stapa1973
Μέλος από 13/1/2016- Points
- 14.2
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- 657ος
- Προβλέψεις
- 79739
- Μέση απόδοση
- 1.84
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (43854 από 79739)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 27448 | 60.9% | -1,893.92 | -6.9% | 1.66 |
| X | 4117 | 28.4% | -344.72 | -8.4% | 3.25 |
| 2 | 9239 | 55.9% | -664.87 | -7.2% | 1.89 |
| 1X | 58 | 58.6% | +3.17 | +5.5% | 1.76 |
| 12 | 5 | 100.0% | +1.22 | +24.4% | 1.24 |
| X2 | 2035 | 67.8% | -144.73 | -7.1% | 1.46 |
| Over | 14079 | 57.3% | -1,455.44 | -10.3% | 1.60 |
| Under | 206 | 61.2% | +4.10 | +2.0% | 1.69 |
| Ημ.1 | 2424 | 48.3% | -238.53 | -9.8% | 2.13 |
| Ημ.X | 2294 | 41.7% | -285.60 | -12.4% | 2.13 |
| Ημ.2 | 1077 | 39.5% | -82.92 | -7.7% | 2.80 |
| Goal | 11656 | 55.9% | -1,074.35 | -9.2% | 1.65 |
| No Goal | 1070 | 51.8% | -89.75 | -8.4% | 1.80 |
| 0-1 Goal | 690 | 34.3% | -65.03 | -9.4% | 2.74 |
| 2-3 Goals | 2007 | 46.4% | -161.67 | -8.1% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 1230 | 31.5% | -277.82 | -22.6% | 2.58 |
| 7+ Goals | 104 | 7.7% | -38.35 | -36.9% | 13.11 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 3434 | 52.5% | -189.37 | -5.5% | 1.98 | |
| 3409 | 52.0% | -242.63 | -7.1% | 1.97 | |
| 3182 | 48.5% | -259.26 | -8.1% | 2.13 | |
| 2163 | 54.8% | -220.49 | -10.2% | 1.81 | |
| 1925 | 53.0% | -196.29 | -10.2% | 1.85 | |
| 1896 | 47.4% | -213.12 | -11.2% | 2.04 | |
| 1713 | 51.8% | -162.43 | -9.5% | 1.96 | |
| 1603 | 57.0% | -71.97 | -4.5% | 1.90 | |
| 1542 | 51.4% | -229.49 | -14.9% | 1.94 | |
| 1540 | 53.0% | -183.12 | -11.9% | 1.91 | |
| 1495 | 56.9% | -119.28 | -8.0% | 1.85 | |
| 1315 | 55.7% | -122.27 | -9.3% | 1.84 | |
| 1265 | 60.6% | -89.53 | -7.1% | 1.69 | |
| 1252 | 52.2% | -83.75 | -6.7% | 1.91 | |
| 1239 | 51.3% | -136.36 | -11.0% | 1.99 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 26257 | 72.2% | -1,574.63 | -6.0% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 32942 | 53.6% | -3,070.85 | -9.3% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 14547 | 39.3% | -1,450.77 | -10.0% | 2.32 |
| 3.00 - 5.00 | 5526 | 26.4% | -558.61 | -10.1% | 3.45 |
| 5.01+ | 467 | 10.5% | -154.35 | -33.1% | 8.04 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 19456 | 54.6% | -1,625.88 | -8.4% | 1.88 |
| 1 - 3 | 26140 | 55.1% | -2,108.95 | -8.1% | 1.85 |
| 3 - 6 | 21152 | 55.6% | -1,906.81 | -9.0% | 1.81 |
| 6 - 12 | 8579 | 56.1% | -777.20 | -9.1% | 1.78 |
| 12 - 24 | 3350 | 52.4% | -314.70 | -9.4% | 1.91 |
| 24 - 48 | 869 | 47.3% | -55.88 | -6.4% | 2.22 |
| 48+ | 193 | 44.6% | -19.79 | -10.3% | 1.94 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
80157 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21/10/2026 | 21:00 | - | Λεβάντε - Αθλέτικ Μπιλμπάο | X | 3.45 | - | |||
| 16/10/2026 | 21:45 | 451 | Μποέμιαν - Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ | 2 - 1 | 1 | 1.60 | +0.60 | ||
| 16/10/2026 | 21:45 | 454 | Γουέξφορντ - Γιου Σι Ντι | 2 - 5 | 1 | 2.40 | -1.00 | ||
| 16/10/2026 | 21:45 | 460 | Φιν Χαρπς - Μπρέι Γουόντερερς | 2 - 0 | 2 | 1.42 | -1.00 | ||
| 16/10/2026 | 21:30 | 438 | Βέστερλο - Πάτρο Εϊσντέν Μαασμέχελεν | 2 - 0 | 1 | 1.44 | +0.44 | ||
| 16/10/2026 | 21:30 | 439 | Σπόρτινγκ Χασέλτ - Σερκλ Μπριζ | 1 - 2 | 2 | 1.72 | +0.72 | ||
| 16/10/2026 | 21:30 | 441 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Κολωνία | 1 - 0 | 1 | 1.72 | +0.72 | ||
| 16/10/2026 | 21:30 | 441 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Κολωνία | 1 - 0 | Over | 1.27 | -1.00 | ||
| 16/10/2026 | 21:30 | 441 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Κολωνία | 1 - 0 | Goal | 1.28 | -1.00 | ||
| 16/10/2026 | 21:00 | 423 | Ράπερσβιλ-Γιόνα - Σεντ Γκάλεν | 0 - 2 | Over | 1.41 | -1.00 | ||
| 16/10/2026 | 21:00 | 423 | Ράπερσβιλ-Γιόνα - Σεντ Γκάλεν | 0 - 2 | Goal | 1.57 | -1.00 | ||
| 16/10/2026 | 21:00 | 423 | Ράπερσβιλ-Γιόνα - Σεντ Γκάλεν | 0 - 2 | 2 | 1.41 | +0.41 | ||
| 16/10/2026 | 21:00 | 428 | Ρεμς - Ντιζόν | 4 - 2 | 1 | 1.80 | +0.80 | ||
| 16/10/2026 | 21:00 | 430 | Ντεν Μπος - Τοπ Ος | 2 - 1 | 1 | 1.57 | +0.57 | ||
| 16/10/2026 | 21:00 | 431 | Φένλο - Άλκμααρ Β' | 4 - 4 | 1 | 1.70 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.