force1
Μέλος από 17/12/2014- Points
- 100.7
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 131ος
- Προβλέψεις
- 13687
- Μέση απόδοση
- 2.35
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 48% (6577 από 13687)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4935 | 61.8% | -152.22 | -3.1% | 1.68 |
| X | 5474 | 28.6% | -341.79 | -6.2% | 3.34 |
| 2 | 2085 | 55.2% | -138.61 | -6.6% | 1.89 |
| 1X | 442 | 76.0% | -24.57 | -5.6% | 1.26 |
| 12 | 34 | 67.6% | -5.00 | -14.7% | 1.26 |
| X2 | 215 | 74.4% | -11.36 | -5.3% | 1.29 |
| Over | 454 | 59.5% | -23.55 | -5.2% | 1.61 |
| Under | 1 | 100.0% | +0.87 | +87.0% | 1.87 |
| Ημ.1 | 8 | 75.0% | +0.35 | +4.4% | 1.40 |
| Ημ.X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.42 |
| Ημ.2 | 4 | 75.0% | +0.67 | +16.8% | 1.67 |
| Goal | 32 | 46.9% | -7.00 | -21.9% | 1.71 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | 2 | 50.0% | +0.27 | +13.5% | 2.05 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 686 | 50.0% | -1.05 | -0.2% | 2.32 | |
| 609 | 55.5% | +10.56 | +1.7% | 2.17 | |
| 591 | 53.0% | -43.94 | -7.4% | 2.11 | |
| 512 | 52.0% | -29.58 | -5.8% | 2.26 | |
| 503 | 55.3% | -0.05 | 0.0% | 2.18 | |
| 422 | 43.6% | -3.96 | -0.9% | 2.65 | |
| 394 | 54.6% | -3.43 | -0.9% | 2.14 | |
| 325 | 47.4% | -26.46 | -8.1% | 2.39 | |
| 319 | 48.9% | -39.67 | -12.4% | 2.22 | |
| 304 | 44.4% | +45.69 | +15.0% | 2.78 | |
| 298 | 57.4% | +38.63 | +13.0% | 2.31 | |
| 280 | 40.4% | -18.96 | -6.8% | 2.71 | |
| 278 | 50.7% | -54.46 | -19.6% | 1.92 | |
| 269 | 43.1% | -28.59 | -10.6% | 2.42 | |
| 251 | 48.2% | -14.73 | -5.9% | 2.41 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3436 | 73.5% | -109.69 | -3.2% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 3436 | 58.2% | -105.67 | -3.1% | 1.67 |
| 2.00 - 2.99 | 1022 | 42.9% | -27.82 | -2.7% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 5632 | 28.2% | -440.06 | -7.8% | 3.32 |
| 5.01+ | 161 | 14.9% | -19.70 | -12.2% | 5.60 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 905 | 43.8% | -93.33 | -10.3% | 2.55 |
| 1 - 3 | 1895 | 48.0% | -91.55 | -4.8% | 2.42 |
| 3 - 6 | 2043 | 46.5% | -110.37 | -5.4% | 2.43 |
| 6 - 12 | 1340 | 48.3% | -46.76 | -3.5% | 2.40 |
| 12 - 24 | 3589 | 46.3% | -218.04 | -6.1% | 2.41 |
| 24 - 48 | 2531 | 49.8% | -78.83 | -3.1% | 2.25 |
| 48+ | 1384 | 54.5% | -64.06 | -4.6% | 2.02 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 4
13714 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17/10/2026 | 22:00 | 705 | Βαλένθια - Αθλέτικ Μπιλμπάο | 1X | 1.61 | - | |||
| 17/10/2026 | 22:00 | 709 | Νταντί - Ρέιντζερς | 2 | 1.40 | - | |||
| 17/10/2026 | 21:45 | 704 | Ρόμα - Τζένοα | 1 | 1.55 | - | |||
| 17/10/2026 | 19:30 | 675 | Νιούκαστλ - Άστον Βίλα | 1 | 2.25 | - | |||
| 17/10/2026 | 19:30 | 678 | Μπέτις - Μπαρτσελόνα | 2 | 1.40 | - | |||
| 17/10/2026 | 17:30 | 651 | Ντεν Χάαγκ - Αϊντχόφεν | 2 | 1.27 | - | |||
| 17/10/2026 | 17:00 | 621 | Λεβαδειακός - Βόλος Elabet | X | 3.30 | - | |||
| 17/10/2026 | 16:00 | 558 | Φάλκενμπεργκ - Λαντσκρόνα | X | 3.30 | - | |||
| 17/10/2026 | 16:00 | 561 | Γκεντσλερμπιρλιγκί - Γαλατασαράι | 2 | 1.32 | - | |||
| 17/10/2026 | 16:00 | 566 | Ελσίνκι - Γκνιστάν | 1 | 1.45 | - | |||
| 16/10/2026 | 21:45 | 456 | Λόνγκφορντ Τάουν - Άθλοουν Τάουν | 1 - 0 | X | 3.40 | -1.00 | ||
| 16/10/2026 | 21:30 | 445 | Ρουχ Χορζόφ - Όντρα Οπόλε | 3 - 0 | X | 3.40 | -1.00 | ||
| 16/10/2026 | 21:00 | 426 | Γκρενόμπλ - Μπουλόν | 0 - 2 | X | 3.00 | -1.00 | ||
| 16/10/2026 | 21:00 | 427 | Λαβάλ - Κλερμόν | 3 - 3 | X | 3.25 | +2.25 | ||
| 16/10/2026 | 21:00 | 435 | Ντιναμό Βουκουρεστίου - Μποτοσάνι | 2 - 0 | 1X | 1.08 | +0.08 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.