karasnet
Μέλος από 4/10/2022- Points
- 80.88
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- +11%
- Κατάταξη
- 276ος
- Προβλέψεις
- 1591
- Μέση απόδοση
- 2.08
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 48% (771 από 1591)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 301 | 50.5% | -27.01 | -9.0% | 1.90 |
| X | 212 | 25.9% | -32.90 | -15.5% | 3.27 |
| 2 | 78 | 48.7% | +5.83 | +7.5% | 2.52 |
| 1X | 85 | 71.8% | -5.86 | -6.9% | 1.33 |
| 12 | 10 | 80.0% | -0.07 | -0.7% | 1.25 |
| X2 | 36 | 69.4% | -0.02 | -0.1% | 1.49 |
| Over | 360 | 50.3% | -31.21 | -8.7% | 1.85 |
| Under | 2 | 50.0% | +0.72 | +36.0% | 2.32 |
| Ημ.1 | 19 | 31.6% | -4.33 | -22.8% | 2.42 |
| Ημ.X | 77 | 55.8% | +14.07 | +18.3% | 2.09 |
| Ημ.2 | 11 | 45.5% | +1.40 | +12.7% | 3.11 |
| Goal | 253 | 52.6% | -19.04 | -7.5% | 1.77 |
| No Goal | 4 | 75.0% | +1.83 | +45.8% | 1.84 |
| 0-1 Goal | 5 | 20.0% | -1.60 | -32.0% | 3.38 |
| 2-3 Goals | 121 | 44.6% | -16.26 | -13.4% | 1.94 |
| 4-6 Goals | 17 | 29.4% | -5.44 | -32.0% | 2.78 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 54.5% | +6.73 | +12.2% | 2.12 | |
| 52 | 57.7% | +3.95 | +7.6% | 2.14 | |
| 51 | 51.0% | -1.62 | -3.2% | 2.30 | |
| 50 | 42.0% | -9.24 | -18.5% | 2.26 | |
| 46 | 41.3% | -5.87 | -12.8% | 2.17 | |
| 40 | 57.5% | +4.64 | +11.6% | 2.03 | |
| 39 | 51.3% | +0.34 | +0.9% | 1.99 | |
| 35 | 40.0% | -8.50 | -24.3% | 1.89 | |
| 35 | 45.7% | -7.98 | -22.8% | 1.97 | |
| 28 | 39.3% | -8.09 | -28.9% | 2.07 | |
| 28 | 32.1% | -11.67 | -41.7% | 2.21 | |
| 24 | 45.8% | -4.95 | -20.6% | 1.91 | |
| 24 | 33.3% | -10.72 | -44.7% | 1.94 | |
| 23 | 47.8% | -3.84 | -16.7% | 1.82 | |
| 23 | 65.2% | +3.95 | +17.2% | 1.96 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 161 | 70.8% | -12.85 | -8.0% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 811 | 53.1% | -55.99 | -6.9% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 406 | 42.4% | -21.95 | -5.4% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 205 | 25.9% | -26.45 | -12.9% | 3.39 |
| 5.01+ | 8 | 12.5% | -2.65 | -33.1% | 5.69 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 228 | 53.5% | +3.99 | +1.8% | 1.97 |
| 1 - 3 | 475 | 48.6% | -40.97 | -8.6% | 2.02 |
| 3 - 6 | 454 | 46.3% | -54.95 | -12.1% | 2.13 |
| 6 - 12 | 347 | 49.3% | -12.63 | -3.6% | 2.11 |
| 12 - 24 | 75 | 45.3% | -9.37 | -12.5% | 2.24 |
| 24 - 48 | 8 | 25.0% | -3.83 | -47.9% | 2.42 |
| 48+ | 4 | 25.0% | -2.13 | -53.3% | 2.67 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
1597 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2/9/2026 | 22:15 | 898 | ΠΑΟΚ - ΟΦΗ | 2-3 Goals | 1.97 | - | |||
| 1/9/2026 | 14:35 | 802 | Σαντόνγκ Ταϊσάν - Σανγκάη Πορτ | 0 - 3 | X | 3.60 | -1.00 | ||
| 31/8/2026 | 21:30 | 1758 | Νοβάρα - Φολγκόρε Καρατέσε | 2 - 2 | X | 2.87 | +1.87 | ||
| 30/8/2026 | 00:30 | 2037 | Ουνιόν Εσπανιόλα - Ρέιντζερς Ντε Τάλκα | 0 - 1 | Over | 1.72 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 00:30 | 2037 | Ουνιόν Εσπανιόλα - Ρέιντζερς Ντε Τάλκα | 0 - 1 | 1 | 1.98 | -1.00 | ||
| 29/8/2026 | 01:00 | 210 | Ουνιόν Σάντα Φε - Σαρμιέντο Χουνίν | 4 - 1 | 1 | 1.94 | +0.94 | ||
| 28/8/2026 | 15:00 | 124 | Σενζέν Πενγκ Σίτι - Σανγκάη Πορτ | 0 - 1 | 2 | 2.15 | +1.15 | ||
| 28/8/2026 | 01:00 | 988 | Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα - Μπαράκας Σεντράλ | 3 - 1 | 1 | 1.65 | +0.65 | ||
| 25/8/2026 | 01:30 | 582 | Αθλέτικ Κλουμπ - Νοβοριζοντίνο | 1 - 4 | Ημ.2 | 2.90 | +1.90 | ||
| 19/8/2026 | 17:15 | 832 | Καλαμάτα - Παναιτωλικός | 4 - 2 | Goal | 1.90 | +0.90 | ||
| 19/8/2026 | 01:30 | 815 | Λοντρίνα - Ατλέτικο Γκοϊανιένσε | 0 - 0 | 2 | 2.65 | -1.00 | ||
| 19/8/2026 | 01:30 | 815 | Λοντρίνα - Ατλέτικο Γκοϊανιένσε | 0 - 0 | Goal | 1.88 | -1.00 | ||
| 13/8/2026 | 02:30 | 864 | Ίντερ Μαϊάμι - Λεόν | 2 - 3 | Goal | 1.48 | +0.48 | ||
| 13/8/2026 | 02:30 | 864 | Ίντερ Μαϊάμι - Λεόν | 2 - 3 | Over | 1.55 | +0.55 | ||
| 8/8/2026 | 20:00 | 331 | Βιτόρια Γκιμαράες - Αρούκα | 0 - 1 | 2-3 Goals | 1.90 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.