bomber7
Μέλος από 10/9/2011- Points
- 103.42
- Yield*
- -13%
- 30 ημερών
- -17%
- Κατάταξη
- 103ος
- Προβλέψεις
- 92649
- Μέση απόδοση
- 3.06
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 38% (34923 από 92649)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 32128 | 48.2% | -3,069.59 | -9.6% | 2.23 |
| X | 18376 | 27.3% | -1,804.93 | -9.8% | 3.50 |
| 2 | 38248 | 32.9% | -6,344.11 | -16.6% | 3.64 |
| 1X | 134 | 52.2% | -13.34 | -10.0% | 1.86 |
| 12 | 3 | 33.3% | -0.84 | -28.0% | 1.12 |
| X2 | 467 | 44.3% | -87.29 | -18.7% | 2.18 |
| Over | 1974 | 53.1% | -268.15 | -13.6% | 1.68 |
| Under | 64 | 28.1% | -20.93 | -32.7% | 2.64 |
| Ημ.1 | 191 | 46.1% | -27.69 | -14.5% | 2.70 |
| Ημ.X | 75 | 41.3% | -3.98 | -5.3% | 2.47 |
| Ημ.2 | 148 | 33.1% | +5.07 | +3.4% | 5.88 |
| Goal | 345 | 44.6% | -81.29 | -23.6% | 1.79 |
| No Goal | 17 | 58.8% | -1.14 | -6.7% | 1.60 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 87 | 36.8% | -20.40 | -23.4% | 2.38 |
| 4-6 Goals | 363 | 34.7% | -81.61 | -22.5% | 2.33 |
| 7+ Goals | 29 | 0.0% | -29.00 | -100.0% | 11.62 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 2115 | 37.4% | -293.50 | -13.9% | 3.06 | |
| 1803 | 36.7% | -197.22 | -10.9% | 2.77 | |
| 1688 | 34.3% | -289.59 | -17.2% | 2.91 | |
| 1615 | 36.2% | -205.45 | -12.7% | 3.04 | |
| 1606 | 38.1% | -197.82 | -12.3% | 3.25 | |
| 1595 | 36.6% | -145.63 | -9.1% | 2.80 | |
| 1466 | 37.0% | -166.79 | -11.4% | 2.92 | |
| 1458 | 37.4% | -174.84 | -12.0% | 2.78 | |
| 1349 | 36.0% | -173.91 | -12.9% | 2.86 | |
| 1195 | 37.1% | -99.58 | -8.3% | 2.78 | |
| 1181 | 35.8% | -167.15 | -14.2% | 2.85 | |
| 1119 | 39.0% | -86.36 | -7.7% | 2.79 | |
| 1041 | 41.0% | -114.20 | -11.0% | 2.96 | |
| 1036 | 42.2% | -76.94 | -7.4% | 3.00 | |
| 1021 | 40.3% | -36.19 | -3.5% | 2.74 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 9076 | 69.9% | -533.28 | -5.9% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 20581 | 53.6% | -1,501.51 | -7.3% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 28828 | 37.1% | -2,861.79 | -9.9% | 2.46 |
| 3.00 - 5.00 | 23482 | 24.1% | -3,607.15 | -15.4% | 3.58 |
| 5.01+ | 10682 | 11.1% | -3,345.49 | -31.3% | 7.54 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 25073 | 38.6% | -2,952.50 | -11.8% | 3.01 |
| 1 - 3 | 25471 | 37.4% | -3,433.21 | -13.5% | 3.07 |
| 3 - 6 | 21413 | 37.3% | -2,659.13 | -12.4% | 3.11 |
| 6 - 12 | 11576 | 36.5% | -1,743.88 | -15.1% | 3.14 |
| 12 - 24 | 6888 | 37.9% | -871.71 | -12.7% | 3.00 |
| 24 - 48 | 1604 | 40.0% | -101.44 | -6.3% | 3.06 |
| 48+ | 624 | 39.6% | -87.35 | -14.0% | 2.71 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
93310 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22/10/2026 | 02:15 | - | Γιανέρος - Ντεπορτίβο Κάλι | 2 | 2.45 | - | |||
| 22/10/2026 | 02:00 | - | Σινσινάτι - DC Γιουνάιτεντ | 2 | 4.75 | - | |||
| 21/10/2026 | 00:00 | 1547 | Κόλο Κόλο - Πουέρτο Μοντ | 2 | 5.85 | - | |||
| 17/10/2026 | 23:00 | 712 | Τσίκο - Ατλέτικο Νασιονάλ | 2 | 1.45 | - | |||
| 17/10/2026 | 04:30 | 1559 | Σαν Φραντσίσκο ΦΚ - Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο | 1 - 0 | 1 | 2.08 | +1.08 | ||
| 17/10/2026 | 04:00 | 473 | Νεκάξα - Άτλας | 0 - 2 | 1 | 2.60 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 04:00 | 1556 | Χιμνάσια Ι Τίρο - Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα | 3 - 1 | X | 2.75 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 04:00 | 1557 | Ίντερ Σάντα Τέκλα - Μουνισιπάλ Λιμένο | 1 - 2 | 2 | 3.50 | +2.50 | ||
| 17/10/2026 | 04:00 | 1558 | Κορεκαμίνος - Ντοράντος | 1 - 2 | 2 | 3.90 | +2.90 | ||
| 17/10/2026 | 03:30 | 472 | Μπόκα Τζούνιορς - Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες | 2 - 1 | 1 | 1.50 | +0.50 | ||
| 17/10/2026 | 03:00 | 1555 | Ατλέτικο Ραφαέλα - Κίλμες | 1 - 0 | 1 | 2.40 | +1.40 | ||
| 17/10/2026 | 02:30 | 471 | Σπορτ Ρεσίφε - Φορταλέζα | 0 - 2 | 2 | 2.47 | +1.47 | ||
| 17/10/2026 | 02:00 | 469 | Μιρασόλ - Ιντερνασιονάλ | 2 - 0 | 1 | 2.00 | +1.00 | ||
| 17/10/2026 | 01:30 | 468 | Πόντε Πρέτα - Ατλέτικο Γκοϊανιένσε | 1 - 1 | 1 | 9.00 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 01:20 | 1552 | Ντεπορτίβο Ρεκολέτα - Ρούμπιο Νίου | 1 - 0 | X | 3.15 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.