cillis
Μέλος από 31/10/2020- Points
- 26.44
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- +25%
- Κατάταξη
- 574ος
- Προβλέψεις
- 5090
- Μέση απόδοση
- 2.28
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 48% (2466 από 5090)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1778 | 51.7% | -123.69 | -7.0% | 2.02 |
| X | 678 | 29.4% | +1.36 | +0.2% | 3.60 |
| 2 | 938 | 47.5% | +8.75 | +0.9% | 2.43 |
| 1X | 288 | 51.7% | -30.66 | -10.6% | 1.90 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.14 | +14.0% | 1.14 |
| X2 | 412 | 49.8% | -21.52 | -5.2% | 2.08 |
| Over | 270 | 60.0% | +2.48 | +0.9% | 1.72 |
| Under | 74 | 51.4% | -0.15 | -0.2% | 1.98 |
| Ημ.1 | 45 | 46.7% | -4.76 | -10.6% | 2.32 |
| Ημ.X | 54 | 42.6% | -4.43 | -8.2% | 2.17 |
| Ημ.2 | 20 | 40.0% | -4.40 | -22.0% | 2.50 |
| Goal | 294 | 61.6% | +15.86 | +5.4% | 1.76 |
| No Goal | 36 | 47.2% | -7.11 | -19.8% | 1.87 |
| 0-1 Goal | 9 | 11.1% | -6.70 | -74.4% | 3.88 |
| 2-3 Goals | 183 | 49.7% | +0.88 | +0.5% | 2.03 |
| 4-6 Goals | 10 | 40.0% | +0.14 | +1.4% | 2.55 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 461 | 43.2% | -75.82 | -16.4% | 2.30 | |
| 346 | 52.0% | +22.43 | +6.5% | 2.30 | |
| 326 | 48.2% | -3.36 | -1.0% | 2.37 | |
| 226 | 52.7% | +26.99 | +11.9% | 2.25 | |
| 219 | 53.0% | +0.90 | +0.4% | 2.31 | |
| 207 | 41.5% | -19.86 | -9.6% | 2.56 | |
| 192 | 47.9% | -0.67 | -0.3% | 2.47 | |
| 188 | 46.8% | -24.32 | -12.9% | 2.17 | |
| 186 | 42.5% | -13.39 | -7.2% | 2.37 | |
| 119 | 48.7% | -8.06 | -6.8% | 2.32 | |
| 111 | 49.5% | -7.55 | -6.8% | 2.19 | |
| 107 | 47.7% | -12.79 | -12.0% | 2.20 | |
| 107 | 41.1% | -16.47 | -15.4% | 2.29 | |
| 79 | 65.8% | +4.70 | +5.9% | 1.79 | |
| 77 | 53.2% | +3.66 | +4.8% | 2.12 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 745 | 75.7% | -2.46 | -0.3% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 1780 | 56.6% | -38.96 | -2.2% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 1535 | 40.4% | -101.29 | -6.6% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | 935 | 27.9% | -24.30 | -2.6% | 3.54 |
| 5.01+ | 95 | 14.7% | -6.80 | -7.2% | 6.73 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1265 | 47.0% | -50.13 | -4.0% | 2.39 |
| 1 - 3 | 1711 | 47.3% | -47.67 | -2.8% | 2.35 |
| 3 - 6 | 1011 | 49.7% | -16.27 | -1.6% | 2.23 |
| 6 - 12 | 953 | 50.5% | -48.75 | -5.1% | 2.11 |
| 12 - 24 | 122 | 49.2% | -18.18 | -14.9% | 2.06 |
| 24 - 48 | 24 | 66.7% | +5.84 | +24.3% | 1.88 |
| 48+ | 4 | 50.0% | +1.35 | +33.8% | 3.37 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
5098 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/2026 | 03:30 | - | Νάσβιλ - Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι | 4 - 0 | 1 | 1.24 | +0.24 | ||
| 15/10/2026 | 03:30 | - | Νάσβιλ - Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι | 4 - 0 | Over | 1.32 | +0.32 | ||
| 14/10/2026 | 22:00 | - | Λίνκολν Σίτι - Γουέστ Χαμ | 0 - 6 | 2 | 1.70 | +0.70 | ||
| 14/10/2026 | 22:00 | - | Λίνκολν Σίτι - Γουέστ Χαμ | 0 - 6 | Under | 1.90 | -1.00 | ||
| 14/10/2026 | 22:00 | - | Άστον Βίλα - Φενερμπαχτσέ | 6 - 0 | 1 | 1.70 | +0.70 | ||
| 14/10/2026 | 22:00 | - | Ρόμα - Ρεάλ Μαδρίτης | 3 - 4 | 1X | 1.90 | -1.00 | ||
| 14/10/2026 | 22:00 | - | Σλόβαν Μπρατισλάβας - Στουτγκάρδη | 0 - 3 | 2 | 1.39 | +0.39 | ||
| 14/10/2026 | 22:00 | - | Σλόβαν Μπρατισλάβας - Στουτγκάρδη | 0 - 3 | Over | 1.34 | +0.34 | ||
| 14/10/2026 | 19:45 | - | Λασκ Λίντσερ - Λίβερπουλ | 3 - 6 | 2 | 1.44 | +0.44 | ||
| 14/10/2026 | 19:45 | - | Φέγενορντ - Κόμο | 3 - 2 | 1 | 3.00 | +2.00 | ||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Άρσεναλ - Λιλ | 3 - 0 | 1 | 1.21 | +0.21 | ||
| 13/10/2026 | 21:45 | - | Μπέρνλι - Τσάρλτον | 2 - 2 | 1 | 1.65 | -1.00 | ||
| 13/10/2026 | 01:30 | - | Σαπεκοένσε - Ατλέτικο Παραναένσε | 1 - 4 | 2 | 1.93 | +0.93 | ||
| 12/10/2026 | 22:00 | - | Φορταλέζα - Κλαμπ Ρεγκάτας | 2 - 2 | 1 | 2.07 | -1.00 | ||
| 12/10/2026 | 22:00 | - | Φορταλέζα - Κλαμπ Ρεγκάτας | 2 - 2 | Under | 1.88 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.