nikosbarca
Μέλος από 27/9/2014- Points
- 83.06
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- +6%
- Κατάταξη
- 290ος
- Προβλέψεις
- 12726
- Μέση απόδοση
- 1.51
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 68% (8597 από 12726)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6810 | 70.6% | -197.72 | -2.9% | 1.44 |
| X | 136 | 30.9% | -5.60 | -4.1% | 3.26 |
| 2 | 2985 | 66.4% | -56.81 | -1.9% | 1.56 |
| 1X | 653 | 66.9% | -48.68 | -7.5% | 1.44 |
| 12 | 11 | 72.7% | -1.43 | -13.0% | 1.20 |
| X2 | 715 | 66.7% | -49.58 | -6.9% | 1.49 |
| Over | 564 | 66.8% | -60.26 | -10.7% | 1.39 |
| Under | 176 | 63.6% | -2.62 | -1.5% | 1.58 |
| Ημ.1 | 118 | 69.5% | -1.59 | -1.3% | 1.56 |
| Ημ.X | 128 | 48.4% | -8.69 | -6.8% | 1.91 |
| Ημ.2 | 46 | 54.3% | -4.52 | -9.8% | 2.19 |
| Goal | 256 | 47.7% | -62.77 | -24.5% | 1.59 |
| No Goal | 45 | 57.8% | -6.20 | -13.8% | 1.53 |
| 0-1 Goal | 13 | 38.5% | -0.35 | -2.7% | 2.79 |
| 2-3 Goals | 44 | 45.5% | -7.37 | -16.8% | 1.86 |
| 4-6 Goals | 26 | 38.5% | -4.54 | -17.5% | 2.23 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1028 | 65.4% | -53.36 | -5.2% | 1.53 | |
| 962 | 67.8% | -33.58 | -3.5% | 1.52 | |
| 949 | 64.7% | -33.20 | -3.5% | 1.64 | |
| 845 | 65.9% | -11.13 | -1.3% | 1.57 | |
| 626 | 70.8% | -16.20 | -2.6% | 1.41 | |
| 626 | 67.1% | -39.51 | -6.3% | 1.52 | |
| 556 | 60.1% | -43.92 | -7.9% | 1.65 | |
| 543 | 78.5% | +15.75 | +2.9% | 1.35 | |
| 514 | 70.0% | -16.97 | -3.3% | 1.45 | |
| 502 | 74.1% | +36.06 | +7.2% | 1.50 | |
| 374 | 79.1% | +4.97 | +1.3% | 1.32 | |
| 321 | 72.6% | -20.61 | -6.4% | 1.34 | |
| 248 | 64.1% | -25.83 | -10.4% | 1.70 | |
| 163 | 62.6% | -11.82 | -7.3% | 1.63 | |
| 158 | 78.5% | +5.70 | +3.6% | 1.35 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 7864 | 77.1% | -195.05 | -2.5% | 1.27 |
| 1.50 - 1.99 | 3665 | 57.2% | -195.81 | -5.3% | 1.67 |
| 2.00 - 2.99 | 969 | 39.1% | -108.35 | -11.2% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 209 | 27.3% | -19.02 | -9.1% | 3.42 |
| 5.01+ | 19 | 15.8% | -0.50 | -2.6% | 7.54 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 768 | 64.1% | -50.50 | -6.6% | 1.58 |
| 1 - 3 | 1510 | 62.6% | -138.13 | -9.1% | 1.56 |
| 3 - 6 | 2637 | 65.8% | -149.76 | -5.7% | 1.52 |
| 6 - 12 | 3259 | 68.0% | -118.65 | -3.6% | 1.51 |
| 12 - 24 | 3192 | 70.1% | -62.46 | -2.0% | 1.47 |
| 24 - 48 | 1094 | 71.7% | +3.52 | +0.3% | 1.47 |
| 48+ | 266 | 71.4% | -2.75 | -1.0% | 1.46 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
12758 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2/11/2026 | 22:15 | - | Μπενφίκα - Αλβέρκα | 1 - 0 | 1 | 1.14 | +0.14 | ||
| 2/11/2026 | 20:00 | - | Σοντερίσκε - Κοπεγχάγη | 0 - 2 | 2 | 1.45 | +0.45 | ||
| 2/11/2026 | 20:00 | - | Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Μακάμπι Τελ Αβίβ | 0 - 5 | 2 | 1.26 | +0.26 | ||
| 2/11/2026 | 19:30 | - | Τεούτα Ντούρες - Παρτιζάνι Τιράνων | 0 - 1 | 1 | 1.38 | -1.00 | ||
| 1/11/2026 | 20:30 | - | Ντιναμό Βουκουρεστίου - UTA Αράντ | 2 - 0 | 1 | 1.53 | +0.53 | ||
| 1/11/2026 | 19:30 | - | Λόμελ - Γάνδη | 2 - 0 | X2 | 1.21 | -1.00 | ||
| 1/11/2026 | 18:30 | - | Λίβερπουλ - Άρσεναλ | 0 - 1 | 1X | 1.57 | -1.00 | ||
| 1/11/2026 | 18:00 | - | Παρτιζάν - Ζέμουν Βελιγραδίου | 3 - 0 | 1 | 1.21 | +0.21 | ||
| 1/11/2026 | 17:15 | - | Σανταντέρ - Ρεάλ Μαδρίτης | 0 - 3 | 2 | 1.23 | +0.23 | ||
| 1/11/2026 | 16:00 | - | Λάτσιο - Κάλιαρι | 2 - 1 | 1 | 1.45 | +0.45 | ||
| 1/11/2026 | 15:00 | - | Μπασακσεχίρ - Σαμσουνσπόρ | 5 - 2 | 1X | 1.26 | +0.26 | ||
| 1/11/2026 | 15:00 | - | Τραμπζονσπόρ - Γκαζιαντέπ | 2 - 0 | 1 | 1.33 | +0.33 | ||
| 1/11/2026 | 13:30 | - | Κόμο - Βενέτσια | 1 - 0 | 1 | 1.31 | +0.31 | ||
| 1/11/2026 | 12:30 | - | Αμέντ Σπορτίφ - Έγιουπσπορ | 5 - 1 | 1 | 1.27 | +0.27 | ||
| 31/10/2026 | 22:30 | - | Πόρτο - Εστορίλ | 4 - 0 | 1 | 1.20 | +0.20 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.