7% | -294.29 | -16.9% | 3.72 |
| Goal | 1536 | 49.9% | -175.82 | -11.4% | 1.81 |
| No Goal | 86 | 46.5% | -6.81 | -7.9% | 2.04 |
| 0-1 Goal | 18 | 11.1% | -13.03 | -72.4% | 3.45 |
| 2-3 Goals | 227 | 50.2% | -1.06 | -0.5% | 2.00 |
| 4-6 Goals | 103 | 29.1% | -16.85 | -16.4% | 2.97 |
| 7+ Goals | 45 | 2.2% | -15.00 | -33.3% | 24.78 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1509 | 51.0% | -122.52 | -8.1% | 2.20 | |
| 1257 | 59.0% | -72.13 | -5.7% | 1.81 | |
| 1242 | 54.7% | -100.06 | -8.1% | 1.99 | |
| 1138 | 56.3% | -80.08 | -7.0% | 1.92 | |
| 1133 | 59.7% | -125.59 | -11.1% | 1.73 | |
| 1036 | 54.3% | -93.65 | -9.0% | 2.04 | |
| 1028 | 48.1% | -71.77 | -7.0% | 2.16 | |
| 995 | 49.8% | -78.99 | -7.9% | 2.11 | |
| 934 | 56.9% | -94.82 | -10.2% | 1.85 | |
| 931 | 49.5% | -87.04 | -9.3% | 2.12 | |
| 870 | 58.5% | -89.95 | -10.3% | 1.84 | |
| 870 | 53.4% | -72.67 | -8.4% | 2.02 | |
| 798 | 54.3% | -69.51 | -8.7% | 1.89 | |
| 777 | 62.0% | -11.28 | -1.5% | 1.82 | |
| 734 | 46.2% | -68.48 | -9.3% | 2.20 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 19042 | 76.4% | -1,183.40 | -6.2% | 1.24 |
| 1.50 - 1.99 | 14052 | 53.0% | -1,397.71 | -9.9% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 10779 | 37.8% | -1,233.48 | -11.4% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 4705 | 25.9% | -484.43 | -10.3% | 3.52 |
| 5.01+ | 881 | 10.9% | -235.85 | -26.8% | 7.90 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 7419 | 52.7% | -706.68 | -9.5% | 2.07 |
| 1 - 3 | 10362 | 53.7% | -1,047.97 | -10.1% | 2.03 |
| 3 - 6 | 10575 | 54.8% | -1,093.36 | -10.3% | 1.97 |
| 6 - 12 | 9077 | 55.9% | -765.42 | -8.4% | 1.92 |
| 12 - 24 | 8602 | 58.2% | -722.12 | -8.4% | 1.86 |
| 24 - 48 | 2386 | 58.5% | -156.66 | -6.6% | 1.83 |
| 48+ | 1038 | 61.5% | -42.66 | -4.1% | 1.72 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
49811 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8/5/2026 | 21:00 | 1593 | Αλ Χιλάλ Ριάντ - Αλ Κολόοντ | 2 - 1 | 1 | 1.08 | +0.08 | ||
| 7/5/2026 | 19:00 | 975 | ΛΚΣ Λοτζ - Πογκόν Γκρότζισκ | 3 - 2 | 1 | 1.47 | +0.47 | ||
| 7/5/2026 | 19:00 | 1509 | Ντιναμό Τιφλίδας - Σπαέρι | 2 - 1 | 1 | 1.74 | +0.74 | ||
| 7/5/2026 | 19:00 | 1509 | Ντιναμό Τιφλίδας - Σπαέρι | 2 - 1 | Over | 1.72 | +0.72 | ||
| 7/5/2026 | 19:00 | 1514 | ΠΚ-35 - Μικελίν | 3 - 1 | Over | 1.85 | +0.85 | ||
| 6/5/2026 | 22:00 | 958 | Μπάγερν Μονάχου - Παρί Σεν Ζερμέν | 1 - 1 | 1X | 1.20 | +0.20 | ||
| 6/5/2026 | 20:00 | 1569 | Μακάμπι Χάιφα - Χάποελ Μπερ Σεβά | 0 - 1 | X2 | 1.16 | +0.16 | ||
| 6/5/2026 | 19:45 | 1567 | Σάρτζα - Αλ Αΐν | 0 - 5 | X2 | 1.12 | +0.12 | ||
| 6/5/2026 | 19:30 | 1566 | Ζαλγκίρις Βίλνιους - Σιαουλιάι | 3 - 1 | 1X | 1.06 | +0.06 | ||
| 6/5/2026 | 19:00 | 954 | Έγκερσουντ - Ράουφος | 2 - 1 | 1X | 1.09 | +0.09 | ||
| 3/5/2026 | 00:30 | 399 | Παλμέιρας - Σάντος | 1 - 1 | 1 | 1.54 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 00:30 | 399 | Παλμέιρας - Σάντος | 1 - 1 | Over | 1.98 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 00:00 | 1768 | Ουνιόν Κοκλέ - Ερέρα | 4 - 0 | Over | 2.00 | +1.00 | ||
| 3/5/2026 | 00:00 | 1770 | Βεράγκουας - Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα | 1 - 0 | Over | 1.91 | -1.00 | ||
| 3/5/2026 | 00:00 | 1770 | Βεράγκουας - Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα | 1 - 0 | 1X | 1.37 | +0.37 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.