guru_maharaji
Μέλος από 8/10/2016- Points
- 102.04
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -18%
- Κατάταξη
- 119ος
- Προβλέψεις
- 17354
- Μέση απόδοση
- 1.63
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 59% (10322 από 17354)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3606 | 67.9% | -185.91 | -5.2% | 1.46 |
| X | 203 | 30.5% | -17.48 | -8.6% | 3.18 |
| 2 | 1632 | 63.5% | -99.33 | -6.1% | 1.57 |
| 1X | 1800 | 71.4% | -154.12 | -8.6% | 1.32 |
| 12 | 19 | 84.2% | +0.62 | +3.3% | 1.22 |
| X2 | 1840 | 64.3% | -202.28 | -11.0% | 1.49 |
| Over | 1725 | 63.4% | -117.12 | -6.8% | 1.50 |
| Under | 180 | 49.4% | -34.23 | -19.0% | 1.73 |
| Ημ.1 | 1733 | 53.4% | -178.65 | -10.3% | 1.74 |
| Ημ.X | 77 | 44.2% | -12.96 | -16.8% | 1.92 |
| Ημ.2 | 733 | 49.2% | -82.32 | -11.2% | 1.88 |
| Goal | 640 | 56.7% | -84.90 | -13.3% | 1.54 |
| No Goal | 1540 | 49.5% | -207.92 | -13.5% | 1.77 |
| 0-1 Goal | 98 | 41.8% | -6.28 | -6.4% | 2.24 |
| 2-3 Goals | 176 | 41.5% | -32.72 | -18.6% | 1.95 |
| 4-6 Goals | 1347 | 40.5% | -189.46 | -14.1% | 2.14 |
| 7+ Goals | 5 | 20.0% | +0.25 | +5.0% | 8.60 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 444 | 60.4% | -15.21 | -3.4% | 1.67 | |
| 282 | 55.7% | -35.31 | -12.5% | 1.70 | |
| 254 | 61.0% | -23.61 | -9.3% | 1.56 | |
| 242 | 61.2% | -11.50 | -4.8% | 1.71 | |
| 230 | 61.7% | -5.07 | -2.2% | 1.69 | |
| 227 | 56.4% | -22.77 | -10.0% | 1.70 | |
| 223 | 62.3% | -15.65 | -7.0% | 1.60 | |
| 216 | 64.4% | -11.51 | -5.3% | 1.62 | |
| 216 | 59.7% | -14.94 | -6.9% | 1.67 | |
| 214 | 53.7% | -38.40 | -17.9% | 1.59 | |
| 209 | 56.9% | -20.13 | -9.6% | 1.71 | |
| 208 | 52.9% | -28.20 | -13.6% | 1.72 | |
| 205 | 67.8% | +11.46 | +5.6% | 1.63 | |
| 193 | 55.4% | -27.79 | -14.4% | 1.71 | |
| 188 | 71.8% | +2.74 | +1.5% | 1.53 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 8053 | 72.4% | -558.95 | -6.9% | 1.29 |
| 1.50 - 1.99 | 6491 | 52.6% | -709.44 | -10.9% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 2535 | 40.1% | -277.90 | -11.0% | 2.25 |
| 3.00 - 5.00 | 240 | 24.6% | -47.52 | -19.8% | 3.39 |
| 5.01+ | 35 | 11.4% | -11.00 | -31.4% | 6.54 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2017 | 58.2% | -194.65 | -9.7% | 1.65 |
| 1 - 3 | 2948 | 60.4% | -213.33 | -7.2% | 1.62 |
| 3 - 6 | 2973 | 61.5% | -229.21 | -7.7% | 1.59 |
| 6 - 12 | 3289 | 60.4% | -288.70 | -8.8% | 1.61 |
| 12 - 24 | 4897 | 57.9% | -560.03 | -11.4% | 1.64 |
| 24 - 48 | 793 | 60.4% | -64.85 | -8.2% | 1.63 |
| 48+ | 437 | 54.2% | -54.04 | -12.4% | 1.81 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
17433 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5/11/2026 | 00:30 | 191 | Φλαμένγκο - Γκρέμιο | 1 | 1.16 | - | |||
| 5/11/2026 | 00:30 | 191 | Φλαμένγκο - Γκρέμιο | Ημ.1 | 1.38 | - | |||
| 4/11/2026 | 00:30 | 1607 | Νασιονάλ Ασουνσιόν - Σπορτίβο Σαν Λορέντζο | 0 - 2 | No Goal | 1.58 | +0.58 | ||
| 3/11/2026 | 22:30 | 166 | Ντεπόρτες Περέιρα - Τολίμα | 1 - 3 | X2 | 1.11 | +0.11 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | 161 | Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ρόμα | 3 - 2 | No Goal | 2.70 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | 162 | Μπαρτσελόνα - Άστον Βίλα | 3 - 0 | 4-6 Goals | 1.87 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | 162 | Μπαρτσελόνα - Άστον Βίλα | 3 - 0 | 1 | 1.27 | +0.27 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 141 | Ανάν Αθλέτικ - ΕΪΡ Γιουνάιτεντ | 0 - 2 | 2 | 1.45 | +0.45 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 141 | Ανάν Αθλέτικ - ΕΪΡ Γιουνάιτεντ | 0 - 2 | Over | 1.40 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 143 | Έντινμπουργκ Σίτι - Πάρτικ Θιστλ | 0 - 3 | 2 | 1.45 | +0.45 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 143 | Έντινμπουργκ Σίτι - Πάρτικ Θιστλ | 0 - 3 | Over | 1.50 | +0.50 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 150 | Ρος Κάουντι - Σέλτικ Β' | 2 - 0 | No Goal | 2.55 | +1.55 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 153 | Στενχάουσμιουρ - Μπέργουικ | 4 - 1 | Over | 1.27 | +0.27 | ||
| 3/11/2026 | 20:00 | 125 | Σίριους - Χάλμσταντ | 2 - 0 | 1 | 1.28 | +0.28 | ||
| 3/11/2026 | 20:00 | 125 | Σίριους - Χάλμσταντ | 2 - 0 | Ημ.1 | 1.58 | +0.58 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.