gioutsos12
Μέλος από 2/12/2016- Points
- 80
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- -12%
- Κατάταξη
- 278ος
- Προβλέψεις
- 3441
- Μέση απόδοση
- 2.57
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 43% (1482 από 3441)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 541 | 50.8% | -24.91 | -4.6% | 2.10 |
| X | 1000 | 34.5% | +54.11 | +5.4% | 3.09 |
| 2 | 253 | 30.0% | -22.45 | -8.9% | 3.72 |
| 1X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.25 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 3 | 33.3% | -1.17 | -39.0% | 1.58 |
| Over | 406 | 54.9% | -11.31 | -2.8% | 1.81 |
| Under | 127 | 58.3% | -0.07 | -0.1% | 1.78 |
| Ημ.1 | 49 | 18.4% | -15.90 | -32.4% | 4.59 |
| Ημ.X | 51 | 35.3% | -11.80 | -23.1% | 2.33 |
| Ημ.2 | 98 | 14.3% | -24.40 | -24.9% | 5.87 |
| Goal | 482 | 53.7% | -19.81 | -4.1% | 1.80 |
| No Goal | 2 | 100.0% | +1.76 | +88.0% | 1.88 |
| 0-1 Goal | 7 | 28.6% | -2.06 | -29.4% | 3.51 |
| 2-3 Goals | 338 | 47.9% | -17.76 | -5.3% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 83 | 26.5% | -24.11 | -29.0% | 2.79 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 104 | 45.2% | +1.74 | +1.7% | 2.42 | |
| 100 | 50.0% | +7.65 | +7.7% | 2.40 | |
| 96 | 53.1% | +7.80 | +8.1% | 2.41 | |
| 95 | 40.0% | -11.52 | -12.1% | 2.40 | |
| 93 | 36.6% | -16.32 | -17.5% | 2.54 | |
| 87 | 43.7% | +2.96 | +3.4% | 2.47 | |
| 85 | 30.6% | -17.81 | -21.0% | 3.18 | |
| 81 | 42.0% | +4.01 | +5.0% | 2.64 | |
| 80 | 38.8% | -4.31 | -5.4% | 2.53 | |
| 62 | 40.3% | -1.55 | -2.5% | 2.49 | |
| 60 | 55.0% | -1.25 | -2.1% | 1.96 | |
| 59 | 47.5% | +10.84 | +18.4% | 2.59 | |
| 58 | 60.3% | +33.31 | +57.4% | 2.60 | |
| 58 | 31.0% | -19.15 | -33.0% | 2.80 | |
| 55 | 41.8% | -9.11 | -16.6% | 2.46 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 199 | 66.3% | -15.69 | -7.9% | 1.40 |
| 1.50 - 1.99 | 1170 | 54.1% | -64.65 | -5.5% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 1129 | 40.4% | -16.73 | -1.5% | 2.50 |
| 3.00 - 5.00 | 812 | 30.5% | +17.59 | +2.2% | 3.40 |
| 5.01+ | 131 | 9.9% | -41.40 | -31.6% | 7.17 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 423 | 38.3% | -59.13 | -14.0% | 2.59 |
| 1 - 3 | 793 | 42.2% | -52.48 | -6.6% | 2.57 |
| 3 - 6 | 833 | 43.7% | -30.47 | -3.7% | 2.50 |
| 6 - 12 | 969 | 44.2% | -14.44 | -1.5% | 2.66 |
| 12 - 24 | 399 | 46.9% | +28.96 | +7.3% | 2.47 |
| 24 - 48 | 20 | 25.0% | +8.70 | +43.5% | 3.36 |
| 48+ | 4 | 25.0% | -2.02 | -50.5% | 2.01 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 48
3447 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/2026 | 21:45 | 218 | Μπρίστολ Σίτι - Μπλάκμπερν | 0 - 1 | Goal | 1.72 | -1.00 | ||
| 13/10/2026 | 21:45 | 1615 | Γουάρινγκτον Ράινλαντς - Κέρσον | 5 - 1 | Over | 1.65 | +0.65 | ||
| 13/10/2026 | 21:45 | 1663 | Έβεσαμ Γιουνάιτεντ - Μπαθ Σίτι | 0 - 2 | 2 | 1.74 | +0.74 | ||
| 13/10/2026 | 19:45 | 201 | Σαμπάχ - Σλάβια Πράγας | 2 - 0 | Over | 1.55 | -1.00 | ||
| 13/10/2026 | 19:00 | 1586 | Πολωνία (Γ) - Βέλγιο (Γ) | 3 - 2 | Goal | 1.52 | +0.52 | ||
| 13/10/2026 | 19:00 | 1586 | Πολωνία (Γ) - Βέλγιο (Γ) | 3 - 2 | 2 | 2.45 | -1.00 | ||
| 3/10/2026 | 05:00 | 1602 | Ελ Σαλβαδόρ - Τζαμάικα | 0 - 2 | Over | 2.02 | -1.00 | ||
| 3/10/2026 | 05:00 | 1602 | Ελ Σαλβαδόρ - Τζαμάικα | 0 - 2 | Goal | 1.82 | -1.00 | ||
| 3/10/2026 | 03:35 | 205 | Φορταλέζα - Ναούτικο | 1 - 1 | 1 | 1.77 | -1.00 | ||
| 3/10/2026 | 03:30 | 376 | Μπόκα Τζούνιορς - Ουνιόν Σάντα Φε | 3 - 0 | Over | 2.00 | +1.00 | ||
| 2/10/2026 | 21:30 | 181 | Κλαμπ Ντεπ. Ελντένσε - Ρεάλ Οβιέδο | 4 - 1 | X | 2.95 | -1.00 | ||
| 2/10/2026 | 20:00 | 1573 | Νάεστβεντ - Νίκομπινγκ | 1 - 1 | X | 3.30 | +2.30 | ||
| 2/10/2026 | 19:00 | 1567 | Αυστρία U21 - Δανία U21 | 1 - 1 | X | 3.20 | +2.20 | ||
| 2/10/2026 | 17:00 | 177 | Καζακστάν - Μολδαβία | 1 - 2 | Over | 2.32 | +1.32 | ||
| 2/10/2026 | 16:15 | 1556 | Αλ Αΐν - Άτζμαν | 2 - 3 | 4-6 Goals | 2.47 | +1.47 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.