anka
Μέλος από 17/10/2010- Points
- 12.64
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- +4%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 19707
- Μέση απόδοση
- 1.62
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 66% (12947 από 19707)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15904 | 70.6% | -898.58 | -5.7% | 1.41 |
| X | 2310 | 27.9% | -313.44 | -13.6% | 3.17 |
| 2 | 1440 | 73.2% | -72.53 | -5.0% | 1.42 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.94 |
| Over | 25 | 52.0% | -1.57 | -6.3% | 1.79 |
| Under | 2 | 50.0% | -0.45 | -22.5% | 1.50 |
| Ημ.1 | 3 | 66.7% | +1.25 | +41.7% | 2.48 |
| Ημ.X | 15 | 40.0% | -1.35 | -9.0% | 2.03 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 2 | 50.0% | -0.20 | -10.0% | 1.95 |
| 4-6 Goals | 4 | 25.0% | -1.90 | -47.5% | 2.84 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 553 | 55.9% | -27.35 | -4.9% | 1.88 | |
| 464 | 70.5% | -55.65 | -12.0% | 1.39 | |
| 448 | 60.0% | -19.86 | -4.4% | 1.81 | |
| 434 | 50.2% | -60.91 | -14.0% | 1.86 | |
| 417 | 46.5% | -21.09 | -5.1% | 2.21 | |
| 408 | 61.8% | -21.39 | -5.2% | 1.76 | |
| 373 | 85.0% | -3.54 | -0.9% | 1.16 | |
| 363 | 53.4% | -27.26 | -7.5% | 1.92 | |
| 361 | 43.2% | -51.46 | -14.3% | 2.23 | |
| 322 | 53.4% | -38.96 | -12.1% | 1.91 | |
| 301 | 51.8% | -46.40 | -15.4% | 2.15 | |
| 282 | 60.6% | -5.29 | -1.9% | 1.91 | |
| 271 | 42.4% | -34.00 | -12.5% | 2.35 | |
| 259 | 57.1% | -21.90 | -8.5% | 1.82 | |
| 251 | 49.8% | -12.11 | -4.8% | 2.20 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 12681 | 78.2% | -491.59 | -3.9% | 1.24 |
| 1.50 - 1.99 | 3545 | 54.6% | -362.92 | -10.2% | 1.66 |
| 2.00 - 2.99 | 1564 | 37.9% | -162.11 | -10.4% | 2.41 |
| 3.00 - 5.00 | 1859 | 26.9% | -261.95 | -14.1% | 3.22 |
| 5.01+ | 58 | 13.8% | -12.20 | -21.0% | 8.31 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1362 | 68.3% | -60.55 | -4.4% | 1.64 |
| 1 - 3 | 3904 | 71.0% | -227.28 | -5.8% | 1.50 |
| 3 - 6 | 7361 | 67.8% | -428.68 | -5.8% | 1.58 |
| 6 - 12 | 4992 | 61.9% | -369.14 | -7.4% | 1.68 |
| 12 - 24 | 1922 | 56.7% | -181.05 | -9.4% | 1.76 |
| 24 - 48 | 148 | 43.2% | -23.43 | -15.8% | 2.14 |
| 48+ | 18 | 50.0% | -0.64 | -3.6% | 1.55 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
19912 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5/11/2026 | 19:45 | - | Μίλαν - Φερεντσβάρος | 1 | 1.35 | - | |||
| 5/11/2026 | 19:45 | - | Αταλάντα - Καϊράτ Αλμάτι | 1 | 1.16 | - | |||
| 5/11/2026 | 19:45 | - | Ερυθρός Αστέρας - Ίντερ Κλαμπ Ντ' Εσκάλδες | 1 | 1.08 | - | |||
| 5/11/2026 | 14:15 | - | Πάτουμ Γιουνάιτεντ - Γούφου Τάι Πο | 1 | 1.20 | - | |||
| 4/11/2026 | 19:45 | - | ΑΕΚ - Ρεάλ Μαδρίτης | 2 - 3 | 2 | 1.25 | +0.25 | ||
| 4/11/2026 | 15:00 | - | Ερυθρός Αστέρας U19 - ΝΚ Μπράβο U19 | 1 - 0 | 1 | 1.17 | +0.17 | ||
| 4/11/2026 | 12:00 | - | Σεούλ - Βιέτελ | 3 - 0 | 1 | 1.13 | +0.13 | ||
| 3/11/2026 | 20:00 | - | Αναϊτασούνα - Αλαβές | 2 | 1.04 | - | |||
| 3/11/2026 | 18:00 | - | Ίστρα - Νερέτβα | 3 - 0 | 1 | 1.09 | +0.09 | ||
| 3/11/2026 | 12:00 | - | Βίσελ Κόμπε - Ρατσαμπούρι | 3 - 2 | 1 | 1.22 | +0.22 | ||
| 3/11/2026 | 12:00 | - | Μπόντο Γκλιμτ U19 - Λιλ U19 | 2 - 1 | 2 | 1.09 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 20:00 | - | Αρχεντίνο Κίλμες - Μπράουν ντε Αντρόγκε | 0 - 1 | 2 | 1.30 | +0.30 | ||
| 2/11/2026 | 18:00 | - | Σίμπα Σπορτς Κλαμπ - Ναμούνγκο | 3 - 2 | 1 | 1.15 | +0.15 | ||
| 2/11/2026 | 18:00 | - | Αλ Ουάσλ - Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια | 4 - 3 | 1 | 1.28 | +0.28 | ||
| 1/11/2026 | 13:00 | - | Στριντχάιμ - Ρανχάιμ ΙΙ | 4 - 0 | 1 | 1.11 | +0.11 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.