rightmangigas
Μέλος από 11/7/2021- Points
- 30.59
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -15%
- Κατάταξη
- 555ος
- Προβλέψεις
- 12340
- Μέση απόδοση
- 1.88
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (6775 από 12340)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5901 | 60.8% | -267.82 | -4.5% | 1.63 |
| X | 1286 | 27.4% | -177.19 | -13.8% | 3.20 |
| 2 | 3736 | 51.3% | -241.50 | -6.5% | 1.96 |
| 1X | 279 | 76.0% | +0.83 | +0.3% | 1.33 |
| 12 | 16 | 75.0% | -0.85 | -5.3% | 1.27 |
| X2 | 780 | 63.3% | -70.93 | -9.1% | 1.47 |
| Over | 152 | 59.2% | -8.13 | -5.3% | 1.62 |
| Under | 9 | 66.7% | +0.41 | +4.6% | 1.65 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | 26 | 53.8% | +1.94 | +7.5% | 2.04 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 148 | 56.8% | -11.13 | -7.5% | 1.65 |
| No Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.70 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 6 | 66.7% | +1.84 | +30.7% | 1.96 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 349 | 48.7% | -22.98 | -6.6% | 2.09 | |
| 289 | 45.0% | -43.93 | -15.2% | 2.14 | |
| 285 | 62.8% | +10.25 | +3.6% | 1.78 | |
| 279 | 55.6% | -17.59 | -6.3% | 1.85 | |
| 262 | 48.5% | -17.35 | -6.6% | 2.06 | |
| 262 | 61.1% | -7.86 | -3.0% | 1.76 | |
| 250 | 50.8% | -20.83 | -8.3% | 1.90 | |
| 244 | 49.2% | -26.39 | -10.8% | 2.07 | |
| 229 | 66.8% | +15.57 | +6.8% | 1.75 | |
| 222 | 47.3% | -27.66 | -12.5% | 2.14 | |
| 205 | 52.2% | -25.11 | -12.2% | 1.89 | |
| 204 | 50.0% | -15.64 | -7.7% | 2.00 | |
| 192 | 46.4% | -16.47 | -8.6% | 2.14 | |
| 187 | 59.4% | -6.17 | -3.3% | 1.78 | |
| 185 | 57.3% | +3.44 | +1.9% | 1.90 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3723 | 73.8% | -78.14 | -2.1% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 4958 | 55.0% | -336.74 | -6.8% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 2523 | 39.7% | -225.00 | -8.9% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | 1120 | 26.4% | -139.65 | -12.5% | 3.35 |
| 5.01+ | 16 | 25.0% | +6.00 | +37.5% | 6.22 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 906 | 54.2% | -65.29 | -7.2% | 1.92 |
| 1 - 3 | 1667 | 55.5% | -72.95 | -4.4% | 1.90 |
| 3 - 6 | 1858 | 55.2% | -59.13 | -3.2% | 1.94 |
| 6 - 12 | 2508 | 54.7% | -176.10 | -7.0% | 1.88 |
| 12 - 24 | 4281 | 55.4% | -289.54 | -6.8% | 1.84 |
| 24 - 48 | 887 | 52.4% | -92.02 | -10.4% | 1.88 |
| 48+ | 233 | 54.5% | -18.50 | -7.9% | 1.80 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
12385 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/9/2026 | 02:00 | 903 | Τσάρλεστον Μπάτερι - Χάρτφορντ Αθλέτικ | 1 | 1.51 | - | |||
| 3/9/2026 | 01:30 | 901 | Φλαμένγκο - Μιρασόλ | 1 | 1.24 | - | |||
| 2/9/2026 | 22:00 | 897 | Φόλκερκ - Ρέιντζερς | 2 | 1.60 | - | |||
| 2/9/2026 | 21:45 | 885 | Μίλγουολ - Ρέξαμ | 1 | 2.17 | - | |||
| 2/9/2026 | 21:45 | 891 | Κιλμάρνοκ - Σεντ Μίρεν | 2 | 2.45 | - | |||
| 2/9/2026 | 21:45 | 892 | Μάδεργουελ - Νταντί Γιουνάιτεντ | 1 | 1.94 | - | |||
| 2/9/2026 | 21:45 | 894 | Σέλτικ - Αμπερντίν | 1 | 1.22 | - | |||
| 2/9/2026 | 21:00 | 874 | Άαρχους - Μίντιλαντ | 2 | 2.08 | - | |||
| 2/9/2026 | 21:00 | 876 | Μποέμιανς 1905 - Γιάμπλονετς | 2 | 2.60 | - | |||
| 2/9/2026 | 20:00 | 871 | Σλάβια Σόφιας - Λέφσκι Σόφιας | 2 | 1.28 | - | |||
| 2/9/2026 | 20:00 | 873 | Χάποελ Μπερ Σεβά - Χάποελ Χάιφα | 1 | 1.48 | - | |||
| 2/9/2026 | 19:00 | 868 | Ουντινέζε - Βενέτσια | 1 | 1.88 | - | |||
| 2/9/2026 | 13:00 | 851 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Κιότο Σανγκά | 1 | 2.15 | - | |||
| 2/9/2026 | 13:00 | 853 | Μασίντα Ζέλβια - Καβασάκι | 1 | 1.92 | - | |||
| 2/9/2026 | 13:00 | 854 | Μίτο Χόλιχοκ - Κασίμα Άντλερς | 2 | 1.87 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.