segucio
Μέλος από 13/8/2022- Points
- 78.62
- Yield*
- -10%
- 30 ημερών
- +11%
- Κατάταξη
- 275ος
- Προβλέψεις
- 2330
- Μέση απόδοση
- 2.88
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 38% (894 από 2330)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1151 | 47.3% | -89.86 | -7.8% | 2.33 |
| X | 722 | 27.4% | -67.56 | -9.4% | 3.47 |
| 2 | 457 | 33.3% | -65.10 | -14.2% | 3.36 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | - | - | - | - | - |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 113 | 41.6% | +12.68 | +11.2% | 2.99 | |
| 87 | 47.1% | +22.09 | +25.4% | 2.90 | |
| 81 | 42.0% | +10.97 | +13.5% | 2.88 | |
| 75 | 37.3% | -9.50 | -12.7% | 2.89 | |
| 69 | 29.0% | -17.90 | -25.9% | 2.82 | |
| 63 | 42.9% | +0.07 | +0.1% | 2.58 | |
| 60 | 26.7% | -15.38 | -25.6% | 2.98 | |
| 58 | 46.6% | -0.53 | -0.9% | 2.70 | |
| 57 | 33.3% | -13.47 | -23.6% | 2.68 | |
| 48 | 43.8% | +10.66 | +22.2% | 2.74 | |
| 47 | 36.2% | -5.65 | -12.0% | 2.85 | |
| 46 | 47.8% | -1.02 | -2.2% | 2.43 | |
| 44 | 43.2% | +2.69 | +6.1% | 2.74 | |
| 42 | 40.5% | -1.60 | -3.8% | 2.57 | |
| 41 | 26.8% | -12.02 | -29.3% | 3.10 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 218 | 71.1% | -14.31 | -6.6% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 386 | 59.8% | +13.30 | +3.4% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 771 | 36.4% | -86.06 | -11.2% | 2.49 |
| 3.00 - 5.00 | 821 | 25.9% | -86.35 | -10.5% | 3.51 |
| 5.01+ | 134 | 10.4% | -49.10 | -36.6% | 7.15 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 180 | 36.7% | -30.21 | -16.8% | 2.81 |
| 1 - 3 | 519 | 37.6% | -57.80 | -11.1% | 2.81 |
| 3 - 6 | 682 | 38.4% | -64.38 | -9.4% | 2.96 |
| 6 - 12 | 765 | 38.2% | -63.94 | -8.4% | 2.87 |
| 12 - 24 | 131 | 41.2% | -3.01 | -2.3% | 2.93 |
| 24 - 48 | 43 | 46.5% | -4.84 | -11.3% | 2.94 |
| 48+ | 10 | 50.0% | +1.66 | +16.6% | 2.85 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2347 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15/5/2026 | 04:30 | 1503 | Μουνισιπάλ Λιμένο - Φας | 2 | 2.00 | - | |||
| 15/5/2026 | 04:00 | 1518 | Πατσούκα - Πούμας | 1 | 1.95 | - | |||
| 15/5/2026 | 03:30 | 939 | Βιτόρια Μπαΐα - Φλαμένγκο | 1 | 3.65 | - | |||
| 15/5/2026 | 02:00 | 938 | Κλαμπ Ρεγκάτας - Φορταλέζα | 2 | 2.95 | - | |||
| 15/5/2026 | 01:30 | 937 | Κορίνθιανς - Μπάρα ΣΚ | 1 | 1.30 | - | |||
| 15/5/2026 | 01:00 | 936 | Κονφιάνσα - Γκρέμιο | 2 | 1.67 | - | |||
| 15/5/2026 | 00:00 | 934 | Σαπεκοένσε - Μποταφόγκο | 1 | 3.65 | - | |||
| 14/5/2026 | 23:00 | 1520 | Λιμπερτάδ Ασουνσιόν - 2 Ντε Μάγιο | 1 | 1.85 | - | |||
| 14/5/2026 | 22:30 | 933 | Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Οβιέδο | 1 | 1.21 | - | |||
| 14/5/2026 | 22:00 | 932 | Μπράντφορντ - Μπόλτον | 1 | 2.62 | - | |||
| 13/5/2026 | 03:30 | 837 | Κρουζέιρο - Γκοϊάς | 1 - 0 | 1 | 1.37 | +0.37 | ||
| 13/5/2026 | 01:30 | 832 | Ιντερνασιονάλ - Αθλέτικ Κλουμπ | 3 - 2 | 1 | 1.25 | +0.25 | ||
| 12/5/2026 | 21:45 | 823 | Λίνφιλντ - Ντάνγκανον Σουίφτς | 3 - 1 | 1 | 1.40 | +0.40 | ||
| 12/5/2026 | 21:30 | 821 | Λουκέρνη - Ζυρίχη | 1 - 0 | 1 | 1.42 | +0.42 | ||
| 12/5/2026 | 20:00 | 1513 | Γουάντι Ντέγκλα - Ισμαΐλι | 2 - 1 | 1 | 1.72 | +0.72 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.