manzach
Μέλος από 7/8/2019- Points
- 93.4
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -12%
- Κατάταξη
- 181ος
- Προβλέψεις
- 22685
- Μέση απόδοση
- 2.83
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 35% (7945 από 22685)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5490 | 42.2% | -509.09 | -9.3% | 2.27 |
| X | 7831 | 29.0% | -504.57 | -6.4% | 3.26 |
| 2 | 6365 | 30.7% | -783.87 | -12.3% | 3.16 |
| 1X | 3 | 66.7% | +1.13 | +37.7% | 2.41 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 12 | 41.7% | -1.55 | -12.9% | 2.42 |
| Over | 2902 | 47.2% | -297.18 | -10.2% | 1.96 |
| Under | 31 | 51.6% | -2.30 | -7.4% | 1.84 |
| Ημ.1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 41.00 |
| Ημ.X | 5 | 40.0% | -1.09 | -21.8% | 2.06 |
| Ημ.2 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 7.75 |
| Goal | 2 | 50.0% | -0.35 | -17.5% | 1.74 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.17 | -8.5% | 1.83 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 2.20 |
| 4-6 Goals | 36 | 19.4% | -13.63 | -37.9% | 3.06 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 707 | 29.0% | -143.84 | -20.3% | 2.95 | |
| 640 | 36.9% | -60.77 | -9.5% | 2.71 | |
| 593 | 44.0% | +44.36 | +7.5% | 2.65 | |
| 591 | 37.9% | +23.43 | +4.0% | 2.91 | |
| 562 | 35.4% | -17.11 | -3.0% | 2.88 | |
| 558 | 33.9% | -61.88 | -11.1% | 2.89 | |
| 540 | 36.7% | -17.93 | -3.3% | 2.76 | |
| 522 | 35.4% | -35.52 | -6.8% | 2.79 | |
| 514 | 32.9% | -63.72 | -12.4% | 2.74 | |
| 495 | 33.9% | -15.95 | -3.2% | 2.98 | |
| 447 | 30.4% | -79.90 | -17.9% | 2.93 | |
| 418 | 37.8% | -28.87 | -6.9% | 2.74 | |
| 409 | 34.2% | -39.18 | -9.6% | 2.94 | |
| 384 | 36.5% | -33.09 | -8.6% | 2.70 | |
| 379 | 38.5% | -17.64 | -4.7% | 2.71 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 180 | 65.6% | -14.22 | -7.9% | 1.40 |
| 1.50 - 1.99 | 3653 | 52.8% | -254.25 | -7.0% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 9650 | 36.1% | -1,078.77 | -11.2% | 2.50 |
| 3.00 - 5.00 | 8702 | 26.9% | -686.38 | -7.9% | 3.46 |
| 5.01+ | 500 | 14.0% | -85.05 | -17.0% | 6.30 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2446 | 37.6% | -206.40 | -8.4% | 2.69 |
| 1 - 3 | 2733 | 35.6% | -244.41 | -8.9% | 2.79 |
| 3 - 6 | 3107 | 34.5% | -311.63 | -10.0% | 2.89 |
| 6 - 12 | 4126 | 34.6% | -364.85 | -8.8% | 2.88 |
| 12 - 24 | 5841 | 34.3% | -627.19 | -10.7% | 2.84 |
| 24 - 48 | 4248 | 35.0% | -357.02 | -8.4% | 2.82 |
| 48+ | 184 | 34.8% | -7.17 | -3.9% | 2.76 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
22864 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/2026 | 20:15 | 802 | Σιντ Τρούιντεν - Ζούλτε Βάρεγκεμ | X | 3.80 | - | |||
| 8/11/2026 | 18:30 | 778 | Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άστον Βίλα | 1 | 2.12 | - | |||
| 8/11/2026 | 18:30 | 780 | ΟΦΗ - Ατρόμητος | 1 | 2.00 | - | |||
| 8/11/2026 | 18:00 | 1784 | Τουντελάνο - Έμπρο | X | 3.00 | - | |||
| 8/11/2026 | 16:00 | 722 | Ίπσουιτς - Μπόρνμουθ | X | 3.75 | - | |||
| 8/11/2026 | 16:00 | 725 | Σάντερλαντ - Τσέλσι | 2 | 2.02 | - | |||
| 8/11/2026 | 13:30 | 681 | Νάπολι - Λάτσιο | 2 | 2.85 | - | |||
| 8/11/2026 | 13:15 | - | Φίτεσε - Ντε Γκράαφτσαπ | 1 | 1.92 | - | |||
| 8/11/2026 | 12:30 | 674 | Ρίζεσπορ - Ερζουρουμσπόρ | X | 3.50 | - | |||
| 8/11/2026 | 11:30 | 672 | Βόιτσμπεργκ - Κάπφενμπεργκ | 4 - 0 | 2 | 4.25 | -1.00 | ||
| 8/11/2026 | 08:00 | 656 | Γκάμπα Οσάκα - Σερέσο Όσακα | 2 - 3 | 2 | 2.75 | +1.75 | ||
| 8/11/2026 | 07:00 | 645 | Βίσελ Κόμπε - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 2 - 2 | X | 3.50 | +2.50 | ||
| 8/11/2026 | 05:10 | 642 | Πούμας - Κλαμπ Αμέρικα | 2 - 2 | 1 | 2.95 | -1.00 | ||
| 8/11/2026 | 05:00 | 641 | Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Ελ Πάσο Λοκομοτίβε | 2 - 1 | X | 3.55 | -1.00 | ||
| 8/11/2026 | 04:00 | 1626 | Αλαχουελένσε - Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ | 2 - 0 | X | 3.60 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.