foufliasbill1
Μέλος από 12/11/2021- Points
- 104.82
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- +1%
- Κατάταξη
- 99ος
- Προβλέψεις
- 15634
- Μέση απόδοση
- 2.28
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (7991 από 15634)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3362 | 66.2% | -103.84 | -3.1% | 1.76 |
| X | 5359 | 30.1% | -406.51 | -7.6% | 3.14 |
| 2 | 1731 | 55.4% | -79.40 | -4.6% | 2.67 |
| 1X | 212 | 80.2% | -7.37 | -3.5% | 1.21 |
| 12 | 88 | 75.0% | -5.67 | -6.4% | 1.25 |
| X2 | 133 | 77.4% | -2.24 | -1.7% | 1.30 |
| Over | 2608 | 64.0% | -71.75 | -2.8% | 1.54 |
| Under | 822 | 62.4% | -8.75 | -1.1% | 1.60 |
| Ημ.1 | 285 | 53.3% | -21.85 | -7.7% | 1.80 |
| Ημ.X | 378 | 44.4% | -27.35 | -7.2% | 2.05 |
| Ημ.2 | 154 | 50.0% | -34.31 | -22.3% | 1.69 |
| Goal | 288 | 62.8% | +3.97 | +1.4% | 1.62 |
| No Goal | 61 | 55.7% | -5.42 | -8.9% | 1.66 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 121 | 41.3% | -22.65 | -18.7% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 32 | 34.4% | -5.06 | -15.8% | 2.36 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 425 | 44.7% | -18.73 | -4.4% | 2.43 | |
| 314 | 41.1% | -13.91 | -4.4% | 2.59 | |
| 246 | 41.5% | -5.04 | -2.0% | 2.61 | |
| 245 | 39.6% | -5.26 | -2.1% | 2.67 | |
| 218 | 33.0% | -33.18 | -15.2% | 2.74 | |
| 211 | 60.2% | +7.79 | +3.7% | 1.91 | |
| 184 | 50.0% | -32.21 | -17.5% | 2.40 | |
| 172 | 62.8% | -0.34 | -0.2% | 1.79 | |
| 167 | 49.1% | +9.73 | +5.8% | 2.36 | |
| 153 | 45.8% | -2.81 | -1.8% | 2.33 | |
| 153 | 59.5% | -5.25 | -3.4% | 1.87 | |
| 151 | 45.7% | +3.88 | +2.6% | 2.48 | |
| 147 | 52.4% | -7.65 | -5.2% | 2.20 | |
| 147 | 52.4% | -22.34 | -15.2% | 2.20 | |
| 145 | 44.1% | -4.21 | -2.9% | 2.42 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 4764 | 74.6% | -148.73 | -3.1% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 3998 | 58.2% | -132.71 | -3.3% | 1.67 |
| 2.00 - 2.99 | 2821 | 36.1% | -205.36 | -7.3% | 2.61 |
| 3.00 - 5.00 | 3742 | 28.1% | -278.05 | -7.4% | 3.34 |
| 5.01+ | 309 | 12.3% | -33.35 | -10.8% | 9.30 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1381 | 50.2% | -103.28 | -7.5% | 2.34 |
| 1 - 3 | 2034 | 46.6% | -201.92 | -9.9% | 2.49 |
| 3 - 6 | 3228 | 49.7% | -156.53 | -4.8% | 2.29 |
| 6 - 12 | 4735 | 51.3% | -242.18 | -5.1% | 2.31 |
| 12 - 24 | 3800 | 53.7% | -118.55 | -3.1% | 2.15 |
| 24 - 48 | 425 | 61.6% | +18.07 | +4.3% | 1.86 |
| 48+ | 31 | 54.8% | +6.19 | +20.0% | 2.49 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
15698 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21/10/2026 | 00:00 | - | Κόλο Κόλο - Πουέρτο Μοντ | 1 | 1.24 | - | |||
| 21/10/2026 | 00:00 | - | Κόλο Κόλο - Πουέρτο Μοντ | Over | 1.52 | - | |||
| 17/10/2026 | 01:30 | - | Πόντε Πρέτα - Ατλέτικο Γκοϊανιένσε | 1 - 1 | 2 | 1.36 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 01:00 | - | Έροες Ντε Ζάκι ΙΙ - Κλαμπ Ντεπ. Αγιένσε | 0 - 0 | 1 | 3.70 | -1.00 | ||
| 16/10/2026 | 21:45 | - | Κάρντιφ Μετροπόλιταν - Ίνισιρ Άλμπιονς | 4 - 0 | 1 | 1.15 | +0.15 | ||
| 16/10/2026 | 21:45 | - | Κόναχ Κουέι Νόμαντς - Πόρθμαντογκ | 4 - 0 | 1 | 1.10 | +0.10 | ||
| 16/10/2026 | 21:30 | - | ΣΚ Μπέβερεν - Χαμπέ Λα Νοβ | 3 - 0 | 1 | 1.14 | +0.14 | ||
| 16/10/2026 | 21:15 | - | Στάντε Νιόν - Βασιλεία | 0 - 3 | 2 | 1.11 | +0.11 | ||
| 16/10/2026 | 20:30 | - | Ραπίντ Βιέννης - Χάρτμπεργκ | 3 - 1 | 1 | 1.29 | +0.29 | ||
| 16/10/2026 | 20:30 | - | Ραπίντ Βιέννης - Χάρτμπεργκ | 3 - 1 | Over | 1.39 | +0.39 | ||
| 16/10/2026 | 16:15 | - | Αλ Καντισίγια - Άμπχα | 2 - 1 | 1 | 1.14 | +0.14 | ||
| 16/10/2026 | 16:15 | - | Αλ Καντισίγια - Άμπχα | 2 - 1 | Over | 1.30 | +0.30 | ||
| 16/10/2026 | 11:30 | - | Όκλεϊ Κάνονς - Σίδνεϊ Ολίμπικ | 4 - 2 | 1 | 1.39 | +0.39 | ||
| 16/10/2026 | 11:30 | - | Όκλεϊ Κάνονς - Σίδνεϊ Ολίμπικ | 4 - 2 | Over | 1.50 | +0.50 | ||
| 15/10/2026 | 22:00 | - | Μπενφίκα - Σέλτικ | 4 - 1 | 1 | 1.21 | +0.21 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.