argiman1
Μέλος από 29/3/2013- Points
- 32.46
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -5%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 6923
- Μέση απόδοση
- 1.75
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 57% (3978 από 6923)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 898 | 52.1% | -111.57 | -12.4% | 1.81 |
| X | 362 | 27.6% | -29.65 | -8.2% | 3.37 |
| 2 | 389 | 45.8% | -42.98 | -11.0% | 2.25 |
| 1X | 1776 | 64.3% | -195.66 | -11.0% | 1.40 |
| 12 | 106 | 74.5% | -12.64 | -11.9% | 1.18 |
| X2 | 2329 | 64.0% | -237.09 | -10.2% | 1.42 |
| Over | 279 | 52.3% | -35.90 | -12.9% | 1.68 |
| Under | 199 | 57.8% | -6.90 | -3.5% | 1.70 |
| Ημ.1 | 31 | 41.9% | -5.00 | -16.1% | 2.26 |
| Ημ.X | 105 | 43.8% | -16.45 | -15.7% | 1.97 |
| Ημ.2 | 29 | 31.0% | -7.20 | -24.8% | 2.91 |
| Goal | 152 | 48.7% | -37.40 | -24.6% | 1.60 |
| No Goal | 154 | 53.9% | -1.45 | -0.9% | 1.85 |
| 0-1 Goal | 30 | 26.7% | -1.60 | -5.3% | 3.45 |
| 2-3 Goals | 52 | 42.3% | -12.05 | -23.2% | 1.84 |
| 4-6 Goals | 17 | 23.5% | -1.75 | -10.3% | 3.11 |
| 7+ Goals | 15 | 0.0% | -15.00 | -100.0% | 33.70 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 258 | 59.3% | -6.15 | -2.4% | 1.81 | |
| 244 | 53.3% | -43.29 | -17.7% | 1.67 | |
| 225 | 48.9% | -45.13 | -20.1% | 1.83 | |
| 204 | 51.0% | -11.66 | -5.7% | 1.97 | |
| 184 | 62.5% | -10.46 | -5.7% | 1.63 | |
| 176 | 65.3% | +3.33 | +1.9% | 1.60 | |
| 169 | 59.8% | +0.66 | +0.4% | 1.90 | |
| 153 | 55.6% | -3.91 | -2.6% | 1.93 | |
| 152 | 52.6% | -25.15 | -16.5% | 1.82 | |
| 151 | 63.6% | -8.48 | -5.6% | 1.61 | |
| 141 | 60.3% | -7.33 | -5.2% | 1.75 | |
| 136 | 52.2% | -23.96 | -17.6% | 1.72 | |
| 126 | 54.0% | -12.79 | -10.2% | 1.91 | |
| 115 | 53.9% | -5.70 | -5.0% | 1.98 | |
| 113 | 55.8% | -11.66 | -10.3% | 1.74 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 4049 | 66.7% | -410.86 | -10.1% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 1641 | 52.8% | -209.68 | -12.8% | 1.66 |
| 2.00 - 2.99 | 774 | 37.5% | -111.81 | -14.4% | 2.32 |
| 3.00 - 5.00 | 421 | 28.7% | -11.29 | -2.7% | 3.40 |
| 5.01+ | 38 | 5.3% | -26.65 | -70.1% | 17.00 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 275 | 41.5% | -75.87 | -27.6% | 2.79 |
| 1 - 3 | 611 | 51.7% | -87.75 | -14.4% | 2.17 |
| 3 - 6 | 819 | 54.6% | -72.07 | -8.8% | 1.93 |
| 6 - 12 | 1247 | 57.1% | -121.37 | -9.7% | 1.73 |
| 12 - 24 | 721 | 59.8% | -58.78 | -8.2% | 1.68 |
| 24 - 48 | 1463 | 60.6% | -132.28 | -9.0% | 1.61 |
| 48+ | 1787 | 59.9% | -222.17 | -12.4% | 1.51 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
6969 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2/11/2026 | 19:00 | 824 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Κορόνα Κίελτσε | 1 - 0 | X2 | 1.42 | -1.00 | ||
| 1/11/2026 | 15:00 | 698 | Προγκρέσο - Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ | 0 - 2 | X2 | 1.40 | +0.40 | ||
| 31/10/2026 | 10:40 | 424 | Μακάρθουρ - Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς | 0 - 0 | X2 | 1.38 | +0.38 | ||
| 30/10/2026 | 16:50 | 330 | Αλ Ντράιχ - Νεόμ | 1 - 2 | 1X | 1.38 | -1.00 | ||
| 29/10/2026 | 20:00 | 314 | Κάλμαρ - Γκάις | 0 - 1 | 1X | 1.32 | -1.00 | ||
| 28/10/2026 | 21:30 | 252 | Κλουζ - Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ | 1 - 3 | 1X | 1.85 | -1.00 | ||
| 27/10/2026 | 20:00 | 140 | Κόπερ - Μάριμπορ | 4 - 0 | 1X | 1.40 | +0.40 | ||
| 27/10/2026 | 00:00 | 844 | Ουνιόν Σάντα Φε - Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα | 3 - 1 | X2 | 1.50 | -1.00 | ||
| 25/10/2026 | 18:30 | 784 | Λέγκια Βαρσοβίας - Λεχ Πόζναν | 1 - 2 | X2 | 1.42 | +0.42 | ||
| 24/10/2026 | 09:00 | 389 | Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς - Όκλαντ | 5 - 2 | 1X | 1.40 | +0.40 | ||
| 23/10/2026 | 21:00 | 337 | Ντε Γκράαφτσαπ - Βάαλβαϊκ | 1 - 1 | X2 | 1.41 | +0.41 | ||
| 22/10/2026 | 22:00 | 249 | Σέλτικ - Θέλτα | 1 - 2 | X2 | 1.45 | +0.45 | ||
| 21/10/2026 | 13:00 | 181 | Φουκουόκα - Γκάμπα Οσάκα | 1 - 2 | X2 | 1.45 | +0.45 | ||
| 20/10/2026 | 21:45 | 137 | Στίβενεϊτζ - Πλίμουθ | 3 - 0 | 1X | 1.41 | +0.41 | ||
| 19/10/2026 | 21:30 | 924 | Θέλτα Βίγκο Β - Τενερίφη | 1 - 1 | X2 | 1.45 | +0.45 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.